Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 3:53 pm

sajo10 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 1:29 pm
psihopata je napisao/la:
ned jul 16, 2017 12:43 pm
imamo li mi sajo ikakve sanse tamo,po tvom objektivnom misljenju,i da li je onaj aik sa grbavice to sto nas ceka i u stokholmu ili mogu puno bolje od onoga?
Vidi nesto, gledam dosta AIK. I mogu reci da sve i jedan klub koji je ove godine doso u Solnu da igra fudbala (citaj da se nadigrava) osvojili su ili bod ili tri. Ili u najgorem slucaju tijesan poraz. Tim koji dodje AIK na noge i brani se samo, nema uopste razmisljanja da stvori neku igru. Tesko ce proci. Hocu da kazem ako nasi misle se braniti 90 minuta mi necemo proci. Ako izadju muski, pokusaju sastaviti neku pas igru, ne nabijati lopte na Nikolica ili koga vec, onda su nam sanse puno bolje. Timovi kao Malmö, Norrköping, Östersund su ismijavali AIK na vlastitom terenu jer su igrali od noge do noge i ovi nisu znali kako reagovati na to. Eh sad, sva tri kluba koja sam spomeno igraju fudbal koji mi trenutno mozemo samo sanjati nazalost. Ali da je AIK neki svemirski broj sto se tice ovog tima nije. Pogotovo jer im nece igrati ove novajlije, sto je svakako plus za nas. Vidjetmo kako ce nasi momci podnijeti pritisak kad krene tekma jer ce sigurno biti. Najbitnije je da ne primimo rani gol. Da od samog pocetka igramo muski pa sta Bog da. AIK jest veliki favorit ali nije nepobjedljiv. Treba se sutati sto vise jer golman nije bas najsigurniji a bice vrlo tesko da se proigra njihova odbrana.
Drago mi je da si potvrdio moj post od jucer kada sam rekao da nw smijemo da sd povucemo. To je vrlo logicno. Ljudi imaju visoke igrace i smrt bi bila da dozvolimo da imaju mnogo centarsuteva ili kroz igru ili kroz kornere i slobodnjake. Max im mozemo dopustiti 10% vise da sno povuceni i to u odnosu na drugo poluvirjeme ovdje i to da bi imali vise neke sanse u kontri. Medjutim i oni se pitaju. Ako su dovoljno kvalitrtni da nas stisnu mnogo vise i to mimo nase volje bit ce belaj.

Nemojte sviju vam spominjati Adilovica. Frajer vise od godinu ne trenira uopste hem star hem nikad nije ni bio neki extra kvalitet. Nisam ga nikad omalovazavao i volio sam ga ali on je tada bio na vrhuncu karijere, a ooet nije bio top. Nemojtr molim vas ni u sali. Stresem se odmah.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 3:56 pm

Ma mi imamo prostora i vremena za dovodjenje igraca. Igras sada utakmicu vrijednu milion eura i moras odigrati sa ovom ekipicom. Mislim da bi pravi potez bio staviti nekog nizeg i brzeg umjesto Nikolica..
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:04 pm

Blueworld21 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 12:36 pm
Iskreno sad mislim da smo se zajebali sto nismo Krstanovica doveli. Za ovaj stil koji mi trenutno igramo on bi bio idealan... Teško ćemo naći napadača koji će se uklopiti u ovaj nas sistem igre.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Iz ove perspektive i jesmo se zajebali.. Onda kada smo ovdje odbijali mogucnost njegovog dolaska smo mislili da ce ljudi zaduzeni za dovodjenje igraca imati snage, znanja i mogucnosti da dovedu neku klasu, s obzirom da smo znali da Lendric ide.. Klase ne dolaze dzabe a izgleda da smo mi jos uvijek daleko od mogucnosti da takve igrace dovodimo.. Ako udjemo u sezonu sa Nikolicem kao prvom opcijom onda je to jasan znak kakve su nam ambicije iako ce opet biti floskula tipa "Zelji je uvjek cilj titula" i sl.. Pored toga mi nemamo ni rezervnog stopera, u sredini skripi a hefta do pocetka prvenstva.. Fino smo zapoceli prelazni rok, djelovalo je sve ok i velika je steta sto smo na kraju podbacili.. Jedina utjeha je sto je konkurencija jos vise oslabljena u odnosu na nas..

@Minjore 7 dana do prvenstva i nije neki prostor..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:08 pm

pile87 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 3:52 pm
Minjore je napisao/la:
ned jul 16, 2017 3:23 pm
Blueworld21 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 12:36 pm
Iskreno sad mislim da smo se zajebali sto nismo Krstanovica doveli. Za ovaj stil koji mi trenutno igramo on bi bio idealan... Teško ćemo naći napadača koji će se uklopiti u ovaj nas sistem igre.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ja mislim da bi se i Nikolic uklopiop samo da nasi centarsutevi izgledaju kao fudbalski. To je jedini segment gdje nam fali onaj mali, kako mu bjese ime, sto je nosio broj 88 prosle sezone..
Pogledajte ubacaje protiv Aika, s onakvim centarsutevima i valbuena bi mogao stopera igrati.
Ja mislim da nama fale barem dva igraca da valjaju ako ista kontamo svojom glavom. Ja vidim dosta ekipa boljih od nas ili sa nama u ravni, pitari, siroki, zrinjski, kurpa pa mozda i borac a sami smo vidjeli da moras dosta biti bolji od zrinjskog da bi uzeo titulu, inace ti oni naprave mandzu kao sto su napravili. Ako opet sebe dovedemo u situaciju da moramo cekati polusezonu da dovedemo par igraca da se pojacamo nema nista od nas kao i protekle dvije godine. Mi jednostavno moramo dobro krenuti od starta a po meni treba jos par igraca tu.
Upravo tako, posljednja dva zimska prelazna roka smo istresli hrpu para za nove igrače, iz pomenutog razloga jer smo loše startali u sezoni i bili u velikom zaostatku pred proljetni dio prvenstva..
Dok god smo u pet deka sa Širokim, pitarima, Zrinjskim, vjerovatno i Borcem mi ne možemo odlučno postavljati neke titule kao cilj, nije objektivno ni realno kad imaš 3-4 bar jednake ekipe pored sebe, u startu nemaš neku prednost i sve će da ovisi od trenutne forme, sudija, individualnih rješenja, inspiracije, trenerskog znanja itd..
Zašto sad ne dovedemo par provjerenih igrača i spriječimo da zimi u sred sezone moramo nešto uigravati da bi ganjali jedan ili dva tima na proljeće koji su ispred nas, fali nama realno dosta igrača, prije svega špic, povredom Crnova ostali smo na 2 krila od kojih Zec nije spreman za 90 minuta, onda fali štoper, a prije svega po meni dobar veznjak jer sa Blagojevićem više ne ide, lik ne doprinosi igri nikako, njega treba na dmf staviti a dovesti boljeg kreativca ispred koji nudi više rješenja ofanzivi i koji je opasniji po go..
 
Norsborg
Postovi: 313
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:12 pm

Zivm u Stockholmu u zadnje vrijeme.Na Friends Areni je prirodna trava.Aik je
inace kao gost opasniji i ja u jednom brzaneru,mozda Ramovic umjesto Nikolica vidim nasu sansu.U gostima imaju od sedam utakmica
pet pobjeda i po jedan remi i poraz.Kod kuce 2 pobjede i poraza uz tri remija.Ko ima C MORE FOOTBALL moze pogledati utakmicu protv Norrkopinga.
Usput da kazem da su Svedjani najavljivali utakmicu na Grbavica Areni.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:17 pm

ma hadzija ja ne bih imao nista protiv da dodje neko u 4. kolu, ali neko ko ce biti kasa.. Svi smo svjesni toga da igraci cekaju ino angazmane jer nece niko potpisati kod nas u julu da igra za 5 hiljada km ukoliko ima malu opciju odlaska u inostranstvo. Da ne govorim o onima sto imaju ozbiljne opcije.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:19 pm

Svedjani vec kupuju avionske za Bragu. Nadam se da ce nam prodati karte jeftinije kad prodjemo AIK-a :D


Skickat från min iPhone med Tapatalk
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:20 pm

Nece "klasa" ni u septembru doci da igra za 5 hiljada, odnosno nece nikad doci za te pare.. Za te igrace je potrebno izdvojiti puno ozbiljniji novac od onog kojeg smo mi spremni izvaliti i rizikovati.. Nebitno, sto se mene tice, a vjerujem i vecine pravih navijaca, klub necemo manje voljeti, a ni manje ga podrzavati i da ambicije ne budu sampionske.. Zao mi je samo sto ce se slomiti kola na Petrovicu i sto cemo opet u krug..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:33 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned jul 16, 2017 4:20 pm
Nece "klasa" ni u septembru doci da igra za 5 hiljada, odnosno nece nikad doci za te pare.. Za te igrace je potrebno izdvojiti puno ozbiljniji novac od onog kojeg smo mi spremni izvaliti i rizikovati.. Nebitno, sto se mene tice, a vjerujem i vecine pravih navijaca, klub necemo manje voljeti, a ni manje ga podrzavati i da ambicije ne budu sampionske.. Zao mi je samo sto ce se slomiti kola na Petrovicu i sto cemo opet u krug..
Onda, ili u svoju avliju ili trazi u nasoj ligi pa ici na faktor rizika..
 
damirfile
Postovi: 3371
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:36 pm

Realno imamo male šanse za prolaz i trebace nam puno sreće.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:39 pm

Ima li ko kakav link , za sat tekma
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:41 pm

Plava Porodica je napisao/la:Ima li ko kakav link , za sat tekma
Ukucaj feed2all na google, tu ima 100%
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:43 pm

Locomotiva je napisao/la:
ned jul 16, 2017 4:41 pm
Plava Porodica je napisao/la:Ima li ko kakav link , za sat tekma
Ukucaj feed2all na google, tu ima 100%
:palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:45 pm

k'o da željo igra :D
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:47 pm

Povratnici....vječita dilema trebaju li nam ili ne. I postoje argumenti za obje opcije. Tuce, Jahić, Zeba, Stana, Bogi, Zola...to su neki od njih u zadnje dvije godine, i ostavljam svakome da procjeni jesmo li, ili nismo trebali dati još jednu šansu ovim igračima. Sada se priča o Adiloviću, i opet su mišljenja podjeljena. Po meni svaka težnja ka boljem podrazumjeva da nema vraćanja na staro. To je moj stav i mišljenje, što znači da ja nikoga od gore nabrojanih ne bi vratio u Želju. Ti igrači nisu iskorak, dodatni kvalitet, prevaga u odnosu na konkurenciju. Naš koncept i strategija po meni mora biti Željina škola i omladinci iz cijele Bosne i Hercegovine, talenti iz PL BiH, ili drugih nižih liga, i vrhunski skupi igrači iz inostranstva, regija, ali i šire. Takođe uvijek bi imao jednog izuzetno kvalitetnog igrača na posudbi, što se sa našim vezama uvijek može završiti.
Znam da izgleda jednostavno, al siguran sam da nije tako, i da je jako teško sastaviti vrhunsku i izbalansiranu ekipu, i po godinama, i po finansijama, i po kvaliteti. Uz to imati i vrhunskog trenera koji ima znanja, vještine i muda da to ukonponuje sve. To je strategija koja bi, siguran sam fakat napravila iskorak u PL BiH, a možda uz veliku dozu sreće i neki iskorak u Europi. Za sada moja očekivanja su jako niska, dakle plasman u Europu, i kolo ili dva u istoj...Kup me fakat ne zanima, jer je utjeha za levate...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:48 pm

Imamo vezni red koji ce dati pecat :kafa:

U odbrani imamo najboljeg stopera lige i doveli smo Graovca jos. :kafa:

Na desnom krilu imamo igraca koji je u 3 meca bolji od Mire :kafa:

U napadu imamo napadace, od kojih jedan ne moze u Metalegeu igrat, drugi je drugi napadac Travnika ali i pored toga ocekuje se mnogo od njeg i da ce eksplodirat, treci napadac je star i igrac manje na terenu jer centarsut bio na prvu on je na drugoj a ako je centarsut na drugu on je na prvoj. :kafa:

Ali s dva dobra pojacanja bili bi fina ekipa.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned jul 16, 2017 5:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:50 pm

Kad ce nam se Dzeko vratiti slika:D


Skickat från min iPhone med Tapatalk
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 4:51 pm

ja sam adilovića uvijek branio onda, jer je nepravedno kritikovan i ponižavan, a top 3 je po efikasnosti od željinih napadača poslije rata.

sada nije za nas ako smo iole ozbiljni, jer mu je 31 i van takmičarske forme je. on da sad dođe - nije vraćanje na staro, nije vraćanje na svoj nivo od kad je imao 26, nego je lošije nego tad. a neće ni on potpisati za nas ako može u drugu tursku, i to je dokazao par puta.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 5:16 pm

Hajde Norkoping! :baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 5:17 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 16, 2017 4:51 pm
ja sam adilovića uvijek branio onda, jer je nepravedno kritikovan i ponižavan, a top 3 je po efikasnosti od željinih napadača poslije rata.

sada nije za nas ako smo iole ozbiljni, jer mu je 31 i van takmičarske forme je. on da sad dođe - nije vraćanje na staro, nije vraćanje na svoj nivo od kad je imao 26, nego je lošije nego tad. a neće ni on potpisati za nas ako može u drugu tursku, i to je dokazao par puta.
Znam koliko pratiš Želju, i siguran sam da znaš koliko je taktika bila usmjerena prema Edinu u to vrijeme, da bi zabio što više golova, i prodao se što bolje. Međutim uprkos izvrsnoj statistici otišao je za smješnu cifru i nakon toga u Turskoj napravio ništa posebnu karijeru...sada ne igra godinu, i mi bi ga kao pojačanje doveli....
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], South i 22 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija