Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:35 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Sve i da klub ima načina da se zaštiti od plagijatora ne bi dirao navijače koji pomažu u promociji klubu i koji svojim donacijama doprinose razvoju kluba već bi počeo od pijaca i raznoraznih "stolova" za prodaju. Do neki dan ste u zvijezde kovali novi fan shop i poboljšanje koje je doživio a sada vam nešto nevalja. Istina je da bi se kroz fan shop moglo malo proširiti navijačka oprema ali nije isto nositi boje kluba i boje grupe a to izgleda mnogi nisu u stanju da shvate. Klubske artikle prodaje zvanični fan shop a ostalu navijačku opremu koja ne spada u zvanični dio koreografije proizvode navijači organizovani u neke poluoficijelne kompanije od kojih klub ima maksimalnu podršku. Nije mi jasno zašto se mnoge lijepe stvari i ideje za koje se kao navijači zalažu budu vrlo brzo kritikovane, da tuga bude veća pretežno se isti javljaju.
Ja ne vidim da igraci promovisu fan shop, nego ove neke momke koji to rade za svoj džep, o tome JA pricam, nije niko drugi nista ni pricao. ;) Interesantno je kako se uvijek nadji uvrijedjeni i kako se odmah pogresno intepretira, slicno kao i onaj prijedlog za poboljsanja navijaca koji bi se mogli ukljuciti u neke stvari za koje se nema vremena. Fan Shop ima idealan prostor, odlicno zamisljeno i uradjeno, ponuda majica izuzetno losa, kao i ostalih predmeta, i sta sad? Nigdje veze...

Ja bih poceo od igraca i zabranio takve istupe, a naravno i od pijacara pored stadiona, rugla od sjeverne tribine, itd. Klupske artikle prodaje zvanicni shop, sve one majice mogu biti i u zvanicnom shopu, ali IGRACI IH NE SMIJU PROMOVISATI, tj da ljudi koji rade u klubu direktno iskoristavaju svoje pozicije za promociju svog POSLA. Da li je to tesko shvatiti da to ne mogu raditi? Cuj klub im jos daje podrsku :rofl1:
Ti ne vidiš jer nećeš da vidiš i to što tebe niko ne pita za mišljenje nije činjenica da se radi pogrešno.
イビチャ・オシム
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:36 pm

Logično mi je da su ovi lošiji klubovi za trokružni sistem, ali eto. Uglavnom u trokružnom ako ga izglasaju ne treba dozvoliti izvlaćenje nego po plasmanu. Prvi nakon dva kruga u trećem krugu je domaćin drugom i trećem... drugi domaćin trećem... a gostuju kod lošijih itd itd. Tako bi trebalo biti a ne izvlačenje.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1598
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:38 pm

Izlija je napisao/la:Ti ne vidiš jer nećeš da vidiš i to što tebe niko ne pita za mišljenje nije činjenica da se radi pogrešno.
slika

P.S. Zadnji put igraci (Stevanovic i Kosoric) promovisali retro dres 14.05. A bas se moras nalistati stranica i stranica da takve stvari nadjes. Nema potrebe da fan shop stranica dijeli klupske vijesti. Igracima treba zabraniti da ucestvuju u promociji tudjih poslova jer oni Zelji ne donose nista, takve ljude i ideje klub treba promovisati u svom fan shopu, ali znam da je para ipak mnogima draza od kluba. ;)
Zadnja izmjena: SWRA_1921, dana/u uto jun 14, 2016 1:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:39 pm

Nama je igrati kako god i nadati se da ćemo se snaći u oba sistema, a ja vjerujem da hoćemo.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:41 pm

Izgleda da su neki odmah ozbiljno shvatili izjavu novog sefa. Nek se drugi bave nama, pa tako odmah za trokruzni...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
neroazzuro
Postovi: 1932
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:47 pm

Je.bo majku, pa ne možeš ti stat ukraj njihovom namještanju nikad. Znači, otvoreno su ljudi za štimanje...
Baš me zanima argumentacija ovih, kao, jačih klubova.
Koji im je interes utakmica više sa slabijima nego sa konkurentima...? :palacdole:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:50 pm

svijetla obraza ljudi za kupovinu utakmica. ha ja.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:52 pm

O čemu bolan pričaš, kakvoj promociji, kakvim parama. To što su neki obukli neki dio gardarobe u kojem se osjećaju dobro, što im neki mali amblem na srcu daje dozu samopouzdanja i pripadnosti kolektivu koji osim kluba čine i navijači sa svom svojom individualnošću. Na kraju krajeva da znaš koliko ne postidio bi se svojih izjava, ili možda ne bi.
イビチャ・オシム
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:59 pm

Ne kontam po kojem principu ce se davati prednost domaceg terena u ovom trecem krugu??
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1598
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:59 pm

Izlija je napisao/la:O čemu bolan pričaš, kakvoj promociji, kakvim parama. To što su neki obukli neki dio gardarobe u kojem se osjećaju dobro, što im neki mali amblem na srcu daje dozu samopouzdanja i pripadnosti kolektivu koji osim kluba čine i navijači sa svom svojom individualnošću. Na kraju krajeva da znaš koliko ne postidio bi se svojih izjava, ili možda ne bi.
Mozda da ti probam nacrtati???

IGRAČ ŽELJEZNIČARA.......................................ČOVJEK koji pravi majice sa Željinim motivima

FAN SHOP.........................ZARADA.........................................ZARADA

Vidiš, ove plave boje se trebaju držati skupa, ako plava boja, u ovom slucaju igraci Zeljeznicara se slikaju sa artiklima crvenog COVJEKA koji zeli da zaradi od prodaje tih majica, onda je to apsolutno iskoristavanje tih plavih igraca za promociju svoje CRVENE ZARADE, NA UŠTRB plave zarade, koju ne promovises skoro nikako preko tih istih igraca, a neko iskoristavajuci polozaj u klubu i jaranstvo sa tim igracima iste koristi za svoju zaradu. Treba li jos ponavljati?

Znaci, potrebno je drzati plavu boju na okupu, a crvena nek se bori sama za sebe.
Ako ti ni sada ne bude jasno o cemu pricam i da to zaista treba biti tako, nije problem, potrudicu se da to bas nacrtam i docaram na potreban nacin. A nemoj se praviti "lud" pricom o pripadnosti kolektivu i slicnom, cega ovdje nema.
Zadnja izmjena: SWRA_1921, dana/u uto jun 14, 2016 2:00 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 1:59 pm

nesto me strah da smo previse posteni da osvojimo titulu sljedece godine :?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:00 pm

Izlija je napisao/la:O čemu bolan pričaš, kakvoj promociji, kakvim parama. To što su neki obukli neki dio gardarobe u kojem se osjećaju dobro, što im neki mali amblem na srcu daje dozu samopouzdanja i pripadnosti kolektivu koji osim kluba čine i navijači sa svom svojom individualnošću. Na kraju krajeva da znaš koliko ne postidio bi se svojih izjava, ili možda ne bi.
Bezveze se raspravljas sa njim, ne moze ili nece jednostavno da shvati, nek je on stavio swra nick a veze nema kako je grupa artikle promovirala, a momka koji sada radi ove majice zna skoro svaki navijac i o njemu samo lijepe rijeci mogu trositi, a ovaj kaze naso nacina da zaradi njemu nije klub bitan :r
 
Avatar
mula
Postovi: 934
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:01 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Ne kontam po kojem principu ce se davati prednost domaceg terena u ovom trecem krugu??
Bolje rangiranom
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 481
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:03 pm

mula je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Ne kontam po kojem principu ce se davati prednost domaceg terena u ovom trecem krugu??
Bolje rangiranom
da to ja maloprije i kazem npr ti 2 neko 4 ti igras kuci po logici,ali ovi ce nasi(savez) naci nacin da i tu nesto zamazu
Mi smo Željini-Željo je naš
🫡🫡
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:05 pm

irfo je napisao/la:nesto me strah da smo previse posteni da osvojimo titulu sljedece godine :?
Cijena transparentnosti i postenja. To nas je jednim dijelom i kostalo Evrope ove sezone.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:05 pm

mula je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Ne kontam po kojem principu ce se davati prednost domaceg terena u ovom trecem krugu??
Bolje rangiranom
Ja mislim da onaj kojo bude bolji u dva međusobnna susreta je domačin u trečem meču.
Trokružno je definitivno za slabije ekipe kao što su divovi :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:06 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Ne kontam po kojem principu ce se davati prednost domaceg terena u ovom trecem krugu??
Koliko sam ja shvatio trokruzno tj. treci kurg ce zavisiti od mjesta na tabeli nakon odigranih 22 kola i onda ce klubovi zauzimati brojeve koji su ostvarili na tabeli. Npr Zeljo 1 uzima broj 1 itd. i onda ce se igrati po Bergerovim tablicama tj. 1-12; 2-11; 3-10; 4-9 itd. s tim da ce prvi broj biti domacin a drugi gost. Nadam se da sam dobro objasnio. :D
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:06 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Ne kontam po kojem principu ce se davati prednost domaceg terena u ovom trecem krugu??
Bolje rangiranom.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:06 pm

Svjedno ce na kraju određeni ljud da presude po pitanju sistema, jednostavno im nije u cilju da napreduje liga.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:09 pm

slika

Eto i slika tacno kako bi se igralo treci krug.
Mi smo Željini, Željo je naš!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija