Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 7:54 pm

U ocekivanju plavog proljeca, evo jedne nase iz sedamdesetih...Kao da je juce bilo....
KAD ZAIGRA ZELJO STADION SE TRESE, NAVIJACI ZELJE UJEDINITE SE !!!!!!!!!!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 7:58 pm

Ujko je napisao/la:
ned feb 17, 2019 7:54 pm
U ocekivanju plavog proljeca, evo jedne nase iz sedamdesetih...Kao da je juce bilo....
KAD ZAIGRA ZELJO STADION SE TRESE, NAVIJACI ZELJE UJEDINITE SE !!!!!!!!!!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
:baklja: :zeljeznicar1:
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 8:11 pm

salle86 je napisao/la:
ned feb 17, 2019 6:36 pm
da ne bih izmišljao toplu vodu, kopiraću post Moryz-ja sa 1921 foruma (sa čijim stavovima/pisanjem se inače rijetko složim ali ovakav post sve govori)

Demokratija je i to hajde,svako ima pravo da ne ide na utakmice. Samo je Željo više od utakmice...vide se neki ljudi,malo se promuhabeti...popije se kafa prije,poslije...ko je išao da vidi atomski fudbal i 11 igrača koji mu se sviđaju po svim parametrima,vođeni najvećim željovcima u stručnom štabu i upravi je trebao davno prestati ići...ustvari nije nikad ni išao jer je to utopija,takav Željo nikad nije postojao...
VOLIM TE ŽELJO !!!
A Željo nije ni Amar ni Miske...ni Ivica, Srđan, peti, deseti...
Željo je ona raja, atmosfera, osjećaj kad se približavaš Dolini, kad se osjećaš kao kod kuće
Upravo to,Željo je baš ona raja i bićemo mi opet svi k'o jedan
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 8:17 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 17, 2019 7:33 pm
Omar500 je napisao/la:
ned feb 17, 2019 7:05 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 17, 2019 7:02 pm


Da je tako ne bi zadnji mec bilo milju gledalaca.
Ocito je Zeljo nesto drugo.
Tužna istina.
Navijaci nicim nisu pomogli Zelji u ovom periodu, samo su odmogli.
Tad nisu gledali na Zelju vec da otjeraju upravu. Ubjedjen sam da bi manji bio zaostatak.

Sam primjer je mec protiv Celika, ono su dobili navijaci, trud igraca i navijaca tj. ponos i prkos.
Da je onako bilo u ovim mecevima pred kraj, sigurno ne bi izgubili 5 tekmi, ali hajde eto.
Bravo majstore, utakmica protiv Čelika je primjer kako se trebamo ponašati i kako trebamo razmišljati i mi kao navijači, a Boga mi i igrači. Zadnjih nekoliko utakmica je najmanje bilo podrške Želji, dolazio je određeni broj da otjera upravu, druge je to nerviralo, a igrači su bezobrazno loše igrali.
Ako svaki naš igrač u 90 minuta, svake od ovih 14 utakmica koje su preostale, ne bude dao maksimum i ne pokaže igrom, zalaganjem, emocijom da je svjestan šta je Željo ja neću biti zadovoljan.
Dosta je više kurcobolje pojedinaca koju gledamo već neko vrijeme i trpimo, hoćemo srce na teren i hoćemo borbu za svaku loptu. Ako Amar šta traži od igrača onda je to borba, ako i njega neko ne bude ispoštovao taj na kraju sezone mora napustiti klub.
Imali smo Zakarića, Miroslava, Lendrića, Graovca...sad Ramovića, Krpića, ali nam treba tim i samo ako budemo imali tim uspjeti ćemo u našim ciljevima.
Sada sve misli na Bijeljinu, na podršku i na početak Plavog proljeća!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Sheva7
Postovi: 3
Pridružen/a: sub feb 16, 2019 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 8:28 pm

Morzhy je napisao/la:
ned feb 17, 2019 8:11 pm
salle86 je napisao/la:
ned feb 17, 2019 6:36 pm
da ne bih izmišljao toplu vodu, kopiraću post Moryz-ja sa 1921 foruma (sa čijim stavovima/pisanjem se inače rijetko složim ali ovakav post sve govori)

Demokratija je i to hajde,svako ima pravo da ne ide na utakmice. Samo je Željo više od utakmice...vide se neki ljudi,malo se promuhabeti...popije se kafa prije,poslije...ko je išao da vidi atomski fudbal i 11 igrača koji mu se sviđaju po svim parametrima,vođeni najvećim željovcima u stručnom štabu i upravi je trebao davno prestati ići...ustvari nije nikad ni išao jer je to utopija,takav Željo nikad nije postojao...
VOLIM TE ŽELJO !!!
A Željo nije ni Amar ni Miske...ni Ivica, Srđan, peti, deseti...
Željo je ona raja, atmosfera, osjećaj kad se približavaš Dolini, kad se osjećaš kao kod kuće
Upravo to,Željo je baš ona raja i bićemo mi opet svi k'o jedan
Tako je Morzhy ...Volim te Zeljo !!!
P.S Veliki pozdrav za tebe Morzhy od napacenog brata 😜
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 8:36 pm

Na utakmice idem s rajom, s drustvom ili kako vec...idem da ih vidim, da popricamo, bgm pokoju i popijemo...idem da vidim one ljude koji dijele zagrljaj kad padne gol,istu strast, istu ljubav, isto razocarenje kad ne ide....idem da vidim one ljude koje znam i vidjam samo tu, na odredjenoj tribini i na odredjenom mjestu a veze nemam ko su - al eto pozdravimo se, srdacno, toplo, bolje nego s mnogima koje privatno poznajem....na kraju krajeva idem jer na kraju dana, bila to pobjeda il poraz znam da negdje postoje ljudi koji se osjecaju isto, razmisljaju isto i znas da nisi sam...to me ispunjava godinama...
A fudbal - ko i drzava....Kurcev s povremenim uzdizanjima....al bolje nemamo...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 9:21 pm

nikson je napisao/la:
ned feb 17, 2019 8:36 pm
Na utakmice idem s rajom, s drustvom ili kako vec...idem da ih vidim, da popricamo, bgm pokoju i popijemo...idem da vidim one ljude koji dijele zagrljaj kad padne gol,istu strast, istu ljubav, isto razocarenje kad ne ide....idem da vidim one ljude koje znam i vidjam samo tu, na odredjenoj tribini i na odredjenom mjestu a veze nemam ko su - al eto pozdravimo se, srdacno, toplo, bolje nego s mnogima koje privatno poznajem....na kraju krajeva idem jer na kraju dana, bila to pobjeda il poraz znam da negdje postoje ljudi koji se osjecaju isto, razmisljaju isto i znas da nisi sam...to me ispunjava godinama...
A fudbal - ko i drzava....Kurcev s povremenim uzdizanjima....al bolje nemamo...
Sve rečeno.. Ali ovo boldirano koliko je istina..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 9:24 pm

nikson je napisao/la:
ned feb 17, 2019 8:36 pm
Na utakmice idem s rajom, s drustvom ili kako vec...idem da ih vidim, da popricamo, bgm pokoju i popijemo...idem da vidim one ljude koji dijele zagrljaj kad padne gol,istu strast, istu ljubav, isto razocarenje kad ne ide....idem da vidim one ljude koje znam i vidjam samo tu, na odredjenoj tribini i na odredjenom mjestu a veze nemam ko su - al eto pozdravimo se, srdacno, toplo, bolje nego s mnogima koje privatno poznajem....na kraju krajeva idem jer na kraju dana, bila to pobjeda il poraz znam da negdje postoje ljudi koji se osjecaju isto, razmisljaju isto i znas da nisi sam...to me ispunjava godinama...
A fudbal - ko i drzava....Kurcev s povremenim uzdizanjima....al bolje nemamo...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 9:36 pm

nikson je napisao/la:
ned feb 17, 2019 8:36 pm
Na utakmice idem s rajom, s drustvom ili kako vec...idem da ih vidim, da popricamo, bgm pokoju i popijemo...idem da vidim one ljude koji dijele zagrljaj kad padne gol,istu strast, istu ljubav, isto razocarenje kad ne ide....idem da vidim one ljude koje znam i vidjam samo tu, na odredjenoj tribini i na odredjenom mjestu a veze nemam ko su - al eto pozdravimo se, srdacno, toplo, bolje nego s mnogima koje privatno poznajem....na kraju krajeva idem jer na kraju dana, bila to pobjeda il poraz znam da negdje postoje ljudi koji se osjecaju isto, razmisljaju isto i znas da nisi sam...to me ispunjava godinama...
A fudbal - ko i drzava....Kurcev s povremenim uzdizanjima....al bolje nemamo...
Svaka cast na ovome postu....Idemo dalje, svi zajedno....Za nasu ljubav, za naseg Zelju....
:palacgore:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 9:52 pm

Forumas Uvijekzatebe je banovan zbog konstantnog etiketiranja navijaca na jedan jako ruzan nacin! Takve stvari ostavite za neke druge forume!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 10:05 pm

Ma ljudi sve podjele padaju u vodu kad zaigra Željo, sve vam govori kad se zabije gol i slavnje i grliš sve redom i koga znas i koga ne
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 10:08 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :pljesak: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 10:31 pm

starigrad je napisao/la:
ned feb 17, 2019 10:09 pm
Ban-BOT je napisao/la:
ned feb 17, 2019 9:52 pm
Forumas Uvijekzatebe je banovan zbog konstantnog etiketiranja navijaca na jedan jako ruzan nacin! Takve stvari ostavite za neke druge forume!
kako neko moze konstantno etiketirati, ako ima svega 2 posta? od cega se prvi odnosio na podatke o datumu osnivanja FK Zeljeznicar, postignutim uspjesima do danas i slicnim informacijama. u drugom postu replicirao @elegantu, koji konstantno, ali, bas, konstatno, etiketira, samo suprotnu stranu od @uvijekuztebe. malo cudan parametar za kontinuitet, kao i za razlog banovanja.

meni ni u djep, ni iz djepa, forumas-dva, gore-dole, al mi fakat ovo smjesno. mozda i ja poslije ovoga odletim sa ovog foruma, ko zna u kakve parametre spada ovaj moj upis.

Hvala na upitu. Pitanja su validna. Vi vidite 2 posta, dok su ostali postovi obrisani, da ne bi izazvali kancerogenu atmosferu na forumu i uvod u diskusiju. Kao sto Vam je poznato, ovaj forum je vec imao slicne napade i postoje modusi da se to stopira. Ostali postovi su zaista zlonamjerni. Nadam se da to odgovara na Vasa pitanja.

Vezano za upis ispod, sada kada znate problematiku, mozda i dalje bude smijesno, a mozda i ne. U svakom slucaju, sretno forumanje!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 10:51 pm

nikson je napisao/la:
ned feb 17, 2019 8:36 pm
Na utakmice idem s rajom, s drustvom ili kako vec...idem da ih vidim, da popricamo, bgm pokoju i popijemo...idem da vidim one ljude koji dijele zagrljaj kad padne gol,istu strast, istu ljubav, isto razocarenje kad ne ide....idem da vidim one ljude koje znam i vidjam samo tu, na odredjenoj tribini i na odredjenom mjestu a veze nemam ko su - al eto pozdravimo se, srdacno, toplo, bolje nego s mnogima koje privatno poznajem....na kraju krajeva idem jer na kraju dana, bila to pobjeda il poraz znam da negdje postoje ljudi koji se osjecaju isto, razmisljaju isto i znas da nisi sam...to me ispunjava godinama...
A fudbal - ko i drzava....Kurcev s povremenim uzdizanjima....al bolje nemamo...
SEHARA! :zeljeznicar1: :klanjase:

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga?"

Samo zajedno!

slika
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u ned feb 17, 2019 10:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 10:53 pm

@niksone, post ti je zavrsio u Sehari: viewtopic.php?f=51&t=221&p=397405#p397405

Samim tim si usao u izbor za Forumasa Godine 2019. Cestitam.

Treba nam vise ovakvih stvari, manje nekih licnih prepucavanja i sitnih spustanja. Ja idem naravno na tekme, ne mogu bez Grbavice. Tresem se i od pomisli...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 11:12 pm

storm_raider je napisao/la:
ned feb 17, 2019 10:53 pm
@niksone, post ti je zavrsio u Sehari: viewtopic.php?f=51&t=221&p=397405#p397405

Samim tim si usao u izbor za Forumasa Godine 2019. Cestitam.

Treba nam vise ovakvih stvari, manje nekih licnih prepucavanja i sitnih spustanja. Ja idem naravno na tekme, ne mogu bez Grbavice. Tresem se i od pomisli...
Imaš glas od mene :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 11:18 pm

Nacuo sam da Minjore vec lobira opasno protiv...zeli zadrzati titulu...previranja na forumu pocinju!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 11:32 pm

Storme molim te kontaktiraj one u Klubu da nazovu roditelje malog Osmica, nek vrate 10ogodisnju u Klub da se preda u prave ruke.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 11:32 pm

nikson je napisao/la:
ned feb 17, 2019 11:18 pm
Nacuo sam da Minjore vec lobira opasno protiv...zeli zadrzati titulu...previranja na forumu pocinju!
Grande Minjore :lol:
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 11:39 pm

AsharaK je napisao/la:
ned feb 17, 2019 1:16 pm
Rip sabane :(
Šaban šabanima

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija