Pojedose nas ljudi. Od loseg prvog poluvremena, izmjenama do jos goreg drugog.
Ovo ponizenje u polufinalu Kupa je za analizu, ozbiljnu.
Evo bit ću egoističan danas.
Pa nije ok. Jesam li reko da nije ok? Lik dodje nasladjuje se porazu ko nesto "selam alejc". Hem je zasluzio ban ovdje ima 6 mjeseci, hem se ponasa ko dijete od 7 godina.Refa1921 je napisao/la: ↑sri apr 02, 2025 7:59 pmPa hajmo realno drug, jel tebi ovo danas ok da te neko ovako ponizi. Drugo, ko je dovodio brazilce pa ih nema ni na mapi.
Treće, 3:0 u 48 minuti hajde ok, ali imaš još 45 minuta i ti ne možeš ošutati po golu. Denis nam je je.bo znanje s ovom postavkom i taktikom. Došao u Široki da napada ko da se za titulu igra a ne da ima druga utakmica i to na Grbavici. Za ovo neko mora odgovarati.
Uvrijedice se dame ako procitajucikoradovic je napisao/la: ↑sri apr 02, 2025 8:14 pmZar smo pali tako nisko da se brišu komentari na zvaničnoj?
SkenderijaTM87 je napisao/la: ↑sri apr 02, 2025 8:07 pmPa nije ok. Jesam li reko da nije ok? Lik dodje nasladjuje se porazu ko nesto "selam alejc". Hem je zasluzio ban ovdje ima 6 mjeseci, hem se ponasa ko dijete od 7 godina.Refa1921 je napisao/la: ↑sri apr 02, 2025 7:59 pmPa hajmo realno drug, jel tebi ovo danas ok da te neko ovako ponizi. Drugo, ko je dovodio brazilce pa ih nema ni na mapi.
Treće, 3:0 u 48 minuti hajde ok, ali imaš još 45 minuta i ti ne možeš ošutati po golu. Denis nam je je.bo znanje s ovom postavkom i taktikom. Došao u Široki da napada ko da se za titulu igra a ne da ima druga utakmica i to na Grbavici. Za ovo neko mora odgovarati.
Ko da ja ne znam da je ovo lose danas bilo. Prebili te na terenu i cao. Ispadas zasluzeno i to je to.
Jel moguce da se svake sezone stvari kod nas ponavljaju? Jel moguce da uvijek idu neki bojkoti, svadje?