Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 9:59 pm

Fantasticna predstava za Zeljin rodjendan! Nismo stajali ni nakon ubjedljivog vodstva, igralo se napadacki, djeca su me odusevila. Zakaricu i Ramovica ogroman vjetar u ledja, ovo im je trebalo, Hajdarevic i Sabanadzovic odlicni, Zeba svaka cast, stalno ga kritikujem, ali dobar je bio danas. Stali smo na loptu kad je trebalo, sto je odlika iskusnih ekipa, a toliko omladinaca imamo u sastavu.

Sto se posjete tice...jedan jaran nije htio danas na utakmicu, ostao kuci, kaze finale je eurobasketa. Dno dna, termin idealan danas bio, nedjelja uvece, vrijeme pravo fino i opet se izgovori traze. Stvarno sam razocaran. Sigurno je dosta ljudi ostalo zbog toga, nemam rijeci za takve, a koji su mogli doci danas.
Skandiranje juga za savez totalno nepotrebno. Nemam komentar.

Svaka cast Adzem za guranje djece. Zerica isto moram pohvaliti, rastrcan, bori se za svaku loptu kao zmaj, a inace ga nismo vidjali u takvom izdanju.
Zakaric je masina, armirani beton, nas najbolji igrac. Sve pohvale za ovu danasnju predstavu, stvarno sam odusevljen.

Vise napisem kad se slegnu malo utisci.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:01 pm

Jako, jako ponosan na Zelju veceras. Srce je ogromno!!!

Dajte anketu za igrace, da dam glas Zakaricu i Ramovicu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:02 pm

Sprint Zakarica u 90. minuti me vise raduje od golova koje je dao. Konacno je 100% spreman sto utice na njegovo samopouzdanje a onda njegova klasa mora doci do izrazaja..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u ned sep 17, 2017 10:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:04 pm

Cestitke na utakmici. Nasa najbolja partija ove sezone.

Na pocetku su nam veznjake odlicno markirali i nista nismo mogli. Stoperi su nam najvise vremena drzali loptu. Gol iz prekida nam je odlicno dosao i nakon toga smo igrali lakse i bolje.

Rotacija Sinana i Zebe odlicna. Kontra istrcana majstorski, od dodavanja pa do prijema lopte u for jer ondje je prijem pola posla. Realno da ono Zeba onako ne moze istrcati, svaka cast Ramovicu. Skinuo je veliki teret.

Treci gol je fantazija. Blagi odlicno ih nanizao i plasirka Zakarica kao na PESu kad pritisnes R2. :D

Cetvrti gol majstorski Blagi zabio.
Inace Blagi odron u prvom a u drugom totalni kontrast. Strasna partija u drugom. Lud lik.

Hajdar odlican, imao mnogo presjecenih.
Zeba manje dobar od ostalih u sredini, al ipak OK partija.
Saban plese po terenu.
Zec trci, ganja ali koncentracija kod suta mu fali. Bravo za asistenciju i kontru.
Graovac dobar, miran.
Sinisa dobar. Kao i Projic na drugoj strani.
Zakaric doktor fudbala. Bravo majstorcino. Igrac utakmice.
Ramovic odigra 5 min na 10 i zabije ga. Bolje Zeba ma krilu nego njega zavaliti. Imao je uz Zakarica najvise driblinga. Njemu ide drugi glas.
Zera nikad borbeniji. Dobro je.
Bogi najlosiji. Pliva li pliva. Sreca kod 2-0 ne primismo gol kad je ispao. Dere se na sve ostale radi gluposti a grijesi vise od ostalih a i kod svojih gresaka druge krivi.
Mujage mi je zao. Pao je psihicki lik. On ne moze da primi loptu kako treba. Kad je vec sam sebe zajebo, treba mu dat podrsku.

P.S nesto seremo a onako popunjene tribine za rodjendan. Fuj
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:06 pm

Perfekcija, nema se sta drugo reci.

Hvala ti Ado!
1987
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:08 pm

Krupa je ekipa, ako se dobro sjecam, koja u premier ligi nije primila nikad viss od 2 gola.
1987
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:10 pm

shzna je napisao/la:
ned sep 17, 2017 10:08 pm
Krupa je ekipa, ako se dobro sjecam, koja u premier ligi nije primila nikad viss od 2 gola.
Ove sezone su ja mislim najmanje golova primili... do ove utakmice :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:11 pm

zajebo se ko nije bio.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:11 pm

slika

Lose startamo na jesen, sta ce biti tek kad dodje plavo proljece :prst: :kafa:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:16 pm

Čestitke momcima prvenstveno na zalaganju, borbenosti, igri, a nije niti da kvaliteta nema. Takođe čestitke i za Adu i pomoćnike, sve pohvale. Odličan voljni momenat cijele ekipe svih 90 minuta.Kada uđemo maksimalno u utakmicu, i kada je voljni momenat na visokom nivou, onda ne može niti rezultat izostati. Ovakve atraktivne utakmice, mnogo golova, lijepa igra, angažovanje i kvalitet ekipe vraćaju navijače na tribine. Činjenica je da nas dolazi neobjašnjivo malo ove sezone, iako rezultat ne trpi previše. U igri ima oscilacija, ali rezultat je tu, međutim Manijaci to ne prepoznaju očito je. Poruka i za upravu i za ekipu, nastaviti ovako, vratiće se Manijaci, ne može se ovo ignorisati, samo neka traje. Angažovanje, brza igra, golovi, to će donijeti rezultat i eto opet pune Grbavice...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:17 pm

Ne treba dizati euforiju ovo nocas je bilo super, sada u Tuzlu po bododove a kasnije cemo o Zrinjskom misliti.

Ako se ovako nastavi do zime, uz 1-2 pojacanja mislim da se mozemo nadati najboljem na proljece, ljeto, bice jako teska liga šest.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:18 pm

shzna je napisao/la:
ned sep 17, 2017 10:08 pm
Krupa je ekipa, ako se dobro sjecam, koja u premier ligi nije primila nikad viss od 2 gola.
Zar nisu popili 4 komada od Zrinjskog prošle sezone?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:19 pm

Sjajno !
Presretan izasao..

Svaka cast sve i jednom pojedincu na danasnjoj predstavi. Igra fantasticna, iako smo u nekim situacijama komplikovali u zavrsnici.

Danas dobismo jos jednog igraca, zujalicu koja se non stop krece, bori, krade, tuce a nije dizelas. Sa njim u paru ce biti jos jedan omladinac koji je potpuno drugaciji tip igraca, cita igru, non stop se nudi, a takodjer sto je ponajvise vazno nije dizelas.

Zec odlican danas, Blagojevic sa djecom dobro funkcionise.

Goran Zakaric je trenutno najbolji igrac lige.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:20 pm

Sad mu se samo izjave mogu pljuvati, djecu od početka uvodi, kockice slaze, igra dolazi na svoje.
Nadam se da ubleha Markovic od večeras ima šut kartu jer su Hare i Saban za njega igrači. Još kad se Kemica oporavi i legne desni bek kako treba..
Opet, ekipa je mlada oscilacije moguće, treba im podrška.
Idemo u Tuzlu pokazati Slavki šta je Željo i kakvi su njegovi omladinci.
Odluka za Zekana u spicu je za 10, brz je i bježao je tromim stoperima. Slavko bi stavio Nikolica ina nabijao na njega...
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:22 pm

Adžem je već, bar za mene, uradio više od Petrovića. Promocija mladih, rezultat ne trpi, a igra sve bolja i bolja. Borbenost na visokom nivou i napokon igrači cijene trenera, to se vidi. Od početka je Adžem imao moju podršku, odsad ima bezrezervnu. Bravo Ado majstore.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:25 pm

I da pohvalim Sinana Sakića, da ne bi bilo da ga pljuc pljuc, večeras je bio jako fin. Nije još ono što on može, ali jako fin i nadam se da će mu ovaj go valjati da još podigne formu i postane nosioc ove ekipe.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:25 pm

Ma bravo slavljenice moj!

Naravno da jos ima dosta stvari za unaprijediti, ali veceras je napredak bio fakat vidljiv. Pokazali su da mogu, pokazali su da znaju "zagristi" i igrati presing, zato nista manje ne ocekujem u narednim utakmicama. Bravo momci, bravo Ado!

-Veca prilicno nezaposlen ali dosta sigurniji kod ispucavanja nego inace.
-Sinisa neprepoznatljivo dobar u ofanzivi, u odbrani standardno dobar.
-Projic odlican i agilan.
-Bogicevic izvrstan izuzev jedne greske kad je onaj frajer fulio nemoguce.
-Graovac maestralan, nevjerovatno smiren.
-Blagojevic je strasno plivao negdje do polovine prvog dijela a onda se razigrao. Golcina iz slobodnjaka. :palacgore:
-Zeba nesto slicno kao Blagojevic, samo sto mu je trebalo dosta vise vremena da se "zagrije".
-Hajdarevic me apsolutno odusevio. Smirenost, hrabrost, kontrola lopte, pasovi... Sve za cistu 10!
-Zec samo da popravi koncentraciju i bice sve super. Izuzetna asistencija za Sinana.
-Zakaric je definitivno najbolji igrac ove ekipe i potencijal da nadmasi Miroslava. U nekim segmentima je vec bolji.
-Ramovic je meni skinuo kamen sa srca, mogu misliti kako je tek sebi. :) Vidjela se strasna zelja kod njega, kod gola je onog frajera nosio k'o ruksak. :D
-Sabanadzovic vala nije ni imao priliku da se nesto istakne, onako solidan.
-Zeric dobar, agresivniji i brzi nego inace.
-Mujagic se sam usrao u svoj fudbalski razvoj, nadam se da nije i u karijeru.

Posjeta je fakat bila ispod ocekivanja, maksimalno nekih 5000. Medjutim, za razliku od inace kad sam "kivan" na one koji ne dodju, veceras su mi bili veci problem oni koji su dosli. Ili barem neki od njih. Na Jugu je vec odavno pritisnuto dugme Mute, ton se pojaca tek prilikom komemorativnih skandiranja. Odavno ti ljudi nemaju neke posebne veze sa Zeljom i sa onim sto se desava na terenu - oni su samo tu zato sto se termini njihovih "ultra takmicenja" podudaraju sa terminima Zeljinih utakmica. Nadam se da ce igra nastaviti da se krece u pravcu u kojem je krenula veceras jer to ce zasigurno povecati posjetu i vratiti raju koja je u stanju da napravi staru, dobru, spontanu atmosferu.
Zadnja izmjena: fcz, dana/u ned sep 17, 2017 10:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:25 pm

Sto li je Vukotic isao kraj sudije i pricao mu dok nije dobio crveni.
Da se mozda ne sveti Krupi :ganja:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:27 pm

Zamisli zabijes gol a ne povlacis se hahahaahha
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 17, 2017 10:29 pm

Grbavica je napisao/la:
ned sep 17, 2017 10:25 pm
I da pohvalim Sinana Sakića, da ne bi bilo da ga pljuc pljuc, večeras je bio jako fin. Nije još ono što on može, ali jako fin i nadam se da će mu ovaj go valjati da još podigne formu i postane nosioc ove ekipe.
Hoce aBd ako bude igrao konstantno na svojoj poziciji, jer mjenjanje pozicije izbacuje igraca iz forme a kamoli nekog ko ganja formu.

Nesto nije dobro s tobom, ti inace samo pljujes. :ganja:

Prc :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija