Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:04 pm

tm8782 je napisao/la:Evo da pozdravom druga Neandertalca. Vidim opet se raspisao. Nešto malo sam procitao, nisam sve. Vidim Tuborg verzije informacija pa rekoh da i ja bacim neko svoju 'plačeničku' verziju. Fula je bila u trenerima do sada. Fula je bila sto je oda otjeran. Otjeran je od strane igrača, jer nekome nije odgovarao zbog rezultata, citajte izmedju redova. Došao je Capljic zato što ga je neko doveo, a trebao je Edis to odmah biti. Edis je trebao biti potrcko koji bi svojim rez trebao otjerati ovu garnituru. Doveden je Kostić pa mu se desilo isto kao sa Odom. Isti scenariji. Pripremljeni su članci za neke portale i plaćeni jer su neki mislili da je to to od ove garniture ljudi. Da im je noga. Dodje Slavko nenadano. Mnogi su priželjkivali i htjeli Musu. Musa je bio izbor ovih prethodnika čiji je izbor bio i Edis. Eh tu su se konci pogubili od opozicije. Kostić nije naplatio otpremninu o kojoj se piše. Ni Lešnik. Ovih 5 igrača kao i svi drugi su dovedeni uz paraf trenera. Sve je dokumentirano. Znaci greška je što se daje puno slobode trenerima, a po meni je to ok. Svi volimo slobodu u radu. Naravno neki igrači ne trebaju trenerima i raskinuli smo ugovore. Neki su naplatili nešto ali nije to baš tako veliko kako se piše ovdje. I da evo za Neandertalca jedna vijest. Na nagovor ljudi u uo Dejan Nikolić će da bude g.sekretar kluba. Povući će se iz sportskog dijela kao i Senad. Sad idemo krupnim koracima... Poz

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Fino receno.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:06 pm

Bravo Hurmasice svaka ti je zlatna.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:07 pm

Ja se iskreno nadam da oni kartoni o kojima je Slavko pricao nisu mit i da ce se oni odgovorni za sportski segmenat zagledati u njih. A tu bi onda trebalo itekako biti igraca koji su za nas klub. I mladih, i provjerenih, i iskusnih, i na kraju ugovora ali i za kupiti. I da ce to postati "unaprijed ustaljena procedura" :D

jeb.o te, ja sad nesto kontam pa bolje da smo slavka doveli za SDa a za trenera nekog drugog hhhh :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:09 pm

Na ovo sve treba nadodati da se slusao glas igraca prilikom izbora trenera sada bi umjesto Salke imali Musu koji je bio zelja igrackog kadra.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:12 pm

salle86 je napisao/la:Ja se iskreno nadam da oni kartoni o kojima je Slavko pricao nisu mit i da ce se oni odgovorni za sportski segmenat zagledati u njih. A tu bi onda trebalo itekako biti igraca koji su za nas klub. I mladih, i provjerenih, i iskusnih, i na kraju ugovora ali i za kupiti. I da ce to postati "unaprijed ustaljena procedura" :D

jeb.o te, ja sad nesto kontam pa bolje da smo slavka doveli za SDa a za trenera nekog drugog hhhh :D
Vidi drug jedan tim je imao sd pa ih sad nema nigdje. Financijski su bili prejaki, a sad... Da ne pišem o njima. U klubu i dalje ima uhljupa a zamisli sad da si doveo nekoga sa strane da ti bude sd i da je u mnogim talovima. Svi su takvi trenutno. Fula je bilo to se ne spori ali da se priča i piše na ovaj način je smiješno. Svi znamo za prijašnje fule ali se nije pisalo o njima. Sad je problem što je doveden trener koji će da je.be majku svima i koji će da povraćaju i pisaju krvi. Kod njega nema hoću neću. Ako hoćete shvatite ono što pišem a ako ne ne morate. Posljednji su trzaji nekih...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:21 pm

Što se tiče pozicije SD, vjerovatno je i bolje ovako da Ćenan i Slavko to krpe nego da dovedemo nekakvog levata s kojim ćemo ko zna gdje doći. Često se ovdje piše da tu poziciju treba zauzeti neki Željovac koji zna šta ovaj Klub predstavlja. Slažem se u tome, jer imamo dobar primjer rada ove uprave. Volonterski, iz ljubavi, sposobno i dobijemo očigledan napredak (osim u sportskom segmentu, Hurmasica i ja cu dobiti osip na ovo :D, ali nisu oni u tom stručni jebiga). Ali, ne bih se samo ograničio na Željovce. Ako je neko sposoban da vrši tu dužnost neka to radi, ne mora biti naš čovjek. Platiš čovjeku za njegove usluge, a on nek svojim uslugama doprinese jačanju Kluba. Čist račun, duga ljubav. Hajduk doveo Portugalca na to mjesto, hoće li on biti pun pogodak ili ne, vrijeme će reći, a imali su i oni svojih legendi koje su mogle zauzeti to mjesto. A svakako ako je neko sposoban da bude sportski direktor i još pri tome voli Želju to je veliki plus, ali ne mora biti odlučujući faktor u izboru.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:24 pm

Ban user : fk1921 , 7 dana, Vrijeđanje drugog forumaša.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:27 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Što se tiče pozicije SD, vjerovatno je i bolje ovako da Ćenan i Slavko to krpe nego da dovedemo nekakvog levata s kojim ćemo ko zna gdje doći. Često se ovdje piše da tu poziciju treba zauzeti neki Željovac koji zna šta ovaj Klub predstavlja. Slažem se u tome, jer imamo dobar primjer rada ove uprave. Volonterski, iz ljubavi, sposobno i dobijemo očigledan napredak (osim u sportskom segmentu, Hurmasica i ja cu dobiti osip na ovo :D, ali nisu oni u tom stručni jebiga). Ali, ne bih se samo ograničio na Željovce. Ako je neko sposoban da vrši tu dužnost neka to radi, ne mora biti naš čovjek. Platiš čovjeku za njegove usluge, a on nek svojim uslugama doprinese jačanju Kluba. Čist račun, duga ljubav. Hajduk doveo Portugalca na to mjesto, hoće li on biti pun pogodak ili ne, vrijeme će reći, a imali su i oni svojih legendi koje su mogle zauzeti to mjesto. A svakako ako je neko sposoban da bude sportski direktor i još pri tome voli Želju to je veliki plus, ali ne mora biti odlučujući faktor u izboru.
:palacgore: , apsolutno sam za to da Slavko sa Ćenanom uređuje taj sportski segment. Nama bi taj famozni sportski direktor najviše mogao pomoći oko tih nekih veza u inostranstvu, poznanstava i šta sve ne. Eto npr. Mario Stanić, prvi sam ja priželjkivao da dođe. Čovjek je imao stvarno zapaženu sportsku karijeru, sigurno zna dosta ljudi, bavi se tim menadžerskim poslom i valjao bi nam sigurno. Međutim eto neko je već napisao da se dvoumi, nije mu lako ostaviti porodicu, preseliti se ovamo itd. To je u potpunosti razumljivo i sve dok se ne nađe neka osoba koja će taj posao obavljati časno, pošteno i samo u interesu Želje, sportski dio neka vode šef Petrović i Ćenan, koji eto već dovodi i neke mladiće u naš omladinski pogon. Mogu oni to siguran sam :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:36 pm

slavko ako upali, po meni nam ne treba poseban SD. a ako ne upali svakako nas nigdje nema.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:37 pm

Komemoracija Josipu Bukalu sutra u 12 sati u Međunarodnom centru za djecu i omladinu Novo Sarajevo

http://fkzeljeznicar.ba/komemoracija-jo ... evo/21943/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:42 pm

Sportski direktor nam sigurno ne treba, to je posao trenera, plus što imamo Ćenana kao skauta što je sasvim dovoljno. Slavko i on mogu završavati sav posao.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:43 pm

Baš tako chwilla i virtu...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:44 pm

tm8782 je napisao/la:Evo da pozdravom druga Neandertalca. Vidim opet se raspisao. Nešto malo sam procitao, nisam sve. Vidim Tuborg verzije informacija pa rekoh da i ja bacim neko svoju 'plačeničku' verziju. Fula je bila u trenerima do sada. Fula je bila sto je oda otjeran. Otjeran je od strane igrača, jer nekome nije odgovarao zbog rezultata, citajte izmedju redova. Došao je Capljic zato što ga je neko doveo, a trebao je Edis to odmah biti. Edis je trebao biti potrcko koji bi svojim rez trebao otjerati ovu garnituru. Doveden je Kostić pa mu se desilo isto kao sa Odom. Isti scenariji. Pripremljeni su članci za neke portale i plaćeni jer su neki mislili da je to to od ove garniture ljudi. Da im je noga. Dodje Slavko nenadano. Mnogi su priželjkivali i htjeli Musu. Musa je bio izbor ovih prethodnika čiji je izbor bio i Edis. Eh tu su se konci pogubili od opozicije. Kostić nije naplatio otpremninu o kojoj se piše. Ni Lešnik. Ovih 5 igrača kao i svi drugi su dovedeni uz paraf trenera. Sve je dokumentirano. Znaci greška je što se daje puno slobode trenerima, a po meni je to ok. Svi volimo slobodu u radu. Naravno neki igrači ne trebaju trenerima i raskinuli smo ugovore. Neki su naplatili nešto ali nije to baš tako veliko kako se piše ovdje. I da evo za Neandertalca jedna vijest. Na nagovor ljudi u uo Dejan Nikolić će da bude g.sekretar kluba. Povući će se iz sportskog dijela kao i Senad. Sad idemo krupnim koracima... Poz

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Pozz i tebi.
Evo posto si nam definisao uloge, ti si kao pozicija a ja opozicija, iako smatram za sebe da sam glasac koji javno i jasno iznosi misljenje, da ti odgovorim.
Elem nejse.

Necu ici redom.
Nikolicu, mrs iz Zelje!
Cuk i ostali menageri. Mrs!
Otjerati ih ko pse jer su nam nastetili; finansijski, emotivno, usporili, pardon vratili nas korak dva unazad u napretku i razvitku.
Misimovicu, ti neces nigdje. Imas projekat koji si pokrenuo. Imas odgovornoat prema navijacima koji su se odazvali. Ostani i dovrši započeto i imas podrsku opet kada god pozeves i dokle god ne guras nos gdje mu nije mjesto.

Dalje, ovaj pokusaj diskreditacije mene zbog istine koju pisem a u svrhu zataskavanja propusta i bahatog odbijanja da se preuzme odgovornost;
Vise ni mala djeca ne vjeruju u taj spin prebacivanja loptice na trenere i kako su oni krivi za dolaske i odlaske. To sada mozes macku o rep okaciti. Vi, pardon.
Ko je po `vec definisanoj proceduri` dovodio igrace i potpisivao ugovore sa njima, i to ugovore kakve im njihove mame ne bi dale, finansijski.
Bekric tri i po god, 8.5 milja plata, mora igrat makar mu lijevu amputirali. Ne pljujem Bkrica nego direktno prozivam jer se zna kako je Karic naruzen i jasno receno; Bekric igrati mora!
Cuj uz paraf trenera dovedeni Husic i Pozder, nije trenera na mapi bilo. Kojeg trenera, onog u otkazu.
Lazes, očito! Namjerno ili nenamjerno nije no bitno.
Dalje, teorije zavjere, igraci tjeraju, bivse garnitire, trebao Edis, bio plan neki. Igraci bojkotovali sve i jednog trenera do sada.
:lol:
Pa uprava je davala bezrezevnu podrsku Edisu, uvjeravali ste nas ovde u to, ostaje do kraja po cijenu svega!
Je li tako?
Ja sam prvi pisao da nisam za njega, imaju postovi, moze se provjerit.
To je jedan limitirani trener koji nas je takodje kostao! A neko ga je postavio za sefa kao i Kostica!
Slinili ste na, redom; Acu, Vedrana, Memiju, Bekrica i ko je vec jos kolovodja i organizator ti famoznih bojkota.
Dalje, Kostic nije, Lesnik nije ali hoce, ili slijedi tuzba. Vidjecemo, neka svi zapamte sta sam rekao ja a sta ti!
Ima dokumentovano, ne radi se nista na crno, pranje love itd, zar ne?
Dalje; budi malo jasniji, daj koju cinjenicu nema potrebe da mucas i govoris nejasno, nepovezano, insuinacije.
Jasno i glasno kako i ja pricam.
Dosta vise opozicije i politickih sranja, plasenja raje, nekada mi se bas gadi to, bas nas intelektualno, ali sve u kompletu drzite za amebe.
Dijelite nas! Fuj! Jesi li ili nisi za? Za koga smo to mi tu? Shvatite ili prenesi, nebitno ste kao i opozocija, tu ste da Zeljo bude bolji. Samo je Zeljo bitan, njemu podrska, ne vama!
Sta ima opozicija sa skrsenim parama, sa smjenama, sa menagerima koji sada vedre i oblace, sa ljudima koji se sada koriste obilato Zeljinim novcem, sa pogresnim potezima, sa tvrdoglavoscu i egom uprave?
Sta?

I da, ti si bar malo ozbiljniji za te Tuborg dječije posalice. Sta su dole gubavci, pederi, neprijatelji? Skoro svaku tekmu koja se dole gleda stotinu provjerenih manijaka bude tu. Ko si ti ili vi da ih vrijedjate i omalovazavate?
Vi i ti bolji od njih?
A pogotovo jer grijesis, nije da nisam dole ali info dolaze sa raznih strana, nisam tetraplegicar niti idiot. Krecem se i imam poznanstva.

Jos jednom i tebi pozdrav, ziv bio.

Ps. Jesam malo grub u izlaganju, znam ja to, ali ne zelim drugacije. Lakse me shvatiti kada nisam hinjav vec iskreno izvalim sto imam.
Netakticno, mozda i jeste ali nemam potrebe za taktikom jer, ponavljam po stoti put, nemam nikakvih interesa.
Kako kazes, citajte izmedju redova.
Ja kazem, nemojte, citajte sta se pise, jasno i glasno. Ne zauzimajte strane vec razmisljajte, trazite odgovornost, ne budite letargicni!
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:50 pm

Znam ja puno toga drug od prije a i sad. Neke stvari nisu za foruma. Iskreno. Pametni su ljudi ovdje. Napisao sam ono što jeste i što je točno. Opozicija se malo zaletila preko portala. Dobar roštilj bio u Tarcinu ;)...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:56 pm

Ko si ti da odredjujes ko je provjeren a ko nije?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:56 pm

.
Zadnja izmjena: Virtu4L, dana/u čet sep 01, 2016 2:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:57 pm

DANAN je napisao/la:Ko si ti da odredjujes ko je provjeren a ko nije?
Čudno mi je da ga baš ti to pitaš.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:58 pm

fk1921 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Ako je istina za kostica da ce mu se sve isplatiti onda je nasa politika katastrofalna to je jos jedan dokaz. Previse smo para bacili i tuga me uhvati kad pomislim, pa evo da ih nismo ni u sta drugo trosili ali da smo ih cuvali na racunu i bili rahat jer znamo kako je zaraditi ovdje jos plus kad na to dodas da nema para od evrope ja se Bgm zabrinem itekako.

Sent from my C5303 using Tapatalk
On je dao ostavku....bjezi, odo s foruma Bgm, pozz raja
Ma idi brate gdje hoces ja sam napisao ako je istina nisam napisao da je tako
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 3:00 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Upravu je za probleme i za Nikolica ali Tuborg zna sve, cak i plate igracima! Pu ne vjerujem jos je dobio opomenu on opet sere oko plata.
Brate,čovjek je suštinski pogodio sve ono na šta smo mi svršavali mjesecima,da li je napisao tačnu platu Pozdera il nije to ne znam,ali je sigurno tu negdje oko te cifre,sigurno nije došao igrat za dvije milje maraka u Bosnu iz Holandije.
Bilalagića koji nam je uvalio Zahu i Pozdera otjerat što dalje od kluba !
Ćuka također !
Kad vidiš da ti neko dovede 3 igrača sva trojica fula,šta ćeš više s njim pričat. Noga i tačka.
Deju i co. udaljit i zakonski im zabranit da se zajebaju s transferima.
Ćelavici dati sav autoritet a ako Ćenan moze pomoci nek ostane,ako je on samo ''pokriće'' za ono šta će Dejo radit,treba nabit nogom obojicu.
Ako je ovo istina da ćemo Kostiću isplatit sav ugovor kao i Lešniku za koje ne znamo ni koliko je iznosio plus ova hrpa igrača a postavlja se pitanje šta je i sa Zahom i Hervasom....
Jeli te stid ovo napisati? 95% ljudi ovdje svršavalo na Zahu, bilo neko pišanje po pitarima, bilo neko prekucavanje...kad se pokazalo da Zaha i nije u formi, onda se pljuje po ljudima koji su ga doveli. Ako ne do Bog bude "fula" sa Slavkom, biće ista priča. Sa Stevanovićem je slična situacija...Sere se na Bekrića, kao mora igrati, a kad zijanimo od Viteza, svi pišu što nije igro Bekrić, morao je. Pljuje se Dado, priča kako ga neko gura i da mora igrati, a kad se pošalje na posudbu, onda je on žrtva...Licemjerstvo na nivou.
Jednom je neko napisao kako se dovode igrači, ali naravno to se fino zanemari. Bitnije je vjerovati u mahalske priče koje iznose neki trolovi :ne:
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 3:01 pm

Zahirović jeste u formi ali ne odgovara nam, i on nije bio promašaj, on je svoje odradio kroz medije i euforiju.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi i 219 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija