Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:08 pm

:roll:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:10 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 7:43 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned jul 23, 2017 7:34 pm

Slažemo se mi svi da su igraci katastrofa. Ali opcenito njegov sistem je još gori. Uopce bez zelje da se nešto kombinuje, trci, nikakve dinamike. Nisam strucan, fakat nemam pojma o tom poslu ali i mi laici to primjetimo. Šta i da mu dovedeš Ronalda kad nema ekipa ideju.
Nije valjda da im je Slavko rekao da ne kombinuju i da ne trce.. Ako je tako onda neka su ga otjerali :D Samo cudno da im je rekao da trce protiv Zrinjskog a da ne trce protiv Krupe i Pitara.. Naredni period ce nam pokazati koliko je ovaj potez ispravan.. Slavko je bivsi i nema smisla puno zaliti za njim.. Nikad ja njega nisam branio zbog njegove licnosti, sposobnosti i sl.. Branio sam ga jer sam svjestan da ce njegovim odlaskom problemi ostati isto kao sto isti ti problemi nisu nestali ni njegovim dolaskom u klub i dolaskom onog prije njega i prije njega, itd.. Adzemu puno srece zelim isto kao sto sam zelio i svakom nasem treneru..
Valjda je njegovo da im nametne kako to da rade, na koji nacin i da to trazi od njih. Nisam ga nikad cuo kroz izjave da je nezadovoljan zbog toga. Pa onda valjda dođe na isto kao i da nije rekao :D
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:11 pm

malta071 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:04 pm
Isuvise naivno se shvata objasnjenje o smjeni gospodina S.P. Sigurno mu niko nije rekao il nas uvedi u grupe EL il noga. Mnogo stvari nije stimalo u nasem timu u zadnje vrijeme i mozda je bilo ocekivano da se tu neke stvari poprave. Sta ako su, kao sto su mnogi ovdje ocekivali, postavili zahtjev da se mladi igraci uvode postepeno.
Ako su nas pojedinci kostali titule na kraju sezone, mozda je trazeno da se krivci pronadju. Moze biti mnogo razloga koji bas i nisu za medije isto tako, da se dusmani ne bi nasladjivali.
Mjesec dana je sasvim dovoljo vremena da se primjeti promjena ili nedostatak iste u timu, atmosferi ili igri.
Bio sam za smjenu S.P. poslije fijaska sa Krupom i pitarima. NIje se znalo zasto smo dozivjeli takav pad i sasvim logicno mi je da ako niko nema objasnjenje, trener zaplati.
Gadno je sto pojedinci ovdje, koji se broje kao cjenjeni forumasi izjavljuju da je smjena trenera, sa kojim igrasmo ruzan fudbal, koji je ocito pogubio konce, pogresan potez pogotovo nakon saznanja da ce ga nasljediti Zeljin vojnik.
Naivan si ti burazeru moj ako tako mislis.

Grozna je ovo i pogresna stvar, itekako. Ovaj cirkus s trenerima u zadnjih par sezone nikako ne moze u istu recenicu s titulom "veliki klub". Mi smo danas potvrdili da to nismo. Sacica neostvarenih klosara smjenjuje i bojkotuje trenere kao na traci a njih niko ne dira.

I sta koga boli ***** za to sto je Adzem "Zeljin vojnik"? Ako nisi pravi trener (a dosad nije pokazao da jeste, naprotiv) mozes biti vala i general. Ako cemo tako postavljati vojnike ko je onda sljedeci? Dino Pekic? Meca?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 789
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:16 pm

2-1 vodi Svinjski
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:16 pm

Strasan ovaj Cavar cijelu utakmicu.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:17 pm

Zrinjski ima svog Hadziahmetovica..
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:18 pm

Minjore je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:17 pm
Zrinjski ima svog Hadziahmetovica..
Nakon ovog pasa isto mi momentalno prodje kroz glavu..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:18 pm

Pocetak raspada fktorpeda..
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:19 pm

Ma ja mislim da bi i Sabanadzovic i Hajdarevic mogli puno toga, samo da im se ima hrabrosti dat' priliku. Ispada Baka strucnjak hahaha
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:19 pm

malta071 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:04 pm
Isuvise naivno se shvata objasnjenje o smjeni gospodina S.P. Sigurno mu niko nije rekao il nas uvedi u grupe EL il noga. Mnogo stvari nije stimalo u nasem timu u zadnje vrijeme i mozda je bilo ocekivano da se tu neke stvari poprave. Sta ako su, kao sto su mnogi ovdje ocekivali, postavili zahtjev da se mladi igraci uvode postepeno.
Ako su nas pojedinci kostali titule na kraju sezone, mozda je trazeno da se krivci pronadju. Moze biti mnogo razloga koji bas i nisu za medije isto tako, da se dusmani ne bi nasladjivali.
Mjesec dana je sasvim dovoljo vremena da se primjeti promjena ili nedostatak iste u timu, atmosferi ili igri.
Bio sam za smjenu S.P. poslije fijaska sa Krupom i pitarima. NIje se znalo zasto smo dozivjeli takav pad i sasvim logicno mi je da ako niko nema objasnjenje, trener zaplati.
Gadno je sto pojedinci ovdje, koji se broje kao cjenjeni forumasi izjavljuju da je smjena trenera, sa kojim igrasmo ruzan fudbal, koji je ocito pogubio konce, pogresan potez pogotovo nakon saznanja da ce ga nasljediti Zeljin vojnik.
priča se i vodi zato što zvanično objašnjenje nema smisla. i u toj zadnjoj rečenici izostavljaš neke bitne elemente, a koje sam govoriš u prethodnim, tj. da je on smjenu na terenu zaslužio poslije derbija. e zašto tad ne, a sad da...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:19 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 23, 2017 7:38 pm
Dr. Kostic je napisao/la:
ned jul 23, 2017 7:28 pm
Elegant je napisao/la:
ned jul 23, 2017 7:22 pm
Ubi Zrinjski, losa odbrana kona.
Koliko god losi mi za ove pitare smo svemirski brod
Ma jesmo kc. Njih krasi ta jaranska atmosfera. Na nju je Cala i uzimao neke tekme. Ruku na srce on je karina strucnjak, ali bio je Uscuplic takav i uzeo titulu zbog tog jaranstva, samo kod Cale je losija ekipa 10 puta.

Drugacije ovdje ne prolazi. Onaj trk Bajica prema Adzemu sto je Fanzi stavio, to nam treba kad vec strogoca i sluzbeni stav ne prolazi.
S Adom to i ocekujem, ali treba se ovih sto pokopavaju rijesiti.
Ukratko si to objasnio.. to je to..mi nemamo ni jaranstvo ni strogocu..i cini mi se tako ce jos dugo biti ili dok se ne najure ovi koji to ocigledno sve potkopavaju
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:25 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:19 pm
Ma ja mislim da bi i Sabanadzovic i Hajdarevic mogli puno toga, samo da im se ima hrabrosti dat' priliku. Ispada Baka strucnjak hahaha
Ispao strucnjak ili ne, u dvije tekme nadigra maribor, a sada je u dobroj poziciji i da sarajevo nadigra...
 
Avatar
Zeljo1921*
Postovi: 39
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 9:23 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:26 pm

Itekako strucnjak za ove lige za razilku od naseg permanentong Petrovica.
 
malta071
Postovi: 129
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:27 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:19 pm
malta071 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:04 pm
Isuvise naivno se shvata objasnjenje o smjeni gospodina S.P. Sigurno mu niko nije rekao il nas uvedi u grupe EL il noga. Mnogo stvari nije stimalo u nasem timu u zadnje vrijeme i mozda je bilo ocekivano da se tu neke stvari poprave. Sta ako su, kao sto su mnogi ovdje ocekivali, postavili zahtjev da se mladi igraci uvode postepeno.
Ako su nas pojedinci kostali titule na kraju sezone, mozda je trazeno da se krivci pronadju. Moze biti mnogo razloga koji bas i nisu za medije isto tako, da se dusmani ne bi nasladjivali.
Mjesec dana je sasvim dovoljo vremena da se primjeti promjena ili nedostatak iste u timu, atmosferi ili igri.
Bio sam za smjenu S.P. poslije fijaska sa Krupom i pitarima. NIje se znalo zasto smo dozivjeli takav pad i sasvim logicno mi je da ako niko nema objasnjenje, trener zaplati.
Gadno je sto pojedinci ovdje, koji se broje kao cjenjeni forumasi izjavljuju da je smjena trenera, sa kojim igrasmo ruzan fudbal, koji je ocito pogubio konce, pogresan potez pogotovo nakon saznanja da ce ga nasljediti Zeljin vojnik.
priča se i vodi zato što zvanično objašnjenje nema smisla. i u toj zadnjoj rečenici izostavljaš neke bitne elemente, a koje sam govoriš u prethodnim, tj. da je on smjenu na terenu zaslužio poslije derbija. e zašto tad ne, a sad da...
Objasnjeno iznad. Bas zbog tebe, cjenjenog forumasa sam i reagovao. Mnogo stvari se moze primjetiti u mjesec dana. Ima li napretka ili ne. Samo je pitanje u kojem departmentu je on trazen. A mi to ne znamo a siguran sam da rezultat u EL nije bio mjerilo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:28 pm

Imamo novog arhitektu na portalu, samo za raju sa foruma!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
ono.na
Postovi: 594
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:29 pm

Jebes ti nas. Niko se nije zalio kad se Bogicevic vratio poslije laprdanja u javnosti.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:31 pm

a šta može biti kad drugih utakmica nije bilo? po čemu se uopšte trener gleda?

i on je sve najgore, al' evo mu mjesec dana da to popravi sa šest banki života...hajde ba.
gradi željo boli te *****
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:31 pm

Minjore je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:25 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:19 pm
Ma ja mislim da bi i Sabanadzovic i Hajdarevic mogli puno toga, samo da im se ima hrabrosti dat' priliku. Ispada Baka strucnjak hahaha
Ispao strucnjak ili ne, u dvije tekme nadigra maribor, a sada je u dobroj poziciji i da sarajevo nadigra...
Siguran sam da bi svinja prosla Aika. Koliko god ovdje neki strucnjaci pricali, Aik je smijesna ekipa i ono je bio zicer.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:31 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:28 pm
Imamo novog arhitektu na portalu, samo za raju sa foruma!
Cestitamo, sad cekamo idejni plan za jug :D
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 23, 2017 8:32 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:19 pm
malta071 je napisao/la:
ned jul 23, 2017 8:04 pm
Isuvise naivno se shvata objasnjenje o smjeni gospodina S.P. Sigurno mu niko nije rekao il nas uvedi u grupe EL il noga. Mnogo stvari nije stimalo u nasem timu u zadnje vrijeme i mozda je bilo ocekivano da se tu neke stvari poprave. Sta ako su, kao sto su mnogi ovdje ocekivali, postavili zahtjev da se mladi igraci uvode postepeno.
Ako su nas pojedinci kostali titule na kraju sezone, mozda je trazeno da se krivci pronadju. Moze biti mnogo razloga koji bas i nisu za medije isto tako, da se dusmani ne bi nasladjivali.
Mjesec dana je sasvim dovoljo vremena da se primjeti promjena ili nedostatak iste u timu, atmosferi ili igri.
Bio sam za smjenu S.P. poslije fijaska sa Krupom i pitarima. NIje se znalo zasto smo dozivjeli takav pad i sasvim logicno mi je da ako niko nema objasnjenje, trener zaplati.
Gadno je sto pojedinci ovdje, koji se broje kao cjenjeni forumasi izjavljuju da je smjena trenera, sa kojim igrasmo ruzan fudbal, koji je ocito pogubio konce, pogresan potez pogotovo nakon saznanja da ce ga nasljediti Zeljin vojnik.
priča se i vodi zato što zvanično objašnjenje nema smisla. i u toj zadnjoj rečenici izostavljaš neke bitne elemente, a koje sam govoriš u prethodnim, tj. da je on smjenu na terenu zaslužio poslije derbija. e zašto tad ne, a sad da...
možda zbog ovog:

"Bila je jedna tvrda, disciplinovana i korektna utakmica od obje ekipe. Pobijedio je sretniji tim koji je iskoristio svoje najjače oružje. Imali smo svoje šanse koje nismo iskoristili, ali nažalost nije nas htjelo", rekao je Petrović te dodao:

"Mogu samo čestitati AIK-u i poželjeti im mnogo sreće u susretu protiv Brage."

ovo me najviše nervira općenito, ne samo kod SP...nismo neki stručnjaci ali nismo ni toliki duduci
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija