Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:23 pm

LARS1921 je napisao/la:
w0st je napisao/la: Sanjin mi je komsija haha , on je isao u Njemacku , Bajern M vjerovatno , trenirao , a ne znam je li igrao tamo, pa je kasnije otisao u Dinamo na obuku hah , nesto slicno kao Hodzic .Inace navijac Zelje :DD: Pricalo se nesto u mahali da je trebao potpisat za Zelju ali eto nije jos nista . Strasan igrac volo bih ga gledati u nasem dresu .
zovi ga na forum, da mu damo uslove koje ne moze odbiti :lol:
Mirso će mu bit menager
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:24 pm

Bila bi šteta ne iskoristiti ovu saradnju sa Konyasporom, prebogat klub sa jasnim ciljevima, daju priliku mladim igračima. Bajića su platili pola miliona, sad ga mogu prodati za deset, Amir se nameće u prvoj postavi i siguran sam da saradnja sa njima može biti još bolja.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:27 pm

Bilo bi lijepo da neko ko ima vremena uzme u obzir sve nase igrace od kojih mozemo zaraditi i izracuna njihov postotak.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:28 pm

dati im bosketa za milion :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:30 pm

FK ŽELJEZNIČAR SQUAD 2017/18
GK : Neki ćelin iz naftalina,Fejzić,Ćeman
RB :Livančić,Stevanović
LB : Husić,Bevab
CB : Boccaccini,Toskas,Osmanković,Šerbećić
CMF : Šećerović,Blagojević,Radinović,Marković,Žerić
LM:Krizman,Lelić
RM :Stevanović,Lazić
AMF :Bekrić,Štilić
ST : Lendrić,Pozder,Beganović
Sasvim realno,bez ustaljenih procedura.
Memija prodan,Veca otjeran,Aco prodan.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:34 pm

A što ne otjeraše tu dvojicu na LB pa dovest dvojicu normalnih :lol:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:36 pm

A gdje je Damir Sadikovic? :psujem: :psujem: :psujem:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:38 pm

Omar500 je napisao/la:A gdje je Damir Sadikovic? :psujem: :psujem: :psujem:
identifikovan kao truhla jabuka
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:41 pm

Dado peti, a mi deveti na tabeli :karanje:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:43 pm

Dado je bolji od pola ovih veznjaka koje mi imamo tu. A i godine mu idu u prilog, osim u poređenju sa Žerićem malim, a on nije minute dobio.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:44 pm

Ko je taj dado? :ganja:

Nek naleti dejo na forum da mu par mladih preporučimo, nije isto kad te vodi Salko i kad te vodi hasančić
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:45 pm

Nas Slavko zvani "pa sigurno" bi za Mirzu rekao da je on sa 80. utakmica postavio najbolje dijelove na jutuu i mi sad kontamo da je igracina :kafa:

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:48 pm

Plava Porodica je napisao/la:Nas Slavko zvani "pa sigurno" bi za Mirzu rekao da je on sa 80. utakmica postavio najbolje dijelove na jutuu i mi sad kontamo da je igracina :kafa:

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Nije Slavko, nego Salko. Molio bih te da pišeš ispravno da moderacija ne bi imala posla :ganja:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:49 pm

Mi dosta znamo potcjenjivati nasu ligu i nase mlade igrace. Govorim nase opcenito. Ali cinjenica je da kad se malo bolje pogleda u nasoj ligi mozes naci igraca sa dosta iskustva a koji nisu napunili ni 23-24 godine i koji moze, naravno ako posjeduje kvalitet, odma uci u prvih 11. Naveo sam veceras nekoliko igraca kojima ugovor istice na ljeto. Pa ako nemamo para i ne zelimo rizikovati i platiti nekoga, hajmo nastaviti tradiciju. Ako je istina na transfermarktu da Ordagic i Veselinovic nisu produzili ugovor a kako stvari stoje finansiski jako lose izgledaju i neizvjesno je sta ce biti sa Azmirom a potom i tadion im se ne pravi i ako dolaze izborii i obecanja od Jasmina sigurno, onda sta mi tu cekamo. Ja se nadam da su Cenan i kompanija vec poceli da nesto muntaju. Ako igrac ima manje od 6 mjeseci ugovora i ne zeli produziti, upisati sa njim neki pred ugovor ako je moguce. Ako imamo finansija.

Nisam uopste ljubitelj dovodjenja igraca tipa, da ih sada ne nabrajam od prosle garniture pa evo i ovog ljeta, kojeg nikad nisi pogledao uzivo i potpisujes jer si ti dobar s njegovim agentom. Ili ima dobar video na youtube il slicno. Da citiram naseg strucnjaka koji kaze da: svaki igrac ce napraviti video sa svojim najboljim potezima i postavit ih na internet. Ali to ne znaci da je to prava slika. Montaza. Necu imenovati nikoga i nemam namjere da igram nekog generala posle bitke ali navest cu samo Husica ovdje jer on spada u tu kategoriju igraca (kao i Pozder, Djermanovic...). Od 5-6 godina unazad intenzivno pratim sve omladinske selekcije pa cak i zensku selekciju (nesto manje ipak). Znam ko je pozivan. Ko je igrao i kako u kvalifikacijama. Koji igrac je se ismijavao, pa cak ponekad i od mene, jer kao dolazi preko stele (citaj Rade Krunic) a na kraju on napravi karijeru dok neki sto su bili izvikani ostadose i dan danas u Premijer ligi ili su "nestali". Husic je i tada bio jedan od najlosiji a igrao je za Zvijezdu dok su oni ipak bili stabilan premijerligas. Ja sam ga dosta puta kudio i govorio kako je moguce da on igra u U21. Onda je ta generacija odigrala svoje i od tada pa do onog trenutka kad je izasla vijest na zvanincnoj za Husica ja njega nit sam pratio nit sam uopste se sjetio da ga pratim. Bio sam hladan kad sam procitao. Hajd udjem na transfermarkt i youtube, vidim da je igrao dosta u Madjarskoj. Kontam pa mozda je se popravio. Iskustvo ima. A pruzao je dobre partije. Dok su neki ovdje orgijali po njegovim klipovima ja nisam ni jednom forumasu htjeo da se pravim pametan. A naprimjer Lazic je se ismijavao ovdje, pa gdje ces ovoga..dok se pokaza da ovi koji su pratili treninge i utakmice da bi mogao cak biti i pojacanje. Cak sam i ja pogledao neki video sa Senadomi bilo je tu impresivni stvari. Medjutim do sada se moze reci da Husic za mene barem, je ostao isti onaj sto je igrao za U21 i Zvijezdu. Igrac koji bi mogao proci u timu tipa Sloboda (jer oni preferiraju tu borbenu igru bez previse kvaliteta, ne zelim da ih blatim jer su nes nekoliko puta osramotili) ali za Zelje on nije.

Njegov kolega na beku je za mene bila potpuno druga prica. Bio sam cak vrlo zadovoljan i drago mi je bilo kad sam procitao da je potpisao. Isto kao i Mirza kad je potpisao (Moram prestat biti zadovoljan izgleda haha). Bevab je se vratio posle teske povrede i jednog perioda u zivotu gdje je zivot bio u opasnosti. Pa de malo shvatite sta to znaci. Ja ne pokusavam igrati njegovog advokata ali hocu reci da sam radije za takve transfere gdje dovedes momka koji je mlad i iskusan, igrao cijelu sezonu u Zagrebu posle povrede i koji je bivsi reprezentativac itd. Sad da li ce se on pokazati ili ne je druga stvar.

Igraci tipa Mirze su istiniti macki u vreci. Jer to je igrac kojeg dovodis da bi na njemu zaradio. Ne ide mu u klubi ili slicno a pokazao se u omladinskim selekcijama i gledas tu svoj profit a i da igrac naravno ima zelju da dodje. Mirza se do danas nije pokazao ali nije jedini iz one generacije Svedske sto stvarno stagnira u profi fudbalu. Ali ja cu uvijek dati prednost ipak takvim transferom nego nekog od 27-28 godina kojeg dovodimo a da NIKO nije pogledao ga ni 5 minuta. Ako cemo se vec kockati, hajmo se kockat sa igracem od 18-20 godina. Bio on iz inostranstva ili okoline.

Suma sumarum. Ne zelim vise transfere tipa ovi u buducnosti jer na kraju cemo imati prelazne rokove sa 10 igraca in, 10 out. Jer ih dovedes a nisi vidio ni 5 minuta uzivo igraca. Misljenja sam da mozemo stvoriti jedan vrlo jak tim iz nase lige sa igracima koji bi dosli iz drugi klubova a mladi igraci takodjer. Ako Slavko se pokaze i kod nas kao i u Radniku onda je ne brinem za to. Imamo pravog covjeka. Nama su bitni rezultati trenutno i zato su se dovodili igraca preko 26-27 sa iskustvom. Medjutim nadam se da ce se i ta transfer politika okrenuti uskoro.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:55 pm

Samo mi nije jasno koji će nam k onaj Marković pored našeg Žerica. Nadam se da neće potpisati jer nikakve koristi od njega nećemo vidjeti, a zauzimao bi mjesto jednom igraču od kojeg svi puno očekuju.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:56 pm

@sajo, ti si naša ''MINI'' verzija Salke Petrovića...
I ovo za igrače što spominješ predugovor...u januaru imamo pravo pregovarat sa svakim igračem kojem ističe ugovor na ljeto.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:58 pm

Sajo kad si se vec raspisao, napisi nam ovih mladih igrača što valja kod nas, pa i okolina, možda ko iz uprave pravi, a možda i slavko :ganja:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:00 am

Jaozinho22 je napisao/la:@sajo, ti si naša ''MINI'' verzija Salke Petrovića...
I ovo za igrače što spominješ predugovor...u januaru imamo pravo pregovarat sa svakim igračem kojem ističe ugovor na ljeto.
Spojite me sa Cenanom il nekim u upravi pa da popricamo...uvezi buducnosti :lol: :lol:

Ja neznam stvarno ako smo mi u situaciji da nesto tako uradimo, da potpisemo neki pred ugovor. Pa ako nista yebemu moze i to iza ledja hahah sa igracem nesto. Ma moras bolan biti bezobrazan u nekim krugovima. Neces uspjesti ako si samo fin. :mrgreen: :mrgreen:
LARS1921 je napisao/la:Sajo kad si se vec raspisao, napisi nam ovih mladih igrača što valja kod nas, pa i okolina, možda ko iz uprave pravi, a možda i slavko :ganja:
Nemoj Boga ti. I ovo je bilo previse... ruka sama poletila hahaha. :D Reko nesto malo da napisem i ode niz karaulu :lol: Zezam se. Pa vidjetcemo. Mozda napravim i neku svesku a la Slavko nas pa podijelim "iza zatvoreni vrata". Da ne vide dusmani :rofl1: :rofl1:
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u sub avg 27, 2016 12:02 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:01 am

sajo10 je napisao/la:Ja neznam stvarno ako smo mi u situaciji da nesto tako uradimo, da potpisemo neki pred ugovor. Pa ako nista yebemu moze i to iza ledja hahah sa igracem nesto. Ma moras bolan biti bezobrazan u nekim krugovima. Neces uspjesti ako si samo fin. :mrgreen: :mrgreen:
Pitaj pitare koliko smo fini :karanje:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 27, 2016 12:01 am

Dokle stigao Stilic?
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 214 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija