Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:02 am

Ma Zeric je krhak.
Ja sam se nadao ponajvise od njega u ovoj sezoni, ali sve su prilike da ce ostati vjecni talenat.
On je u mozda najbitnijoj godini za njegov razvoj , nakon debija u Vitezu, kada je trebao poceti skupljati seniorske minute, dobio povredu koja ga je udaljila van terena dugo dugo vremena.
Dalje, kako se vratio na treninzima stalno zaradjuje nove povrede, koje mu sjeckaju karijeru, da li je to sve posljedica sto vuce jos neoporavljenu povredu koja ga je dugo udaljila sa terena, ili su to neke nove,manje je vazno, ali igrac u njegovim godinama je vec odavno trebao dobijati minute u prvom timu.Pa zamislite kad se on na treningu toliko povrijedjuje, gdje i nije zestok tempo, sa previse ostrih klizecih, kako bi on izasao medju ove nase mesarske ekipe, kad bi ga jedan sasjeko, ostalo bi mu da se ufati knjige.
Jos je neko ranije pisao da su mu i roditelji problem, kao ne daju mu da trenira i da igra za mladje selekcije,jer je on vec debitovao za prvi tim,i to bi za njega bilo ponizenje.

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
dalmae
Postovi: 12
Pridružen/a: sub jul 30, 2016 6:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:03 am

Da li se imaju gdje nabavit karte za sutra, nisan stiga kupit tek san s makabija. Mali me pegla vozi vozi, naginje na Želju i džaba, kakve evrope i ostala sra***
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:05 am

dalmae je napisao/la:Da li se imaju gdje nabavit karte za sutra, nisan stiga kupit tek san s makabija. Mali me pegla vozi vozi, naginje na Želju i džaba, kakve evrope i ostala sra***
Ne znam drug, sad cu se raspitati da nije ko odustao, rado cu vam nabaviti ako mogu :)

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:07 am

@sajo, s Pozderom smo potpisali taj predugovor i doveli ga, dakle moguće je.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:12 am

Jaozinho22 je napisao/la:@sajo, s Pozderom smo potpisali taj predugovor i doveli ga, dakle moguće je.
Upravu si. Vidjetcemo. Na ljeto kako stvari stoje nekoliko itekako interesantni mladi imena ce biti u opticaju. A Zeljeznicar nece biti jedini zainteresovan. Vec vidim kako se Sarajevo bori za Lelica. Zrinjski za Loncara. Sloboda za Serbecica itd. itd. :) Drago mi je da imamo covjeka na klupi koji stvarno dise fudbal! Imam puno povjerenje u njega i nadam se da uprava nece doviditi vise igrace bez Slavkinog zelenog svijetla. Eh sad ako budemo imali sportskog direktora to je druga stvar. Ali trener MORA imati zavrsnu rijec!
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:13 am

LARS1921 je napisao/la:A što ne otjeraše tu dvojicu na LB pa dovest dvojicu normalnih :lol:
Zamisli sutra obojicu u prvoj postavi, kakav će to biti tandem na lijevoj strani
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:13 am

Nahvalismo mi Salku, a dva treninga odradio. Hajmo malo spustiti loptu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:14 am

Ma sutra tri gola preko lijeve strane, moraju jednom nešto dobro uraditi :lol: Dolaze u černobilski grad, kod svojih


Bajić igrač utakmice

@grbavica

aj šuti gatisve, kad bi doveo štilića od tebe ne bi mogli doći do riječi :ganja:
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:14 am

Ne znam. Nadam se da će ga proći te povrede i da će odmah biti gurnut u vatru kao što je i bilo planirano.
Mislim da će Slavko otpisati Mirzu u ovoj pauzi nažalost. Mnogo sam očekivao od njega ali uvjerio sam se da je ono što @Pintol pisao tačno.
Ništa od njega nema kako stvari stoje.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:14 am

Grbavica je napisao/la:Nahvalismo mi Salku, a dva treninga odradio. Hajmo malo spustiti loptu.
Spustat ce je sutra igraci Celika na centar bar 4-5 puta :karanje:

SVI U ZENICU!!

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:18 am

Hasanović igračina sad zajedno sa Tiagom :lol:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:19 am

Slavko dolazi sa ogromnim CV.om gdje je pokazao da je redao uspjehe gdje god je radio. Da li bila rijec o Njemackoj, Madjarskoj, Srbiji ili BiH. A eto ovo sto je uradio sa Radnikom uopste nije slucajnost. Imamo trenera koji je veliki strucnjak i koji zivi fudbal. Koji je nizao uspjehe u svojim bivsim klubovima. Ako sa njim ne budemo nesto uradili onda gasi klub :D hahaha Ma zezam se naravno. Ali prvi put mozda posle Amara imamo trenera sa iskustvom i trenera koji je pokazao da moze dici Zelju na veci nivo. A to slijedi da vidimo. Sutra je prvi test. Ma da ja nemam toliko velika ocekivanja ko neki. U slucaju nedaj boze poraza mislim da ce ovdje vecina pasti u jos vecu depresiju ali polahko. Tek je on tu nekoliko dana. Ipak vrlo sam pozitivan! :D

Kroz njegove intervjue rekao je da je vecinu klubova koje je preuzimao dizao iz pepela i nizao uspjehe. Ja se stvarno nadam da Slavko nije covjek za "male" klubove vec da moze i sa velikanima da hara. Ima tu nekoliko trenera pogotovo u Spaniji koji su napravili ogromne uspjehe sa manjim klubovima ali se nisu snasli bas najbolje s velikanom. Moyes naprimjer. Martinez koji je sad u Belgiji itd. :)

IN SLAVKO WE TRUST :mrgreen: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:23 am

Zadrzati Miroslava nekako, dovesti na ljeto Zakarica i probati Subica na foru. Malog Azira iz Slobode kao golmana. Livancica ne znam kakav je njegov status je li Hajdukov ili ne. Cvijanovic, Ugljesa i Secerovic sredina. Napad Ivan, a odbrana Boccacini i iskopat nekog Hummelsa ili Boatenga.

Azir- Livancic, tata mata, Boccacini, Subic - Ugljesa, Secerovic - Miroslav, Cvijanovic, Zakaric - Ivan

Neka moja zelja
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:25 am

Plava Porodica je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:Nahvalismo mi Salku, a dva treninga odradio. Hajmo malo spustiti loptu.
Spustat ce je sutra igraci Celika na centar bar 4-5 puta :karanje:

SVI U ZENICU!!

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
SUTRA SVI NA SJEVER ! :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:29 am

KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:32 am

Jaozinho22 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:Nahvalismo mi Salku, a dva treninga odradio. Hajmo malo spustiti loptu.
Spustat ce je sutra igraci Celika na centar bar 4-5 puta :karanje:

SVI U ZENICU!!

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
SUTRA SVI NA SJEVER ! :ganja:
Vidimo li se u smrdigradu? :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:41 am

Ne volim Čelik ni Robijase nikako. Pogotovo sada kada im je dosao ovaj smrad hinjavi.
Ali nazivati jedan grad svoje drzave smrdi grad je vec malo glupo. Vrijedjanje samog sebe.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:42 am

 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:43 am

Zar misliš da bi propustio ''bojkot bojkota '' ? :ne: :ne:
Usput, nećemo se prebacit na temu ''Chat''. :DD:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:44 am

Vrag je napisao/la:Ne volim Čelik ni Robijase nikako. Pogotovo sada kada im je dosao ovaj smrad hinjavi.
Ali nazivati jedan grad svoje drzave smrdi grad je vec malo glupo. Vrijedjanje samog sebe.
Bježi tamo, ti trebaš da budeš anđel a ne vrag :ne:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921, South i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija