Moderator/ica: storm_raider

 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 2:13 pm

salle86 je napisao/la:
pet jan 05, 2024 1:39 pm
Jusuf Tanović – predsjednik
Ilijas Kovačević – član
Kerim Balić – član
Seudin Novalić – član
Bakir Sadović – član
Admir Tunović – član
Mario Krajina – član
Mirza Trbonja – član
Minela Jašar Opardija – član

Ovih 9 veličanstvenih treba da izaberu trenera i da vode klub naprijed.
Jesmo li mi realni sekunde yebene.
Pola od njih je bilo za Arape i napravilo prethodni cirkus
Željo je postao klub gdje glavnu riječ vode ljudi koji u haustoru se ne pitaju kad se svijetlo smije upaliti
Skroz nebitni likovi, ali da vidim koga bi ti?
Ima li neko da hoće na njihove funkcije?
Znaš li ti nekog?
Hoćeš li ti?

I nemojte samo one priče ima ko će...to priznajem samo kad se navedu imena i kaže hoće taj i taj.
Poštenija je "šampanjac ekipa bila" .Bar su rekli, Miske nema pojma, mi hoćemo Amara. Sa Amarom ćemo opet vladati BH fudbalom, pa vidjesmo šta bi poslije...
Kod nas je poenta da niko ne valja ko je u klubu, a svi znaju kako i šta treba, ali niko da se uključi i preuzme odgovornost....

Da se razumijemo, ako neko pregleda moje postove, ovako sam pričao i kad je Miske bio, i bilo ko ko je pokušavao nešto da uradi.

Što se tiče ovog Haruna "osjećaji" su podjeljeni.

1) Ostao mi je u sjećanju kad je protiv nas ugrao na Grbavici. Bio je priločno dobar
2) Mladi reprezentativac
3) Zaštićano godište

sa druge strane

1) nije isto igrati u TC i u Želji
2) pola godine nije igrao u Lokomotivi
3) Lokomotiva ga se olako riješila...

U svakom slučaju bolje dovesti ovakvog igrača nego nekog upitnog od 30+...
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 363
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 2:14 pm

Da prostite Meša sere. I to je blaga riječ. A gluplju priču još nisam čuo. Čuj papiri, gluposti.

Dobio je ekstra ponudu i platu, odbio je i tu treba kraj biti i sa kontaktiranjem i sa nekim nuđenjem pozicije.

Što se tiče trenera, ima puno ponuda, jedna opcija (trenutno najbliža) mi se posebno dojmila.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 2:14 pm

SamoNapad je napisao/la:
pet jan 05, 2024 1:58 pm
Dzezvar je napisao/la:
pet jan 05, 2024 12:17 pm
SamoNapad je napisao/la:
pet jan 05, 2024 11:35 am
Ako nista navijaci su nepodijeljeni po pitanju ispadanja u cvajtu. A kasnije ce se prozivati ko je kriv. Nema ovdje Želje ni na mapi ljudi su zaluđeni ljudima.
Kako.mislis nema.ovdje Zelje....?
Ko je zaludjen.i sa.kim?
Pa ako postavimo stvari ovako da je Željo pred ispadanjem i umjesto da je ludilo među navijacima, ja slusam price o tome kako je Amar spas, kako je Misimovic spas, kako je Edis spas . Isto ko da je neko drugi godinama bio u klubu a oni nisu nikad. Pa Amar dovede svoje ljude koji nas zaduze do tjemena (ne treba on svoje pare da daje klubu vec da nađe sponzore koji ce dati ali jok daj svoje pa onda trazi nazad ), Edis dođe i tek kad ode progovori sad kako je trebalo ovako ili onako a i on je odgovoran za ovakve rezultate. Nije poenta doci da budes nesto u klubu i klub zadužiti parama koje neko mora poslije tebe vracati ali nije ni fazon da imas ovako lošu ekipu jer stedis u sezoni gdje znas da si mogao bolje.
Džaba krečimo kad uvijek nek podapinje tj. ne guramo u istom pravcu.
Nemamo mi tu sta postavljati stvari.One su vec postavljenje i ako se uskoro nesto ne uradi Federalka nam ne gine.Posebno kada se braca ujedine da ostave Zvijezdu 09 u lligi...
I nije nam Senad spas a i amar pogotovu....Nasjedate na bez veznu pricu o klanovima i strujama.Ljudi vide ko jr ko i sta je ko.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 2:20 pm

cikoradovic je napisao/la:
pet jan 05, 2024 2:14 pm
Da prostite Meša sere. I to je blaga riječ. A gluplju priču još nisam čuo. Čuj papiri, gluposti.

Dobio je ekstra ponudu i platu, odbio je i tu treba kraj biti i sa kontaktiranjem i sa nekim nuđenjem pozicije.

Što se tiče trenera, ima puno ponuda, jedna opcija (trenutno najbliža) mi se posebno dojmila.
Ja kada sam prije godinu govorio da je mesa jedan supak parr ekselans...bio sam protiv kluba....jer ko sam ja da za legendu kazem da je supak.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 2:37 pm

ublehas je napisao/la:
pet jan 05, 2024 2:13 pm
salle86 je napisao/la:
pet jan 05, 2024 1:39 pm
Jusuf Tanović – predsjednik
Ilijas Kovačević – član
Kerim Balić – član
Seudin Novalić – član
Bakir Sadović – član
Admir Tunović – član
Mario Krajina – član
Mirza Trbonja – član
Minela Jašar Opardija – član

Ovih 9 veličanstvenih treba da izaberu trenera i da vode klub naprijed.
Jesmo li mi realni sekunde yebene.
Pola od njih je bilo za Arape i napravilo prethodni cirkus
Željo je postao klub gdje glavnu riječ vode ljudi koji u haustoru se ne pitaju kad se svijetlo smije upaliti
Skroz nebitni likovi, ali da vidim koga bi ti?
Ima li neko da hoće na njihove funkcije?
Znaš li ti nekog?
Hoćeš li ti?

I nemojte samo one priče ima ko će...to priznajem samo kad se navedu imena i kaže hoće taj i taj.
Poštenija je "šampanjac ekipa bila" .Bar su rekli, Miske nema pojma, mi hoćemo Amara. Sa Amarom ćemo opet vladati BH fudbalom, pa vidjesmo šta bi poslije...
Kod nas je poenta da niko ne valja ko je u klubu, a svi znaju kako i šta treba, ali niko da se uključi i preuzme odgovornost....

Da se razumijemo, ako neko pregleda moje postove, ovako sam pričao i kad je Miske bio, i bilo ko ko je pokušavao nešto da uradi.
Evo hoću. Javno, jasno i glasno
Ne vjerujem da pola ovih ima bolje reference od 50% ljudi sa foruma (ovih ozbiljnijih/starijih)
Na koji način su oni došli tu, kakve su njihove zasluge, šta konkretno doprinose?
Dosta više te šuplje nema niko. Od lošeg je bolji i niko jer on radi loše i još misli da je to uredu, da tako treba.
Eto garantujem životom da bih makar više novca ličnog svog unio u klub nego neka imena sa ovog spiska.

Jadan smo klub postali kad su tu ponavljam oni koji se ni kući ne pitaju ništa. A lafo bi Želju izvukli.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 2:43 pm

Dolazi Meša, samo da tetki odnese lek.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 2:44 pm

fali nam jos jedan zadnji vezni, treba pokusati dogovoriti sa jasarevicem (dobar je za opstanak, al iste takve uslove treba postaviti) i dobar trener za ovu ligu i opstanak. tipa Husref, jes pitar al zna posao.
pripreme tu loko, ne trositi puno. radit na fizickoj spremi.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 2:48 pm

Majstori smo za usrati. Umjesto da ganjamo iskorak u odnosu na prošli sezonu, mi dočekali da možemo pa da se pokušamo vratiti makar blizu toga nivoa.
Hehe.stvarno svaka nam čast
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 2:49 pm

salle86 je napisao/la:
pet jan 05, 2024 2:37 pm
ublehas je napisao/la:
pet jan 05, 2024 2:13 pm
salle86 je napisao/la:
pet jan 05, 2024 1:39 pm
Jusuf Tanović – predsjednik
Ilijas Kovačević – član
Kerim Balić – član
Seudin Novalić – član
Bakir Sadović – član
Admir Tunović – član
Mario Krajina – član
Mirza Trbonja – član
Minela Jašar Opardija – član

Ovih 9 veličanstvenih treba da izaberu trenera i da vode klub naprijed.
Jesmo li mi realni sekunde yebene.
Pola od njih je bilo za Arape i napravilo prethodni cirkus
Željo je postao klub gdje glavnu riječ vode ljudi koji u haustoru se ne pitaju kad se svijetlo smije upaliti
Skroz nebitni likovi, ali da vidim koga bi ti?
Ima li neko da hoće na njihove funkcije?
Znaš li ti nekog?
Hoćeš li ti?

I nemojte samo one priče ima ko će...to priznajem samo kad se navedu imena i kaže hoće taj i taj.
Poštenija je "šampanjac ekipa bila" .Bar su rekli, Miske nema pojma, mi hoćemo Amara. Sa Amarom ćemo opet vladati BH fudbalom, pa vidjesmo šta bi poslije...
Kod nas je poenta da niko ne valja ko je u klubu, a svi znaju kako i šta treba, ali niko da se uključi i preuzme odgovornost....

Da se razumijemo, ako neko pregleda moje postove, ovako sam pričao i kad je Miske bio, i bilo ko ko je pokušavao nešto da uradi.
Evo hoću. Javno, jasno i glasno
Ne vjerujem da pola ovih ima bolje reference od 50% ljudi sa foruma (ovih ozbiljnijih/starijih)
Na koji način su oni došli tu, kakve su njihove zasluge, šta konkretno doprinose?
Dosta više te šuplje nema niko. Od lošeg je bolji i niko jer on radi loše i još misli da je to uredu, da tako treba.
Eto garantujem životom da bih makar više novca ličnog svog unio u klub nego neka imena sa ovog spiska.

Jadan smo klub postali kad su tu ponavljam oni koji se ni kući ne pitaju ništa. A lafo bi Želju izvukli.
Opet nisi odgovorio ko je taj što hoće da radi njihov posao?
Ne ko ima bolje reference?
Ne ko bi hipotetički unio više novca, nego ko hoće da radi taj posao?
Ko hoće u upravu kluba?
Hoćeš li ti?

Koliko znam Upravni odbor dolazi na prijedlog predsjednika.
Predsjednika imanuje skupština od kandidata koju su predloženi.

Jel ti imenom i prezimenom predlažeš sebe ili nekog drugog na tu funkciju?
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 2:54 pm

Mesu jadova prvom prilikom na Grbavici izvizdati za sva vremena
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 3:02 pm

ublehas je napisao/la:
pet jan 05, 2024 2:49 pm
salle86 je napisao/la:
pet jan 05, 2024 2:37 pm
ublehas je napisao/la:
pet jan 05, 2024 2:13 pm


Skroz nebitni likovi, ali da vidim koga bi ti?
Ima li neko da hoće na njihove funkcije?
Znaš li ti nekog?
Hoćeš li ti?

I nemojte samo one priče ima ko će...to priznajem samo kad se navedu imena i kaže hoće taj i taj.
Poštenija je "šampanjac ekipa bila" .Bar su rekli, Miske nema pojma, mi hoćemo Amara. Sa Amarom ćemo opet vladati BH fudbalom, pa vidjesmo šta bi poslije...
Kod nas je poenta da niko ne valja ko je u klubu, a svi znaju kako i šta treba, ali niko da se uključi i preuzme odgovornost....

Da se razumijemo, ako neko pregleda moje postove, ovako sam pričao i kad je Miske bio, i bilo ko ko je pokušavao nešto da uradi.
Evo hoću. Javno, jasno i glasno
Ne vjerujem da pola ovih ima bolje reference od 50% ljudi sa foruma (ovih ozbiljnijih/starijih)
Na koji način su oni došli tu, kakve su njihove zasluge, šta konkretno doprinose?
Dosta više te šuplje nema niko. Od lošeg je bolji i niko jer on radi loše i još misli da je to uredu, da tako treba.
Eto garantujem životom da bih makar više novca ličnog svog unio u klub nego neka imena sa ovog spiska.

Jadan smo klub postali kad su tu ponavljam oni koji se ni kući ne pitaju ništa. A lafo bi Želju izvukli.
Opet nisi odgovorio ko je taj što hoće da radi njihov posao?
Ne ko ima bolje reference?
Ne ko bi hipotetički unio više novca, nego ko hoće da radi taj posao?
Ko hoće u upravu kluba?
Hoćeš li ti?

Koliko znam Upravni odbor dolazi na prijedlog predsjednika.
Predsjednika imanuje skupština od kandidata koju su predloženi.

Jel ti imenom i prezimenom predlažeš sebe ili nekog drugog na tu funkciju?
Ja koliko sam upratio kroz Upravni odbor je prošlo dosta ljudi, nakon što su otjerani spasioci. Čini mi se da su jedino ova dvojica Sadović i Balić konstantno tu, možda njih dvojicu promijeniti za ljude iz relanog sektora, nekako mi najlogičnije, kad već rotiramo. Ne vjerujem da neće niko i da nema ko, mislim da se ta priča svjesno plasira. Bili smo mi u sto puta težoj situaciji, pa su se našli ljudi. Previše se kuka, a vremena ima i grupa da se oglasi pod hitno, ako nisu skrenuli s pravog puta kao i 2018, onda nije dobro. Mora ih se natjerati na rad ili neka odstupe.
 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 3:28 pm

Sky1 je napisao/la:
pet jan 05, 2024 3:02 pm
ublehas je napisao/la:
pet jan 05, 2024 2:49 pm
salle86 je napisao/la:
pet jan 05, 2024 2:37 pm


Evo hoću. Javno, jasno i glasno
Ne vjerujem da pola ovih ima bolje reference od 50% ljudi sa foruma (ovih ozbiljnijih/starijih)
Na koji način su oni došli tu, kakve su njihove zasluge, šta konkretno doprinose?
Dosta više te šuplje nema niko. Od lošeg je bolji i niko jer on radi loše i još misli da je to uredu, da tako treba.
Eto garantujem životom da bih makar više novca ličnog svog unio u klub nego neka imena sa ovog spiska.

Jadan smo klub postali kad su tu ponavljam oni koji se ni kući ne pitaju ništa. A lafo bi Želju izvukli.
Opet nisi odgovorio ko je taj što hoće da radi njihov posao?
Ne ko ima bolje reference?
Ne ko bi hipotetički unio više novca, nego ko hoće da radi taj posao?
Ko hoće u upravu kluba?
Hoćeš li ti?

Koliko znam Upravni odbor dolazi na prijedlog predsjednika.
Predsjednika imanuje skupština od kandidata koju su predloženi.

Jel ti imenom i prezimenom predlažeš sebe ili nekog drugog na tu funkciju?
Ja koliko sam upratio kroz Upravni odbor je prošlo dosta ljudi, nakon što su otjerani spasioci. Čini mi se da su jedino ova dvojica Sadović i Balić konstantno tu, možda njih dvojicu promijeniti za ljude iz relanog sektora, nekako mi najlogičnije, kad već rotiramo. Ne vjerujem da neće niko i da nema ko, mislim da se ta priča svjesno plasira. Bili smo mi u sto puta težoj situaciji, pa su se našli ljudi. Previše se kuka, a vremena ima i grupa da se oglasi pod hitno, ako nisu skrenuli s pravog puta kao i 2018, onda nije dobro. Mora ih se natjerati na rad ili neka odstupe.
Nadam se da si u pravu, ali samim tim što govoriš, donekle potvrđuješ da je teško biti u Želji.
Sam kažeš da se promjenilo puno ljudi. Siguno nisu otišli što nisu ništa radili i što su uživali u Želji.
Osim toga skoro svi što su u nekom trenutku izvadili Želju i govana su ili popljuvani i otjerani ili su sami otišli jer nisu više mogli izdržati raditi bez konkretne podrške.

Činjenica je da je sve manje ljudi koji hoće da se "bakću" Željom.

Od kraja agresije, mi nismo imali minimalno 2 kandidata za predsjednika kluba. Prije sam bio mali, pa ne znam kako je bilo. Najbliže smo tome bili kada se pojavila šampanjac ekipa, mada ni tada nije bilo izbora. Otjerani su jedni da dođu drugi. Ono što pričaju ljudi koji su tada bili oko misketa je da bi se oni svakako sami povukli jer su svi već izgorili. Naravno to ne bi bilo ni blizu ovome što smo dobili, ali je fakt da su i oni u prilično jakom i uređenom sistemu izgorili.
ovo je glavni razlog što nam treba neki investitor. (da se razumijemo, ja bi lično više volio da Željo ostane radnički i "narodni" klub, po cijenu ne osvajaja trofeja, ne izlaska u evropu ili čak po cjenu borbe za opstanak, ali sam svjestan da to 95% ne želi i da su im ipak važniji uspjesi nego tradicija)
Kako je vidim sa Arapima se pokušalo da malo poravi finansijska situacija i naprave bolji temelji za pregovore sa eventualnim investitorima. Nije uspjelo, idemo dalje.
To je i razlog što se ne može preko noći naći investitor. Zamislite daš investitoru sve, a on te izradi ko Arapi...Možda su urpave nekad previše oprezne, ali bolje, ipak je Željo u pitanju.
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 468
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 3:56 pm

jedno pitanje, vidim vecina trazi da se grupa oglasi, jel samo grupa navija za Želju? zasto se ne bi skupili evo za pocetak forumasi sutra pred prostorijama kluba? kad je zor gu.zici nek se grupa oglasi, kad grupa pravi bakljade onda drvlje i kamenje na grupu
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 4:03 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
pet jan 05, 2024 3:56 pm
jedno pitanje, vidim vecina trazi da se grupa oglasi, jel samo grupa navija za Želju? zasto se ne bi skupili evo za pocetak forumasi sutra pred prostorijama kluba? kad je zor gu.zici nek se grupa oglasi, kad grupa pravi bakljade onda drvlje i kamenje na grupu
Pa grupa valjda predstavlja sve nas, ako trebao hoćemo svi ispred kluba, što da ne. Nikada nisam, a niti ću podržati bakljade, smatram to besmislenim, radili to naši navijači ili bilo kojeg drgog kluba stav je isti.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 4:14 pm

Udruženje Bordo prijatelji, koje je formirano od ljudi koji nisu bili na sjeveru, nego je riječ bila o manje ili više uspješnim simpatizerima i navijačima s drugih tribina, je direktno utjecalo na dovođenje Tana kod kona, a što ih je spasilo viršli, kokuzluka, propadanja.

Bez obzira na moje mišljenje o tom udruženju, na njihov dušmanluk prema nama prevashodno i nizu drugih stvari zbog kojih mi se gade, ja bih volio da mi imamo jedno takvo utjecajno udruženje pored TM87. Samo organizovano se može nešto konkretno uraditi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 4:55 pm

a mi smo tada imali cini mi se Zuju i Brku na vrhuncu i sto se tice rez bilo je ok a dugovi se laganini slagali i cekali bolja vremena.... a oni su iz ocaja po svaku cijenu morali okrenuti nesto novo... mi smo tamam bili na tom nekom vrlo dobrom putu ali ne bi pameti.... a sad cemo treziti rjesenje iz ocaja....

ah da i ovaj Mesa me bas razocarao ako je dobio ponudu i odbio.... nakon svih onih njegovih moze se reci palamudjenja o povratku
Država Željo
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 155
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 5:10 pm

Ne mogu da vjerujem da nas je Mesa odbio, jos uvijek sam u soku. Mozda nije jos vrijeme.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 5:19 pm

E Mesa je jak trener u pm, u rangu Alihodzica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 5:20 pm

kvalitet je napisao/la:
pet jan 05, 2024 4:14 pm
Udruženje Bordo prijatelji, koje je formirano od ljudi koji nisu bili na sjeveru, nego je riječ bila o manje ili više uspješnim simpatizerima i navijačima s drugih tribina, je direktno utjecalo na dovođenje Tana kod kona, a što ih je spasilo viršli, kokuzluka, propadanja.

Bez obzira na moje mišljenje o tom udruženju, na njihov dušmanluk prema nama prevashodno i nizu drugih stvari zbog kojih mi se gade, ja bih volio da mi imamo jedno takvo utjecajno udruženje pored TM87. Samo organizovano se može nešto konkretno uraditi.
Ovo nase udruzenje je osnovano puno prije bordo prijatelja.I imalo je za cilj da bude opravo ono sto su bordo prijatelji postali poslije.
Medjutim stvari su otisle u drugom pravcu ,a i neka su....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 05, 2024 7:02 pm

Onaj pomocnik Luca Guera ostaje u strucnom stabu, tako sad procita
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija