Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 363
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 6:07 pm

Ulaznice će vjerovatno biti jeftinije nego inače, SVI na Grbavicu, JAKO JE BITNO DA ISPOŠTUJEMO OVO!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3580
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 7:13 pm

Samo sa se prodamo vise, da ne gledamo ovaj jad i cemer.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 7:22 pm

Samo da ponovim da bude li špalira ovim teroristima sporta ili nekih cvijeća, nagrada, mogu svi odmah ići jer su pljunuli u Želju.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 9:49 pm

Djeco draga najveca prevara ikad na zemaljskoj kugli je korona titula, ove sezone najbolja ekipa uz Zrinjski je bio Borac. Sve to je nebitno jer nas nigdje nema a kako ce nas biti, eno Kross se oprasta na kraju sezone sa 34 godine al nas Stilke jos uvijek ne razmislja jbg kod nas jos uvijek moze na metar kvadratni u laganom tempu citavu utakmicu, jedva smo i Bekrica rumenog otjerali u penziju, covjek sa stomacinom igro i glumio Rivalda.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 9:58 pm

Valter je napisao/la:
uto maj 21, 2024 5:59 pm
svraka je napisao/la:
uto maj 21, 2024 5:27 pm
LARSSON je napisao/la:
uto maj 21, 2024 5:17 pm


Auuuu, ako je ovo istina... :baklja: :o
Napuniti Grbavicu prvo 💣
Amar, Amar, Osim, Osim :baklja: :zeljeznicar1:
Ebo vas Vasa tajna naglabanja i spinovanja
Srcu draga, boja PLAVA !
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 10:05 pm

Nisu odavno bombe bile kakve :rofl:
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 12:04 am

fanaticZeljin je napisao/la:
uto maj 21, 2024 9:58 pm
Valter je napisao/la:
uto maj 21, 2024 5:59 pm
svraka je napisao/la:
uto maj 21, 2024 5:27 pm

Napuniti Grbavicu prvo 💣
Amar, Amar, Osim, Osim :baklja: :zeljeznicar1:
Ebo vas Vasa tajna naglabanja i spinovanja
Ma zayebaju se. Ovako su i zimus najavljivali arapske pare.
 
SanMan
Postovi: 1242
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 12:07 am

storm_raider je napisao/la:
uto maj 21, 2024 10:54 am
Ovo je daleko najprljavija titula u historiji ove jako prljave lige. Nemojte da se igrate i docekujete ih svecano i slicne gluposti pravite na Grbavici. Dzezvar je vise puta pisao o izborima u Kantonu, a za nas tu sve pocinje. Mi smo se zbog nasih internih kavgi dobro udaljili prije svega jedni od drugih, a onda od titula u ovoj, kao sto napisah, jako prljavoj ligi. Bez da umanjujem Dinin rezultat, dobar je insan i voli Zelju, ali ovdje je manje bilo do trenera koliko je bilo do igraca. Svakako bravo za Dinu, Zeljovac je uvijek bio.

Dok god je Vico tu i slicni nece sarajevski klubovi osvojiti ligu, eventualno kup. Treba sjesti preko ljeta sa svim dobronamjernim klubovima, kako god da se oni zovu, spustiti ego-e i napokon vidjeti moze li se i sta se moze uraditi za fudbal u ovoj drzavi. Ne moze me niko ubijediti da se ne moze, samo se nece dovoljno.

Volim te Zeljo!
Mi kako smo igrali ove sezone dobro smo i prošli a i pitari kako su igrali i Evropa im je previše i sad nam Vico kriv. Borac jes specijalno guran al nas ( i pitare) i da je Vico guro ne bi mogli do titule toliko smo grozni bili ove sezone.
Moramo puno puno puno puno bolje i organizacijski a da ne govorimo o igri na terenu pa se onda žaliti na Vicu.
Ove sezone mi Željovci ne bi sami sebi dali izlazak u Evropu po igri
 
GegenPress
Postovi: 152
Pridružen/a: sri nov 01, 2023 4:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 2:38 am

Ko je igrač sezone za Vas?

Meni lično, Vedad Muftić. 🐙
1921
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 7:44 am

Muftic, Galic i Krpic
Alea iacta est!
 
teatrale36
Postovi: 1155
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 11:25 am

cipiripi je napisao/la:
sri maj 22, 2024 7:44 am
Muftic, Galic i Krpic
Muftić definitivno, najmanje oscilacija je imao.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 12:22 pm

SanMan je napisao/la:
sri maj 22, 2024 12:07 am
storm_raider je napisao/la:
uto maj 21, 2024 10:54 am
Ovo je daleko najprljavija titula u historiji ove jako prljave lige. Nemojte da se igrate i docekujete ih svecano i slicne gluposti pravite na Grbavici. Dzezvar je vise puta pisao o izborima u Kantonu, a za nas tu sve pocinje. Mi smo se zbog nasih internih kavgi dobro udaljili prije svega jedni od drugih, a onda od titula u ovoj, kao sto napisah, jako prljavoj ligi. Bez da umanjujem Dinin rezultat, dobar je insan i voli Zelju, ali ovdje je manje bilo do trenera koliko je bilo do igraca. Svakako bravo za Dinu, Zeljovac je uvijek bio.

Dok god je Vico tu i slicni nece sarajevski klubovi osvojiti ligu, eventualno kup. Treba sjesti preko ljeta sa svim dobronamjernim klubovima, kako god da se oni zovu, spustiti ego-e i napokon vidjeti moze li se i sta se moze uraditi za fudbal u ovoj drzavi. Ne moze me niko ubijediti da se ne moze, samo se nece dovoljno.

Volim te Zeljo!
Mi kako smo igrali ove sezone dobro smo i prošli a i pitari kako su igrali i Evropa im je previše i sad nam Vico kriv. Borac jes specijalno guran al nas ( i pitare) i da je Vico guro ne bi mogli do titule toliko smo grozni bili ove sezone.
Moramo puno puno puno puno bolje i organizacijski a da ne govorimo o igri na terenu pa se onda žaliti na Vicu.
Ove sezone mi Željovci ne bi sami sebi dali izlazak u Evropu po igri
Ako si procitao moj upis, nigdje nisam napisao da je nama Vico kriv. Moj se post odnosio na ligu generalno i taj "uspjeh" Borca. Sto se tice nas, mi smo kao i obicno sami sebi krivi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 1:29 pm

storm_raider je napisao/la:
uto maj 21, 2024 10:54 am
Ovo je daleko najprljavija titula u historiji ove jako prljave lige. Nemojte da se igrate i docekujete ih svecano i slicne gluposti pravite na Grbavici. Dzezvar je vise puta pisao o izborima u Kantonu, a za nas tu sve pocinje. Mi smo se zbog nasih internih kavgi dobro udaljili prije svega jedni od drugih, a onda od titula u ovoj, kao sto napisah, jako prljavoj ligi. Bez da umanjujem Dinin rezultat, dobar je insan i voli Zelju, ali ovdje je manje bilo do trenera koliko je bilo do igraca. Svakako bravo za Dinu, Zeljovac je uvijek bio.

Dok god je Vico tu i slicni nece sarajevski klubovi osvojiti ligu, eventualno kup. Treba sjesti preko ljeta sa svim dobronamjernim klubovima, kako god da se oni zovu, spustiti ego-e i napokon vidjeti moze li se i sta se moze uraditi za fudbal u ovoj drzavi. Ne moze me niko ubijediti da se ne moze, samo se nece dovoljno.

Volim te Zeljo!
Situacija u kantonu je takva da na izborima možeš nešto uraditi samo ako se ujediniš s drugim klubovima, pa da tako Čolpu i slične skloniš. Čolpa i njegova ekipa se za izbore pripremaju već tri, četiri godine. Kad bismo pronašli normalnog čovjeka koji će zastupati i naše i interese kona, bez problema bismo imali čovjeka u Izvršnom odboru NFSBiH, što ja smatram najvažnijom pozicijom koja će se birati. A onda dalje idu i delegati u Skupštini NFSBiH, koji se kasnije raspoređuju po brojnim komisijama itd. Ali sve počinje u kantonu. Čolpa ima svoja udruženja, ima svoje klubove koje je zakitio, bit će vrlo teško.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
santakuruz
Postovi: 421
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 2:27 pm

GegenPress je napisao/la:Ko je igrač sezone za Vas?

Meni lično, Vedad Muftić. slika
Iskreno, nakon ovakve sezone nekoga nazvati "igracem sezone" je omalovazavanje sve i jednog igraca do sad koji je ponio taj epitet.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

 
SamoNapad
Postovi: 433
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 2:45 pm

Kakav igrac sezone , ne voli ih niko na ulici vidjeti. Sreca pa dolazimo na utakmice zbog Želje inace niko ziv ne bi bio na stadionu zbog njih.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 4:16 pm

E čuj Borac je i igrao fino. Pa igrali smo i mi fino 10-ak utakmica. Da su nam one koje nismo navukli ko njima OFIRNO da ne može gore, imali bi makar europu.
De ba
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
SamoNapad
Postovi: 433
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 7:43 pm

salle86 je napisao/la:
sri maj 22, 2024 4:16 pm
E čuj Borac je i igrao fino. Pa igrali smo i mi fino 10-ak utakmica. Da su nam one koje nismo navukli ko njima OFIRNO da ne može gore, imali bi makar europu.
De ba
Niko ne zna ni kakav je Borac jer ljudi nisu odigrali fer utakmice tako da nemaju ni onijasnu sliku o sebi. Dosta je čudnih pojava u ovoj sezoni gledajuci i Velež gdje dizu onog trenera kako nije otjerao igrace da bi ustedili (da ne bi platili raskid ugovora , plus nikog ne dovedu ), a onda hladno sa takvom ekipom odu u Evropu glat.
Nit smo mi odjednom proigrali niti smo mi toliko loši da nismo se mogli boriti za evropu. Zato kazem jedini sto valja ove godine su navijaci.
 
svabo
Postovi: 122
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 8:54 pm

Valter je napisao/la:
uto maj 21, 2024 5:59 pm
svraka je napisao/la:
uto maj 21, 2024 5:27 pm
LARSSON je napisao/la:
uto maj 21, 2024 5:17 pm


Auuuu, ako je ovo istina... :baklja: :o
Napuniti Grbavicu prvo 💣
Amar, Amar, Osim, Osim :baklja: :zeljeznicar1:
Na k**** ga nosim, nosim :baklja:
 
Hare79
Postovi: 1254
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 22, 2024 10:40 pm

SamoNapad je napisao/la:
sri maj 22, 2024 7:43 pm
salle86 je napisao/la:
sri maj 22, 2024 4:16 pm
E čuj Borac je i igrao fino. Pa igrali smo i mi fino 10-ak utakmica. Da su nam one koje nismo navukli ko njima OFIRNO da ne može gore, imali bi makar europu.
De ba
Niko ne zna ni kakav je Borac jer ljudi nisu odigrali fer utakmice tako da nemaju ni onijasnu sliku o sebi. Dosta je čudnih pojava u ovoj sezoni gledajuci i Velež gdje dizu onog trenera kako nije otjerao igrace da bi ustedili (da ne bi platili raskid ugovora , plus nikog ne dovedu ), a onda hladno sa takvom ekipom odu u Evropu glat.
Nit smo mi odjednom proigrali niti smo mi toliko loši da nismo se mogli boriti za evropu. Zato kazem jedini sto valja ove godine su navijaci.
Jedina smo liga na svijetu gdje se na pocetku zna kakav ce biti rasplet na kraju.
Cuo sam od ljudi koji se krecu u tim nekim krugovima oko saveza da se na pocetku sezone presutno znalo ko ce u Europu i da ce Borac biti prvak. Ostale ekipe su se borile za opstanak, tj za sredinu tabele bez nekih ozbiljnih namjera da ugroze prve cetiri ekipe. Dok je Vico tu bit ce tako.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 23, 2024 10:36 am

Hare79 je napisao/la:
sri maj 22, 2024 10:40 pm
SamoNapad je napisao/la:
sri maj 22, 2024 7:43 pm
salle86 je napisao/la:
sri maj 22, 2024 4:16 pm
E čuj Borac je i igrao fino. Pa igrali smo i mi fino 10-ak utakmica. Da su nam one koje nismo navukli ko njima OFIRNO da ne može gore, imali bi makar europu.
De ba
Niko ne zna ni kakav je Borac jer ljudi nisu odigrali fer utakmice tako da nemaju ni onijasnu sliku o sebi. Dosta je čudnih pojava u ovoj sezoni gledajuci i Velež gdje dizu onog trenera kako nije otjerao igrace da bi ustedili (da ne bi platili raskid ugovora , plus nikog ne dovedu ), a onda hladno sa takvom ekipom odu u Evropu glat.
Nit smo mi odjednom proigrali niti smo mi toliko loši da nismo se mogli boriti za evropu. Zato kazem jedini sto valja ove godine su navijaci.
Jedina smo liga na svijetu gdje se na pocetku zna kakav ce biti rasplet na kraju.
Cuo sam od ljudi koji se krecu u tim nekim krugovima oko saveza da se na pocetku sezone presutno znalo ko ce u Europu i da ce Borac biti prvak. Ostale ekipe su se borile za opstanak, tj za sredinu tabele bez nekih ozbiljnih namjera da ugroze prve cetiri ekipe. Dok je Vico tu bit ce tako.
Na stranu ova skandalozna, neviđena štimaljka u korist Borca, ali realno su četiri najbolje, najstabilnije i najkvalitetnije ekipe izborile Evropu. Pošteno bi samo bilo da je Zrinjski prvak i to je to. Više puta sam govorio, mi smo tu negdje peta ekipa prema tim parametrima, nismo loši toliko da bismo se borili za opstanak, generalno smo sigurno bolji od Sloge, Posušja, Širokog, ali smo lošiji od četiri prvoplasirane. Tako je bilo i prošle sezone kad nam se sve poklopilo, pa smo poletili misleći da smo kvalitetniji nego što zaista jesmo.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Zvaka72 i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija