Moderator/ica: storm_raider

 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 6:04 pm

Bekric,Nedo i Ara nas menatlno yebavaju sa ovim komentarima po instagramu
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 117
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 6:38 pm

Nista covjeka ne sjebe kao lazne nade. Te onda mi pocnemo mastati. Molim vas nemojte se zajebavati ako covjek nece potpisati za nas. Grehota vam je.
Hocemo juznu tribinu !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 7:12 pm

Nedo Romano u videu kaže nema šanse da dođe, ovo ono.
Sad se kurči sa nekim Screenshot.
Moj Fabricio, mogu i ja tako bit insajder. :D


slika
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 7:19 pm

Gdje onaj forumas tiZe ili ti.Ze tako se nesto zvao,on je najavljivao Amerikanca,poceo pisat i o prvim projektima sa njim....
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 7:42 pm

Bender

Galić. Drina. Cocalic. Jasarevic


Hodzic. Beca

Amoah. Stilic. Santos

Ara


E ovo je vec druga prica abd za Evropu
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 8:02 pm

Amar927 je napisao/la:
pet jan 20, 2023 7:42 pm
Bender

Galić. Drina. Cocalic. Jasarevic


Hodzic. Beca

Amoah. Stilic. Santos

Ara


E ovo je vec druga prica abd za Evropu
Lijepo izgleda , samo da je umjesto Bece npr. Tomic, pa nek ide Muftic na gol, ne možemo primiti koliko mozemo dati :placeodsmijeha:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 8:07 pm

Eto koliko nas narod kratkovidno razmislja

Cuj Tomic,Stevanovic,Crncevic

Svasta...
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 8:13 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
pet jan 20, 2023 8:07 pm
Eto koliko nas narod kratkovidno razmislja

Cuj Tomic,Stevanovic,Crncevic

Svasta...
Sta fali majke ti Tomicu? Bas nam takav igrac treba u sredini, ja prvi bi rekao guraj Becu, al iz aviona se vidi da nije to to
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 8:14 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet jan 20, 2023 8:13 pm
505 VITEŠKA je napisao/la:
pet jan 20, 2023 8:07 pm
Eto koliko nas narod kratkovidno razmislja

Cuj Tomic,Stevanovic,Crncevic

Svasta...
Sta fali majke ti Tomicu? Bas nam takav igrac treba u sredini, ja prvi bi rekao guraj Becu, al iz aviona se vidi da nije to to
Tomica ni pod razno, neka ide negdje drugo. Jednog Becu izbaciti koji ti je tvoja skola i mladi igrac zbog istrosenog Tomica nema sanse.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 8:27 pm

Ma ne razmislja nas narod,samo se gledat kako kakvog polovnjaka gurnut ispred svog djeteta
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 8:41 pm

Moje viđenje, nevezano za održanu skupštinu, nego uopšte funkcionisanje kluba, u upravljanju, isključujem ekipu, odnosno famozni sportski dio kluba...
Klub bi trebao funkcionisati na dva nivoa, strateški i operativno. Strateške projekte i aktivnosti bi trebao voditi UO na čelu sa predsjednikom kluba, a u određenoj mjeri i NO. Sve u koordinaciji, odnosno punim i pravovremenim informacijama prema skupštini kluba. injenica je da mi tu imamo izazova, prepoznati su, ali tu dolazim do najbitnije karike funkcionisanja, a to je operativni dio, i mislim da smo tu (uz dužno poštovanje prema svima koji rade u klubu) tanki, a upitan je i broj ljudi. Tu su u principu ljudi koji rade za platu profesionalno, direktor kluba, generalni sekretar, direktor shopa, marketing, finansije, logistika, bezbjednost.
Oni moraju mnogo više, oni "odozdo" trebaju gurati sve izazove prema upravi, biti kreatori ideja, projekata, efikasnog funkcionisanja. Hrabro preuzeti odgovornost u određenim situacijama, ne samo klimati glavom prema upravi, čuvati pozicije i "životariti"
Kako čujemo primanja su redovna, ne znam kolike su plate, ali mora se tu mnogo, mnogo više. Sa druge strane ne vidimo niti pritisak od strane upravljačkih struktura prema njima da se stvari unaprijeđuju, i bolje organizuju.
Neke sam primjere navodio ranije, evo zadnji...poslije nove godine sam otišao po 4 članske, tri produženja i jedna nova. Nisu istekle, produžene su u avgustu. Par dana poslije toga dobijam mail kako mi je članarina istekla, i kako trebam doći da je produžim...Meni lično nebitno, niti me ljuti, ali mi šalje poruku koliko smo neorganizovani i neefikasni.
Mnogi spominju, i ja takođe nemam sumnju da ljudi rade, samo nisam siguran ima li sistema, posloženih prioriteta, i jesu li svi na svojim mjestima, ako me razumijete.
Još jednom ponavljam nije mi namjera, niti upirem prstom u bilo koga, ali smatram da i u trenutnim okolnostima stvari moraju biti mnogo bolje, i u operativnom dijelu se moraju postaviti jasni ciljevi, ko ih ne dostigne, zna se kako ide svugdje u poslu, jer nama je Željo ljubav, a njima posao...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
campo87
Postovi: 11
Pridružen/a: sub jan 14, 2023 8:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 9:32 pm

bolje trpiti Becu koji ce vjerujem izrasti u pravog igraca i na kojem cemo moci zaraditi za koju godinu nego dovoditi nekog polovnjaka truta da hoda terenom
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 9:57 pm

1921 članova
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 10:24 pm

Molim vas bez uvrstavanja Armina u zamisljene formacije. Ove stvari oko igraca me nerviraju, jos od kad se Ibricic spominjao kao pojacanje.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 10:56 pm

Ne treba nikog novog odmah uvrštavati u sastav. Realno cijela prva ekipa nam je ista, ovi što su dovedeni ako budu pojačanja, nama top.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 11:11 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jan 20, 2023 10:56 pm
Ne treba nikog novog odmah uvrštavati u sastav. Realno cijela prva ekipa nam je ista, ovi što su dovedeni ako budu pojačanja, nama top.
Igrat će prve dvije Drljo sigurno ili neko jer santosa nejma.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 11:16 pm

bogi je napisao/la:
pet jan 20, 2023 11:11 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jan 20, 2023 10:56 pm
Ne treba nikog novog odmah uvrštavati u sastav. Realno cijela prva ekipa nam je ista, ovi što su dovedeni ako budu pojačanja, nama top.
Igrat će prve dvije Drljo sigurno ili neko jer santosa nejma.
Joj jes.
Al generalno krila su nam zacementirana, jedino da Drljo baš bude dobar pa Amoaha na špica gurnuti.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 11:22 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jan 20, 2023 10:56 pm
Ne treba nikog novog odmah uvrštavati u sastav. Realno cijela prva ekipa nam je ista, ovi što su dovedeni ako budu pojačanja, nama top.
Ma u ovom slucaju mislim na Hodzica. Navijaci sami klubu umanjuju vrijednost. Koji ga djavo moljakaju, covjek ima slobodne papire, da zeli vec bi se prikljucio ekipi. Ok, kvalitet iznad lige ali padat u "ocaj" sto nece ili u euforiju sto ce doci povratnik koji ni sam ne zna u kakvoj je formi je van svake pameti, a realno nece dzaba igrati.
Zeljeznicar je institucija za te sve nazovi nacionalisticke klubove i privatne prcije.
I da se nadovezem i Memiju. Eto igra u prvaku drzave, eto mu nek ceka da neko od bekova dobije suspenziju ili povredu uz pjesmu Neretvom lesevi plove. Blazevic je iz Zelje uspio u Levski doci, a ne znam da je neki bek Zrinskog presao u slican klub.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 11:32 pm

Sta je sa Hirosem? Ima li kakve sanse njega dovesti? Ne spominje ga niko u zadnje vrijeme .
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2023 11:33 pm

Naših prvih 11 je još uvijek istih, bez jasnih naznaka da će do prve utakmice biti drugačije. Armin Hodžić super zvuči, ali ja bih više volio Kulenovića da ga se može dovesti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 12 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija