Moderator/ica: storm_raider

 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 8:14 pm

ubaceni element je napisao/la:
pet sep 29, 2023 7:41 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
pet sep 29, 2023 7:25 pm
ubaceni element je napisao/la:
pet sep 29, 2023 7:16 pm
Koliko god lose izgledalo, sad imamo 3 vezane u Sarajevu. Sa 9 boba je to savim druga prica.
Bas realno da se desi.
Nerealno je bilo da izgubimo od GOSKa i da nas Sloga natrpa pa se desilo. Nema ekipe u ovoj ligi koja ima toliko kvalitetniju igru da ih se ne moze dobiti (osim Zrinjskog, al eto cak i oni imaju 2 poraza vec). Ovo ostalo niko ne briljira i imaju vise srece nego pameti.
Sarajevo je kvalitetnije, samo su imali razor u ekipi.
 
ubaceni element
Postovi: 699
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 8:22 pm

@Sule
Na papiru jeste, protiv Tuzle i GOSKa ih vile nosale, Zrinjski im pogodio precku na 0-0, Posusje zicer na 0-0, protiv Veleza guzovaca, itd itd. Kao sto rekoh, vise srece nego pameti. Tacnije ne znam da su ikoga glat razvalili.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 8:31 pm

ubaceni element je napisao/la:
pet sep 29, 2023 8:22 pm
@Sule
Na papiru jeste, protiv Tuzle i GOSKa ih vile nosale, Zrinjski im pogodio precku na 0-0, Posusje zicer na 0-0, protiv Veleza guzovaca, itd itd. Kao sto rekoh, vise srece nego pameti. Tacnije ne znam da su ikoga glat razvalili.
Ima mjesta, ali jak roster imaju ne znas koga bi prije stavio. Ne moraju imati igru, da bi rijesili utakmicu jer imaju jake individualce. Trener tek dosao polako ih slaze.
 
Big
Postovi: 8
Pridružen/a: pon feb 07, 2022 10:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 9:21 pm

Koliko para toliko muzike!
Dovoljno je samo pogledati po raznim forumima koliko se novih i onih pritajenih aktiviralo da ponovo kroje sudbinu kluba a sve po nalogu.
Kljuc u bravi je bio spreman samo da se okrene i bilo je pitanje dana,velika vecina nije ni danas toga svjesna.Iskreno nisam ni ja bio dok mi odredene stvari nisu objasnjene.
Covjek koji je na celu kluba je neko ko je prijedlog onih koji su tu zbog toga sto vole ovaj klub.Razloga zasto je to tako je vise ali je prvi i osnovni zato sto se vise nije nikome moglo vjerovati a da se taj neko privatno ne poznaje.
Evo ja kazem ovdje ako ostane na ovoj funkciji da nas nece zajebati,jbg. lik je bukvalno bolesnik sa razlikom sto prevashodno zna znanje sto se tice ekonomije (da rijesi govana u kojim smo bili) a to je ono sto nam je sada najpotrebnije.
Da su rezultati sjeb,jesu i bice toga nazalost jos.Odmah da vam kazem 101 % se ide na vracanje dugova i tu kompromisa nema.Da im moze doci to glave,moze.Sad je na svima nama hocemo li to znati istrpiti,jer nakon ovoga povratka nema ili,ili...
Da se rade jako pozitivne stvari u pozadini,rade se.Ukjuceno je dosta ljudi koji su tu iz ljubavi a ne interesa.
Kraj godine ce sve pokazati.
 
ubaceni element
Postovi: 699
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 9:59 pm

Da li zna znanje po pitanju spor.tske ekonomije pokazace posjeta protiv Sirokog i broj prodatih ulaznica. Ostalo se slazem.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 10:12 pm

Big je napisao/la:
pet sep 29, 2023 9:21 pm
Koliko para toliko muzike!
Dovoljno je samo pogledati po raznim forumima koliko se novih i onih pritajenih aktiviralo da ponovo kroje sudbinu kluba a sve po nalogu.
Kljuc u bravi je bio spreman samo da se okrene i bilo je pitanje dana,velika vecina nije ni danas toga svjesna.Iskreno nisam ni ja bio dok mi odredene stvari nisu objasnjene.
Covjek koji je na celu kluba je neko ko je prijedlog onih koji su tu zbog toga sto vole ovaj klub.Razloga zasto je to tako je vise ali je prvi i osnovni zato sto se vise nije nikome moglo vjerovati a da se taj neko privatno ne poznaje.
Evo ja kazem ovdje ako ostane na ovoj funkciji da nas nece zajebati,jbg. lik je bukvalno bolesnik sa razlikom sto prevashodno zna znanje sto se tice ekonomije (da rijesi govana u kojim smo bili) a to je ono sto nam je sada najpotrebnije.
Da su rezultati sjeb,jesu i bice toga nazalost jos.Odmah da vam kazem 101 % se ide na vracanje dugova i tu kompromisa nema.Da im moze doci to glave,moze.Sad je na svima nama hocemo li to znati istrpiti,jer nakon ovoga povratka nema ili,ili...
Da se rade jako pozitivne stvari u pozadini,rade se.Ukjuceno je dosta ljudi koji su tu iz ljubavi a ne interesa.
Kraj godine ce sve pokazati.
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
505 VITEŠKA
Postovi: 577
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 11:09 pm

Trebalo je veće pameti od rumenog da se sastavi bolji sastav i taj rezultatski dio ne bi trpio,u to sam siguran.
Ove novce što je bacio na Bibera,Turanjanina,Rustemovica,Alysona je mogao iskoristiti na kvalitetna 2,3 pojedinca koja bi donosila prevagu,a ostalo popunio juniorima jer mene niko ne može ubjedit da su oni lošiji od gore navedenih.

Ovo je problem izgurati kod naših navijača i bh mentaliteta jer se sve gleda kroz prizmu rezultata,niko naprimjer neće vifjet da se cifra od 8,5 miliona spustila na 4 miliona.....

Kako god ja mislim da su debelo zakazali kod sportskog segmenta,ovo je strašno neizblanasirana ekipa

Siguran sam da ovdje ima starijih ljudi od mene ali sam isto tako siguran da nisu vidjeli mutavije i gluplje igrace u Zeljinom dresu od Galica i Jasarevica,odgovorno tvrdim da ce mi ovu opasku svi potvrdit

Toj dvojici se na faci vidi da su glupi
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 11:57 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
pet sep 29, 2023 11:09 pm
Trebalo je veće pameti od rumenog da se sastavi bolji sastav i taj rezultatski dio ne bi trpio,u to sam siguran.
Ove novce što je bacio na Bibera,Turanjanina,Rustemovica,Alysona je mogao iskoristiti na kvalitetna 2,3 pojedinca koja bi donosila prevagu,a ostalo popunio juniorima jer mene niko ne može ubjedit da su oni lošiji od gore navedenih.

Ovo je problem izgurati kod naših navijača i bh mentaliteta jer se sve gleda kroz prizmu rezultata,niko naprimjer neće vifjet da se cifra od 8,5 miliona spustila na 4 miliona.....

Kako god ja mislim da su debelo zakazali kod sportskog segmenta,ovo je strašno neizblanasirana ekipa

Siguran sam da ovdje ima starijih ljudi od mene ali sam isto tako siguran da nisu vidjeli mutavije i gluplje igrace u Zeljinom dresu od Galica i Jasarevica,odgovorno tvrdim da ce mi ovu opasku svi potvrdit

Toj dvojici se na faci vidi da su glupi
Ma ja ne mogu da vjerujem kad gledam da cim pređu centar pokusavaju centrirati, to u zivotu nisam vidio. A svi ce u ligi dozivjeti krizu, sve se brzo mijenja, nadam se bar nekakvoj posjeti u ponedeljak bar 4hiljade.
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 12:19 am

ubaceni element je napisao/la:
pet sep 29, 2023 9:59 pm
Da li zna znanje po pitanju spor.tske ekonomije pokazace posjeta protiv Sirokog i broj prodatih ulaznica. Ostalo se slazem.
Vodili su nam i drugi sportsku ekonomiju, zamal se ne ugasismo s 9 miliona duga.
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 12:20 am

Big je napisao/la:
pet sep 29, 2023 9:21 pm
Koliko para toliko muzike!
Dovoljno je samo pogledati po raznim forumima koliko se novih i onih pritajenih aktiviralo da ponovo kroje sudbinu kluba a sve po nalogu.
Kljuc u bravi je bio spreman samo da se okrene i bilo je pitanje dana,velika vecina nije ni danas toga svjesna.Iskreno nisam ni ja bio dok mi odredene stvari nisu objasnjene.
Covjek koji je na celu kluba je neko ko je prijedlog onih koji su tu zbog toga sto vole ovaj klub.Razloga zasto je to tako je vise ali je prvi i osnovni zato sto se vise nije nikome moglo vjerovati a da se taj neko privatno ne poznaje.
Evo ja kazem ovdje ako ostane na ovoj funkciji da nas nece zajebati,jbg. lik je bukvalno bolesnik sa razlikom sto prevashodno zna znanje sto se tice ekonomije (da rijesi govana u kojim smo bili) a to je ono sto nam je sada najpotrebnije.
Da su rezultati sjeb,jesu i bice toga nazalost jos.Odmah da vam kazem 101 % se ide na vracanje dugova i tu kompromisa nema.Da im moze doci to glave,moze.Sad je na svima nama hocemo li to znati istrpiti,jer nakon ovoga povratka nema ili,ili...
Da se rade jako pozitivne stvari u pozadini,rade se.Ukjuceno je dosta ljudi koji su tu iz ljubavi a ne interesa.
Kraj godine ce sve pokazati.
:palacgore:
Ili cemo istrpiti ili nas nece biti.
Svi u Dolinu :zeljeznicar1:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1990
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 12:47 am

za ta 4 igraca sto si nabrojao si jedva mogao dovesti jednog kvalitetnog, da je prevaga. a i to mozda.
ne podrzavam ni ja tako mal budzet, ali mora se. trnovit je put do vrha.

muftic, cosic, drina, vahid, jasarevic, beca, rustemovic, novi, al jaber, amoah i krpic(C)
ovako bi probao ako svi imaju pravo nastupa u pon. beci objasniti da mu je zadnji voz i da se uozbilji ako misli jest hljeba od fudbala.
MIRZA RASCIC
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1253
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 12:47 am

Aj sve kontam, ali cemu toliki hejt na Alysona i Galica. Prvi jedva da je igrao a ovo sto igra bar se bori, ne hoda. S obzirom na konkurenciju u vidu Gasala/Drlje to je vec bolje. To jeste zalosno. Galic je igrac koji se najvise bori nazad. Jeste nije mu najbolji centarsut, ali nije on toliko ni los koliko hocemo prikazati. Realno konstantan je, defanzivno vise nego solidan prema naprijed imali smo i gorih pa nismo pljuvali toliko. Meni je samo nejasno zasto smo Sehica prekrizili skroz. Nije da ne moze dati ruke bar u drugom poluvremenu.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3064
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 6:58 am

Galic je najzavaljeniji nas igrac.
Ne znam kad sam vidio da su se Gasal Drljo Amoah vratili i pomogli mu u defanzivi
Alea iacta est!
 
Qooler
Postovi: 1439
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 7:23 am

Big je napisao/la:
pet sep 29, 2023 9:21 pm
Koliko para toliko muzike!
Dovoljno je samo pogledati po raznim forumima koliko se novih i onih pritajenih aktiviralo da ponovo kroje sudbinu kluba a sve po nalogu.
Kljuc u bravi je bio spreman samo da se okrene i bilo je pitanje dana,velika vecina nije ni danas toga svjesna.Iskreno nisam ni ja bio dok mi odredene stvari nisu objasnjene.
Covjek koji je na celu kluba je neko ko je prijedlog onih koji su tu zbog toga sto vole ovaj klub.Razloga zasto je to tako je vise ali je prvi i osnovni zato sto se vise nije nikome moglo vjerovati a da se taj neko privatno ne poznaje.
Evo ja kazem ovdje ako ostane na ovoj funkciji da nas nece zajebati,jbg. lik je bukvalno bolesnik sa razlikom sto prevashodno zna znanje sto se tice ekonomije (da rijesi govana u kojim smo bili) a to je ono sto nam je sada najpotrebnije.
Da su rezultati sjeb,jesu i bice toga nazalost jos.Odmah da vam kazem 101 % se ide na vracanje dugova i tu kompromisa nema.Da im moze doci to glave,moze.Sad je na svima nama hocemo li to znati istrpiti,jer nakon ovoga povratka nema ili,ili...
Da se rade jako pozitivne stvari u pozadini,rade se.Ukjuceno je dosta ljudi koji su tu iz ljubavi a ne interesa.
Kraj godine ce sve pokazati.
Svaka čast.
Moramo dati podršku ovim ljudima koji vode Želju sada, jer rade odličan posao. Trener Bašić je najbolji koji nas je mogao snaći.
Postoje sitnice koje se mogu popraviti. Ovde se spominju juniori. Trebamo biti svjesni da nemamo juniora. Ne mogu se nositi sa svojim vršnjacima, a kamo li u prvi tim ih stavljati. Tu se moraju popravljati stvari. Željo mora skautirati po BiH talente i od njih praviti igrače. To nam je jedini put do zarade i kvalitetne ekipe.
U pon svi na Grbavicu i dati maksimalnu podršku, klubu, treneru pa i igračima.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6113
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 8:30 am

Mi moramo prvo postati bitni u BH fudbalu.Trenutno to nismo i zato nam se dogadju ove stvari.Yebe nas savez a yebu nas i svi ostali upravo iz tog razloga jer smo nebitni.Na zalost je tako,Zeljo,je samo nama bolesnicima golem i nikome drugom vise.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3064
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 8:45 am

Kao sto neke rece nasem Zelji su navijaci najbitniji i navijacima je najbitniji Zeljo.

Hajmo krenuti od najbanalnije stavke PALJENJE PIROTEHNIKE.

Mnogi ce reci palilo se i palit ce se. Razumijem ja te ultra furke i fazone, ali u danasnje vrijeme kada nam je svaka marka ko tepsija mi kao u svojoj kuci moramo srezati mnoge troskove.
Evropske utakmice su pokazale da se moze navijati i atmosfera praviti bez pirotehnike (razlog enormno visoke kazne od strane UEFA-e).

Zasto da dajemo povoda Savezu da nam svake sedmice spuca kaznu od nekoliko hiljada maraka. Zapalili 3 ili 10 baklji nama je kazna veca nego Posusju, Sirokom, Borcu ili Zrinjskom.

Hajmo pokusati do kraja sezone bodriti klub samo grlom, dalnovima, zastavama i salovima.

Mi smo do sada za kazne dali jedan mjesecni budzet za plate igraca ZASTO nam to treba.

Ako zelimo pomoci klubu moramo krenuti od sebe i pokusati ovaj dio eliminisati barem dok finansijski ne ojacamo.

Imam osjecaj bez obzira sto su losi rezultati da cemo u ponedjeljak biti NAJPOSJECENIJI stadion u ovom kolu, jer nas inat i ljubav su bez interesa, cista ljubav.
Vidimo se u ponedjeljak u Dolini cupova, gdje cemo od prve minute bez obzira na rezultat nositi nase momke do pobjede, jer ovo se mora presjeci a najbolja prilika je vec u ponedjeljak.
Naprijed Zeljo ljubavi moja
Alea iacta est!
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 10:02 am

Koja je razlika u odnosu na proslu godinu?
U boljoj smo situaciji i igracki i financijski, ss sto puta bolji i skuplji sa puno boljim uslovima u odnosu na prethodnike, a nismo zapamtili ovakve nizove..

Na osnovu cega ovoliko povjerenje prema treneru koji gubi od losijih ekipa u svakom segmentu od Zelje. Ispao u prvoj rundi kupa, a prethodnik je dobio otkaz jer je izgubio 1:0 protiv Veleza u Vrapcicima.

Basic jel bar ponudio ostavku? Pet poraza u nizu je previse za Zelju.
Malo egoisticno..

Zeljo ima sasvim konkurentan sastav, da se ravnopravno za evropu bori.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 10:14 am

volimtezeljo je napisao/la:
sub sep 30, 2023 10:02 am
Koja je razlika u odnosu na proslu godinu?
U boljoj smo situaciji i igracki i financijski, ss sto puta bolji i skuplji sa puno boljim uslovima u odnosu na prethodnike, a nismo zapamtili ovakve nizove..

Na osnovu cega ovoliko povjerenje prema treneru koji gubi od losijih ekipa u svakom segmentu od Zelje. Ispao u prvoj rundi kupa, a prethodnik je dobio otkaz jer je izgubio 1:0 protiv Veleza u Vrapcicima.

Basic jel bar ponudio ostavku? Pet poraza u nizu je previse za Zelju.
Malo egoisticno..

Zeljo ima sasvim konkurentan sastav, da se ravnopravno za evropu bori.
A po čemu je to bolji igrački sastav?
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 10:17 am

Zato sto smo realno nesretno isprimali golove u 90+ minuti. Na 4 utakmice. To su 4 boda. Niko ne bi pricao o krizi, negativnim nizovima i sl.
Da ne govorim da se kolo sreće okrenulo na nasu stranu i da smo pobjedili te 4 u 90 i nekoj minuti. To je +12 bodova u odnosu na sad. Vec sada bi bila euforija i kontanje kog abi mogli dobiti u LP iduce godine. Koliko god smo losi, toliko nismo ni imali srece u nekim situacijama. Da ne govorimo kako nas kolju kartonima

Zato podrska. I upravi, i treneru, a i igracima, jer su solidno odigrali utakmice u Mostaru i Tuzli.
Mora se okrenuti na nasu stranu.
Podrska, jer mi nemamo druge opcije nego da ovo izguramo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 30, 2023 10:19 am

dzulijano_pike je napisao/la:
sub sep 30, 2023 10:17 am
Zato sto smo realno nesretno isprimali golove u 90+ minuti. Na 4 utakmice. To su 4 boda. Niko ne bi pricao o krizi, negativnim nizovima i sl.
Da ne govorim da se kolo sreće okrenulo na nasu stranu i da smo pobjedili te 4 u 90 i nekoj minuti. To je +12 bodova u odnosu na sad. Vec sada bi bila euforija i kontanje kog abi mogli dobiti u LP iduce godine. Koliko god smo losi, toliko nismo ni imali srece u nekim situacijama
Zato podrska. I upravi, i treneru, a i igracima, jer su solidno odigrali utakmice u Mostaru i Tuzli.
Mora se okrenuti na nasu stranu.
Jebi ga, kolo nam se okretalo u nekim drugim utakmicama kada smo mi davali u 90+, ili pred kraj, da nismo vjerovatno ne bi u europu otišli, ne bi zaradili para itd itd

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija