Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
incident
Postovi: 71
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 4:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 11:24 pm

Krips je napisao/la:Sječam se dobro kako je Karić prozivan kad je javno prozvao Bekrića da igra loše. Na njega drvlje i kamenje. Večeras kad Petrović proziva javno igrače niko da prokomentariše. Ja ne znam šta raja vidi u Petroviću, čime nas je to zadužio osim što priča u intervjuima ono što večina navijača želi da čuje. Svi su krivi samo on nije?
Petrovic je obican demamog,njegove izjave poslije losih rezultata su smjesne,svi krivi,samo on sa postavkom igre i izmjenama bezgresan.Covjek jednostavno ne zna da vodi ekipe koje su pod moranjem,odnosno ekipe koje moraju da pobjedjuje zbog visokih ambicija,uhvato se posla za koji nije dorastao.Za njega su ekipe koje nisu pod moranjem,odnosno koje se brane,pa na kontro,ekipe za koje je bod sa strane uspjeh.Fudbala pod njim nema,eventualno ako mu kupite Ronalda.
 
Avatar
sz21
Postovi: 231
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 5:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 11:26 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Da je ostalo 1:0 ovdje bi pricali o maestralnoj partiji
POTPISUJEM !
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 11:42 pm

Svakakvih gluposti se napisa, raja frustrirana pa lupeta, psuje, traži i izmišlja krivce na sve strane. Krenem da citiram nekoga, da objasnim zašto nešto jednostavno nije tačno, pa izbrišem, pa neko izvali još veću nebulozu, pa ja opet krenem, pa opet ništa ne napišem. Jebiga, raja ima apsolutno pravo da bude nezadovoljna, obećano je jako puno, a trenutno ovo ne liči ni na šta. Stojim večeras ko popišan, pored jednog ofarbanog reflektora i istoka koji nikako da nikne iz one zemlje, dok se igrači poslije još jedne blamaže približavaju jugu... "U sezonu novu skupa ćemo jači", a ono ispade strepnja pred Vitez i grčevita borba za prvih 6.
FK Željezničar 1921
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 11:49 pm

Vrag je napisao/la:Super pa su nam Secerovic i Lazic najveci problemi. Igraci koji zajedno nemaju 3 utakamice zajedno. Standardni prvotimci bez greske. Jebeni Bogicevic odigra bolju utakmicu nego pola tima
Realno Bogi iz penzije se vratio i održao predavanje iz fudbala Aci Kosoriću.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:06 am

Jesmo mi loša ekipa ocm, treba igrati ligu za opstanak i baciti sve karte na kup, manje su sanse da cemo se brukati u ligi za opstanak nego u ligi za prvaka.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:07 am

Siniša i cuko Sinša najbolji bili i najvise pretrcali..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:08 am

SWRA_1921 je napisao/la:Da je ostalo 1:0 ovdje bi pricali o maestralnoj partiji
Pa ko je kriv sto nije ostalo 1:0. Da nisi ti slucajno ili mozda ja ili mozda neko treci? Ne kontam tu pricu da je ovo da je ono. Onakvoj Slobodi si treb'o zabit dva gola i rijesit pitanje pobjednika da ne strahujes do kraja, a mi smo jedva i ovaj jedan zabili.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:10 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:Jel moguce da imamo onako los teren, nekada smo imali najbolji sada jedan od gori. I dajte vise treba teren malo prosiriti smanjili su ga maksimalno.
Prosiren je teren prije pocetka sezone i sad je isti ko na Kosevu.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:11 am

ž'21 je napisao/la:Jesmo mi loša ekipa ocm, treba igrati ligu za opstanak i baciti sve karte na kup, manje su sanse da cemo se brukati u ligi za opstanak nego u ligi za prvaka.
Bit cemo bar na prvoj poziciji. Fkt smo odron. Boze sacuvaj.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:12 am

A do kad cemo mi dan vas je.bo hvaliti jednog a kuditi drugog stopera? Proslu smo hvalili Acu, a kudili Boku,danas hvalimo Bogija a kudimo Acu.
Protiv Viteza cemo hvaliti Acu a kuditi Bogija jer smo prosuli bodove.
Kako ne kontate da oba stopera se moraju preklapati, da se u dusu znaju, i kada jedan kiksa da drugi ga ispravi.
I sta je to maestralno veceras Bogi uradio da bi ga hvalili? Primili smo gol iz jedne lopte koja se nalazila u nasih 16-metara.
Da je Sloboda napadala i pravila prilike cijelu utakmicu koliko bi golova primili?
Da li bi tada hvalili Bogija?
I svaki put ista prica i svaki put.
**** vas jedan stoper..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:14 am

Model1964 je napisao/la:Nemer ništa nazor. Treba raditi i raditi. Sjetite se Ribara, Boše Tanjevica, Švabe...
Oni su uz sebe imali ljude koji su znali svoj posao. Salko ima Karica i Hareta :-)
Da su oni kupovali polovnjake nebi ništa napravili.
Mi smo obolili od piarluka to je sada cinjenica, Koja crna pojacanja! Uboli smo sa Mirom a fulili sa 78 drugih.
Zasukati rukave, raditi sa djecom kontinurano pa ce biti i rezultata
Brat Slovenac napisa najpametniji post na forumu. Smijali smo se njima a sad isto radimo. Valjda to prestanemo sa Slavkom. Ovaj boldirani dio je posebno vazan ali na njega se mora cekati, a poznavajuci nas, nestrpljivi smo tako da nista od kontinuiranog rada, bilo sa djecom ili sa starijim.
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:15 am

incident je napisao/la:
Krips je napisao/la:Sječam se dobro kako je Karić prozivan kad je javno prozvao Bekrića da igra loše. Na njega drvlje i kamenje. Večeras kad Petrović proziva javno igrače niko da prokomentariše. Ja ne znam šta raja vidi u Petroviću, čime nas je to zadužio osim što priča u intervjuima ono što večina navijača želi da čuje. Svi su krivi samo on nije?
Petrovic je obican demamog,njegove izjave poslije losih rezultata su smjesne,svi krivi,samo on sa postavkom igre i izmjenama bezgresan.Covjek jednostavno ne zna da vodi ekipe koje su pod moranjem,odnosno ekipe koje moraju da pobjedjuje zbog visokih ambicija,uhvato se posla za koji nije dorastao.Za njega su ekipe koje nisu pod moranjem,odnosno koje se brane,pa na kontro,ekipe za koje je bod sa strane uspjeh.Fudbala pod njim nema,eventualno ako mu kupite Ronalda.

1. Slavko mjesec dana od dolaska samo pričao kako je Kostič radio loše. Danas izveo istu postavu kao i Kostič.
2. Priča o njemačkoj disciplini, pripremljenosti, studioznosti...sami procijenite koliko toga ima u ekipi od avgusta kada je došao pa do danas
3. Bavi se sporednim igračima - otjerao Husića, Bevaba, Pozdera...a ne smije nikoga da dotakne iz prve postave. Danas komentariše Bekrića, kome je dao najnezahvalniju ulogu i malo vremena i kao nije se pokazao. Nek ti se je Uglješa pokazao koji igra svaku utakmicu u prvih 11. Na kraju krajeva, Kosorića po ko zna koji put nadskaču igrači na petercu i primamo gol, a nije se našao za prozvanim da prokomentariše njegovu igru. Lendriću danas svaka čast na trudu, ali je to premalo obzirom da ga čekamo 10 utakmica.
4. Sa Slavkom smo igrali 9 utakmica u prvenstvu. Pobijedili 4, izgubili 1 i 4 nerješene. Od toga igrali tri utakmice sa klinički mrtvim klubovima (Sloboda, Čelik i Olimpic) i još dvije sa ekipama koje se bore za opstanak (Mladost i Metalleghe). Jedine ozbiljnije ekipe s kojima smo igrali - Sarajevo i Široki, nismo dobili iako su obje više bili u donjem dijelu tabele. Primili smo golove na svakoj utakmici osim protiv Mladosti i Sarajeva, kad ih nismo ni dali. Sve ekipe što su nam došle na Grbavicu su nam zabile bar jedan gol (Olimpic dva - opet se naravno ne komentariše Kosorić koji je igrao sve te minute, a Boccacini pravi greške prema Slavki). Jedina donekle kvalitetna utakmica je bila protiv Radnika u gostima, kada su srećom igrači koje komentariše negativno donijele preokret.

Edisa Mulalića smo otjerali s noge na nogu iako je imao bolji skor nego Slavko te je dva puta dobio Sarajevo. Kostič je nastradao nakon pet utakmica - istina izgubio je tri za redom, ali kad saberemo koliko je Slavko bodova prosuo, nije baš bolji od Miloša.

Mislim da je rano bilo koga tjerati nakon desetak utakmica, ali i Slavko treba da opravda svoj rad. Ako smo bili oštri prema Odi, Edisu i Milošu, ne znam što bi štedili Slavka?
Ipak mislim da je slavko još sa prvim utakmicama propustio šansu da napravi preokret u ekipi i odstrani nesportiste i sve one koji su povukli ručnu kod Kostiča. Oni koji su tjerali trenera na štetu rezultata kluba nisu igrači na kojima se može graditi budućnost i mislim da se to više ne može nadoknaditi.

Već sam spominjao ranije, meni je dovoljno tragično da je Kosorić kapiten Miroslavu Stevanoviću. Kapiten koji utakmicu na blatu završi čistog dresa. Da nemamo Stevanovića bili bismo još 3-4 pozicije niže, a Slavko nek priča šta god hoće o Bekriću, Pozderu, Husiću, Boccaciniju i drugim igračima sa klupe, a neka šuti o onima koji provode većinu vremena na terenu. Naravno, neka šuti i o svojoj odgovornosti.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:16 am

Treba i golove prosiriti.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:16 am

I kad sam se navio poslije ponoci, Vedrane hajvanu jedan, lopta koja ti pada u peterac mora biti tvoja. Ahmetovic ti daje isti gol, a sad i Krpic i Wagner. *ebo te onaj ko te gura.
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:18 am

Prave se glupani, pricaju smijesne price i guraju anonimuse. Daj mi djecu Zeljinu i da na miru dodjem na Grbavicu kao sto smo dolazili prije dvije,tri godine. Besirovic, Zera, Mujaga samo sto neko ovim neznalicama ukljucujuci i celu mora objasniti da mlad igrac nije sa dvadeset godina i da se Memija i Amir nisu gurnuli sa 17,18 sad bi igrali u Bosni Semi. Ja nikad necu pdoci glas na Memiju nek igra pa makar najgori bio, ali stvarno kad vidim Secerovica, Lazica, Bekrica, Kosorica, opcenito stopere, mada je ugrozeni danas bio dobar e onda mi bude krivo. Raja nije glupa, prosla polusezona sesti i evo sad opet smo tu plus sto imamo dva teska gostovanja. Ne znam samo kakva podrska vise treba, odigraju derbi prepickasto i slave iks okej evo podrska, ne mogu ga utrpat u Zenici i Doboju okej evo opet podrska, nema suta za poluvrijeme u Sirokom i opet raji krivo, ali podrska. I danas kada si bio bolji ne da ti Bog jer si picka, jer se ne boris, jer pricas bajke, jer pises na statuse na fejsbuku, jer jedes govna gdje god stignes. Zao mi onog Stevanovica, momak jadan zalutao. Jos jedna sezona za zaborav, evropa plafon, a kup je naucna fanstastika za ove pickice. ***** vam mrtve u usta od uprave do strucnog staba i igraca.
Mirza Rascic !
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:19 am

fczeljo je napisao/la:
incident je napisao/la:
Krips je napisao/la:Sječam se dobro kako je Karić prozivan kad je javno prozvao Bekrića da igra loše. Na njega drvlje i kamenje. Večeras kad Petrović proziva javno igrače niko da prokomentariše. Ja ne znam šta raja vidi u Petroviću, čime nas je to zadužio osim što priča u intervjuima ono što večina navijača želi da čuje. Svi su krivi samo on nije?
Petrovic je obican demamog,njegove izjave poslije losih rezultata su smjesne,svi krivi,samo on sa postavkom igre i izmjenama bezgresan.Covjek jednostavno ne zna da vodi ekipe koje su pod moranjem,odnosno ekipe koje moraju da pobjedjuje zbog visokih ambicija,uhvato se posla za koji nije dorastao.Za njega su ekipe koje nisu pod moranjem,odnosno koje se brane,pa na kontro,ekipe za koje je bod sa strane uspjeh.Fudbala pod njim nema,eventualno ako mu kupite Ronalda.

1. Slavko mjesec dana od dolaska samo pričao kako je Kostič radio loše. Danas izveo istu postavu kao i Kostič.
2. Priča o njemačkoj disciplini, pripremljenosti, studioznosti...sami procijenite koliko toga ima u ekipi od avgusta kada je došao pa do danas
3. Bavi se sporednim igračima - otjerao Husića, Bevaba, Pozdera...a ne smije nikoga da dotakne iz prve postave. Danas komentariše Bekrića, kome je dao najnezahvalniju ulogu i malo vremena i kao nije se pokazao. Nek ti se je Uglješa pokazao koji igra svaku utakmicu u prvih 11. Na kraju krajeva, Kosorića po ko zna koji put nadskaču igrači na petercu i primamo gol, a nije se našao za prozvanim da prokomentariše njegovu igru. Lendriću danas svaka čast na trudu, ali je to premalo obzirom da ga čekamo 10 utakmica.
4. Sa Slavkom smo igrali 9 utakmica u prvenstvu. Pobijedili 4, izgubili 1 i 4 nerješene. Od toga igrali tri utakmice sa klinički mrtvim klubovima (Sloboda, Čelik i Olimpic) i još dvije sa ekipama koje se bore za opstanak (Mladost i Metalleghe). Jedine ozbiljnije ekipe s kojima smo igrali - Sarajevo i Široki, nismo dobili iako su obje više bili u donjem dijelu tabele. Primili smo golove na svakoj utakmici osim protiv Mladosti i Sarajeva, kad ih nismo ni dali. Sve ekipe što su nam došle na Grbavicu su nam zabile bar jedan gol (Olimpic dva - opet se naravno ne komentariše Kosorić koji je igrao sve te minute, a Boccacini pravi greške prema Slavki). Jedina donekle kvalitetna utakmica je bila protiv Radnika u gostima, kada su srećom igrači koje komentariše negativno donijele preokret.

Edisa Mulalića smo otjerali s noge na nogu iako je imao bolji skor nego Slavko te je dva puta dobio Sarajevo. Kostič je nastradao nakon pet utakmica - istina izgubio je tri za redom, ali kad saberemo koliko je Slavko bodova prosuo, nije baš bolji od Miloša.

Mislim da je rano bilo koga tjerati nakon desetak utakmica, ali i Slavko treba da opravda svoj rad. Ako smo bili oštri prema Odi, Edisu i Milošu, ne znam što bi štedili Slavka?
Ipak mislim da je slavko još sa prvim utakmicama propustio šansu da napravi preokret u ekipi i odstrani nesportiste i sve one koji su povukli ručnu kod Kostiča. Oni koji su tjerali trenera na štetu rezultata kluba nisu igrači na kojima se može graditi budućnost i mislim da se to više ne može nadoknaditi.

Već sam spominjao ranije, meni je dovoljno tragično da je Kosorić kapiten Miroslavu Stevanoviću. Kapiten koji utakmicu na blatu završi čistog dresa. Da nemamo Stevanovića bili bismo još 3-4 pozicije niže, a Slavko nek priča šta god hoće o Bekriću, Pozderu, Husiću, Boccaciniju i drugim igračima sa klupe, a neka šuti o onima koji provode većinu vremena na terenu. Naravno, neka šuti i o svojoj odgovornosti.
Zato sto je Slavko dosao u pola sezone i covjek nije selektirao ekipu. Ko će igrati umjesto Uglješe? Koji to stručnjak može ekipu spremiti u toku sezone? Ne mozes otjerati cijelu ekipu nikako.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:22 am

ma samo treba tjerati.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:23 am

Grbavica je napisao/la:ma samo treba tjerati.
Kad malo bolje razmislim, u pravu si :D Ne moze nama niko ugoditi :D
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:24 am

Krizman mrtvi prosjek sto sam i na pocetku spominjao odnosno nije neznalica i seoska varalica kao neki, ali definitvno treba bolje lijevo krilo. Za nekih dvadesetak minuta je on vise, a i Markovic je prosjek, bolji od Secerovica, ali prosjek. Ne moze se titula s njima osvojiti, nema sanse stvarno. Ispade Zajko u 33 moguce pojacanje. Sreca pa Siroki nije kao prije i Sloboda se osipa, pa mozda ugrabimo 3,4 mjesto, sreca....
Mirza Rascic !
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:25 am

ž'21 je napisao/la:
fczeljo je napisao/la:
incident je napisao/la: Petrovic je obican demamog,njegove izjave poslije losih rezultata su smjesne,svi krivi,samo on sa postavkom igre i izmjenama bezgresan.Covjek jednostavno ne zna da vodi ekipe koje su pod moranjem,odnosno ekipe koje moraju da pobjedjuje zbog visokih ambicija,uhvato se posla za koji nije dorastao.Za njega su ekipe koje nisu pod moranjem,odnosno koje se brane,pa na kontro,ekipe za koje je bod sa strane uspjeh.Fudbala pod njim nema,eventualno ako mu kupite Ronalda.

1. Slavko mjesec dana od dolaska samo pričao kako je Kostič radio loše. Danas izveo istu postavu kao i Kostič.
2. Priča o njemačkoj disciplini, pripremljenosti, studioznosti...sami procijenite koliko toga ima u ekipi od avgusta kada je došao pa do danas
3. Bavi se sporednim igračima - otjerao Husića, Bevaba, Pozdera...a ne smije nikoga da dotakne iz prve postave. Danas komentariše Bekrića, kome je dao najnezahvalniju ulogu i malo vremena i kao nije se pokazao. Nek ti se je Uglješa pokazao koji igra svaku utakmicu u prvih 11. Na kraju krajeva, Kosorića po ko zna koji put nadskaču igrači na petercu i primamo gol, a nije se našao za prozvanim da prokomentariše njegovu igru. Lendriću danas svaka čast na trudu, ali je to premalo obzirom da ga čekamo 10 utakmica.
4. Sa Slavkom smo igrali 9 utakmica u prvenstvu. Pobijedili 4, izgubili 1 i 4 nerješene. Od toga igrali tri utakmice sa klinički mrtvim klubovima (Sloboda, Čelik i Olimpic) i još dvije sa ekipama koje se bore za opstanak (Mladost i Metalleghe). Jedine ozbiljnije ekipe s kojima smo igrali - Sarajevo i Široki, nismo dobili iako su obje više bili u donjem dijelu tabele. Primili smo golove na svakoj utakmici osim protiv Mladosti i Sarajeva, kad ih nismo ni dali. Sve ekipe što su nam došle na Grbavicu su nam zabile bar jedan gol (Olimpic dva - opet se naravno ne komentariše Kosorić koji je igrao sve te minute, a Boccacini pravi greške prema Slavki). Jedina donekle kvalitetna utakmica je bila protiv Radnika u gostima, kada su srećom igrači koje komentariše negativno donijele preokret.

Edisa Mulalića smo otjerali s noge na nogu iako je imao bolji skor nego Slavko te je dva puta dobio Sarajevo. Kostič je nastradao nakon pet utakmica - istina izgubio je tri za redom, ali kad saberemo koliko je Slavko bodova prosuo, nije baš bolji od Miloša.

Mislim da je rano bilo koga tjerati nakon desetak utakmica, ali i Slavko treba da opravda svoj rad. Ako smo bili oštri prema Odi, Edisu i Milošu, ne znam što bi štedili Slavka?
Ipak mislim da je slavko još sa prvim utakmicama propustio šansu da napravi preokret u ekipi i odstrani nesportiste i sve one koji su povukli ručnu kod Kostiča. Oni koji su tjerali trenera na štetu rezultata kluba nisu igrači na kojima se može graditi budućnost i mislim da se to više ne može nadoknaditi.

Već sam spominjao ranije, meni je dovoljno tragično da je Kosorić kapiten Miroslavu Stevanoviću. Kapiten koji utakmicu na blatu završi čistog dresa. Da nemamo Stevanovića bili bismo još 3-4 pozicije niže, a Slavko nek priča šta god hoće o Bekriću, Pozderu, Husiću, Boccaciniju i drugim igračima sa klupe, a neka šuti o onima koji provode većinu vremena na terenu. Naravno, neka šuti i o svojoj odgovornosti.
Zato sto je Slavko dosao u pola sezone i covjek nije selektirao ekipu. Ko će igrati umjesto Uglješe? Koji to stručnjak može ekipu spremiti u toku sezone? Ne mozes otjerati cijelu ekipu nikako.
Opravdanja, opravdanja i opet opravdanja. Nije igrao Slavko protiv Leverkusena, Chelsea i Barcelone, nego protiv ekipa koje u većini slučajeva nisu mjesecima dobile platu. Je li Jagodić selektirao ekipu i je li prošao pripreme sa njima? Je li trener Širokog selektirao svoju ekipu? Je li Janjoš selektirao ekipu Sarajeva? Svi nas prekucali, al jedino je Slavki problem što nije selektirao ekipu i nije prošao pripreme.

Da ne zaboravimo, imao je dvoje mini-pripreme i već ukupno skoro 15 službenih utakmica. Toliko je trajala polusezona prošle sezone. Nonšalantnost ne bi tolerisao ni jedan njemački trener, tamam igrao sa igračem manje. Al vjerovatno zato Slavko nije više njemački trener.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija