Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
kontra_splita
Postovi: 84
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 8:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 3:25 pm

Zdogovoreno, samo da ne fulim haha..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 3:26 pm

Ja očekujem od lendrića da daje golove :lol:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 3:31 pm

LARS1921 je napisao/la:Ja očekujem od lendrića da daje golove :lol:
Sram te bilo! Kako to možeš očekivati od napadača...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 3:35 pm

kontra_splita je napisao/la:Zdogovoreno, samo da ne fulim haha..
U utorak u jutarnjim satima ce se znati kad je tacno drugi trening :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 3:35 pm

Grbavica je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Ja očekujem od lendrića da daje golove :lol:
Sram te bilo! Kako to možeš očekivati od napadača...
slika
 
kontra_splita
Postovi: 84
Pridružen/a: sub avg 27, 2016 8:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 3:42 pm

manwhosoldtheworld je napisao/la:
kontra_splita je napisao/la:Zdogovoreno, samo da ne fulim haha..
U utorak u jutarnjim satima ce se znati kad je tacno drugi trening :D
Ja odoh u pola sest, ako ih ne nađem na pomocnom, naci cu ih u argeliniju...
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:03 pm

sreca da dva ispadaju , ajmo biti pozitivni haha
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:05 pm

Nesto kontam, moja zelja za neko vrijeme koje je ispred nas, sezona, 3 sezone i tako dalje... da napravimo sistem. Znaci da stavimo tim ispred pojedinaca. Da svih 11 igraju za ekipu, ma svih 22, a ne svako za sebe. Ovo sto imamo sada je cisto igra 11 igraca, svaki za sebe. Uzdamo se u kvalitet pojedinca, nadahnuce, dobar dan. Uzdamo se da nam najkvalitetniji ne budu povrijedjeni i suspnedovani jer nema sistema da pokrije njihov nedostatak, nego ulazi pojedinac koji je slabiji i to se onda tacno odrazi na terenu. Kada nam pokose jednog igraca, samo taj igrac se bori za sebe i ide prema sudiji, svi ostali to posmatraju ali ne reaguju jer nema tima. Na ovo me potakla izjava Alegrija o Pjanicu, igrat ce kad shvati kretnje i sistem u kojem Juve igra i bude spreman da svoje zadatke ispuni na terenu. Mi zivimo za to da nam dodje Stilic, molimo Boga da produzi Stevanovic, padamo u depresiju ako nema Blagojevica ili Lendrica. Mora Zeljo imati prepoznatljiv sistem igre, plan A, plan B.. da svako zna sta radi na terenu. Da jedan veznjak ne pokriva trojicu, jedan bek da drzi cijelu stranu i slicno.. kada nema jednog igraca da udje drugi i da je razlika minimalna, da ovaj uradi isto, samo mozda 10% slabije. Da se ne desava da desni bek igra lijevo krilo jer je previse dobar da sjedi na klupi. Da napadac ne igra centralnog ili zadnjeg veznog.

Ja mislim da je lijek struka i vrijeme. Pretpostavka je da je Celo taj trener koji moze od igraca napraviti tim, ekipu. Ali za sve treba vrijeme!!! Ne smije se vise desavati da se ekipa uigrava 2 mjeseca 4-4-2 i da poslije 6 kola dodje novi trener sa 4-5-1, rastjera par igraca i gradi sve novo na novo. Sistem se mora izgraditi radi dugorocnog boljitka, pa i na ustrb kratkorocnog rezultata. Pa onda kad imas sistem, dodje prelazni rok i ti dovedes 2 igraca za koje si siguran da se mogu uklopiti u taj sistem i ispuniti zadatke koje od njih trazis, a ne dovodis 10 od kojih su 2 dobra, 3 solidna, a 5 leti vec za koji mjesec.

Eto, malo duzi post od mene, valjda nesto konstruktivno haha.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:18 pm

LARS1921 je napisao/la:Ja očekujem od lendrića da daje golove slika
Jasno je to meni i ja ocekujem isto, ali ocekivati od njega da daje golove onoliko koliko se ocekuje u ekipi koja je katastrofa je puno. Ova ekipa ima kvaliteta i nije nimalo losija od one sa Vasilicem, Colicem, Selimovicem, Zebom i slicno, ali ona je bila puno hrabrija, samouvjerenija, homogenija. Ovi su isto kao da su se jucer sreli i zamrzili mesjusobno.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Crespo1921
Postovi: 36
Pridružen/a: ned jul 17, 2016 1:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:19 pm

Sabanadzovic je 99 godiste i igra za godinu starije. Po mom misljenju ne bi ga jos trebalo u prvi tim. Sa loptom je odlican ali je fizicki inferioran. Od svih onih koji su potpisali najvise obecava Besirevic(lijevi bek).
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:20 pm

pojedinci sigurno nisu tako loši, a ima i par iznimnih za ovu ligu...kad hoće. nego mi u ovom trenutku nemamo tim, timski duh, sistem, ništa...sama formacija i postavka je najmanji problem, naročito 4-5-1 jer je većina igrača igra cijelu karijeru. izvana izgleda da igrači nisu samo mrzili kostića nego da se uglavnom mrze i međusobno...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:26 pm

Biće to sve dobro.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:28 pm

Grbavica je napisao/la:Biće to sve dobro.
Znamo da jebeš sad od do :lol:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:29 pm

Dobro ste ovo primjetili.Na terenu kao da prezaju jedan od drugoga.Nikad ovakav odnos igraca jednih prema drugim u Zelji nisam vidjeo.Ili mi se cini...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:32 pm

što je i ćelo rekao, ne moramo se voljeti, ali moramo se poštovati.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:32 pm

LARS1921 je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:Biće to sve dobro.
Znamo da jebeš sad od do :lol:
Ma sinoć sam. Sad sam na standby :rofl1: Dođem sinoć kući, vidim Minjore ga negdje lomi i samo se presvučem o opet napolje. Odem do Trebevića ispušem se i sad mislim samo pozitivno. :ganja:
Jebi ga, mora biti bolje, gore ne može.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:34 pm

ChWilla je napisao/la:što je i ćelo rekao, ne moramo se voljeti, ali moramo se poštovati.
To je to. Ni u jednoj ekipi se ne vole svi igraci medjusobno, nit se svi privatno druze vec imaju ekipe po tri ili cetri koji su van terena haveri, ali na treninzima, a pogotovo na terenu moraju se postovati.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:37 pm

Pod hitno Cenana poslati da obidje 15-20 seoskih klubova po cijeloj BiH koji su što više udaljeni od gradske sredine i iz njih dovede desetak igraca koji igraju razlicite pozicije.Uvjeren sam da ce za par mjeseci njih 9 od 10 biti za klasu bolji od ovih koje danas imamo.Bit ce 10 puta jeftiniji,diciplinovaniji i bit ce zahvalni na svemu.Od ovih šminkercica nema hljeba i teško nama sa njima.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:39 pm

Plavi orkestar je napisao/la:Pod hitno Cenana poslati da obidje 15-20 seoskih klubova po cijeloj BiH koji su što više udaljeni od gradske sredine i iz njih dovede desetak igraca koji igraju razlicite pozicije.Uvjeren sam da ce za par mjeseci njih 9 od 10 biti za klasu bolji od ovih koje danas imamo.Bit ce 10 puta jeftiniji,diciplinovaniji i bit ce zahvalni na svemu.Od ovih šminkercica nema hljeba i teško nama sa njima.
Ako iz ovog svega neato naucimo i ubuduce budemo radili drugacije to ce biti i odlicno. Sto prije shvatimo da ovo nije nacin prije cemo poceti praviti ekipu za velike stvari.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 4:39 pm

Plavi orkestar je napisao/la:Dobro ste ovo primjetili.Na terenu kao da prezaju jedan od drugoga.Nikad ovakav odnos igraca jednih prema drugim u Zelji nisam vidjeo.Ili mi se cini...
Ne cini ti se. Na terenu izgledaju kao da se mrze medjusobno. Nema nikakve hemije medju njima, timskog duha. Jednostavno imamo individualce a nemamo tim. Nisu spremni da ginu jedan za drugog, da kad jedan pogrijesi drugi ga pokrije itd. Fauliras igraca Celika citava ekipa trci da te udara, kod nas samo Bekric na kraju pridje kao da smiri nesto i to sve govori. Boli mene briga volis li ti svog saigraca van terena ili ne ali na terenu ces ga voljeti ili neces igrati za Zelju.. Da Kosoric ima muda i mozga kao kapiten bi okupio sve igrace na neki njihov zajednicki sastanak i da oni izmedju sebe rijese probleme. Ovako ce ih Mrvica rijesiti milom ili silom..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Minotaur i 106 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija