Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

salemprolic
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 07, 2016 12:15 pm

Jedan sam od 300 "sretnika" koji su uživo gledali Krupu u kupu prošle godine. Tu utakmicu pamtim kao jednu od mučnijih i gorih na Grbavici. Al kakva je situacija u ovom trenutku evo sad bi potpisao da opet završi onako, nikakva igra, zalaganje, ništa bukvalno, ali da opet bude penal u 94.minuti i da ga zabijemo i osvojimo tri boda. Tačno se osjećam ko ona najjeftinija kurava što ga glaba za ultra dopunu i dvojni c da sapere usta. Tri boda, daj nam samo to, kakva god cijena toga bila.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...

LARSSON
Kontakt:

sri sep 07, 2016 12:16 pm

Malo gledao jutros pa naletim ovi olimpikovi pravi amateri :lol:

Haj sad lagano neko nek mazne slavki kartoteku da vidimo šta je pisao :D
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sri sep 07, 2016 12:18 pm

Charlie Sheen je napisao/la:Razbicemo Krupu 1 0
sa penalom u 90. minuti :rofl1:
100/94/37/34 - i to je to!

teteac8684
Kontakt:

sri sep 07, 2016 12:23 pm

1-0 Lendrić; 1-1 Ajax (penaltik); 2-1 Neću babo neću Bekrijuuuuuuuu (penaltik)...Juriiiiiiiišššššš :karanje:

Vrag

sri sep 07, 2016 12:27 pm

godrina je napisao/la:Trebali bi mi sa Redzicem zakljucit profesionalni.
Ma on ima profesionalni ugovor
Jedino neku mucku odraditi
Zadnja izmjena: Vrag, dana/u sri sep 07, 2016 12:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.

ChWilla
Kontakt:

sri sep 07, 2016 12:28 pm

salemprolic je napisao/la:Jedan sam od 300 "sretnika" koji su uživo gledali Krupu u kupu prošle godine. Tu utakmicu pamtim kao jednu od mučnijih i gorih na Grbavici. Al kakva je situacija u ovom trenutku evo sad bi potpisao da opet završi onako, nikakva igra, zalaganje, ništa bukvalno, ali da opet bude penal u 94.minuti i da ga zabijemo i osvojimo tri boda. Tačno se osjećam ko ona najjeftinija kurava što ga glaba za ultra dopunu i dvojni c da sapere usta. Tri boda, daj nam samo to, kakva god cijena toga bila.
definitivno jedna od najmučnijih...

mada ne mislim da je tako malo raje bilo, mislim da je s goškom bilo bitno manje, a tu da je izašlo na 5-6 stotina...
gradi željo boli te *****

1921.ba
Kontakt:

sri sep 07, 2016 12:29 pm

salemprolic je napisao/la:Jedan sam od 300 "sretnika" koji su uživo gledali Krupu u kupu prošle godine. Tu utakmicu pamtim kao jednu od mučnijih i gorih na Grbavici. Al kakva je situacija u ovom trenutku evo sad bi potpisao da opet završi onako, nikakva igra, zalaganje, ništa bukvalno, ali da opet bude penal u 94.minuti i da ga zabijemo i osvojimo tri boda. Tačno se osjećam ko ona najjeftinija kurava što ga glaba za ultra dopunu i dvojni c da sapere usta. Tri boda, daj nam samo to, kakva god cijena toga bila.
i ja sam bio medju tim sretnicima... ne ponovilo se.... livaje kad se sjetim i skandiranja capljicu, joci...
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Plava Porodica
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri sep 07, 2016 12:54 pm

ChWilla je napisao/la:
definitivno jedna od najmučnijih...

mada ne mislim da je tako malo raje bilo, mislim da je s goškom bilo bitno manje, a tu da je izašlo na 5-6 stotina...
400 je plafon bilo.
Ali zajebancija u kopu je bila vrhunska.
Poceli od muke segu praviti slika

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Jaozinho22

sri sep 07, 2016 12:58 pm

Bilo nas je još među tim sretnicima. :)
Bas je tegoba bila na terenu,al hajd makar smo se na tribinama na neki način zabavili.
PS. je li ovo u petak izvlačenje kupa u 12 h?
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

krajisnik87
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri sep 07, 2016 1:10 pm

cikazubo je napisao/la:Iznenadiće vas Lendrić kad ga ugledate sljedeći put :mrgreen:
Messi slika slika
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

exdomorocki
Kontakt:

sri sep 07, 2016 1:14 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Bilo nas je još među tim sretnicima. :)
Bas je tegoba bila na terenu,al hajd makar smo se na tribinama na neki način zabavili.
PS. je li ovo u petak izvlačenje kupa u 12 h?
Super ste se zajebavali,jedna od najmucnijih poslijeratnih tekmi,omalovažavanje ljudske i fudbalske veličine Vlade Čapljica,sram da vas bude!
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

mula
Kontakt:

sri sep 07, 2016 1:23 pm

Što treba ovog Husica nafatat pa ga nalemat pi..a li mu materina!
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

mula
Kontakt:

sri sep 07, 2016 1:23 pm

Što treba ovog Husica nafatat pa ga nalemat pi..a li mu materina!
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

MATORI
Kontakt:

sri sep 07, 2016 1:24 pm

[quote="salemprolic"]Jedan sam od 300 "sretnika" koji su uživo gledali Krupu u kupu prošle godine.
Tu utakmicu pamtim ...

Ja je pamtim po dobroj za.ebanciji na J/I...

... I još nešto,
vjerovali ili ne susreo sam "pravog" Salema P. neko jutro sabahile ode u onu plicijsku stanicu za pasoše kod "maršalke".
Nastavio sam šetati i smijao se onako sam, vjerovatno je raja kontala da sam opičen.
Cijeli dan sam kontao da me šta ne opandrči, kad "fala" Bogu ništa...

Vrag

sri sep 07, 2016 1:24 pm

Mlad si imas priliku da pronadjes klub, a ti se odlucis na ovakav potez. Pa nije ni cudo sto su vam karijere u kurcu.
Uživajte sa juniorima

Hurmasica
Kontakt:

sri sep 07, 2016 1:28 pm

Samo dokaz koliko im je igračka karijera bitna u životu.

A ona utakmica protiv Krupe je nešto najgore što sam u životu odgledao uživo. Ko je bio na utakmici sa pravom se može nazvati mazohistom.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

teteac8684
Kontakt:

sri sep 07, 2016 1:31 pm

Njih treba u pionire, nek prvo savladaju neke osnove u fudbalu koje su očito preskočili...Husića u pjetliće...

Vrag

sri sep 07, 2016 1:32 pm

Husica na liječenje

Jaozinho22

sri sep 07, 2016 1:32 pm

Kakvi lešinari.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

sergejevic

sri sep 07, 2016 1:36 pm

Slavko je zasluzio nasu maksimalnu podrsku samo zbog one jedne recenice. Ne trebaju nam igraci koji ce se zadovoljiti zivotom u Sarajevu, finim platama, kao da je im je to kraj karijere. Zato i imamo ovakvu situaciju, vise od pola njih zna da im je ovo vrh karijere i nigdje nikakvog zara na terenu, vuku se kao sline. Sto se tice ove trojice treba shvatiti i njih, sada vec i ne mogu naci neki angazman i znaci da im je polusezona gotova. Stvarno teska situacija za Petrovica. Treba od skupine ovih pojedinaca napraviti jedan tim, a to je najteze. Zato se mozemo samo nadati da ce on ispotovati barem pola stvari o kojima prica. Ima ovdje jos kukolja i likova kojih se treba rijesiti za dobro kluba. Neki se uhljebili pa bi da biraju ko ce im biti trener, kao da ce ostariti u ovom klubu. Zao mi je nekoliko momaka koji stvarno zele napraviti nesto, vidi se i na terenu ko su oni, ali ako se svi ne trznu i ova Krupa ce nam biti ogroman zalogaj. Opet, kako su igrali do sada i kako su birali utakmice, bojim se da im sreca ne okrene ledja kao u Zenici. Kako god ispadne najvise ispastamo mi navijaci. Zato podrska Petrovicu da ih dovede u red jer je sve manje vremena.

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot], Durgo, Leon_Professional, PratimsamoPlave, SIMA_SIMAU, zuka i 42 gosta.

Prijava  •  Registracija