Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Grb1
Postovi: 181
Pridružen/a: sri nov 30, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 1:25 pm

Manijaci nista ne objavljuju za organizovani odlazak?

@lars od Baje imamo 4% samo ako napusti Tursku ( iz Zubanovih usta). Bio si u pravu 😂😂😂
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 1:29 pm

psihopata je napisao/la:
ned jul 16, 2017 12:43 pm
imamo li mi sajo ikakve sanse tamo,po tvom objektivnom misljenju,i da li je onaj aik sa grbavice to sto nas ceka i u stokholmu ili mogu puno bolje od onoga?
Vidi nesto, gledam dosta AIK. I mogu reci da sve i jedan klub koji je ove godine doso u Solnu da igra fudbala (citaj da se nadigrava) osvojili su ili bod ili tri. Ili u najgorem slucaju tijesan poraz. Tim koji dodje AIK na noge i brani se samo, nema uopste razmisljanja da stvori neku igru. Tesko ce proci. Hocu da kazem ako nasi misle se braniti 90 minuta mi necemo proci. Ako izadju muski, pokusaju sastaviti neku pas igru, ne nabijati lopte na Nikolica ili koga vec, onda su nam sanse puno bolje. Timovi kao Malmö, Norrköping, Östersund su ismijavali AIK na vlastitom terenu jer su igrali od noge do noge i ovi nisu znali kako reagovati na to. Eh sad, sva tri kluba koja sam spomeno igraju fudbal koji mi trenutno mozemo samo sanjati nazalost. Ali da je AIK neki svemirski broj sto se tice ovog tima nije. Pogotovo jer im nece igrati ove novajlije, sto je svakako plus za nas. Vidjetmo kako ce nasi momci podnijeti pritisak kad krene tekma jer ce sigurno biti. Najbitnije je da ne primimo rani gol. Da od samog pocetka igramo muski pa sta Bog da. AIK jest veliki favorit ali nije nepobjedljiv. Treba se sutati sto vise jer golman nije bas najsigurniji a bice vrlo tesko da se proigra njihova odbrana.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 1:32 pm

Grb1 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 1:25 pm
Manijaci nista ne objavljuju za organizovani odlazak?

@lars od Baje imamo 4% samo ako napusti Tursku ( iz Zubanovih usta). Bio si u pravu 😂😂😂
:shisha:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 1:40 pm

Ako neko nije upratio, i Hajdarevic je potpiso ugovor. One price koje su se pisale ovdje o menadzerima i slicno nisu bile istinite.
I jos dosta pozitivnih stvari sam cuo o momku.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 1:41 pm

Fudbaleri Željezničara u Švedsku putuju u utorak

Pročitajte više na: http://sport1.ba/evropska-takmicenja/fu ... orak/88630
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 1:42 pm

sajo10 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 1:29 pm
psihopata je napisao/la:
ned jul 16, 2017 12:43 pm
imamo li mi sajo ikakve sanse tamo,po tvom objektivnom misljenju,i da li je onaj aik sa grbavice to sto nas ceka i u stokholmu ili mogu puno bolje od onoga?
Vidi nesto, gledam dosta AIK. I mogu reci da sve i jedan klub koji je ove godine doso u Solnu da igra fudbala (citaj da se nadigrava) osvojili su ili bod ili tri. Ili u najgorem slucaju tijesan poraz. Tim koji dodje AIK na noge i brani se samo, nema uopste razmisljanja da stvori neku igru. Tesko ce proci. Hocu da kazem ako nasi misle se braniti 90 minuta mi necemo proci. Ako izadju muski, pokusaju sastaviti neku pas igru, ne nabijati lopte na Nikolica ili koga vec, onda su nam sanse puno bolje. Timovi kao Malmö, Norrköping, Östersund su ismijavali AIK na vlastitom terenu jer su igrali od noge do noge i ovi nisu znali kako reagovati na to. Eh sad, sva tri kluba koja sam spomeno igraju fudbal koji mi trenutno mozemo samo sanjati nazalost. Ali da je AIK neki svemirski broj sto se tice ovog tima nije. Pogotovo jer im nece igrati ove novajlije, sto je svakako plus za nas. Vidjetmo kako ce nasi momci podnijeti pritisak kad krene tekma jer ce sigurno biti. Najbitnije je da ne primimo rani gol. Da od samog pocetka igramo muski pa sta Bog da. AIK jest veliki favorit ali nije nepobjedljiv. Treba se sutati sto vise jer golman nije bas najsigurniji a bice vrlo tesko da se proigra njihova odbrana.
Sajo, Goitom i Ishizaki u revansu igraju? Po meni su oni trebali i ovu igrati, ali srecom nisu..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Devotion
Postovi: 45
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 9:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 1:42 pm

Mislim da bi trebali poceti sa formacijom 4-5-1. Moramo pojacati bocne pozicije i istovrememo paziti da pravimo sto manje bespotrebnih prekrsaja. Mozda krenuti u sastavu Veca, Sinisa, Graovac, Bogi, Projic, Stanic, Blagojevic, Ugi, Zeba, Zakaric, a za najisturenijeg ili Stevu ili Zaimovica tj. onog koji je bolji u skoku ali ne zbog igre naprijed, nego prije svega zbog skoka u nasem sesnaestercu kod njihovih kornera i slobodnih udaraca. Zeca ostaviti za drugo poluvrijeme jer se na predhodnim utakmicama dalo primjetiti da ima snage samo za jedno poluvrijeme. Sa Ugljesom obaviti poseban razgovor jer ne smije vise dozvoljavati da mu protivnicki igrac onako pobjegne a onda slijedi ili visak igraca ili prekrsaj za zuti. Ovoga se mora cuvati narocito u prvom poluvremenu. Moramo biti maksimalno koncentrisani prvih 30 minuta, a ukazace se prilike i za kontru kako utakmica bude odmicala. Hajmo momci hrabro, nije AIK nikakav bauk.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 2:08 pm

Ima li sta za gostovanje?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 2:10 pm

Izvinjavam se ako je neko pisao u vezi juniora za ligu prvaka, kada cemo znati protivnika i kad se igra?
:zeljeznicar1:
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 2:27 pm

Grbavica je napisao/la:
ned jul 16, 2017 1:40 pm
Ako neko nije upratio, i Hajdarevic je potpiso ugovor. One price koje su se pisale ovdje o menadzerima i slicno nisu bile istinite.
I jos dosta pozitivnih stvari sam cuo o momku.
Stvarno je dusa od momka, samo je kocilo to sto su njegovi roditelji bili skepticni jer je bio amaterski ugovor. Cim se rijesio nesporazum momak je potpisao
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 2:33 pm

slika
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 2:45 pm

i priča o platama i odštetama vol. 203293929392...

primanja fudbalera jesu ubjedljivo najveća stavka i najveći trošak, zvali se željo, zrinjski ili vitez i bili prvi ili zadnji. čak ni infrastrukturalni radovi to ne mijenjaju u nekoj presudnoj mjeri, jer se veći dio sredstava skupljao i skuplja namjenski, i ne bi bio tu za trošenje na igrače da se stadion ne radi.

i šta je fazon sa odštetom od 100 000 i što to tako rijetko viđamo? zato što je ona 12 plata od 8 hiljada, ili 24 plate od 4 hiljade...a i tom za koga se klubu plati odšteta - opet treba dodati i tu platu, i njemu za potpis ugovora.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 2:47 pm

Odlicno. Vezni red Zeric, Hajdarevic, Sabanadzovic - ne moze bolje! :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 2:49 pm

Omar500 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 2:47 pm
Odlicno. Vezni red Zeric, Hajdarevic, Sabanadzovic - ne moze bolje! :palacgore:
Može
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 3:15 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 16, 2017 1:42 pm
sajo10 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 1:29 pm
psihopata je napisao/la:
ned jul 16, 2017 12:43 pm
imamo li mi sajo ikakve sanse tamo,po tvom objektivnom misljenju,i da li je onaj aik sa grbavice to sto nas ceka i u stokholmu ili mogu puno bolje od onoga?
Vidi nesto, gledam dosta AIK. I mogu reci da sve i jedan klub koji je ove godine doso u Solnu da igra fudbala (citaj da se nadigrava) osvojili su ili bod ili tri. Ili u najgorem slucaju tijesan poraz. Tim koji dodje AIK na noge i brani se samo, nema uopste razmisljanja da stvori neku igru. Tesko ce proci. Hocu da kazem ako nasi misle se braniti 90 minuta mi necemo proci. Ako izadju muski, pokusaju sastaviti neku pas igru, ne nabijati lopte na Nikolica ili koga vec, onda su nam sanse puno bolje. Timovi kao Malmö, Norrköping, Östersund su ismijavali AIK na vlastitom terenu jer su igrali od noge do noge i ovi nisu znali kako reagovati na to. Eh sad, sva tri kluba koja sam spomeno igraju fudbal koji mi trenutno mozemo samo sanjati nazalost. Ali da je AIK neki svemirski broj sto se tice ovog tima nije. Pogotovo jer im nece igrati ove novajlije, sto je svakako plus za nas. Vidjetmo kako ce nasi momci podnijeti pritisak kad krene tekma jer ce sigurno biti. Najbitnije je da ne primimo rani gol. Da od samog pocetka igramo muski pa sta Bog da. AIK jest veliki favorit ali nije nepobjedljiv. Treba se sutati sto vise jer golman nije bas najsigurniji a bice vrlo tesko da se proigra njihova odbrana.
Sajo, Goitom i Ishizaki u revansu igraju? Po meni su oni trebali i ovu igrati, ali srecom nisu..
Goitom 100 %. Iznenadjen sam bio da je ostao na klupi protiv nas. Vidjetcemo veceras hoceli igrat, ali skoro pa siguran sam da ce biti od prve protiv nas. Ishi je druga prica. Oni imaju nekoliko igraca koji mogu igrati u vezi ali kad sve saberem trebao bi i on takodjer da igra od pocetka. Medjutim cuo sam da mu zenska hoce da preseli nazad u bivsi grad tako da je on najvjerovatnije na izlaznim vratima, pa mozda i zbog toga ga Norling ne stavlja previse u igru.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 3:23 pm

Blueworld21 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 12:36 pm
Iskreno sad mislim da smo se zajebali sto nismo Krstanovica doveli. Za ovaj stil koji mi trenutno igramo on bi bio idealan... Teško ćemo naći napadača koji će se uklopiti u ovaj nas sistem igre.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ja mislim da bi se i Nikolic uklopiop samo da nasi centarsutevi izgledaju kao fudbalski. To je jedini segment gdje nam fali onaj mali, kako mu bjese ime, sto je nosio broj 88 prosle sezone..
Pogledajte ubacaje protiv Aika, s onakvim centarsutevima i valbuena bi mogao stopera igrati.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 3:39 pm

Nije Amar Osim dzaba forsirao igru sa jednim visokim napadacem, tzv. grtalica. Citav nas fudbal se bazira na centarsutevima, bukvalno svi igraci samo nabijaju loptu na napadaca, rijetke su situacije poput one u Tuzli kad je Miro asistirao a Crnov pogodio. I zbog toga bi nam vise odgovarao Adilovic za nas fudbal nego Gotal..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 3:43 pm

Haha cuj valbuena, koma.
Joj ko će dočekat utakmicu, da vidim sta ce bit, sta Slavko želi. Da li će Sinan moći igrat ? Uf kad bi izdržali da ne primimo gol prvo poluvrijeme, pa ubacit Zeca i Sinana.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 3:43 pm

Minjore je napisao/la:
Blueworld21 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 12:36 pm
Iskreno sad mislim da smo se zajebali sto nismo Krstanovica doveli. Za ovaj stil koji mi trenutno igramo on bi bio idealan... Teško ćemo naći napadača koji će se uklopiti u ovaj nas sistem igre.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ja mislim da bi se i Nikolic uklopiop samo da nasi centarsutevi izgledaju kao fudbalski. To je jedini segment gdje nam fali onaj mali, kako mu bjese ime, sto je nosio broj 88 prosle sezone..
Pogledajte ubacaje protiv Aika, s onakvim centarsutevima i valbuena bi mogao stopera igrati.
Problem je da samo imamo Nikolica u sesnaestercu a njih ima petero, zato treba promjeniti formaciju ali tesko da bi Slavko to ucinio :D
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
pile87
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 16, 2017 3:52 pm

Minjore je napisao/la:
ned jul 16, 2017 3:23 pm
Blueworld21 je napisao/la:
ned jul 16, 2017 12:36 pm
Iskreno sad mislim da smo se zajebali sto nismo Krstanovica doveli. Za ovaj stil koji mi trenutno igramo on bi bio idealan... Teško ćemo naći napadača koji će se uklopiti u ovaj nas sistem igre.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ja mislim da bi se i Nikolic uklopiop samo da nasi centarsutevi izgledaju kao fudbalski. To je jedini segment gdje nam fali onaj mali, kako mu bjese ime, sto je nosio broj 88 prosle sezone..
Pogledajte ubacaje protiv Aika, s onakvim centarsutevima i valbuena bi mogao stopera igrati.
Ja mislim da nama fale barem dva igraca da valjaju ako ista kontamo svojom glavom. Ja vidim dosta ekipa boljih od nas ili sa nama u ravni, pitari, siroki, zrinjski, kurpa pa mozda i borac a sami smo vidjeli da moras dosta biti bolji od zrinjskog da bi uzeo titulu, inace ti oni naprave mandzu kao sto su napravili. Ako opet sebe dovedemo u situaciju da moramo cekati polusezonu da dovedemo par igraca da se pojacamo nema nista od nas kao i protekle dvije godine. Mi jednostavno moramo dobro krenuti od starta a po meni treba jos par igraca tu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Online

Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija