Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 10:49 pm

LARS1921 je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Igraci iz omladinski selekcija BiH kojima ugovor istice na ljeto 2017:

Besim Serbecic, stoper, 18, FK Radnik
Edvin Rastoder, lijevi bek, 19, FK Sarajevo
Sanjin Lelic, vezni red, 19, FK Olimpic
Nemanja Trkulja, golman, 20, FK Borac
Marin Popovic, vezni red, 22, NK Celik

boldirano: moje zelje! :kafa:
Popovića ćemo nafatat sad kad bude mlada igrala na Grbavici, svakako oni u Čeliku džaba igraju. Šerbečića će ćelo dovest, a Lelića @republika.
Amin jarabi hahaha :mrgreen: :mrgreen: :rofl1: :palacgore:

Kakav ba Peco. Pa momak ima ugovor do 2019 haha. Mi se borimo za Redzica koji ima ugovor sa Krupom do 2018 a tek ovaj... Doduse kakvi su u njih kontrakti Bog sami zna (citaj Radnik).

Al bez zajebancije, uff kako bi volio kad bi mogli uzet nekog akademca tipa Hadzica, Catakovica ili Sadikua... :mrgreen: :mrgreen: Veladzic je dosta uzvikan igrac i mislim da od njega nece biti tog igraca koji oni ocekuju da bude.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u pet avg 26, 2016 10:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 10:52 pm

Hamzi je valjda Hadis menadžer.

@gavrane hajde dejo završi nam šta :ganja:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 10:53 pm

Lelica kaparisati odmah na zimu da ga ne bi neko drugi uzeo. Serbecica isto ako je toliki kvalitet kakvim se predstavlja, a Celo sigurno sta mali moze.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 10:53 pm

LARS1921 je napisao/la:Hamzi je valjda Hadis menadžer.

@gavrane hajde dejo završi nam šta :ganja:
Da, da...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 10:58 pm

sajo10 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Igraci iz omladinski selekcija BiH kojima ugovor istice na ljeto 2017:

Besim Serbecic, stoper, 18, FK Radnik
Edvin Rastoder, lijevi bek, 19, FK Sarajevo
Sanjin Lelic, vezni red, 19, FK Olimpic
Nemanja Trkulja, golman, 20, FK Borac
Marin Popovic, vezni red, 22, NK Celik

boldirano: moje zelje! :kafa:
Sanjina kako znaju i umiju neka kradu.
Mogli bi zaplakati za dvije-tri godine kad zaigra u puno jacoj ligi.
A Marina mozes prekriziti.

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Sanjin me je dosta impresionirao i vec posle utakmice sa nama ja sam rekao ovaj ce decko biti novi Duljevic. Ali upgrade verzija Harisa. I to je vrlo vrlo interesantno. Neznam kakva je situacija sa deckom ali posto Olimpic ide u Prvu mislim da ce im najbolji igraci otici. A Sanjina "moramo" dovesti. Moderan vezni igrac sa dosta speeda i onog malo bezobraznog ponasanja u smislu da se ne stidi krenuti na 1on1. Problem njegov je kao i vecine nasi mladi igraca a to je mentalni sklop. Posle neuspjeha u Dinamu a vidi se da je momak prosao njihovu skolu, ako shvati ovaj novi izazov ozbiljno u Lelicu se krije potencijal za A-reprezentaciju. Ali sve je do njega. Mislim da je ovo zlatna koka koju bi morali ako nista vec na zimu da kapirisemo prije nego sto Zrinjski, Sloboda ili Sarajevo to urade. A sto momak igra poziciju koja kod nas najvise skripi isto ne skodi haha. Lelic je bio i standardan reprezentativac U17 i U19. Takodjer ocekuje se da ce biti na spiskovima za U21 ako nastavi ovako. Ja sam se nadao da ce se i Mirza naci tu ali kako stvari stoje tesko...
Ma prioritet od svih navedenih mladih igraca je Lelic.
Kaparisat ce ga neko prije nas, ako mi to odma ne ucinimo.
Momak ima brzinu, tehniku, ide 1 na 1 sa igracem, prodoran..sve ono sto nama fali na lijevoj strani.
I bez dileme, da je vec clan naseg kluba, bio bi sigurno u prvih 11.
Dovesti ga nekako,kroz godinu dvije cemo lijepe pare uzeti,a i valjat ce nam pravo.
A pored svega toga, jos jednom ponavljam Olimpic je u velikom ku.rcu, moze otici kako ko hoce, i kad hoce.
A sto se tice Mirze, raja sto prati treninge govori da je jednostavno zalutao, kao izgubljen.
Evo juce na treningu dok su igrali,svako je imao par lopti, a ja nisam vidio da je on uopste imao ijedan kontakt sa loptom,kao da se krije od nje..Ne znam stvarno koji je razlog, ali od njega smo svi ocekivali pravog igraca.

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 10:58 pm

Plava Porodica je napisao/la:Liga im je 6 ili 7 u Europi, a evo primjera Visce kojeg ili ne zele klubovi iz top 5 liga,ili on jednostavno ne zeli da ide, sto mi nikako nema logike.
Ne želi zbog para, plata od recimo 50 hiljada eura mjesečno nije ista u Turskoj i u Njemačkoj. U Turskoj, državi platiš neku mizeriju, a u Njemačkoj skoro pola od te cifre. Plus što u Turskoj imaju velike bonuse, ko zna koliko su dobili za plasman u Evropu.

To je glavni razlog zašto ne idu iz Turske.

Evo konkretno Bajić je potpisao na tri godine, ne znam kolika mu je plata, ali će mu se već sad na polusezoni vjerovatno ponuditi novi ugovor i siguran sam da će dobiti minimalno duplo bolje uslove nego što ih sad ima, dobiće nešto para na ruke i to je idealna situacija za njega.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:00 pm

RIJAD BAJIC :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:01 pm

Virtu4L je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Liga im je 6 ili 7 u Europi, a evo primjera Visce kojeg ili ne zele klubovi iz top 5 liga,ili on jednostavno ne zeli da ide, sto mi nikako nema logike.
Ne želi zbog para, plata od recimo 50 hiljada eura mjesečno nije ista u Turskoj i u Njemačkoj. U Turskoj, državi platiš neku mizeriju, a u Njemačkoj skoro pola od te cifre. Plus što u Turskoj imaju velike bonuse, ko zna koliko su dobili za plasman u Evropu.

To je glavni razlog zašto ne idu iz Turske.

Evo konkretno Bajić je potpisao na tri godine, ne znam kolika mu je plata, ali će mu se već sad na polusezoni vjerovatno ponuditi novi ugovor i siguran sam da će dobiti minimalno duplo bolje uslove nego što ih sad ima, dobiće nešto para na ruke i to je idealna situacija za njega.
Ima logike to sto govoris.
Ali ja nikako ne mogu prezaliti kad ih vidim tu gdje jesu, a znam da mogu igrati na puno vecem nivou , nego na kojem je Turska liga.


Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:04 pm

Mozete vi do sutra pisati, ali Celu zanima samo sedam duluma zelenog terena. :lol:
Slavna Zeljina skola fudbala.
Nama samo malo fali da napravimo iskorak u Evropi.
Napad Bajic i Hodzic, iza Visca, Amir, Gojak, Hajradinovic, Zolotic, Memija, jos poneki iskusniji igrac kao Jahic, Blagojevic, Stevanovic. To bi bila strasna ekipa. Nadam se da cemo pronaci nacin da zadrzimo duze ovakve igrace i da naprave nesto u plavom dresu u kojem su i naucili igrati lopte. Vjerujem da ubrzo slijedi novi val dobrih igraca i njih treba zadrzati neko vrijeme ovdje. Bolje tim momcima dati malo vise novca nego nekim istrosenim igracima. Valjda ce Slavko tu reagovati i napraviti novu generaciju za velike stvari. Potencijala smo uvijek imali.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:04 pm

Jos neki igraci kojim ugovor istice na ljeto (za koje znam):

Rijad Kobiljar 19 Olimpic
Stjepan Loncar 19 Siroki Brijeg
Mico Kuzmanovic 20 Mladost
Elvir Koljic 21 Krupa
Tony Livancic 21 Vitez
Amer Ordagic 23 Sloboda Tuzla (!!!) ;)
Mladen Veselinovic 23 Sloboda Tuzla (!!)
Senad Karahmet 24 Mladost
Tomislav Tomic 25 Zrinjski :D :D :D

Sa Slavkom na klupi nama ne trebaju povratnici iz drugih evropski liga. Narode uzeti ove igrace koji su na rasprodaji i mi sa pravim trenerom mozemo postaviti dubok temelj za buducnost! ;)

Serbecic (18), Lelic (19), Loncar (19), Ordagic (23) & Veselinovic (23)! :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:06 pm

Nije ni Kobiljar los :shisha:

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:08 pm

Samo da Petrovic ostane sljedecih par godina i bit ce mnogo lijepih stvari za klub, vjerujte mi. Kada je u Radniku uspio napraviti toliko igraca za kratak period, skontajte onda ovdje...jos kad baci pogled na nas omladinski pogon malo bolje ;)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:09 pm

Baja majstor..Ma moramo imati neki procent od njega..Nemoguce dda nije nista dogovoreno..Dobro je krenuo u Turskoj jos sad kad krene Evropa liga i tamo ako bbude raspolozen eto vrlo brzo jakih ponuda za njega koje ovi nece lahko odbiti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:10 pm

Plava Porodica je napisao/la:Ima logike to sto govoris.
Ali ja nikako ne mogu prezaliti kad ih vidim tu gdje jesu, a znam da mogu igrati na puno vecem nivou , nego na kojem je Turska liga.
Ma buraz ovo je paklen nivo vjeruj mi, gledao sam ovu utakmicu večeras i malo gdje se može vidjeti ovaj naboj kao kod njih. Torku stadion je nevjerovatan, imaju puno para i samo da nastave ovako. Iskreno se nadam da će i Žerić njihovim stopama.

Prava je šteta što nemamo još igrača da im ponudimo.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:12 pm

Mislim da cemo sa Salkom imati sta da ponudimo..Bar prema onome kako prica on izuzetno veliku paznju obraca na afirmaciju mladjih igraca..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:13 pm

Čelik jebeeeeeeeeeeeeeeeeem čelik jebeeeeeem čelik jebeeeeeeem alealeeeeeeee
1987
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:16 pm

Plava Porodica je napisao/la:Nije ni Kobiljar los :shisha:

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Fali mu koja kila :mrgreen:

Realno Turska se za ove nase ovdje prostore cini kao idealna zemlja. Dobra primanja, lijepo uredjena drzava i nema poreza (ili je malen).
Meni je licno Visca pricao, o tome sam i pisao, ali vidim mnogi nisu upratili. On je svake godine imao ponude da ide, imao je i iz Bundeslige prosle godine, ali ljudi u klubu ga izrazito postuju. Svake godine se kod njeg povecavaju primanja, da li ucinak, bonusi ili je tako u ugovoru da se bez obzira povecava plata nekih 15-25 %. Sad ovaj novi ugovor je jos dobio. Tamo je vec par godina, ozenio se i zena mu je tamo. Niko mu nece dati drasticno vecu platu da kada se odbije porez bude ista ovoj ovdje, zato mu se i ne ide, a i standardan je.

Sto se tice mladih igraca, to je jedini pravi put razvoja i opstanka jednog kluba. Nije ni Dinamo sve igrace nafatao iz svog pogona, doveli su ih sa strane, primjer je Rog. Treba ozbiljno o tome razmisljati da se ovi mladji, sto nesto vrijede probaju dovesti u Zelju. Sigurno da nam je jedan plus sto nam je sad trener Slavko jer zbog njega su i neki dosli u Radnik.
Covjek ocito zna sa mladicima, u Njemackoj je imao najmladju ekipu ako se ne varam. Ima on onu svoju kartoteku nek izvuce ono sto valja.
Bolje tako nego neki prosjeci iz MAdjarske, Crnogorske, Makedonske lige. Trebas imati i onih koji su stariji i onih koji imaju jace ugovore..
Sad kako to dozirati to sigurno zna trener ali 5-6 njih sa jakim ugovorom, 6-7 mladjih igraca, ostalo popuniti prosjecnim igracima i moze se graditi buducnost tima na prodaju igraca i izlasku u Evropu.
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:18 pm

sajo10 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Igraci iz omladinski selekcija BiH kojima ugovor istice na ljeto 2017:

Besim Serbecic, stoper, 18, FK Radnik
Edvin Rastoder, lijevi bek, 19, FK Sarajevo
Sanjin Lelic, vezni red, 19, FK Olimpic
Nemanja Trkulja, golman, 20, FK Borac
Marin Popovic, vezni red, 22, NK Celik

boldirano: moje zelje! :kafa:
Sanjina kako znaju i umiju neka kradu.
Mogli bi zaplakati za dvije-tri godine kad zaigra u puno jacoj ligi.
A Marina mozes prekriziti.

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Sanjin me je dosta impresionirao i vec posle utakmice sa nama ja sam rekao ovaj ce decko biti novi Duljevic. Ali upgrade verzija Harisa. I to je vrlo vrlo interesantno. Neznam kakva je situacija sa deckom ali posto Olimpic ide u Prvu mislim da ce im najbolji igraci otici. A Sanjina "moramo" dovesti. Moderan vezni igrac sa dosta speeda i onog malo bezobraznog ponasanja u smislu da se ne stidi krenuti na 1on1. Problem njegov je kao i vecine nasi mladi igraca a to je mentalni sklop. Posle neuspjeha u Dinamu a vidi se da je momak prosao njihovu skolu, ako shvati ovaj novi izazov ozbiljno u Lelicu se krije potencijal za A-reprezentaciju. Ali sve je do njega. Mislim da je ovo zlatna koka koju bi morali ako nista vec na zimu da kapirisemo prije nego sto Zrinjski, Sloboda ili Sarajevo to urade. A sto momak igra poziciju koja kod nas najvise skripi isto ne skodi haha. Lelic je bio i standardan reprezentativac U17 i U19. Takodjer ocekuje se da ce biti na spiskovima za U21 ako nastavi ovako. Ja sam se nadao da ce se i Mirza naci tu ali kako stvari stoje tesko...
Sanjin mi je komsija haha , on je isao u Njemacku , Bajern M vjerovatno , trenirao , a ne znam je li igrao tamo, pa je kasnije otisao u Dinamo na obuku hah , nesto slicno kao Hodzic .Inace navijac Zelje :DD: Pricalo se nesto u mahali da je trebao potpisat za Zelju ali eto nije jos nista . Strasan igrac volo bih ga gledati u nasem dresu .
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:19 pm

Virtu4L je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Ima logike to sto govoris.
Ali ja nikako ne mogu prezaliti kad ih vidim tu gdje jesu, a znam da mogu igrati na puno vecem nivou , nego na kojem je Turska liga.
Ma buraz ovo je paklen nivo vjeruj mi, gledao sam ovu utakmicu večeras i malo gdje se može vidjeti ovaj naboj kao kod njih. Torku stadion je nevjerovatan, imaju puno para i samo da nastave ovako. Iskreno se nadam da će i Žerić njihovim stopama.

Prava je šteta što nemamo još igrača da im ponudimo.
Uz Zerica bih u neki plan kroz godinu-dvije stavio i Sabanandzovica.
Po meni jedan od najvecih potencijala,nadam se da ce se jos razvijati, jer vjerujem da bi mogli imati dobre koristi u buducnosti od njega.

@wost Ja ne znam sta ti cekas da ga premuntas da potpise :DD:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet avg 26, 2016 11:21 pm

w0st je napisao/la: Sanjin mi je komsija haha , on je isao u Njemacku , Bajern M vjerovatno , trenirao , a ne znam je li igrao tamo, pa je kasnije otisao u Dinamo na obuku hah , nesto slicno kao Hodzic .Inace navijac Zelje :DD: Pricalo se nesto u mahali da je trebao potpisat za Zelju ali eto nije jos nista . Strasan igrac volo bih ga gledati u nasem dresu .
zovi ga na forum, da mu damo uslove koje ne moze odbiti :lol:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 209 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija