Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:20 pm

Optimisticno.... mi 3 gola mozemo samo Brotnju uvaliti i to s Ivanom u napadu, bez njega je i to upitno
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:22 pm

Ovi sa 3 stopera igraju a jedan ima 37 godina. Ubit cega Zeko
Cuva Bog Zelju svog!
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:22 pm

chile je napisao/la:
ned jul 09, 2017 1:20 pm
Optimisticno.... mi 3 gola mozemo samo Brotnju uvaliti i to s Ivanom u napadu, bez njega je i to upitno slika
cini mi da tad nije ni igrao. :P
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:23 pm

Jel stigao Projic, kaže da rano kreće ujutro i da bi mogao dns trening odradit s ekipom.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:23 pm

Projic dolazi, Ordagic ne
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:24 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jul 09, 2017 1:23 pm
Projic dolazi, Ordagic ne
Dolazi Ordagić
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:26 pm

Nemoj da bude kasnije nisam rekao pa padnete u depru :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Ludvig Leple
Postovi: 305
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:27 pm

Imajući u vidu na nekontinuitet igara naše ekipe, ja lično ne znam šta da očekujem. Na trenutke me oduševe kratkim pasovima, a onda me iznerviraju nabijanjem i postavljanjem kao blago retardirane osobe. Ako je spustimo na zemlju, imamo šanse da odigramo dobro, a ako počnemo nabijati donji smo.
Uglavnom trebali bi igranjem Projića i Sinana dobiti na kvaliteti.

Ovim putem želim da pohvalim Dejana Nikolića, jer nam je omogućio da zaradimo 300 hiljada eura, a doveli Lendrića besplatno.
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:29 pm

Ono sto ja ocekujem je da skupo prodamo kozu.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:45 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 09, 2017 12:58 pm
Amidza je napisao/la:
ned jul 09, 2017 12:55 pm
Kalmar - AIK danas u 17:30. Kome se skautira, nek nafata stream i pogleda. Da ne peglamo Larsa dzaba :D
Gledo sam ih ja protiv Klasvika.. Jeste da su amateri, ali druze sve ono sto bih pozelio Zelji vidio sam u onih prvih 45 minuta. Bekovi odlicni, krila jos bolja, konstantni napadi i ubacaji, a o sutevima van 16. da ne pricam.
Moderno igraju, istina, i Ferenc je protiv onih holandjana isto tako igrao, pa ih prodjosmo..
Ja nadu vidim u Slavki, samo u ovoj tekmi, u prvenstvu jok. Kad god je grijesila odbrana, mi smo sljedecu tekmu besprekorno odigrali u odbrani. Proslu smo grijesili, ovu necemo garant. A odbrana nam je najbitnija u prvoj tekmi zbog Salkine taktike.
E bra'o. :palacgore:

Nisam ih gledao protiv Klasvika, vidio samo highlighte. S obzirom na to da su ekipa koja daje malo i prima malo golova, ne bih uzeo utakmicu protiv ovih amatera, kojima su utrpali 5 za poluvrijeme, kao neko mjerilo. Mada, istina da su izgledali kao dosta moderna ekipa, bar po onome sto sam ja vidio. Nemam blage kako je 0-0 zavrsila prva, mozda ih je vrucina sjebala ili su se samo otisli zajebavat. Ipak, mislim da nisu neki bauk i neprolazan protivnik. Do nas je sve.

Vidim ovaj im trener cvikeras preferira neku 3-1-4-2, tj. 3-5-2 ili 5-3-2, zavisno od situacije na terenu, jel. :D To je, recimo, prva stvar koja me brine jer ovdje haman svi igraju, osim Sirokog pod Sablicem, 4-2-3-1, kako cemo mi odgovorit na to, ne znam. Gledam po TM-u, fini im se cine ovi kljucni, bocni igraci, mada je tesko ovako povrsinski neke zakljucke izvlacit.

Kao i uvijek, najveca mi je briga nas vezni red. O kiksevima odbrane ne zelim ni da razmisljam, ali nadam se da do njih nece doc. Istina je da smo, kao ekipa, oslabljeni odlaskom Lendrica, ali s obzirom na nase preskakanje igre i nabijanje, mozda se cak Nikolic pokaze kao jako dobro rjesenje protiv AIK-a, jer se zna zagradit, izvuc faul, sacuvat loptu...sto ce nam bit neophodno jer cemo vjerovatno preskakat igru, pa treba neko da je sacuva dok se ostali prikljuce, ne moze uvijek Zakaric to da radi. U svakom slucaju, napast ih necemo sigurno, pa mozda Stevo jako dobro dodje u taktickom smislu.

Sto se tice Slavka, ne ocekujem neka iznenadjenja, mislim da cemo ovako izac:

---------------------Nikolic-----------------------
---Zakaric--------Zeba----------Zec----------
------------Ugljesa---Blagoje-----------------
-Stana--Bogi----Graovac------Sinisa------
-----------------Kjosevski----------------------


Tesko mi je zamislit da ce Projic odma zaigrat, mada nam neko ko je prirodno lijevi bek treba vise nego ista. Neko iznenadjenje bi bilo recimo Zec u napadu, Stana na lijevom krilu, Projic na lijevom beku, Zakaric na desnom krilu. Opet kontam da je ovo sto sam stavio iznad nekako najrealnije za ocekivat, mozda Zakaric i Zec budu mijenjali strane. Mozemo im i takvi parirat, samo je bitno da budemo fokusirani cijelo vrijeme, da ne pravimo glupe greske jer cemo ih skupo platit i da ne primimo go kuci.

Ne razumijem bas zasto ljudi spominju Crnova, Ramovica itd. nije realno ocekivati da oni zaigraju, ljudi jedva da su nekoliko treninga odradili s ekipom. Iz tog razloga mi je tesko i Projica zamislit da igra odmah, al eto, ipak nam je na toj poziciji veliki deficit, prosao je pripreme sa bivsim klubom, pa postoje neke sanse. U svakom slucaju, primarno i osnovno je po meni maksimalan **** i koncentracija, to jest moramo svesti nase greske na minimum, da ne pobijedimo sami sebe. To se odnosi na odbranu, ali pogotovo na vezni red - Blagojevica koji prodaje lopte i Ugljesu koji ispada i lose se krece kad se branimo. O Markovicu i loptama u nas sesnesterac ne zelim ni da mislim.

U svakom slucaju, kako maloprije napisah, sto vise mislim o ovoj utakmici, to mi je teze nesto predvidjeti. Ne vjerujem da ce hladni Svedi sebi dopustit da nas potcijene, kao sto se mnogi nadaju. Mi smo cudna ekipa koja dosta oscilira u igri i koja je prosla kroz dosta turbulencija. Na dosta mjesta skripimo i to dobro, ali stoji da smo najbolje izgledali kad smo dali protivniku loptu u noge i ubijali trkom, timskom odbranom i presingom. Kako ce sve proc, kako cemo odigrat ove dvije tekme...Bog sami zna. Nek nam je sa srecom.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3580
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:50 pm

Plava Porodica je napisao/la:0:0 i 0:1 Bogi petom za pobjedu u 93-oj
Bogi lav, mora jedna uci!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 1:57 pm

Gotale Sandro đe zapelo u Rumuniji :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 2:05 pm

Imaju dva foruma na kojima pišu AIK-ovi navijaci,sve sam pretabirio i skoro da i ne spominju ništa vezano za utakmicu sa nama.Na njihovoj Facebook stranici se spominje jer su im istakli cjenu putovanja za Sarajevo koja iznosi oko 1200 km.Plava porodica je napisao na temi da nas nazivaju svakako i vrijedjaju i ja to moram demantovati.Ni jedne ruzne rijeci niko nije napisao za nas.On je prevod trazio na Google translate koji je totalno netacan i moguce je da je dobio pogrešan prevod.Samo na jednom mjestu nas njihov navijac naziva zivotinjama ali ono u pozitivnom,kao što se i kod nas kaze za nekog.Kaze da od njih ocekuje nešto lijepo na utakmici pa cak i bengalke u tom smislu da pariraju našim koji su prave zivotinje,time ne misleci ništa loše nego samo pozitivno.Nadam se da ce te shvatiti šta hocu da kazem jer ne znam kako objasniti.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 2:07 pm

Znaju li se cijene karata za svedjanke?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 2:09 pm

Pa trebala bi biti ko i nama sjever tako pravila uefe kazu
Cuva Bog Zelju svog!
 
damirfile
Postovi: 3371
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 2:10 pm

Samo nek njima budu u eurima :D
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 2:16 pm

**** vas AiK ovi navijaci, koliko se prica o njima ko da ce nam raznijeti drzavu....likovi skacu po policiji u drzavi gdje ih policija ne smije dotaci i to je to...kod nas ce biti manji od makovog zrna kad ovi nasi dzelati pocnu udarat....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 2:19 pm

Ma mislim za nase navijace. Za svedjane se ne sekiram, dobar im ne standard :D
I kad ce godisnje majku mu
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 2:19 pm

nikson je napisao/la:
ned jul 09, 2017 2:16 pm
**** vas AiK ovi navijaci, koliko se prica o njima ko da ce nam raznijeti drzavu....likovi skacu po policiji u drzavi gdje ih policija ne smije dotaci i to je to...kod nas ce biti manji od makovog zrna kad ovi nasi dzelati pocnu udarat....
Ma to su sve novokomponovani navijači, sportisti, pretvaraju ultra scenu u mma sport, e neće moći :D
Balkan izdati neće, stolica, flaša, kamen, baklja, letva :ganja: :bih:
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 09, 2017 2:21 pm

Ma kakvi svedjani sjebat ce se kad ovdje dodju. Mi samo trebamo da budemo na svom nivou
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija