Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Zeljocity
Postovi: 47
Pridružen/a: uto maj 10, 2016 12:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 5:54 pm

I sa ovakom igrom do ovog kola 2-gi i 3-ci nam bjezali 2 boda tako da se ne sekiram previse za Evropu jer kad se masinerija ustima cisto sumnjam da ce nam mjesto u Evropi izostat.

Daj samo stadion da skuckamo :mrgreen:
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 5:55 pm

ISB87 je napisao/la:Vidi bolan igre, pa jedva organizujemo ikakav napad, ako se uopste moze tako nazvat.Pogledaj kako zrinjski odigra protiv nekih hinja, ovo je ekipa za sredinu tabele.Nije do timskog duha, nije do neuigranosti jednostavno sredina tabele.Losa selekcija igraca, mislim da nikad nije bila gora a plate vece.
Slavko nek si ti meni zadovoljan, ali udaraj 50% svima od plate.Pa makar cemo para ustedit, gore od ovog ne mogu.
Kamo srece da ne mogu gore od ovog, oni iz kola u kolo dokazuju da moze i gore. Imao je Zeljo kroz svoju istoriju igracki i skromnijih sastava, ali nikada nije bilo manje hemije u timu od ove sadasnje ekipe, nekako kada izađu na teren ja ne vidim nacin kako nekome mogu dati gol.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 5:58 pm

Koliko nam je samo potreban jedan ofanzivni vezni, u top formi.Nasi veznjaci su uglavnom defanzivno orijentisani osim Samira koji je dobar za 20tak min.
Da li moze sledecu utakmicu pocet junior-dva.Mislim da nece biti puno gori.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:02 pm

Mi moramo prvo neke osnove nauciti za dalji rad ekipe.
Kao prvo izvodjenje auta.
Kao drugo izvodjenje kornera.
Kao trece kretnja bez lopte.
A tek poslije idu driblinzi kada si u situaciji 1 na 1, neki kratki pasovi, te dupli pasovi.
Krajnje limitarana ekipa, nikad losija igra Zelje,bukvalno kao da si okupio 11 igraca sa termina.
Bod kao bod, prezalio bih ga da lopta nije htjela u gol, ali mi smo sve veca taraba i taraba iz utakmice u utakmicu.
HOCEMO POBJEDE,IGRAJTE PICKICE!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:08 pm

Na niske smo grane spali za kratko vrijeme. Ovako loseg Zelju ne pamtim kada sam gledao. Svaka utakmica patnja, jad, ocaj! Silovanje živaca nas navijaca!

Ublehe nam prodaju kao da smo svi vesla sisali, kao da nemamo oci pa ne vidimo ma sta licimo, strpljenje se zahtjeva nakon godinu i po ocaja!

Zadovoljavamo se kada ne izgubimo od Celika i Mladosti, kada gutavo dobijemo seosku ekipu Krupe. Seosku! Amatere!

Do kada vise!?
To taj `europski` Zeljo?!
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:09 pm

Ovu Mladost niko nenadigra do sad, a igrali su i sa Sarajevom, Sirokim, Slobodom. Jos su igrali sad kod kuce.
Zrinjski danas isto kao mi, nista nista sa Krupom.
Ne razumijem sta je tragicno toliko, u ovoj ligi su svi bara-bara. Tesko je odnijeti sva 3 boda sa bilo kojeg gostovanja.
Neko kaze, mi smo Zeljo, najtrofejniji klub, a Mladost nastala 2000 i neke godine. Daj molim vas, sta mi imamo od historije. Gledajmo sadasnjost u kojoj sigurno nam se niko nece skloniti zato jer smo Zeljo ili da ce nam biti nesto lakse jer smo Zeljo.


Naravno da ne skacem od srece s ovim iksom, ali nisam sje.ban i ne vidim zasto se toliko negativno pise. Realno, neki prelaze granicu.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:12 pm

Sad kad krenu utakmice sa sarajevom,sirokim,zrinjskim......... sve jedna iza druge. Malo me raduje sto je sloboda potonula i daj boze da ce se izvuci. Jedan manje kandidat za evropu.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:14 pm

Lose, lose.. Znao sam da nista odigrati necemo, a mi smo uspjeli odigrati i manje od nista. Bekric najgori danas.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:17 pm

tuzno da tuznije ne moze biti...pola igraca u nasoj ekipi je zalutalo u fudbal i ne znaju osnove...mi ne znamo izvesti aut i korner ...sta da se tu pricaaa...ne vjerujem uopste u ligu za prvaka jer ne postoji ekipa protiv koje mozes za sigurnoscu reci da ih ovi nasi klocevi mogu dobiti....nek nam je Bog na pomoci !
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:18 pm

Sto ste nezadovoljni kad je Slavko rekao da je dobar i remi..Mladost niko nije dobio a mi nismo u formi da bi dobili ekipu koja je najstabilnija u ligi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:23 pm

Ma derbi 0:0 ko kuca.
Ne znas ko je veca taraba, pojam i za nas i za njih doci u gol sansu.
A isti ti pitari sutra pobjedom dolaze na drugo mjesto,eto u kakvom je kurcu nasa liga.
A jedina ekipa koja ima neki kvalitet u ovoj ligi je prvak, a to je Zrinja.A nisu ni oni Barsa, nego govorim da su mnogo manje losi od svih ostalih ekipa, i da niko ni blizu konkurentan im nema.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:24 pm

Plava Porodica je napisao/la:Ma derbi 0:0 ko kuca.
Ne znas ko je veca taraba, pojam i za nas i za njih doci u gol sansu.
A isti ti pitari sutra pobjedom dolaze na drugo mjesto,eto u kakvom je kurcu nasa liga.
A jedina ekipa koja ima neki kvalitet u ovoj ligi je prvak, a to je Zrinja.A nisu ni oni Barsa, nego govorim da su mnogo manje losi od svih ostalih ekipa, i da niko ni blizu konkurentan im nema.
Dobro reče Branko maloprije

Karačić: Ne znam čemu vodi fudbal u BiH
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:26 pm

braco je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Ma derbi 0:0 ko kuca.
Ne znas ko je veca taraba, pojam i za nas i za njih doci u gol sansu.
A isti ti pitari sutra pobjedom dolaze na drugo mjesto,eto u kakvom je kurcu nasa liga.
A jedina ekipa koja ima neki kvalitet u ovoj ligi je prvak, a to je Zrinja.A nisu ni oni Barsa, nego govorim da su mnogo manje losi od svih ostalih ekipa, i da niko ni blizu konkurentan im nema.
Dobro reče Branko maloprije

Karačić: Ne znam čemu vodi fudbal u BiH
Unistio ih sudija realno. Gore neg nas.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:26 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Evo šta znači imati "fer" suđenje. Evo video penala koji se nije sudio za nas danas. Situacija je identična kao prošle sedmice kad se sudio penal Olimpiji u Sloveniji protiv Gorice. Tamo je naravno penal, a kod nas nije. Eto šta znači imati leđa i zaštićene interese.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=_YfqyXrNuwU[/video]
Spoiler:
Ma u ovoj državi izgleda moraš imati zaštićene interese i kada ti treba svirati najregularniji penal. Yebem im sve.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:27 pm

Okolele je napisao/la:Sto ste nezadovoljni kad je Slavko rekao da je dobar i remi..Mladost niko nije dobio a mi nismo u formi da bi dobili ekipu koja je najstabilnija u ligi..
Ljudi valjda gledaju Barsu, Juve, Bajern pa misle mozemo i mi tako dominirati.
Ovdje trenutno nema sanse da neko dominira, sve je mrtvi prosjek.
Normalno da stanje nije dobro, ali ne bas toliko jadno kako se predstavlja. Strasno se pretjeruje u pisanju. Predstavljaju se ostale ekipe kao amteri, a taj amater danas kod kuce odigra nerjeseno sa prvakom i liderom, bez da je lider bio bolji.
Trebat ce nam zivaca mnogo da se ova sezona izgura. Nije kako zelimo, ali smirimo se malo.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:30 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Sto ste nezadovoljni kad je Slavko rekao da je dobar i remi..Mladost niko nije dobio a mi nismo u formi da bi dobili ekipu koja je najstabilnija u ligi..
Ljudi valjda gledaju Barsu, Juve, Bajern pa misle mozemo i mi tako dominirati.
Ovdje trenutno nema sanse da neko dominira, sve je mrtvi prosjek.
Normalno da stanje nije dobro, ali ne bas toliko jadno kako se predstavlja. Strasno se pretjeruje u pisanju. Predstavljaju se ostale ekipe kao amteri, a taj amater danas kod kuce odigra nerjeseno sa prvakom i liderom, bez da je lider bio bolji.
Trebat ce nam zivaca mnogo da se ova sezona izgura. Nije kako zelimo, ali smirimo se malo.
Bravo, to je to.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:32 pm

Osmi. Sedmi, koji smo vec. Osam bodova iza prvog, sest iza drugog vjerovatno.
Kada tako pogledas i nije neka velika razlika. Kada bi oni pali a mi fol da proigramo.
A imali povoljan raspored. Sada idu malo teze utakmice.

Po kojem osnovu se mi nadamo da ce u buducnosti biti bolje?
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:33 pm

Bod ko kuća protiv odlične ekipe iz nakog sela, e moj Željo na šta si spao, još na rođendan :(

Igra prejadna, neka nam je Bog dragi na pomoći, yebeš penale ba kad smo taraba. Suđenje kad sabereš kakvih je sve bilo u suštini odlično. Pišaj ga ne vrijedi se nervirati zbog ovakvih igrača, odnosno pokušaja od igrača.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:36 pm

Samo da mi izborimo ligu za prvaka a onda cemo vidjeti kako i sta za dalje, europa se ove godine mora osigurati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:36 pm

Amare vrati se molim te otjeraj sve što možeš! Sramota pa ljudi mi smo Željo mi trebamo da budemo u ovoj ligi ko bajern u njemačkoj. Jbt čuj zadovoljni bodom tamo negdje gdje nikad i nisam čuo za ekipu do prošle sezone. Razočaranje al eto nadam se nekoj ludoj seriji bez poraza. Volim te Željo!
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 213 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija