Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:34 am

Jaozinho22 je napisao/la:Palocevic,Ristić,Janković...
Ko igra FM sve mu je jasno. :)
Ristić igra svaku poziciju u vezi i lijevog beka plus mada mu najbolje leži centralni vezni i lijevo krilo...Strašan igrač plus ima naše papire...Čudi me pa ne igra nesta extra u Zvezdi pored ovih traljavih stranaca...Naravno za nas je nemoguća misija,mislim da ga samo Dinamo može priuštiti na ovim prostorima kao i ovu gore dvojicu navedenih.
Eto iako ne igram fm, interesantno da si izdvojio bas tu trojicu igraca, jer njih sam stavio na spisak vise "reda radi". Takodjer mislim da nemamo i dalje taj status da dovedemo igraca njihovog kalibra, sto je malo i tuzno kad se pogledaju neke stvari. Medjutim nikad se nezna. Stvarno mislim ako se okrenemo mladjim igracima i ako budem radije isli na rizik ovaj nego dovoditi 3 igraca od 25-28 godina i pokusavati nesto s njima, onda mislim da se taj rizik moze i isplatiti. Pa razmislite samo koliko smo para popisali za godinu dana samo na poziciji lijevog beka... Mladenovic, Kramaric, Bevab, Husic... Zar nije pametnije uloziti (finu paru) u jednog igraca tipa Ristica i probati nesto sa njim. Ovaj mali iz Vojvodine je igrac samo takav a Jankovic nebi djabe imao ugovor sa Olympiacosom. Gledam ovaj highlights iz Maribora. Covjece pa koje kretanje taj momak ima, koji pas. Sut... Mislim da ce ga Partizan vratiti na ljeto kad istekne ugovor sa grcima.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 1:06 am

Sta je sa ove petorice i raskidima ugovora. Hocemo li se osloboditi finih plata ili ce nas ipak raskidi kostati? Drago mi je da smo napokon vidjeli da ovako ne ide jer stvarno smo bacili puno para koje su mogle biti na racunu i da budemo rahat da nece zafaliti.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 1:12 am

Ajde ko od ovih skauta oće, pošto smo zaključili da je Beširević novi prvotimac, imam snimke 6 utakmica gdje je on igrao, pa da izanalizirate :lol:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 1:15 am

Ma puno kvalitetnih igraca moci cemo dovesti vec na zimu ili u krajnjem slucaju potpisati sa njima predugovore ako imaju ugovore do ljeta. Slavko nek dovodi koga god zeli i nek sebi pravi tim, dati mu potpuno odrijesene ruke da dovodi igrace i da odstranjuje ove koji su trenutno u klubu. Klub treba maksimalno stati iza trenera sta god da se desi ove sezone. Kontinuitet u radu trenera je jako bitna stvar, posebno trenera koji znaju sta rade a Slavko ima znanje za velike stvari. Ovo je formula za uspjeh i kratkorocni i dugorocni..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 1:21 am

Brkoo je napisao/la:Ma puno kvalitetnih igraca moci cemo dovesti vec na zimu ili u krajnjem slucaju potpisati sa njima predugovore ako imaju ugovore do ljeta. Slavko nek dovodi koga god zeli i nek sebi pravi tim, dati mu potpuno odrijesene ruke da dovodi igrace i da odstranjuje ove koji su trenutno u klubu. Klub treba maksimalno stati iza trenera sta god da se desi ove sezone. Kontinuitet u radu trenera je jako bitna stvar, posebno trenera koji znaju sta rade a Slavko ima znanje za velike stvari. Ovo je formula za uspjeh i kratkorocni i dugorocni..
Tacno tako, jer ovo sto smo radili prethodna dva prijelazna roka je vodilo klub u propast, a i ovako nas je kostalo mnogo, a jos nismo izborili evropu. Fkt me strah da ne bude opet nema za plata jer puno se potrosilo, a priliva konkretnih kao sto su transferi i evropa nema. Doduse tu je dosta manje dugova u odnosu koliko se vracalo u zadnje tri godind pa se sad moze sve trositi na ekipu al eto.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 1:22 am

MrRiccoli je napisao/la:Sta je sa ove petorice i raskidima ugovora. Hocemo li se osloboditi finih plata ili ce nas ipak raskidi kostati? Drago mi je da smo napokon vidjeli da ovako ne ide jer stvarno smo bacili puno para koje su mogle biti na racunu i da budemo rahat da nece zafaliti.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Prica se da je dogovoren raskid ugovora sa Pozderom i Toskasom, dobit ce na ruke tri plate. Sad koliko je istina, ne znam, ali ako jeste, odlican deal.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 1:27 am

Iza velikih ostaju njihova djela, price koje ce se jos generacijama prepricavati. Uvijek ces biti dio nas kroz njih i nikada zaboravljen.

Laka ti zemlja legendo.

Josip Bukal 1945_2016
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 1:31 am

Aha moci ces ali mudo labudovo dovesti. Vi mislite da igraci trce da potpišu
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:12 am

Omar500 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Sta je sa ove petorice i raskidima ugovora. Hocemo li se osloboditi finih plata ili ce nas ipak raskidi kostati? Drago mi je da smo napokon vidjeli da ovako ne ide jer stvarno smo bacili puno para koje su mogle biti na racunu i da budemo rahat da nece zafaliti.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Prica se da je dogovoren raskid ugovora sa Pozderom i Toskasom, dobit ce na ruke tri plate. Sad koliko je istina, ne znam, ali ako jeste, odlican deal.
Ma brate meni je to besmisleno pa ova petorica ce nas samo za raskid kostati koliko i jos sto su primili po koju platu i doprinosi ne zelim ni da pomisljam koliko je to para i koliko bi bilo ljepse da su sad na racunu i da smo stabilniji za toliko novca. Vidi se da je uprava nesto i naucila i ako bas bas izvucemo pouku iz ovih nasih gresaka tek onda smo na konju. Mislim tuga je gledati husica i bevaba kako ne mogu da se sastave sa loptom, a siguran sam da bi neko od juniora odigrao bolje, jer gore od onoga ne moze. Svidja mi se sto ce Slavko jos tri mladica ubaciti u prvi tim nadam se da cemo se malo vratiti nasem receptu. A O JOSIPU BUKALU JE SUVISNO BILO STA RECI, LEGENDO NEK TI JE LAHKA ZEMLJA BOSANSKA I POCIVAJ U MIRU.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:15 am

Naravno da bi bolje bilo da te pare sad imamo na računu, ali dovodili smo ih nadajući se da će nam donijeti još više para
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:16 am

LARS1921 je napisao/la:Ajde ko od ovih skauta oće, pošto smo zaključili da je Beširević novi prvotimac, imam snimke 6 utakmica gdje je on igrao, pa da izanalizirate :lol:
Gdje Bog te pronadje te snimke hahah :D Brzi si od yutua :lol:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:20 am

sajo10 je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Ajde ko od ovih skauta oće, pošto smo zaključili da je Beširević novi prvotimac, imam snimke 6 utakmica gdje je on igrao, pa da izanalizirate :lol:
Gdje Bog te pronadje te snimke hahah :D Brzi si od yutua :lol:
slika

ja sam ti dejo, fm skaut :ganja:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:30 am

Sezona 2008/09
12. kolo PLBIH

Zeljeznicar - Borac 1:0
Spoiler:
slika
slika
Zasto postavljam ovo?
Ja razumijem da smo strasno razocarani, rezultati su katastrofalni do sada, vecina igraca podbacila, igre nema ni na vidiku, ali ipak stvari vec idu ka boljem i imamo zaista mnogo, mnogo razloga da budemo optimisticni. A ovo nije bas tako davno bilo. Tuga te obuzme kada pogledas prvu sliku i juznu tribinu. Sjetit ce se neki sta se sve tada desavalo. I iako su se neke stvari ponavljale, kao u nekom ruznom snu (A.O, odlican mandat, odlazi(otjeran), dolazi Oda, odlazi(otjeran), Plisek, pa prozvan kao 'nastavnik fizickog, poslije toga haos u klubu...sada A.O odlican mandat, odlazi, serija trenera, pa dolazi Oda, odlicni rezultati, otjeran, pa Kostic, prozvan 'skijasem koji postavlja cunjeve', znamo sta se desilo..)
Ali, ono sto me raduje, je da se ipak uci iz gresaka, iako smo neke ponovili. Najbolje je uciti na tudjim greskama, a najbolnije na svojim. Dati punu podrsku Slavku Petrovicu i da nam sto duze bude u klubu. Mnogi su se vec klubovi osilili i traze bodove na Grbavici, vrijeme je da pocnu skidati gace i na domacem terenu kada im mocni Zeljeznicar dodje :palacgore: :titula: :karanje:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:36 am

LARS1921 je napisao/la:Naravno da bi bolje bilo da te pare sad imamo na računu, ali dovodili smo ih nadajući se da će nam donijeti još više para
Jasno mi je to i zato kazem, nadam se i izgleda kao da smo iz toga nesto naucili i da cemo se ubuduce toga i pridrzavati. Ne sumnjam ja da nismo mogli placati ovo sve ne bismo ni dovodili ali ako Bog da ubuduce drugacije, brzo smo uvidjeli greske u tom segmentu i to je bitno.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:42 am

Bravo @Omar500..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 2:55 am

Prvi put kad je Miroslav Stevanovic krocio na Grbavicu(u dresu Borca).
[video]https://youtu.be/J-hgE-SojMg[/video]

Drugi put kad je Miroslav krocio na Grbavicu, ovaj put u svetom dresu.
[video]https://youtu.be/TBRGXVs9sZs[/video]
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 7:52 am

Obavljeni razgovori sa svim igracima, trener im je jasno rekao sta se od njih ocekuje i sta ne. Jasno im je i objasnjeno da ce juniori igrati bude li trebalo. Svaki njegov potez je podrzan bezuvjetno od uprave. Treninzi pakleni, Slavko je nemilosrdan.

Takodjer, istina je za Pozdera i Toskasa da su ih pustili i dali im plate unaprijed za 3 mjeseca. Takodjer, kada kazem plate, mislim na osnovicu, dakle bez toplog obroka. Nema sta, ljudi su biznismeni, znaju pregovarati za dobrobit kluba i tu se ne treba brinuti.

E sada cekamo Slavka i ekipu. Oni su na potezu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 8:01 am

sajo10 je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Palocevic,Ristić,Janković...
Ko igra FM sve mu je jasno. :)
Ristić igra svaku poziciju u vezi i lijevog beka plus mada mu najbolje leži centralni vezni i lijevo krilo...Strašan igrač plus ima naše papire...Čudi me pa ne igra nesta extra u Zvezdi pored ovih traljavih stranaca...Naravno za nas je nemoguća misija,mislim da ga samo Dinamo može priuštiti na ovim prostorima kao i ovu gore dvojicu navedenih.
Eto iako ne igram fm, interesantno da si izdvojio bas tu trojicu igraca, jer njih sam stavio na spisak vise "reda radi". Takodjer mislim da nemamo i dalje taj status da dovedemo igraca njihovog kalibra, sto je malo i tuzno kad se pogledaju neke stvari. Medjutim nikad se nezna. Stvarno mislim ako se okrenemo mladjim igracima i ako budem radije isli na rizik ovaj nego dovoditi 3 igraca od 25-28 godina i pokusavati nesto s njima, onda mislim da se taj rizik moze i isplatiti. Pa razmislite samo koliko smo para popisali za godinu dana samo na poziciji lijevog beka... Mladenovic, Kramaric, Bevab, Husic... Zar nije pametnije uloziti (finu paru) u jednog igraca tipa Ristica i probati nesto sa njim. Ovaj mali iz Vojvodine je igrac samo takav a Jankovic nebi djabe imao ugovor sa Olympiacosom. Gledam ovaj highlights iz Maribora. Covjece pa koje kretanje taj momak ima, koji pas. Sut... Mislim da ce ga Partizan vratiti na ljeto kad istekne ugovor sa grcima.
Jel se vi zajebavate, ili fakat predlažete igrače na osnovu FM-a i youtuba? 90% raje se zaleti da jebe sve po spisku Nikoliću zbog navodnog dovođenja igrača preko youtuba, a sad vi radite isto. Ko garantuje da bi neki od ovih bio bolji od Bevaba ili Husića? Ovo što su veći potencijal, realno ne možemo ni pomisliti da platimo. Pa jedan Gojak kada je prešao u Dinamo je imao veću platu nego naš najpalćeniji igrač. Slično je u Zvezdi, Partizanu...U ostalom ovdje se prizivaju neki igrači, pa kad ti ne uspiju, onda što su se dovodili.
Realno trener treba da se najviše pita oko dovođenja igrača. Pored njega SD i neko ko je zadužen za finansije. Može neko biti eksta igrač, ali da se ne uklapa u trenerove zamisli. Valjda je bar to jasno.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 8:04 am

Jel razgovarano sa Miroslavom ?? Sta trebamo uradit da on produzi ugovor ??
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 8:09 am

godrina je napisao/la:Jel razgovarano sa Miroslavom ?? Sta trebamo uradit da on produzi ugovor ??
On ima ponudu na stolu koliko znam. Ako i vaga, nije ni cudo zasto.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija