Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
positive
Postovi: 138
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 9:27 pm

besplatna karta za sve osim za one što su prije 10 kola vrištali kako smo ispali iz lige 😂
hajmo rajice prljave stolice
 
teatrale36
Postovi: 1155
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 9:44 pm

SanMan je napisao/la:
pon maj 20, 2024 7:16 pm
Ovog Dinu Dž. pod hitno otjerati - namjerno je od mogućih 15 uzo samo 13 bodova - "amaraovac, mrzi Želju, hoće da nas povali, nije nas ni u Evropu odveo a o titituli da ne govorima"
Nama treba neki školovan, mlad trener ( obavezno stranac), koji ima viziju za budućnost i da nas odvede u grupnu fazu LŠ ( sa ovim finasijama koje imamo) - koji od najobičnijeg hloptanja u ovoj našoj ligi zna da je to kvantna fizika koju naši navijači ne razumiju
Tako je dovedoše stručnjake Bašića, Brunu, Al Tuwajirija napraviše od fudbala i lopte atomsku fiziku. Ko da su deset fakulteta završili pa pametuju . Kako ovo Dino majstorski na iskustvo uradi. Samo Željiin DNK treba.
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 9:59 pm

salle86 je napisao/la:
pon maj 20, 2024 9:22 pm
Od 2-1 do 0-5 u 2.mjeseca
Što, kako...niko pametan ne može biti
A niti je tih 2-1 prava slika bila, a ni ovih 0-5
Pa naravno da nije, onda smo sami sebi zabijali, a danas im 2 precke nisu usle kod aktivnog rezultata. Isto kao sto nije realno uzdizanje Zubana (kojem smo ebali i mater i oca legendu koji ga je doveo) i prica kako je trebao igrati prije Krpica.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 10:00 pm

Ma lutamo opasno. Od meča do meča gradimo mišljenje o nekome. Sve nam je na kratke staze
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 597
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 10:09 pm

Ili si najbolji ili si najgori, nema kod nas nekog realnog pogleda na stvari.
FCŽ
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 597
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 10:21 pm

Priliku imamo protiv borca da sezonu zavrsimo na 6 poziciji. Sa obzirom na sve, to bi cak bilo i odlicno.
FCŽ
 
Eldar
Postovi: 69
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 10:44 pm

Atmosfera... Izuzetno bitan faktor. Od perioda gdje nam trening licio na sahranu, do ovog trenutnog gdje ga jedva cekaju, svi. Bravo za sefa
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 11:11 pm

Protiv Zvijezde koja još zvanično nije ispala u niži rang izgubili smo 2:1, danas kada su već od ranije niželigaši može i 0:5. Malo zahvaljujući protivnicima, malo zahvaljujući treneru, ostvarili smo pozitivan niz a kako po običaju imamo kratko pamćenje bojim se da ćemo opet u naredni period ući sa pogrešnom percepcijom.

Stara poslovica kaže: "Ako sa jednim ili dvojicom u selu ne pričaš možda taj jedan ili dvojica ne valjaju, al ako ne pricaš sa cijelim selom onda ne valjaš ti". Poslije ove utakmice mnogi na društvenim mrežama počeše hvaliti Mahmića, Zubanovića ... znači naredne sezone sve po starom. Poslije ovog niza većini se Dino nameće kao idealno rješenje, Al ako velika većina vidi tako stvari a ja ih baš i ne vidim tako onda nema druge - do mene je.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 20, 2024 11:45 pm

Valter je napisao/la:
pon maj 20, 2024 11:11 pm
Protiv Zvijezde koja još zvanično nije ispala u niži rang izgubili smo 2:1, danas kada su već od ranije niželigaši može i 0:5. Malo zahvaljujući protivnicima, malo zahvaljujući treneru, ostvarili smo pozitivan niz a kako po običaju imamo kratko pamćenje bojim se da ćemo opet u naredni period ući sa pogrešnom percepcijom.

Stara poslovica kaže: "Ako sa jednim ili dvojicom u selu ne pričaš možda taj jedan ili dvojica ne valjaju, al ako ne pricaš sa cijelim selom onda ne valjaš ti". Poslije ove utakmice mnogi na društvenim mrežama počeše hvaliti Mahmića, Zubanovića ... znači naredne sezone sve po starom. Poslije ovog niza većini se Dino nameće kao idealno rješenje, Al ako velika većina vidi tako stvari a ja ih baš i ne vidim tako onda nema druge - do mene je.
Nisi jedini koji smatra da Dino nije rjesenje za narednu sezonu.Ima nas jos.Nije rjesenje ni ostanak Stilica, Cocalica, Krpica...
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 12:01 am

Bude li ikakva "počast" prema Borcu zadnje kolo, nek svi idu iz uprave. Svi.

Navijači trebaju da se glasno smiju na svaki kontakt lopte igrača Borca. Ono kad isfuravaš nekog.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 7:34 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon maj 20, 2024 11:45 pm
Valter je napisao/la:
pon maj 20, 2024 11:11 pm
Protiv Zvijezde koja još zvanično nije ispala u niži rang izgubili smo 2:1, danas kada su već od ranije niželigaši može i 0:5. Malo zahvaljujući protivnicima, malo zahvaljujući treneru, ostvarili smo pozitivan niz a kako po običaju imamo kratko pamćenje bojim se da ćemo opet u naredni period ući sa pogrešnom percepcijom.

Stara poslovica kaže: "Ako sa jednim ili dvojicom u selu ne pričaš možda taj jedan ili dvojica ne valjaju, al ako ne pricaš sa cijelim selom onda ne valjaš ti". Poslije ove utakmice mnogi na društvenim mrežama počeše hvaliti Mahmića, Zubanovića ... znači naredne sezone sve po starom. Poslije ovog niza većini se Dino nameće kao idealno rješenje, Al ako velika većina vidi tako stvari a ja ih baš i ne vidim tako onda nema druge - do mene je.
Nisi jedini koji smatra da Dino nije rjesenje za narednu sezonu.Ima nas jos.Nije rjesenje ni ostanak Stilica, Cocalica, Krpica...
A koja je tvoja vizija trenera koji bi trebao da bude sef strucnog staba.
Nemoj samo corica spominjati jer je on evo ja zivotom garantuje ko i Dudic trener za manje sredine gdje nema ama bas nikakvog pritiska.Kod nas je to sasvim drugacije...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Ludvig Leple
Postovi: 305
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 7:58 am

Da li stvarno komentarišemo utakmicu protiv ekipe koja jedva čeka da se agonija završi i da se presele? Bukvalno utakmice humanitarnog karaktera...

I dalje se držim mišljenja, niti je Dino trener, niti su igrači zaboravili igrati, samo su se zajebavali dobar dio prvenstva.
Kao što rekoh, dame se udostojile da igraju, a sjetite se Brune i izjave baš protiv Zvijezde i zijana 2:1, e to je jedina istina.

Čuj Faris Zubanović igrač, u pm sve otišlo...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 8:43 am

igla je napisao/la:
uto maj 21, 2024 12:01 am
Bude li ikakva "počast" prema Borcu zadnje kolo, nek svi idu iz uprave. Svi.

Navijači trebaju da se glasno smiju na svaki kontakt lopte igrača Borca. Ono kad isfuravaš nekog.
Ma brate to se mora ispostovati ali zato ih oderati na terenu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Blueworld21
Postovi: 344
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 9:26 am

Moze li klub objaviti da je u prvih 11 jucer bilo cak 8 igraca iz nase skole. Da su svi strijelci iz nase skole a da je ukupno juce sa izmjenama bilo 10 igraca iz omladinskog pogona naseg kluba. Pametnom je i isaret dosta.
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 9:41 am

Ova ekipa uz pravog napadača i pravim bekovima je skroz druga priča. Ne vidim da su problem Cocalić i Štilić, ovo i jeste vjerovatno zadnja sezona Štilića a Coca je profesionalac koji igra ispod svake cijene s obzirom na svoju reputaciju.
Najgora je solucija promijenit 10 igrača i trenera i onda očekivat neki uspjeh... Mislim da su Amoah i Mekić dali svoje klubu i da je došlo do zasićenja, tu treba osvježenje sa pravim pojačanjima. Neki očigledno nisu za ovaj nivo poput Haračića, Drlje pa i tu treba potražit alternative. Naš problem je bio napad i realizacija, odbrana nam je jako solidna čak mislim da smo primili manje golova od pitara a oni su u evropi...
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 9:50 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto maj 21, 2024 8:43 am
igla je napisao/la:
uto maj 21, 2024 12:01 am
Bude li ikakva "počast" prema Borcu zadnje kolo, nek svi idu iz uprave. Svi.

Navijači trebaju da se glasno smiju na svaki kontakt lopte igrača Borca. Ono kad isfuravaš nekog.
Ma brate to se mora ispostovati ali zato ih oderati na terenu.
Zbog čega se MORA? Ovo je ismijavanje sporta i učešće u čestitanju je ismijavanje sporta.

Ne vratio se u tunel onaj koji im cvijeće uruči.

A sve sam u životu osim nacionaliste.
 
neroazzuro
Postovi: 1932
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 10:00 am

Treba onu pogan od sportsko-političke organizacije naderat jedno 5-0 kao i ovu zvijezvu jer i nisu ništa bolji od nje.
Da im se pokaže gdje im je mjesto. A nije loše ni za samopouzdanje ekipe.
Ni dan danas mi nisu jasni Brunini potezi na klupi. Kao da je, gluho bilo, svjesno radio protiv kluba i protiv sebe.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 10:03 am

Uostalom, mi treba svi da ego spustimo i sjednemo s drugim klubovima za dobrobit fudbala.

Manite me priče "oni su vako, a oni tamo vako..."
Nema bezgrešnih, uključujući i nas, ali ovo je nivo neki novi, nivo ponižavanja države, lige, sporta, kad nemaš više o čemu raspravljati.

Pogledajte jučerašnju utakmicu, nisam u životu svome ono gledao, onako Palestinac ne bi Izraelu sudio.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 313
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 10:16 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto maj 21, 2024 8:43 am
igla je napisao/la:
uto maj 21, 2024 12:01 am
Bude li ikakva "počast" prema Borcu zadnje kolo, nek svi idu iz uprave. Svi.

Navijači trebaju da se glasno smiju na svaki kontakt lopte igrača Borca. Ono kad isfuravaš nekog.
Ma brate to se mora ispostovati ali zato ih oderati na terenu.
Uopće se ne mora, nadam se da u Upravi ima makar gram samopoštovanja i ponosa i da nikome neće pasti na pamet da ovim vlaškim smećarima prave špalire i daju cvijeće. Za mene bi krepali po ko zna koji put ukoliko se to desi.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2024 10:20 am

nakon ove lakrdije u banja luci i osiguranjava titule, ocekujem po prvi i jedini put ove sezone da sudija navlaci protiv borca, tj. za nas. bice za nas sigurno penal nepostojeci, za njih 4-5 zutih kartona, ofsajdi njihovi ce se svirati, nasi nece... zato mislim da cemo pobjediti, jer bice onda prica "pa vidite, navlace sudije i protiv nas"... a mi cemo opet biti samo kolateralna steta i opet ce pricati kako se sudi za nas...

ako dodje do toga da dobijemo neki nepostojeci penal, onda bi ga iz inata fulio, pa taman izgubili od borca.

a sto se tice spalira, ne bi ga radio, goni borac u tri lijepe p**** m*******.
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija