Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 11:06 pm

Sto se mene tice ne moze niko vrijedjati. I nemoj da ode u tom pravcu. Komentarisite misljenja, a ne jedni druge.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 11:13 pm

Forum strucnjaci..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 11:18 pm

EDIT: Idemo na temu Mahala
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 11:23 pm

Puno komentara a malo realnosti, ili znanja, kako se uzme.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 11:36 pm

Dobra čistka dosad ima tu jos treba vidjeti sta je sa crnovom, raskinuti sa bekricem i hasanovicem i trenutno je to to oslobađaju se finansije za nove igrače. Sta je sa elaboratom o nekretninama ja koliko sam čuo biće objavljen na stranici
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 11:45 pm

Samo mene zanima do kad će se svaki jebbeni potez propitivati. Eto to, ništa drugo.
Dođe čovjek dan pred početak sezone i bude prvi na kraju, u polufinalu kupa, ali eto nađu se oni koji bolje znaju.
Nije Gvardiola pa da 99% stvari radi ispravno, ali boljeg teško da možemo imati na klupi. I za rezultate, i za igrače koje forsira itd itd.
Jebbem ga više sa onim "znam ja najbolje"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 11:50 pm

salle86 je napisao/la:
uto dec 26, 2017 11:45 pm
Samo mene zanima do kad će se svaki jebbeni potez propitivati. Eto to, ništa drugo.
Dođe čovjek dan pred početak sezone i bude prvi na kraju, u polufinalu kupa, ali eto nađu se oni koji bolje znaju.
Nije Gvardiola pa da 99% stvari radi ispravno, ali boljeg teško da možemo imati na klupi. I za rezultate, i za igrače koje forsira itd itd.
Jebbem ga više sa onim "znam ja najbolje"
Ma ovo dosad je idealno još sad se rješavamo igrače na koje se ne računa došao 1, a otišla dosad 4, a očekuje se odlazak još 3 (bekricem, hasanovic, elsner dok je i situacija sa crnovom i zajmovicem nejasna) plus kad dodje još dva tri pojačanja pa pripreme biće to extra
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 11:56 pm

Neka im je po 3 milje plata ( znamo da je nekima i već) mi smo 20 milja smanjili mjesečne rashode. Ali yebo to valja srat...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 11:59 pm

Selekcija igraca.
U danasnjem nogometu mnogo je aspekata od kojih zavisi konacan rezultat, neki od najvaznijih su kondiciona priprema, tehnicka priprema, takticka priprema i selekcija igraca.

Kondiciona, tehnicka i takticka priprema na vrhunskom nivou su dovedena skoro do maximuma, mnogo je literature gdje svi sportski radnici se mogu educirati, usavrsavati i na kraju provoditi navedene pripreme.

Selekcija igraca je aspekat koji je veoma specifican i zavisi od mnogo faktora, samim tim je tezak za analizirati i istrazivati.

Selekcija igraca ili vizija fudbalskih trenera.

Mnogi strucnjaci (fudbalski, a ne forumski :) ) su misljenja da je selekcija igraca najbliza viziji fudbalskih trenera, te da svaki trener po svojoj viziji fudbalske igre selektira igrace. Prilikom selekcije mora se voditi racuna o mnogim stvarima kao sto su zdravstveno i psiholosko stanje ili tenicko-takticke mogucnosti igraca...

Selekcija igraca u Zelji.

Sjecam se dobro, Damir Miskovic je prilikom preuzimanja funkcije u Rijeci rekao da ce dvije stvari biti kljucne u podizanju kvaliteta kluba.
Infrastruktura i selekcija igraca.
Takodjer, rekao je i da prilikom selekcije igraca, moraju se voditi jednim putem, a taj put je da svaki igrac koji bude selektovan u prvu ekipu ima mogucnost napredka i dalje prodaje, jer samo na taj nacin Rijeka moze napredovati.

Smatram da je to je put kojim treba Zeljo da ide, ne podcjenjujuci sportsku pamet Adzema i Papca (sto bi rekao kolega).

Prilikom selekcije/izbora igraca najbitniji parametar pored same kvalitete igraca je mogucnost napredovanja (u vecini slucajeva mladji igraci napreduju), gdje bi klub imao visestruku korist.


Bice Zeljo opet sampion.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 12:07 am

Polusezona je tek. Na kraju cemo moci donijeti pravi sud. Cinjenica je da je Ado od grupe uljuljanih i psihicki devastiranih pojedinaca napravio nesto sto izgleda kao pravi tim. To odavno nismo gledali i bilo je pravo uzivanje biti Zeljovac u ovoj zadnjoj trecini polusezone. Sve o cemu smo mastali, kada je teren u pitanju, se moglo vidjeti u tom periodu, ali bas sve. Nadam se da ce Ado uspjeti odrzati taj duh u ekipi a i da ce kondicioni na pripremama zavrsiti posao koji je na odlican nacin zapoceo. Iskreno, nisam pretjerano vjerovao u Adu na pocetku ali sada sam u potpunosti optimistican i smatram da je nakon dobro odradjenog posla suvisno preispitivati njegove odluke i prohtjeve, za koje se nadam da ce uprava uspjeti ispuniti. Ima jos puno da se igra i mora se ostati cvrsto na zemlji. Titula je cilj i sve osim nje bi bilo ravno katastrofi..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 12:16 am

Amar je prije svakog prelaznog roka znao reci da ce odlasci uvjetovati dolaske. Jos uvijek su nasi odlasci dobri i rezonski. Stevo, Dzenis i Darko nisu bili dijelom ekipe koja je izdominirala na kraju, pa je super stvar sto smo oslobodili te 3 plate. Godilo bi kad bi se rijesila situacija i sa Bekricem, Hasanovicem i eventualno Elsnerom, ako Ado ne racuna vise na njega. Tu bi ja i zavrsio sa raskidima, mozda ne bi bilo lose napraviti neki transfer radi finansijske stabilnosti.

Dolasci su druga tema, a veci prioritet su produzenja ugovora po meni. Na trzistu nema puno igraca koji mogu odmah u prvih 11 i da nam podignu nivo igre, jedan ili dvojica takvih je jackpot.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 12:30 am

IvanOsim je napisao/la:
uto dec 26, 2017 11:59 pm
Selekcija igraca.
U danasnjem nogometu mnogo je aspekata od kojih zavisi konacan rezultat, neki od najvaznijih su kondiciona priprema, tehnicka priprema, takticka priprema i selekcija igraca.

Kondiciona, tehnicka i takticka priprema na vrhunskom nivou su dovedena skoro do maximuma, mnogo je literature gdje svi sportski radnici se mogu educirati, usavrsavati i na kraju provoditi navedene pripreme.

Selekcija igraca je aspekat koji je veoma specifican i zavisi od mnogo faktora, samim tim je tezak za analizirati i istrazivati.

Selekcija igraca ili vizija fudbalskih trenera.

Mnogi strucnjaci (fudbalski, a ne forumski :) ) su misljenja da je selekcija igraca najbliza viziji fudbalskih trenera, te da svaki trener po svojoj viziji fudbalske igre selektira igrace. Prilikom selekcije mora se voditi racuna o mnogim stvarima kao sto su zdravstveno i psiholosko stanje ili tenicko-takticke mogucnosti igraca...

Selekcija igraca u Zelji.

Sjecam se dobro, Damir Miskovic je prilikom preuzimanja funkcije u Rijeci rekao da ce dvije stvari biti kljucne u podizanju kvaliteta kluba.
Infrastruktura i selekcija igraca.
Takodjer, rekao je i da prilikom selekcije igraca, moraju se voditi jednim putem, a taj put je da svaki igrac koji bude selektovan u prvu ekipu ima mogucnost napredka i dalje prodaje, jer samo na taj nacin Rijeka moze napredovati.

Smatram da je to je put kojim treba Zeljo da ide, ne podcjenjujuci sportsku pamet Adzema i Papca (sto bi rekao kolega).

Prilikom selekcije/izbora igraca najbitniji parametar pored same kvalitete igraca je mogucnost napredovanja (u vecini slucajeva mladji igraci napreduju), gdje bi klub imao visestruku korist.


Bice Zeljo opet sampion.
Kralju, koliko smo to mi igrača PRODALI pa eto uzmi vremenski interval 20 zadnjih godina ?
Fakat je nerealno očekivati da mi imamo 5 igrača za prodati u Europu a ne 11, ili više.
Kuća se gradi od temelja, nemojmo se zatvarati da smo mi neko i nešta U EUROPSKIM OKVIRIMA.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 1:09 am

IvanOsim je napisao/la:
uto dec 26, 2017 11:59 pm
Selekcija igraca.
U danasnjem nogometu mnogo je aspekata od kojih zavisi konacan rezultat, neki od najvaznijih su kondiciona priprema, tehnicka priprema, takticka priprema i selekcija igraca.

Kondiciona, tehnicka i takticka priprema na vrhunskom nivou su dovedena skoro do maximuma, mnogo je literature gdje svi sportski radnici se mogu educirati, usavrsavati i na kraju provoditi navedene pripreme.

Selekcija igraca je aspekat koji je veoma specifican i zavisi od mnogo faktora, samim tim je tezak za analizirati i istrazivati.

Selekcija igraca ili vizija fudbalskih trenera.

Mnogi strucnjaci (fudbalski, a ne forumski :) ) su misljenja da je selekcija igraca najbliza viziji fudbalskih trenera, te da svaki trener po svojoj viziji fudbalske igre selektira igrace. Prilikom selekcije mora se voditi racuna o mnogim stvarima kao sto su zdravstveno i psiholosko stanje ili tenicko-takticke mogucnosti igraca...

Selekcija igraca u Zelji.

Sjecam se dobro, Damir Miskovic je prilikom preuzimanja funkcije u Rijeci rekao da ce dvije stvari biti kljucne u podizanju kvaliteta kluba.
Infrastruktura i selekcija igraca.
Takodjer, rekao je i da prilikom selekcije igraca, moraju se voditi jednim putem, a taj put je da svaki igrac koji bude selektovan u prvu ekipu ima mogucnost napredka i dalje prodaje, jer samo na taj nacin Rijeka moze napredovati.

Smatram da je to je put kojim treba Zeljo da ide, ne podcjenjujuci sportsku pamet Adzema i Papca (sto bi rekao kolega).

Prilikom selekcije/izbora igraca najbitniji parametar pored same kvalitete igraca je mogucnost napredovanja (u vecini slucajeva mladji igraci napreduju), gdje bi klub imao visestruku korist.


Bice Zeljo opet sampion.
Rijeka nikakav uspjeh u zadnjih par godina ne bi imala da se Miskovic nije povezao sa Mamicem. Oni mogu pricati o viziji, ciljevima i bacati ostale menadzerske planove, ali to nista ne bi izveli da im nije bilo Mamica i Dinama. Dinamo je unazad par godina slao tamo svoje igrace koji nisu mogli igrati u Dinamu (Tomecak, Kramaric..) pa evo prije desetak dana vidjeni Mamic i Miskovic na veceri zajednickoj.
Posto sam iz pola-pola porodice, pratim i Dinamo uvijek. Dinamo 70% svog uspjeha duguje gradu Zagrebu i poznanstvu Mamica sa Bandicem. Ovaj je kupovao poene prije izbora i upumpavao ogromne pare u Dinamo. Mamic jeste bio dobar menadzer, ali covjek sa mutnim vezama i poznanstvima. Sva ta prica oko vizije, cilja i ostalog je prodavanje magle. Dinamo ce ovu godinu zavrsiti u ogromnom minusu, a proslu su zavrsili u minusu od 50 miliona kuna.
Sva ta prica Miskovica oko selekcije igraca je cista glupost jer oni nikad ne bi prodali igraca da im nije bilo tog bratimljenja sa Mamicem. Nama to ne treba, za sad hvala bogu imamo stabilan klub, a ovo sto Papac i Adzem rade meni se cini kao pocetak odlicne selekcije igraca. Kad mi budemo financijski stabilni, aBd zatvorimo dugove, budemo imali grad iza sebe, poslujemo u golemom profitu, onda cemo se moci posvetiti jos boljoj selekciji.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 1:45 am

Sve ok, samo što Kramarić nije otišao iz Dinama zato što nije dovoljno kvalitetan i nije mogao igrati, već zato što nije htio biti Mamićeva marioneta i nije pristao na to da mu Zdravko diktira karijeru. Andrej je jedan od rijetkih koji su rizikovali na taj način, s tim što je on bio dovoljno kvalitetan da uspije i bez Mamića. Dijametralno suprotan primjer je Robert Murić, jedan od najtalentovanijih Dinamovih juniora koji je našao Mamićevu grešku prilikom potpisa ugovora, dobio slobodne papire na sudu i otišao u Ajax. Trenutno je u Bragi, ali ne snalazi se baš najbolje.

Dinamo svake godine dobije oko 40 miliona kuna za "održavanje Maksimira" i tu sva poređenja sa Željom trebaju prestati. Dinamo je uvijek bio i zauvijek će ostati državni projekat. A Mamić je najbolji menadžer koji je ikad kročio na ove prostore. Uz sve to, Dinamo ima najbolju skauting mrežu na čitavom Balkanu, što je Mamiću itekako olakšavalo posao. Vukojević doveden za 500k, prodan za 6 mil., Eduardo kao kadet za 100k, prodan za 13,5 miliona, Mandžukić i tako dalje. Uz vrhunski omladinski pogon i reputaciju kluba i reprezentacije dobiješ to što dobiješ. A da je bilo i ogromnih promašaja bilo je, ali tako je to kad imaš grad i državu iza sebe i jednostavno imaš komociju da se upustiš u svakakve rizike. Nas bi jedna takva greška ugasila, a sportski direktor i trener bi bili strijeljani na centru.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 8:31 am

11-12 miliona KM. dok se u nas sto hiljada za stadion polemizira, a dvjesto hiljada razvlači na tri godine...
gradi željo boli te *****
 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 8:54 am

IvanOsim je napisao/la:
uto dec 26, 2017 11:59 pm
Selekcija igraca.
U danasnjem nogometu mnogo je aspekata od kojih zavisi konacan rezultat, neki od najvaznijih su kondiciona priprema, tehnicka priprema, takticka priprema i selekcija igraca.

Kondiciona, tehnicka i takticka priprema na vrhunskom nivou su dovedena skoro do maximuma, mnogo je literature gdje svi sportski radnici se mogu educirati, usavrsavati i na kraju provoditi navedene pripreme.

Selekcija igraca je aspekat koji je veoma specifican i zavisi od mnogo faktora, samim tim je tezak za analizirati i istrazivati.

Selekcija igraca ili vizija fudbalskih trenera.

Mnogi strucnjaci (fudbalski, a ne forumski :) ) su misljenja da je selekcija igraca najbliza viziji fudbalskih trenera, te da svaki trener po svojoj viziji fudbalske igre selektira igrace. Prilikom selekcije mora se voditi racuna o mnogim stvarima kao sto su zdravstveno i psiholosko stanje ili tenicko-takticke mogucnosti igraca...

Selekcija igraca u Zelji.

Sjecam se dobro, Damir Miskovic je prilikom preuzimanja funkcije u Rijeci rekao da ce dvije stvari biti kljucne u podizanju kvaliteta kluba.
Infrastruktura i selekcija igraca.
Takodjer, rekao je i da prilikom selekcije igraca, moraju se voditi jednim putem, a taj put je da svaki igrac koji bude selektovan u prvu ekipu ima mogucnost napredka i dalje prodaje, jer samo na taj nacin Rijeka moze napredovati.

Smatram da je to je put kojim treba Zeljo da ide, ne podcjenjujuci sportsku pamet Adzema i Papca (sto bi rekao kolega).

Prilikom selekcije/izbora igraca najbitniji parametar pored same kvalitete igraca je mogucnost napredovanja (u vecini slucajeva mladji igraci napreduju), gdje bi klub imao visestruku korist.


Bice Zeljo opet sampion.
Djelimično se slažem sa tobom. Selekcija igrača je jako bitna za razvoj kluba. I vjerujem da je kod nas vizija da se "ganjaju" mlađi igrači koji će se moći razvijati i prodavati. Opet napominjem da je jedan od razloga otkaza Ćeli taj što nije forsirao mlade igrače. Koliko vidim kod nas se poprilično forsiraju mlađi igrači. E sad što su kod nas nerealna očekivanja je nešto drugo. Morate razumjeti da mi nemamo para za bacanje i da sebi ne možemo priuštiti da "bacamo" pare. Jedan pogrešan transfer, tj jedna neisplativa kupovina nas vraća par koraka unazad i to je glavni razlog što se dovode slobodni igrači. Naravno bilo je i pokušaja nekih kupovina, ali za iznose koje možemo priuštiti. Morate razumjeti da mi svaki novčić zaradimo. Nas ne gura ni stranka, ni lažni kinez, ni neki sumnjivi investitor. Napokon se pokrivamo koliko je jorgan dug. Svi bi mi volili da možemo uzeti mlađe i kvalitetnije igrače, ali ne ide to baš kao na menadžeru. Evo banalan primjer je Uglješa. Svi smo ga proglašavali ekstra igračom i ekstra talentom. Momak doveden, nije se pokazao i sad je nigdje. Šta da smo ga platili 200-300 hiljada nečega? Pa objesili bi sve i jednog člana Uprave na sred Skenderije.
Što se tiče Adžema, vjerovatno su i pred njega postavljeni neki ciljevi. Nije ni on lud da dovodi neke neprovjerene igrače koje možemo priuštiti, a da tjera provjerene i da moli Boga da mu se ti novi uklope. A realno, mi sada možemo dovesti samo neke ne provjerene igrače ili neke koji su u padu forme (Zakarić, Elsner, Miro, Lendrić, Zahirović, Bekrić, Jahić, Ubiparip...) i moliti Boga da nam se uklope i eksplodiraju.
Vjerujte da nije sve kao na menadžeru, i da treba o još mnogim stvarima voditi računa. I ono najvažnije, u životu nema "saved game". ;)
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 9:02 am

Svi smo mi ovdje radi Želje i svima nama Željo puno znači, koliko meni znači ne mogu riječi opisati.
Mnogi ovdje se odmah upecaju na neke realne a uopšte ne zle komentare, pa ljudi okrenite se oko sebe i vidite gdje živite, i samo mi recite na osnovu čega čega pojedinci očekuju sve i odmah...Govorimo da ne treba mjenjati igrače kao na traci sada ne valja što smo produžili ugovore dvojici najkonstantnijih igrača u ekipi, realno nemam ni ja neko specijalno mišljenje o Bogiju i volio bih da je otišao ali tako je kako je...
Ja napišem nema se para, ovdje me odmah neki nalijepe lažni insajder, hiljade pitanja...Ima se para to je tačno, ali su novci jasno isplanirani za određeno razdoblje...
Evo ovi sto kažu da imamo para, nek mi samo odgovore: Da li znaju s koliko novca je klub raspolagao na kraju sezone 2016/2017, i kako su se odjednom pojavili toliki novci da ih ne može krava sažvakati?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 9:08 am

Ne znam..odakle su se pojavili novci za kurčenje sa pokušajima transfera Luke Menala?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
damirfile
Postovi: 3371
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 9:15 am

Od Bekriceve plate. :ganja:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 27, 2017 9:40 am

umjesto tupljenja jezika i trošenja tastature, sve vas bi ja uključio u procese na pet dana. više ne treba, dani otvorenih vrata u fk željezničar. i nikad više ne biste pitali to što pitate :kafa:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija