Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 481
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:10 pm

:!: :!:
Zeljo1921 je napisao/la:U ovako bitnoj utakmici odigrati ovako lezerno pa to je nevjerovatno. Sa ovakvom igrom i ne treba nam Evropa. Jbg vise i Djermanovic i ko ga dovede, pa taj lik nije tacno lopte dodao nikom. Ne znam sta da napisem. Strasno sam ljut i razocaran. Jednostavno katastrofa i bojim se da ce ovo pokvariti atmosferu i sve sto je dobro uradjeno. Protiv Rudara se vracamo na 3000 navijaca.
cega tri ako bude 2 milje svka cast
3 utakmice u kojim je za nesto bilo smo pali bez ikakve borbe :palacdole: :palacdole: :palacdole: nadam se i kaznama novcanim z adanasnje zalaganje ograca kada ima premija moze biti i ovog drugog
evo okolele ja necu ici znas zasto zato sto su ko picke igrali i da to podrzim necu slobodno ban
Mi smo Željini-Željo je naš
🫡🫡
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:11 pm

Prvo Veca udario redara, intervenisali specijalci, sa njima naguravanje, Blagojevic ga udaraa nogom itd itd...onda propust u organizaciji Mulalica i Karica vode preko tribine 3 zastitara, njih napadnu navijaci Celika, igraci dotrce do ograde, pocnu stolice letit, jedna baklja odnekud, Beganovic gadja stolicom itd itd...uglavnom cirkus, pravo nepotreban na sve ovo....Velika blamaza!!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:11 pm

Ko nije gledao desavanja
Veca udario radnika na stadionu, murija prisla da razvadi, Djermanovic i cini mi se Beganovic se s murijom zakacili pa onda i svi igraci...
nakon toga pri izlasku Mulalica i Karica sa tribine ih zasuli svim i svacim.
Nasi igraci na kraju iskazali svoju nemoc na terenu
to bi bilo to ukratko
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:11 pm

Utakmicu sezone smo odigrali bez kornera, bez suta u okvir gola, bez ikakvog zara i borbe. FUJ!

KARIC NOSA CETVORICU NA LEDJIMA I IGRA MAESTRALNO KO DA JE IBRAHIMOVIC LICNO. NE MOZE GA NIKO SRUSIT YEBO TE.

CELIKU SVE NAJGORE, UGASILI SE DABOGDA!

SUDIJA I TEBI SE SJETIM FAMILIJE, 6 IGRACA CELIKA GA GURA, NASRCE NA NJEGA, ON NISTA. FUJ!

PUTUJ EVROPO, NEMOJ VISE CEKATI NA NAS!
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:11 pm

Tuzan sam.Pune oci suza,vjerovali ili ne..Nikad nisam volio patetiku,niti otvoreno pokazivanje emocija,ali oci mi se same napunile suzama.Ne znam sto,valjda je to tako kad volis nesto,emocije te ne pitaju nego same naviru. :cry:

O utakmici nemam snage puno pricati.Jednostavno ekipa koja je vise radila i,svidjalo se to nama ili ne,vise pokazala zelje i borbe pobjedila na kraju.
Kasnije mozda napisem vise,ali nemam snage..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:11 pm

Svaku tekmu igra nista i uvijek cekamo haj slijedeca je ona najjaca al opet igra nista i ako smo izgubili europu 90% ima neke sanse da prodjemo
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:12 pm

Cao Evropo. Sve i da nekim cudom prodjemo, bit ce nezasluzeno. Nismo ni zasluzili, ostani pravi ekipu koja ce se boriti iduce sezone.
Vedrane toliko si mi drag, al ti ono na kraju nije trebalo. Ako i ne dobije kaznu od saveza, treba unutar tima dobiti. Onakvo ponasanje sankcionisati. I ne samo on, svi koji su aktivno ucestvovali. Igra nikakva i onda im drugi krivi. Niko nema pravo sramotiti ime kakvo je Zeljeznicar. Iz kluba mozda cak i uputiti pismenu ispriku. Ako je sportski radovati se pobjedi, sportski je i cestitati protivniku koji je pobijedio, pogotovo ako se nisi vidio cijelu utakmicu.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:12 pm

Nije Edis sam sebe postavio , iako on sam može odstupiti .
Uprava je napravila dosta toga dobrog , ali eto sa izborom i podrškom stručnom štabu napravila je jednu od rijetkih grešaka.
Koliko li će nakon ove sramote se opstrukcijom evropske Grbavice i lošim finišom ekipe u ovoj sezoni ostati navijača sa nadom da će konačno biti suštinski bolje na sportskom planu ?...Za sve one dobre igrače za našu ligu ( pojačanja ) koji bi možda došli u Želju , sumnjam da će nakon ovog fail-a doći u Klub

Nije kraj svijeta naravno , al'
Šteta...
šteta ...
šteta ...
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:13 pm

Ja vala odo na tekmu u subotu, ne znam za vas :zeljeznicar1:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:13 pm

:cry: :cry: :cry: :cry:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:13 pm

smurf_ je napisao/la:Cao Evropo. Sve i da nekim cudom prodjemo, bit ce nezasluzeno. Nismo ni zasluzili, ostani pravi ekipu koja ce se boriti iduce sezone.
Vedrane toliko si mi drag, al ti ono na kraju nije trebalo. Ako i ne dobije kaznu od saveza, treba unutar tima dobiti. Onakvo ponasanje sankcionisati. I ne samo on, svi koji su aktivno ucestvovali. Igra nikakva i onda im drugi krivi. Niko nema pravo sramotiti ime kakvo je Zeljeznicar. Iz kluba mozda cak i uputiti pismenu ispriku. Ako je sportski radovati se pobjedi, sportski je i cestitati protivniku koji je pobijedio, pogotovo ako se nisi vidio cijelu utakmicu.
tako je.
gradi željo boli te *****
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:13 pm

Ta prica ko ne dodje sljedecu ne mora nikad meni je stvarno presmjesna. Dobra igra i rezultati dovode raju na stadione tj. simpatizere i veci broj navijaca. Ona standardna brojka ce biti i da je druga liga ali taj broj nije dovoljan. Nije problem ni poraz ni jebena Evropa vec sto je ovo bez igre i sto sve ovo ocajno izgleada.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:14 pm

sve o cemu smo govorili i trubili mjesecima danas je stiglo na naplatu. ceh je ogroman.
tuga pregolema.

izginusmo bez ispaljenog metka i kao slag na tortu onakvo ponasanje ekipe nakon utakmice.
sramota za klub kao sto je nas Zeljo.

sve u svemu, putuj Evropu ne cekaj na nas.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:14 pm

kvalitet je napisao/la:Ko god bude podržavao Mulalića nakon ove utakmice nije normalan i nema pojma o fudbalu. Ovo je njegov Željo, ovo je njegova (ne)igra, bez obzira na to što je danas Alihodžić na klupi.

Evropa je izgubljena, sada definitivno. Mulalić je imao priliku, us*ao je, neka odstupi sam, nema potrebe da ga iko tjera. Neka ga u klubu, ali nije zreo za prvog tima. Ako ćemo već gledati "naše" trenere, bolji je Adžem, barem ja tako mislim.

I dalje ne mogu da vjerujem da Mulalić nije znao iskoristiti Zahirovića koji je totalno van forme; Tiago ni sjena igrača iz prvog dijela sezone; Zolotić se isto gubio; Bekrić kritičan itd itd.

Jedina šansa nam je da Široki B. odigra neriješeno bar u Zvorniku, ali ne vjerujem u to. Okrenuti se narednoj sezoni. Vidimo se na Grbavici protiv Rudara i molim vas sve da dođete. Željo kao institucija ne smije ispaštati. Ako ništa, Uprava je to zaslužila.
Ja ga podrzavam a sigurno znam bolje od tebe sve segmente ove igre. Yebo vas tito nezahvalni, lose smo igrali danas, svakako to stoji, al da si odigrao s Edisom i ovom ekipom koja je tek sklopljena i prvu polusezonu bili bi sad prvaci i sa ovakvom igrom, eto dovedite Odu i nek nam dovodi seoske vralice pa da osvojimo opet 7 bodova u jebenih 9 kola.. I sta je sa temom, nije valjda zbog Koldze i cijele situacije, da se odma selimo na nas forum...
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:14 pm

brile je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Ja znam da cu biti na Jugu protiv Rudara,koga pokoleba ovo i digne ruke ne mora vise nikad ni dolaziti..
Bit cemo ti, ja i jos 1300 dusa
Jel u subotu ? Ukolko? :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Željeznicar za život cijeli !
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:14 pm

mogli su fakat izginut na kraju..
sto im to treba **** te zivot i lopta
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:15 pm

Ne mogu vjerovati da je Kjosevski to sebi dopustio. Strasno.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:15 pm

staaarinavijac je napisao/la:Nije Edis sam sebe postavio , iako on sam može odstupiti .
Uprava je napravila dosta toga dobrog , ali eto sa izborom i podrškom stručnom štabu napravila je jednu od rijetkih grešaka.
Koliko li će nakon ove sramote se opstrukcijom evropske Grbavice i lošim finišom ekipe u ovoj sezoni ostati navijača sa nadom da će konačno biti suštinski bolje na sportskom planu ?...Za sve one dobre igrače za našu ligu ( pojačanja ) koji bi možda došli u Želju , sumnjam da će nakon ovog fail-a doći u Klub

Nije kraj svijeta naravno , al'
Šteta...
šteta ...
šteta ...

dzermanovicaa otpustit neduu turkovica enisa sadikovica dzenis zapustenn , bogii sporr starr nije vise to taj acoo cast njemu al i on je podbacio pred kraj sezonee dovest mladog stopera kriloo , jednu 10 koja znaa stat na loptu asistiratt , kriloo ljevoo nam treba u vidu zakarica , trner osimm il musaaa
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:16 pm

Kapiten je napisao/la:mogli su fakat izginut na kraju..
sto im to treba **** te zivot i lopta
ja jebote...oni baš bukvalno.
gradi željo boli te *****
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:16 pm

mirsadmekic je napisao/la:
staaarinavijac je napisao/la:Nije Edis sam sebe postavio , iako on sam može odstupiti .
Uprava je napravila dosta toga dobrog , ali eto sa izborom i podrškom stručnom štabu napravila je jednu od rijetkih grešaka.
Koliko li će nakon ove sramote se opstrukcijom evropske Grbavice i lošim finišom ekipe u ovoj sezoni ostati navijača sa nadom da će konačno biti suštinski bolje na sportskom planu ?...Za sve one dobre igrače za našu ligu ( pojačanja ) koji bi možda došli u Želju , sumnjam da će nakon ovog fail-a doći u Klub

Nije kraj svijeta naravno , al'
Šteta...
šteta ...
šteta ...

dzermanovicaa otpustit neduu turkovica enisa sadikovica dzenis zapustenn , bogii sporr starr nije vise to taj acoo cast njemu al i on je podbacio pred kraj sezonee dovest mladog stopera kriloo , jednu 10 koja znaa stat na loptu asistiratt , kriloo ljevoo nam treba u vidu zakarica , trner osimm il musaaa
Kakav crni musa. Jedino ako hoces da zna dati izjavu on je tu

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], salle86, South i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija