Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

SIMA_SIMAU
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:09 pm

exbabilon je napisao/la:Ja mislim da bi idealno bilo da su Grk i Talijan juce poceli u odbrani, a Jaha u sredini terena, na zadnjem veznom. Ugljesa bi dobio vise slobode prema naprijed, Bekric bi imao jos jednog dobrog osiguraca, a ne bi me ni Dzenis nervirao na terenu.
:pljesak: :pljesak:
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

AdoS
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:11 pm

Cenan je bio zaduzen i za dovođenje trenera u omladinskom pogonu, on je sa Ticom obavlhao intervjue

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

kontra_splita
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:11 pm

Grk je mangupcina vidjelo se na ono malo sto je igrao, mislim da bi bas okej legao sa Boccom, Radinovic je okej ali nekako isto kao da kad mu se digne zaganja potrci onda ima period kad mu je mrsko pa ni sam ne zna gdje bi.
Jel ima drugi trening danas slučajno, i hoće biti svaki dan trening do kraja ove pauze ?

Vrag

ned avg 28, 2016 2:12 pm

Ovo izmisljate Jahicu poziciju? Igracu koji je od 1000 utakmica 980 igrao na mjesto stopera.

Strucnjaci foruma sport1

SIMA_SIMAU
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:13 pm

Vrag je napisao/la:Ovo izmisljate Jahicu poziciju? Igracu koji je od 1000 utakmica 980 igrao na mjesto stopera.

Strucnjaci foruma sport1
Jaha je desni bek a ne stoper, s obzirom na godine onda jedino moze stopera.
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u ned avg 28, 2016 2:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Vrag

ned avg 28, 2016 2:14 pm

Nemjenja stvar

kontra_splita
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:17 pm

.
Zadnja izmjena: kontra_splita, dana/u ned avg 28, 2016 2:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.

exbabilon
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:22 pm

@Vrag
A nije izmisljanje pozicije Dzenisu kad igra na zadnjem veznom? Iako se zna da frajer samo moze bit napadac, na svakoj drugoj poziciji je igrac manje. Sad kad komentarisemo, mozemo bilo koga staviti bilo gdje, a Jaha na zadnjem veznom je bolja opcija od Dzenisa kako god.

LARSSON
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:29 pm

Snimak meča:

viewtopic.php?f=67&p=101663" target="_blank

Glasanje za igrača utakmice:

viewtopic.php?f=64&t=339&p=101200" target="_blank
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

ChWilla
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:31 pm

psihopata je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Pa ljudi Husic pravi namjerno penal namjerno obara igraca koji nije uopste u sansi.Celo odma to tjeraj pod hitno.
husić nema dovoljno mozga da nekog bojkotuje,pitanje je da li mu je uopšte poznat pojam bojkot i da li zna šta to znači.
:rofl: kiselo se smijem, ali se smijem...
gradi željo boli te *****

LARSSON
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:32 pm

Zna li neko kad je trening, nek odgovori momku @kontra_splita
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

MrRiccoli
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:33 pm

slika

Dokumentarac o selektiranju djece iz omladinskog pogona, kad skaut Flamenga, a iza njega ovo

Sent from my C5303 using Tapatalk

ChWilla
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:34 pm

Vrag je napisao/la:Ovo izmisljate Jahicu poziciju? Igracu koji je od 1000 utakmica 980 igrao na mjesto stopera.

Strucnjaci foruma sport1
jeste zadnjih par godina ali kroz cijelu karijeru ne baš...

Model1964

ned avg 28, 2016 2:35 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Kad sam jučer Begana vidio šta igra mali Dino mi je pao na pamet sto puta.
Svi ste manje više igrali lopte i sigurno znate da se dosta stvari može naučiti i natrenirati, ali fudbalska inteligencija kao i svaka druga vrsta inteligencije je dar od Boga ili si je dobio ili nisi. Trenirao sam godinama, imao sam brzinu, tehnika prosječna kakve je raje bilo, ali sam sve nadoknađivao mozgom. Kasnije kad sam igrao s rajom po raznim terminima uvijek sam bio trener igrač jer sam jednostavno imao smisla da poredam ekipu i svakom kažem šta da radi. Imao sam jarana koji je jeo loptu, imao takvu šutinu, jak ko zemlja, ali pileći mozak. Čak ga je i iz Sedernika trener izbacio, a frajer je bio u stanju s centra proć sve i dat go. Ali kad je trebao pucat dodavo je i obrnuto i nisi ga mogao dozvati nikako. Imao sam drugog kojem su neki kasniji prvotimci Želje rezerve bili, ali on jednostavno nije imao Želju da napravi karijeru jer to je njemu samo bila igra, rezultat ga uopšte nije zanimo. Njemu je bio samo fol da protura raji kroz noge i da nekoliko puta pobaca jedno 4-5 igrača i u tome je uživo, a svejedno mu bilo ili dobili ili izgubili.
Miro je primjer inteligentnog igrača prosječne tehnike, ali je uvijek koristan. Mi imamo masu jednostavno u glavi limitiran igrača da ne kažem glupih i tu nema pomoći. Hoću da kažem da nekad u glavu limitirani nisu mogli dospjeti do ozbiljnog fudbala kod nas dok danas je toliko sve palo na niske grane da ti klasične fudbalske budale igraju u prvim timovima naših najačih ekipa. Horor.

Ne samo da igraju vec smo ih okovali u zvijezde. Umislili da mogu šta hoce i gdje hoce. Nema sankcija, dobra plata, nocni život na visokim nivou, koka u izobilju. Kada se pojaca trening odma hampa, ako ga nema na tv dva dana odmah frka. Za rezultate svi su drugi krivi, samo oni ne. Kostic je bivši Salko sadašnji.... strah me je da i Salko ne bude bivši. Sa kamarom umišljenih levata teško šta se može napraviti. Koliko me sjecanje služi i Sablja je na inaguraciji predstavljen kao dugorocno rješenje, kao i Kostic.
Dugo je aktalna prica da Dejan Nikolic dovodi igrace. Dali neko ko je bolje upucen zna opis njegovih dužnosti i ovalaštenja. Naziv radnog mjesta :) nije bitan vec zadatci koji su mu povjereni. I ja bih kao i svi mi volio vidjeti te pisane tragove o angažiranju igraca :) Da imamo SD on bi sada podnjeo ostavku iz moralin pobuda... ovako niko ništa, kola se lome na trenerima. Ako Salku potrošimo onda nam ostaje samo još Braco -Gumena glava ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

ChWilla
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:38 pm

exbabilon je napisao/la:@Vrag
A nije izmisljanje pozicije Dzenisu kad igra na zadnjem veznom? Iako se zna da frajer samo moze bit napadac, na svakoj drugoj poziciji je igrac manje. Sad kad komentarisemo, mozemo bilo koga staviti bilo gdje, a Jaha na zadnjem veznom je bolja opcija od Dzenisa kako god.
dženis kad je krenuo igrati i zabio 4 gola u 5 ili 6 startova, igrali su uz njega i bajić i kokot i đelmić, te amir i hasanović u vezi. tj. on je i tad igrao veznog i ubacivao se iz drugog plana. nego njega je generalno stalo, stao mu razvoj, tad kad je tek napunio 19 bi ono od juče zabio bez glednaja...

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:39 pm

imam osjećaj da će ChWilla otjerati Husića kao i pile Kokota onomad
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

cikazubo
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:40 pm

MrRiccoli je napisao/la:slika

Dokumentarac o selektiranju djece iz omladinskog pogona, kad skaut Flamenga, a iza njega ovo

Sent from my C5303 using Tapatalk
:pljesak: :pljesak: :zeljeznicar1:

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:42 pm

Ja hocu Sabanadzovica s prvim timom !

Model1964

ned avg 28, 2016 2:43 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:imam osjećaj da će ChWilla otjerati Husića kao i pile Kokota onomad
On ga ima na nišanu od kako je dokumente ostavio u autu :)
Tada je vec tražio da mu se trajno oduzme radna sposobnost :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

exbabilon
Kontakt:

ned avg 28, 2016 2:43 pm

ChWilla je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:@Vrag
dženis kad je krenuo igrati i zabio 4 gola u 5 ili 6 startova, igrali su uz njega i bajić i kokot i đelmić, te amir i hasanović u vezi. tj. on je i tad igrao veznog i ubacivao se iz drugog plana. nego njega je generalno stalo, stao mu razvoj, tad kad je tek napunio 19 bi ono od juče zabio bez glednaja...
U formaciji
-----------Bajic-----------
Kokot---Dzenis---Djelmic

I on je tu bio nesto kao drugi napadac, ubacivao se gore... juce se vrtio oko centra. Ima razlike. Da je opao svakako, jeste, da ono sto je igrao juce ne smije vise nikad, i to ja mislim da stoji.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 3 gosta.

Prijava  •  Registracija