Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:46 pm

Model1964 je napisao/la:Kod nas uvjek neko plati ceh za sviju. Ovaj put je to ocajni Husic. Jeste taraba ali nije jedini krivac. Da je ekipa kako treba ovaj penal nebi postojao. Vodili bi u tom trenutku 3 0 i mirno razigravali napadace. Ovako smo doveli sebe u situaciju da cuvamo taj jedan gol koji smo izmajmunisali više sretno nego spretno. Ocajna igra u svim linijama, ocajna komunikacija neđu igracima ocajno vođenj sa klupe.
Upravu si ti da je cijela ekipa bila taraba, ali ovo su one utakmice kad iz niceg pobijedis i onda te krene. Ali svejedno ovo mu se ne prasta i nadam se da je bivsi.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:46 pm

Jedan od rijetkih pozitivnih momenata je vadjenje Lendrica. Spusti se malo na zemlju klosaru.
 
Southside
Postovi: 16
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:46 pm

salle86 je napisao/la:I jos nesto, moze pm da ne ide javno.
Ko je sve tu (ili je bio) zaslugom Cuk-a ...serem se i njemu usta sta nam je sve doveo
Bivsi: Hervas, Djermanovic
Sadasnji: Boccacini, Toskas
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:46 pm

LARS1921 je napisao/la:slika
More vala i ova varijanta :mrgreen: :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:46 pm

LARS1921 je napisao/la:slika
Imamo 2 sedmice da ovo uigramo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:48 pm

exbabilon je napisao/la:Jedan od rijetkih pozitivnih momenata je vadjenje Lendrica. Spusti se malo na zemlju klosaru.
Joj ako ga sutra vidim u Argeliniju ili negdje na piću, šiši ... :psujem:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:49 pm

Markovića uigravamo najmanje mjesec dana. Ako je tako dobar Križman na krilu, kakavje onda na prirodnoj poziciji.

Da je dovest normalnog golmana, a ima ih
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:50 pm

Lendric se umislio ko da je Higuain, treba ga prodati sada na zimu, nece nam faliti sekunde. Takodjer Toskas bi mi igrao prije Jahica.
Nadam se sada tokom pauze da ce Petrovic upoznat jos bolje ekipu i da ce pojedince izbaciti. Lazic treba da igra lijevo krilo a Stanic lijevog beka ili Bevab.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Žvaka
Postovi: 86
Pridružen/a: pet apr 29, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:51 pm

Znate šta je u svemu najtužnije?
Tjeramo mi ovog, tjeramo onog a kako stvari stoje prvi će nam otići najbolji igrač, ne kluba već lige, ne ove sezone nego zadnjih i narednih 5.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:52 pm

Vi koji mislite da nam Lendric ne bi falio sekunde, te koji bi ga vrlo rado smjestili na klupu.... Prvi bi plakali za njim nakon dvije utakmice.

On da ne masi, u Realu bi igrao. Sta ste i njega sad uhvatili na zub..
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:52 pm

Ovaj Alihodzic bukvalno nije normalan, pa bolje da nisi otisao na konferenciju debilu jedan glupi

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:53 pm

LARS1921 je napisao/la:Markovića uigravamo najmanje mjesec dana. Ako je tako dobar Križman na krilu, kakavje onda na prirodnoj poziciji.

Da je dovest normalnog golmana, a ima ih
A brate pogani smo i mi. Da smo mi doveli Kozica, Lucica ili tako nekog normalnog golmana iz ove nase lige, poslije prve greske bi bilo gdje je Veca, nase dijete, zasluzuje da brani. Dok je bio tu, Dado je bio najveci problem, a danas nam u sredini igra Dzenis, a bolje bi igrali da smo kamen stavili. Brkovic nam nije valjao, a bolje je lijevo krilo od svih koje imamo. I tako dalje, i tako dalje...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:54 pm

exbabilon je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Markovića uigravamo najmanje mjesec dana. Ako je tako dobar Križman na krilu, kakavje onda na prirodnoj poziciji.

Da je dovest normalnog golmana, a ima ih
A brate pogani smo i mi. Da smo mi doveli Kozica, Lucica ili tako nekog normalnog golmana iz ove nase lige, poslije prve greske bi bilo gdje je Veca, nase dijete, zasluzuje da brani. Dok je bio tu, Dado je bio najveci problem, a danas nam u sredini igra Dzenis, a bolje bi igrali da smo kamen stavili. Brkovic nam nije valjao, a bolje je lijevo krilo od svih koje imamo. I tako dalje, i tako dalje...
Ako ništa sad barem vidimo pravo stanje, i siguran sam da će ih Ćelo potjerati
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:57 pm

pretjerujete,lendrić je odličan špic,stalo ga je kao i čitavu ekipu,a krenuće ga,a kad ga krene opet ćete svi bacati drkicu na njega,čovjek trpa lijevom,desnom,glavom,znači bez puno razmišljanja,to najviše cijenim kod njega,nema filozofiranja i namještanja do besvjesti,ko batistuta onomad.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:57 pm

Ajzea je napisao/la:Vi koji mislite da nam Lendric ne bi falio sekunde, te koji bi ga vrlo rado smjestili na klupu.... Prvi bi plakali za njim nakon dvije utakmice.

On da ne masi, u Realu bi igrao. Sta ste i njega sad uhvatili na zub..
Najbolji je napadac u ekipi i mjesto mu je na terenu. Ipak, evidentno se ufurao, postao zvijezda, sve cesce gledamo njegove promasaje... i nije niko njega uhvatio na zub nego nije zasluzio da bude amnestiran krivice. Samo Miroslav se ovdje istice od ostalih, Lendric ne, ni za milimetar.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:58 pm

Žvaka je napisao/la:Znate šta je u svemu najtužnije?
Tjeramo mi ovog, tjeramo onog a kako stvari stoje prvi će nam otići najbolji igrač, ne kluba već lige, ne ove sezone nego zadnjih i narednih 5.
To je bilo za ocekivat
Miro radi i želi napredak. Ovde toga nema.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 11:58 pm

Ne bi mi bili zadovoljni no sa pobjedom to je jasno jer je igra katastrofalna bila, ali bi bili zadovoljno bodovima i bili bi tu pri vrhu i nadali se boljem. Nadamo se mi i ovako al da ne bude eh da je ona dva boda iz zenice sad bi bili..

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 12:00 am

MrRiccoli je napisao/la:Ne bi mi bili zadovoljni no sa pobjedom to je jasno jer je igra katastrofalna bila, ali bi bili zadovoljno bodovima i bili bi tu pri vrhu i nadali se boljem. Nadamo se mi i ovako al da ne bude eh da je ona dva boda iz zenice sad bi bili..

Sent from my C5303 using Tapatalk
a tek 3 od viteza na grbavici. :(
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 12:00 am

psihopata je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Ne bi mi bili zadovoljni no sa pobjedom to je jasno jer je igra katastrofalna bila, ali bi bili zadovoljno bodovima i bili bi tu pri vrhu i nadali se boljem. Nadamo se mi i ovako al da ne bude eh da je ona dva boda iz zenice sad bi bili..

Sent from my C5303 using Tapatalk
a tek 3 od viteza na grbavici. :(
Brate to mi nije zao tu smo bili predaleko od tri boda, ali vcrs preblizu

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 12:00 am

psihopata je napisao/la:pretjerujete,lendrić je odličan špic,stalo ga je kao i čitavu ekipu,a krenuće ga,a kad ga krene opet ćete svi bacati drkicu na njega,čovjek trpa lijevom,desnom,glavom,znači bez puno razmišljanja,to najviše cijenim kod njega,nema filozofiranja i namještanja do besvjesti,ko batistuta onomad.
:palacgore:
Ovdje ti neko nesto napise, momentalno je opste prihvaceno misljenje. Budite zahvalni sto vam Lendric igra u ekipi, kako u prethodnoj tako i u ovoj polusezoni. U ovoj, bez njega, boda haman imali ne bi.

IVAN LENDRIC !

Vratit ce se on, krenut ce ga ponovo, u to ne sumnjam.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 273 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija