Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 8:17 am

storm_raider je napisao/la:
godrina je napisao/la:Jel razgovarano sa Miroslavom ?? Sta trebamo uradit da on produzi ugovor ??
On ima ponudu na stolu koliko znam. Ako i vaga, nije ni cudo zasto.
Cudi me sto ima ponudu, valjda ce i nasi poboljsat ponudu i ubjedit ostale macane da zaigraju i budu na pribliznom nivou kao Miro.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 8:23 am

godrina je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
godrina je napisao/la:Jel razgovarano sa Miroslavom ?? Sta trebamo uradit da on produzi ugovor ??
On ima ponudu na stolu koliko znam. Ako i vaga, nije ni cudo zasto.
Cudi me sto ima ponudu, valjda ce i nasi poboljsat ponudu i ubjedit ostale macane da zaigraju i budu na pribliznom nivou kao Miro.
Mislio sam na to da ima ponudu od nas da produzi ugovor. Ako mene lazu, lazem i ja...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 8:23 am

Nema on šta vagati, ovo mu je najbolji igrački period nakon Voše. Može otići i ponovo rizikovati, a svi znamo kako se to završilo po njega u periodu 2013-2016, a može ostati uz veću platu, nastaviti sa sjajnim igrama i prodati se za fine pare, vjerovatno u Tursku.

Ove turbulencije u klubu se nisu odrazile na njega, iz utakmice u utakmicu je bolji i bolji, ali nije ni blizu svog maksimuma. Njegov maksimum možemo očekivati na proljeće, kada je Željo tradicionalno najbolji. On je u najboljoj poziciji kod nas, nema pritiska, publika ga voli, naravno zaslužio je svaku lijepu riječ i nema ni najmanji razlog da nas napusti i da ne produži ugovor. Željo mu je spasio karijeru, a doći će i reprezentacija.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 8:25 am

I da, ne znam ko mu je sad menadžer, znam da ga je Kežman odveo u Mađarsku, ali ne znam sarađuju li još uvijek.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 9:04 am

Super za Pozdera i Toskasa, nisu nas previse kostali, ispali su korektni. Nadam se da ce i ostala trojica njihovim stopama, jer ako imaju malo obraza nekog, kad stanu pred ogledalo mogu samo shvatit da je vise dao njima ovaj klub samim tim sto su potpisali za njega, nego njih trojica zajedno na utakmicama za Zelju.

EDIT
KAD JE TRENING?
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 9:10 am

@ublehas, ako nisi čuo za Ristića,Palocevica i Jankovića onda me pratiš fudbal u regionu brate. Mladi igrači željni dokazivanja....očigledno smo u "OFF-U" ali mi nije jasno sto nas napadaš a veze nemaš o čemu pričamo. Sajo napisao neke igrače jer čovjek prati mlade repke itd ja se nadovezao da su talenti na FM-u i da su općenito dobri igrači. ;)
@sajo, apsolutno se slažem s tvojim konstatacijama mada mislim da samo Dinamo može priuštiti Ive igrače pod ugovorom i da, jedva čekam taj tvoj zimski update. :)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 9:13 am

Nema treninga. Rekli su da ce danas na Kupres
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 9:13 am

Vrag je napisao/la:Nema treninga. Rekli su da ce danas na Kupres
Rekli su da ce od petka na Kupres
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 9:21 am

storm_raider je napisao/la:Obavljeni razgovori sa svim igracima, trener im je jasno rekao sta se od njih ocekuje i sta ne. Jasno im je i objasnjeno da ce juniori igrati bude li trebalo. Svaki njegov potez je podrzan bezuvjetno od uprave. Treninzi pakleni, Slavko je nemilosrdan.

Takodjer, istina je za Pozdera i Toskasa da su ih pustili i dali im plate unaprijed za 3 mjeseca. Takodjer, kada kazem plate, mislim na osnovicu, dakle bez toplog obroka. Nema sta, ljudi su biznismeni, znaju pregovarati za dobrobit kluba i tu se ne treba brinuti.

E sada cekamo Slavka i ekipu. Oni su na potezu.
Znas da te gotivim, ali nemoj molim te. Oderani smo, kasa je opustosena zbog njihove tvrdoglavosti, neznanja, bahatosti, ega.
Sve sto su uradili popisali su sa ovim ugovorima. Ne mogu da vjerujem sta su sebi dopustili, kako su mogli biti tako bezobrazni?
Para nema, sve se rastalilo, neka se sprdaju forumasi malo.

Glede Slavke, treba ga pustiti da radi.
Nadam se da on nije jos jedna ubleha servirana od strane uprave. Znanje i iskustvo ima, volju prosipa po intervjuima, kaze raja i radi se fino na treninzima. Sretno mu.
Kako god u slucaju nekih negativnih rezultata, uprava neka se pokupi i razguli sa Grbavice, nema vise smjena trenera i nogiranja igraca, ovako po petoricu.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 9:47 am

Uprava ostaje, a tvoji haveri su se pokupili davno i tu im je mjesto...
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 9:47 am

exbabilon je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Nema treninga. Rekli su da ce danas na Kupres
Rekli su da ce od petka na Kupres
Do mene mislio sam da je danas petak
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 9:59 am

Virtu4L je napisao/la:I da, ne znam ko mu je sad menadžer, znam da ga je Kežman odveo u Mađarsku, ali ne znam sarađuju li još uvijek.
Kodro je menadzer.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 10:02 am

A dobro, ima u tome istine i ovo što N piše. Bacili jesmo fine pare na ove sporazume raskide a da ti igrači su samo koštali klub bez ikakve koristi. Bgm bilo ih je podosta. Lupam ali vjerujem i da smo zagazili u šestocifren broj KMova. A to nije malo. Da li se znalo da će do toga doći, teško. Svi smo svršavali na te iste igrače. Očito da ipak moraš imati neko znanje za taj posao. Dejo nije imao, radio je pa usudio bih se reći ono kako bi radila većina forumaša. A nama treba čovjek koji ipak zna, ima veze, ima ime. Pa kad upita nekog za x igrača da ga ovaj ne slaže, ne munta (barem ne puno).
Zato uprava fakat treba samo da se drži svog posla, ako se već taj neko ko bi trebao da predlaže igrače ne može naći onda pustiti ćenanu i Slavku punu kontrolu ali i odgovornost za (ne)uspijeh.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 10:09 am

I fakat ne znam zašto se bježi od tog načina rada da menadžeru igrača 'dođeš' određen procenat ako i kad se njegov igrač proda. To je normalna procedura u svijetu.
Pa sigurno da bi na taj način ipak imali više sreće sa ovim dolascima jer bi tim igračima prvenstveno i bio cilj da se dalje prodaju pa bi morali igrati bolje, a opet i ti menadžeri ti nebi uvaljivali ono što neće niko kupiti. Ili bi bilo manje toga.
Naravno ne sad neki veliki procenat ali 10% je sasvim realna cifra. Bolje prodati (lupam) Memiju za pola miliona pa da klubu ostane 450k nego ništa kako stvari stoje.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 10:15 am

Zasto se ljudi zamaraju svim i svacim svakodnevno, pa se ide do toga da trebamo imati informacije iz dana koliko su u klubu potrošili, koliko zaradili. Stvarno se pretjeruje.
Ocigledno neki imaju svoje interese za stvaranje dodatnog pritiska na klub, svako ko radi taj i grijesi. Bitno je da su shvatili gdje su grijesili i da su sportski segment prepustili prije svega Slavki ( prve korake smo vidjeli, Stanu vratio, 5 igraca prekrizio) a nadamo se uskoru i sportskom direktoru.
Sacekajmo godisnji izvjestaj pa cemo znati kako se poslovalo i tada mozemo ocijenivati rad uprave.
Gledaju se stvari previse povrsno da bi se ocjenio neciji rad, neki nece da spominju da je sve redovno u klubu, odredena novcana sredstva se cuvaju i ne trose za poreznu i kaznu koja se odnosi na prethodni period, upravu pa evo nadju se sredstva i za farbanje reflektora, nije sve tako crno :DD: .
Sve ima + i - pa cemo vidjeti na kraju godine gdje smo.

Daj te svi malo vise strpljenja i vjere u bolje pa ce aBd doci i rezultati, prije svega potrebni su nam na terenu.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 10:15 am

salle86 je napisao/la:I fakat ne znam zašto se bježi od tog načina rada da menadžeru igrača 'dođeš' određen procenat ako i kad se njegov igrač proda. To je normalna procedura u svijetu.
Pa sigurno da bi na taj način ipak imali više sreće sa ovim dolascima jer bi tim igračima prvenstveno i bio cilj da se dalje prodaju pa bi morali igrati bolje, a opet i ti menadžeri ti nebi uvaljivali ono što neće niko kupiti. Ili bi bilo manje toga.
Naravno ne sad neki veliki procenat ali 10% je sasvim realna cifra. Bolje prodati (lupam) Memiju za pola miliona pa da klubu ostane 450k nego ništa kako stvari stoje.
Bravo brate, kao da sam ja pisao ovo. Pogotovo mlađim igračima, vezi ga ugovorom daj mu neku dobru clausulu npr od 1.000.000 evra i njemu 10 % mi dobijemo 900.000 i svi sretni i zadovoljni.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 10:19 am

Nisam do sada nikada komentirao neandretalca, covjek ima svoje misljenje i nerijetko se slazem. Ali za upravu se ne slazem da ih treba nogirati iz razloga sto tesko mozemo naci nekoga tj grupu ljudi koja stvarno zeli Zelji dobro.
Da su napravili greske jesu, al toliko toga dobrog su poceli i dosta toga i zavrsili i to jesu. Da se trebaju okrenuti samo nesportskom dijelu a naci ljude koji ce voditi sportski segment to je 100% tacno ali ja mislim da im odobravanje finansija u tom segmentu treba ostaviti jer svi pa cak i mladji znaju kako su druge uprave mutile po tom pitanju.
Ja i dalje stojim iza tih ljudi. Sad smo tu gdje smo, Sportski dio mora trenutno da se poboljsa, ne trazim titule, ali borbenost, organizovanost, strogocu, kontinuitet to je ono sto smo izgubili a to je krasilo uvijek ovaj klub.
Mislim, tj. nadam se da Mrvica to moze donijeti naravno uz podrsku te iste uprave.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 10:36 am

Jaozinho22 je napisao/la:
salle86 je napisao/la:I fakat ne znam zašto se bježi od tog načina rada da menadžeru igrača 'dođeš' određen procenat ako i kad se njegov igrač proda. To je normalna procedura u svijetu.
Pa sigurno da bi na taj način ipak imali više sreće sa ovim dolascima jer bi tim igračima prvenstveno i bio cilj da se dalje prodaju pa bi morali igrati bolje, a opet i ti menadžeri ti nebi uvaljivali ono što neće niko kupiti. Ili bi bilo manje toga.
Naravno ne sad neki veliki procenat ali 10% je sasvim realna cifra. Bolje prodati (lupam) Memiju za pola miliona pa da klubu ostane 450k nego ništa kako stvari stoje.
Bravo brate, kao da sam ja pisao ovo. Pogotovo mlađim igračima, vezi ga ugovorom daj mu neku dobru clausulu npr od 1.000.000 evra i njemu 10 % mi dobijemo 900.000 i svi sretni i zadovoljni.
O tome govorim. Ok, možda je puno to što ti govoriš milion, staviš ljestvici niže ali je i podižeš kako koji igrač ide.
Pričamo kako je fudbal postao biznis, kako je glupo očekivati da igrači dišu za klub a onda isti taj klub ne razmišlja ekonomski već srcem. Jer ti igrači svakako dolaze i prolaze, bolje zaraditi išta nego ništa.
Evo da vidim ko nebi volio da svake godine dovedemo nekog malca iz radnika, mladosti, olompika i sl. a na kraju godine ga prodamo za 300-400 hiljada. Nama 250k, ostalo nek uzme onaj ko ga je doveo. Iskoristio on nas da zaradi, iskoristili mi njega.
Utopija je razmišljati da mi možemo graditi tim za velike domete u držati igrače na okupu sezonama. Uvijek neko ide. Tim tj.kostur treba da se ima ali to su igrači koji nisu više ni za prodati vani (tipa Aco, Jovan, Jahić, Tuce, pa zašto ne i Lendrić i Miro kojima dadneš fine plate da im nije prva ponuda i ćao), ali ove mlade mi moramo rotirati i od toga živjeti, praviti novac koji ćemo ulagati u ekipu i pokušati praviti rezultate.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 10:53 am

Sta je sad NEANDERTALAC? KOLIKO ZNAM TI SI BIO PROTIV NJIH ZBOG SPORTSKOG SEGMENTA! Eto vise ne vode sportski segment, ne mjesaju se... Sad odjednom I finansije poznajes??? Sto vec jednom ne kazes sta je pravi problem? Ko si, kakvu korist imas itd itd
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 10:55 am

nikson je napisao/la:Sta je sad NEANDERTALAC? KOLIKO ZNAM TI SI BIO PROTIV NJIH ZBOG SPORTSKOG SEGMENTA! Eto vise ne vode sportski segment, ne mjesaju se... Sad odjednom I finansije poznajes??? Sto vec jednom ne kazes sta je pravi problem? Ko si, kakvu korist imas itd itd
Ma nema nikakvu, voli pametovat jbg. Ignore ga nekad :D
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 281 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija