Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 10:46 pm

Ma jebes nas kao ekipu ako 3 4 pojedinca mogu sjebati klub...to treba odmah udarati...malo je glupo ali treba. Niste dosli u Hrid ili Vrbanjusu i igrate ga klikere svi imaju extra plate a fol glume i neke bojkote
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Minhi
Postovi: 49
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 3:23 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 10:48 pm

Rammus je napisao/la:
avlami97 je napisao/la: Pogledaj Acinu reakciju kod prve šanse Viteza i kod gola. Vecina reakcija kod gola je smiješna.
[video]https://youtu.be/_Vl9flR4ym8[/video]
Acinu reakciju kod prve šanse sam vidio i s tribine i tad sam bio u nevjerici šta radi, iz ničega se tad stvorila opasna situacija.
Reakcija Kosorića na 2:08 sve govori...
ŽELJO JE DIO ŽIVOTA MOG
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1598
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 10:52 pm

Treba prestati sa iznosenjem mahalskih informacija koje je neko mozda tek tako izmislio zbog nekog banalnog razloga. Ovdje vec napljuvali pola igraca a najvise golmana a nemate pojma. Ako jedan momcic od 21 godinu moze biti klandzija nekakav, onda ne treba igrati ivdje, ali tesko je povjerovatiu to, cini mi se bas korektan i voli Želju. Sad ljudi seciraju snimke, lafo ocjenjuju ko je kako mogao reagovati i sl gluposti. Ovo se treba rijesiti interno, razgovor sa svima njima, utegnuti ih momacki i kad krenu makar 3,4 pobjede to ce doci na svoje.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 10:53 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Treba prestati sa iznosenjem mahalskih informacija koje je neko mozda tek tako izmislio zbog nekog banalnog razloga. Ovdje vec napljuvali pola igraca a najvise golmana a nemate pojma. Ako jedan momcic od 21 godinu moze biti klandzija nekakav, onda ne treba igrati ivdje, ali tesko je povjerovatiu to, cini mi se bas korektan i voli Želju. Sad ljudi seciraju snimke, lafo ocjenjuju ko je kako mogao reagovati i sl gluposti. Ovo se treba rijesiti interno, razgovor sa svima njima, utegnuti ih momacki i kad krenu makar 3,4 pobjede to ce doci na svoje.
On nema mjesta kao prvi golman.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 10:53 pm

ChWilla je napisao/la:nije to bilo neistinito. niti je on te otkaze dijelio na svoju ruku. samo što su doveli mnogo lošije igrače od tih...
Doveo on par svojih provjerenih zvijezda iz Mijanmara. :lol: Ako im je fakat postojao "klan", onda vidjeti ko se tu i kako zajebao, pa su dopustili sebi da se to uopće formira među igračima. Ovdje raja, koliko vidim, većinom priziva silu, otkaze, drakonske kazne, javno objavljivanje imena...

Ja se ipak nadam to može i drugačije, da fino natoče tog vina ko ljudi i popričaju. :mrgreen:
FK Željezničar 1921
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 10:54 pm

Roberto Baggio je napisao/la:Manite se, raja, pitarske priče. Pitari, sjećam se, pravili spiskove tobožnjeg klana, pa križali jednog po jednog igrača, kako je Kasapin otkaze dijelio. A kasapina krenulo, pa ih baš iskasapio. Rek'o mi jaran od jarana, pa ako jaran od njih dvojice laže, lažem i ja, ali ovo su sigurno kolovođe... :r

Treba dobro paziti kako ćeš ovo rješavati, ako je istina da neki igrači ne poštuju Kostića, da se tako izrazim, a ne da ga bojkotuju. I dobro razmisliti šta od toga pustiti u javnost, šta ipak ostaviti u svlačionici.
pa ja tu ne vidim problem covjek je postupio onako kako treba i kako je ispravno...drugi par cipela je to sto je doveo slabije igrace umjesto njih...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 10:56 pm

izvinjavam se nisam vidio da ti je Chwila odgovorio na ovo ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:05 pm

Ja bih prvi volio drakonske kazne, a kud ces bolje kazne nego im platu neisplatiti.
Kao prvo lekcija njima, kao drugo i ostalim u timu da se zna ko je sef.
A bude li ovakva ili slicna predstava kao sinoc protiv Zrinjskog, ne bi im bio u kozi.


Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:06 pm

Ne bih da ispadnem neulturan, uvredljiv ili nešto slično, ali od kako pratim forum SIMA SIMAU i charlie sheen većinu postova forsiraju negativu i neke baš loše stavove po navijače koji ovo čitaju. Momci/djevojke, gdje je problem? Admini, super posao radite, ali eto jedan savjet da se obrati malo pažnja i na ovakve stvari.

Bravo za podršku SŠ-u. Pravi potez!
1921
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:06 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Treba prestati sa iznosenjem mahalskih informacija koje je neko mozda tek tako izmislio zbog nekog banalnog razloga. Ovdje vec napljuvali pola igraca a najvise golmana a nemate pojma. Ako jedan momcic od 21 godinu moze biti klandzija nekakav, onda ne treba igrati ivdje, ali tesko je povjerovatiu to, cini mi se bas korektan i voli Želju. Sad ljudi seciraju snimke, lafo ocjenjuju ko je kako mogao reagovati i sl gluposti. Ovo se treba rijesiti interno, razgovor sa svima njima, utegnuti ih momacki i kad krenu makar 3,4 pobjede to ce doci na svoje.
On nema mjesta kao prvi golman.
A zasto? Sjecate li se Gusinih pocetaka ili mozda Sehicevih? Ako se mladi igraci ne mogu istrpiti neko vrijeme onda najbolje ugasiti omladinski pogon..Samo onda ne ocekujte neke bumove jer za vecinu pozitivnih stvari koje su se desile su zasluzne pare od nase djece (Amira, Baje, Dzeke, Sehe)..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon avg 15, 2016 11:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1598
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:06 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la: On nema mjesta kao prvi golman.
Hu iz ju tu sej det?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:07 pm

I da bravo Kokotu za intervju na gg.ba
"Igraci su prolazni, Zeljo je vjecan".
To vjerovatno ne kontaju ove zvjezdice sto nose sveti dres.

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:07 pm

Ostavio sam trag u Željezničaru i želio sam da to bude klub u kojem ću završiti karijeru. Sudbina je na kraju htjela drugačije. Bilo mi je teško što sam morao otići, ali igrači su prolazni, a Željezničar je vječan. Fudbalski hljeb danas zarađujem u Vitezu, radim svoj posao najbolje što mogu i tako će biti u budućnosti. Dugujem veliku zahvalu Manijacima i iz poštovanja jednostavno nisam želio proslaviti taj gol. Dosta toga lijepog sam doživio u Željezničaru.
Kokot je uvijek o Zelji biranim rijecima pricao. I kada mu je receno da se na njega ne racuna, covjek je jedan od rijetkih koji nije pricao gluposti po novinama. Otisao i rekao "Cast mi je bila".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:11 pm

On i Enisi jedini.. Ostali glumili uvrjedjene mlade..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:13 pm

Zato ce ovim igracima uvijek vrata na Grbavici biti sirom otvorena,i biti ce rado vidjeni gosti,za razliku od neke nase djecice i onih koji su se kleli u Zelju :)

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:13 pm

Hadzijalagic je napisao/la:On Enis i Livaja jedini.. Ostali glumili uvrjedjene mlade..
Edit :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 442
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:14 pm

sinoc do pola 3 je trajao sastanak, uprava, 3 igraca i trener..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:15 pm

Ocekujem skauting Joazinho sutra iz Mahale :kafa:

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:15 pm

Joco otisao bez ikakve reakcije.. Rijeci nije rekao :mrgreen:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1598
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 11:16 pm

pintol_TM87 je napisao/la:sinoc do pola 3 je trajao sastanak, uprava, 3 igraca i trener..
Ili reci sve, ili nemoj nista. Otkud ti odjednom postade nekakav insajder?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija