Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:29 pm

Gdje je Plavi Zamak, pravi se hotel. 8-9 soba. Kako je to legalno, a ovo nase nije bilo.. pitajte nacelnika.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:31 pm

Hajd' nek je i ovo vise zavrsilo... :palacgore:

Jedno pitanje za upucene - da li ovo znaci da je kompletan sjever u apsolutnom vlasnistvu kluba? Pitam jer je bilo price da su neki likovi iz ranijih uprava na neki nacin uspjeli prodati odredjene poslovne prostore.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:32 pm

Omar500 je napisao/la:Odlicno izgleda farba na reflektorima! Sto se terena tice, skupa investicija, ali isplativa. Imat cemo savrsen teren. Pored toga, moraju se kupiti masine za odrzavanje terena, ali to jednom kupis i to je to. Cuo sam da je potrebno oko 200 hiljada maraka za odrzavanje terena na godisnjoj bazi, sto nije mala cifra, ali se moze platiti sa kirijama od prostora na sjeveru i na istoku kada budu poslovni prostori. Ili ako repka bude igrala, ne znam kako ide stvar sa ulaznicama, bi li ista nama islo, ili savezu, sigurno ne bi dzaba igrali oni ovdje.
Mislim da je na Poljudu cjelokupna rekonstrukcija terena koštala oko 400.000 eura, a da u Zenici na godišnjem nivou troše oko 150.000KM za održavanje terena, mada su se Zeničani žalili da se teren slabo održava i da se sređuje samo za kvale repke. Uglavnom skupa ali neophodna investicija, po meni bitnija nego izgradnja južne tribine.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:33 pm

slika

hoćemo bagere, hoćemo štilu, hoćemo lamaha :ganja:
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:34 pm

fcz je napisao/la:Hajd' nek je i ovo vise zavrsilo... :palacgore:

Jedno pitanje za upucene - da li ovo znaci da je kompletan sjever u apsolutnom vlasnistvu kluba? Pitam jer je bilo price da su neki likovi iz ranijih uprava na neki nacin uspjeli prodati odredjene poslovne prostore.
Odlično pitanje.
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:40 pm

Eto ga, ne do Bog da je otišlo do suda, vucarali i mrcvarili bi se brat-bratu 5 godina.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:41 pm

Zato kad hotel izgrade ko god bude stanovao u njemu treba doci i navijat, sve ucinit da im propadne biznis :ganja:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
kontra_splita
Postovi: 84
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 8:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:42 pm

Ne dat ljudima mira, ne dat da se zaspe, svaku drugu noc u dva u tri doci i navijati...
 
Avatar
ono.na
Postovi: 576
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:42 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
fcz je napisao/la:Hajd' nek je i ovo vise zavrsilo... :palacgore:

Jedno pitanje za upucene - da li ovo znaci da je kompletan sjever u apsolutnom vlasnistvu kluba? Pitam jer je bilo price da su neki likovi iz ranijih uprava na neki nacin uspjeli prodati odredjene poslovne prostore.
Odlično pitanje.
Ja kako sam shvatio iz ovog saopstenja odredjene kancelarije i plavi zamak ostaju u njihovom vlasnistvu, a tribina je u vlasnistvu kluba.

Pravno nismo ovlasteni da ih izbacimo samo zato sto je nasa tribina, jer to je isto da ja imam stan i da u papirima negdje stoji da si ti od prethodnog vlasnika stana ovlasten da koristis jednu spavacu sobu (fakticki prepisana na tebe). Neka me ispravi neko ako grijesim.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:48 pm

Neka su vala i to rijesili. Samo bezveze gubis vrijeme i sta sve ne zbog ovih iz sd-a. Mislim da smo mi mnogo vise dobili, a oni nek rade sta im je volja s onim objektom. Ko zna sta bi bilo da smo se povlacili po sudovima, ovako nastavljamo dalje ka osposobljavanju Grbavice, a ako Bog da i da oni na terenu pocnu raditi svoj posao kako treba.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:54 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
fcz je napisao/la:Hajd' nek je i ovo vise zavrsilo... :palacgore:

Jedno pitanje za upucene - da li ovo znaci da je kompletan sjever u apsolutnom vlasnistvu kluba? Pitam jer je bilo price da su neki likovi iz ranijih uprava na neki nacin uspjeli prodati odredjene poslovne prostore.
Odlično pitanje.
Cijeli stadion je sada u vlasnistvu kluba, osim kancelarija sd-a na sjeveru. Po ovom sporazumu se oni ne mogu mijesati u rekonstrukciju stadiona, a fk se ne mijesa oko njihovog objekta.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:55 pm

BRAVO UPRAVA ZA DOGOVOR I RJEŠAVANJA GLAVNOG PROBLEMA!!!!

PS. Evo i slika malo od reflektora. Prelijepo izgleda. 8)

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... 6522435201" target="_blank

slika
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
indexi
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Lokacija: korak od grbavice
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 2:56 pm

oni su imali vremena mi ne pristali smo na ucjenu koja ce nam nesto donijeti nadamo se, vidjece se kasnije jeli cijena bila prevelika ili ne za sada idemo dalje.
ima li kakvih novosti za nove artikle u fan shopu i na pp ako moze ako ima ista novo iz udruzenja
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 3:05 pm

Nema vise prepreka za gradnju stadiona, zemlja iza istoka i dalje u nasem vlasnistvu, tribina sjever u nasem vlasnistvu(osim par kancelarija sd), njima ustupljena zemlja ispod Plavog zamka. Ovo je i vise nego dobro rjesenje u ovoj drzavi gdje jedan nacelnik opcine ne postuje zakon i za to ne odgovara..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 3:05 pm

Samo je pomalo nevjerovatno da grad, kanton, pa i drzava ne vide znacaj ovog projekta. U glavnom gradu nemas cestit stadion da igra reprezentacija na njemu, vjerovatno i najveci brend koji ima ova drzava, igras na stadionu kapaciteta 10 000 sjedecih mjesta. Da ne govorimo za takmicenja klubova na medjunarodnoj sceni, a njima opet ne smeta da se brukamo na taj nacin. Mislim da se treba na neki nacin izvrsiti pritisak na sve nivoe vlasti da poguraju maksimalno rekonstrukciju, a dobit ce biti visestruka na svaki moguci nacin, a mozda bi se i UEFA ukljucila. Nek uplate koji milion da i jug zavrsimo. :D
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 3:12 pm

Nikako da upratim koji je to crnogorac što se priča i hoče li nam doći.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 3:14 pm

boja mora je napisao/la:Nikako da upratim koji je to crnogorac što se priča i hoče li nam doći.
http://www.transfermarkt.ba/darko-marko ... eler/36118" target="_blank
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 3:18 pm

Bolje ga ne dovoditi.
MIRZA RASCIC
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 3:21 pm

Ne može biti gori od bekrića
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 29, 2016 3:34 pm

sergejevic je napisao/la:Samo je pomalo nevjerovatno da grad, kanton, pa i drzava ne vide znacaj ovog projekta. U glavnom gradu nemas cestit stadion da igra reprezentacija na njemu, vjerovatno i najveci brend koji ima ova drzava, igras na stadionu kapaciteta 10 000 sjedecih mjesta. Da ne govorimo za takmicenja klubova na medjunarodnoj sceni, a njima opet ne smeta da se brukamo na taj nacin. Mislim da se treba na neki nacin izvrsiti pritisak na sve nivoe vlasti da poguraju maksimalno rekonstrukciju, a dobit ce biti visestruka na svaki moguci nacin, a mozda bi se i UEFA ukljucila. Nek uplate koji milion da i jug zavrsimo. :D
Ne znam kako te to iznenađuje. Ovaj grad je nekad gledao fantastičnu košarku, pa su dopustili da jedno takvo naslijeđe kakav je KK Bosna i Kinđetova ostavština krahne i padne u zaborav. Ovaj grad, koji je izrodio toliko cvjetova kulture, dopušta da danas ista ta kultura bude na marginama. Tako i za sport. Kaže, što nema medalja sa olimpijade, pa kako će ih bit kad se ovdje zna, da moraš imat pare da plaćaš putovanja, da bi sebe i svoju zemlju pokazao a ona ti za to ne dadne ni marke.
Država umjesto da bude majka, ona je maćeha.
Sve što možeš uraditi, do tebe je. Od drugih nećemo dobiti podršku. Ni općina, ni kanton, ni entitet, ni država.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 235 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija