Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 481
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:21 am

Pa znam,ali što sad ne kaze izvinite raja,a ne podjebava ljude
Kako god
Vi ste glavni tako da ako je vama ok onda se ne može nista specijalno uraditi
NAPOLJE UBLEHE!!!!!!!
@Larsson ja sam za gospodina Misimovica u po dana u po noci da covjek sve preuzme
Amar je grobar ovog kluba za mene
Mi smo Željini-Željo je naš
🫡🫡
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:22 am

Čekamo mega giga pojačanja iz panate i dinama. Trust the process
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:24 am

Haj malo i smanjite ke.njanje.Ako nista i ako je vec napravila gresku, Uprava je konacno pokazala stav.

Nista ispunili svoj dio dogovora? Dovidjenja i prijatno. Ide se dalje.

Mi smo u takvoj situaciji da se sve mora probati.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:29 am

Najgori moguci scenarij poslije ispadanja iz lige. Nakon sto si nesto zaradio od evrope, Amira i vidio svjetlo na kraju tunela opet se vracas u mrak. Ulazes horuk u igracki kadar pazi sad, da bi ostao u ligi. Ulazes na zimu svim silama da bi ostao u ligi, a nisi ulagao u augustu kad je trebalo da ponovo probas otici u evropu. Evo ulozit cemo tesko dobijene pare, ostat ce Zeljo u ligi i sta onda u decembru 2024, opet humanitarni broj? Za sportski neuspjeh najzasluzniji Samir Bekric, izvarao nas za Hodzica i Santosa, doveo kriminalne igrace, na prevaru smjenio Basica...covjek je i dalje tu, jel to realno? Covjek pregovara s igracima i ponovo dovodi...bruka.
Sta reci o upravi? Obecanja i pusta slova na papiru. S ovim s Arapima su nas doveli na 10 mjesto. Sta je s Jugom i biletarnicom?
Na kraju krajeva, ono najvaznije, Zeljo novac od evrope i transfera Hadziahmetovica trosi da bi opstao u ligi bez ikakvog plana za dalje. Zalosno.
Zadnja izmjena: Mulalic Edis, dana/u sri jan 03, 2024 12:31 am, ukupno mijenjano 1 put.
Grande Miske 💪
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:30 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jan 03, 2024 12:24 am
Haj malo i smanjite ke.njanje.Ako nista i ako je vec napravila gresku, Uprava je konacno pokazala stav.

Nista ispunili svoj dio dogovora? Dovidjenja i prijatno. Ide se dalje.

Mi smo u takvoj situaciji da se sve mora probati.
Kakav dio dogovora. Šta je bio dogovor ?
99% stvari u magli, nešto što se moglo naslutiti.
Kako neko reče, možda si baš i ti kako smo mi jedini klub na svijetu u koji su ušli arapi a da nisu marku donijeli. Tad se vidjelo da ovo nema perspektivu. I nešto se išlo na povjerenje, čekalo se do iza Nove godine, nije moglo ranije ?
Teške ublehe i kupovanje vremena, samo što su se kazaljke opasno primakle 5 do 12 i ne može se razvlačiti mjesecima, sustigne te laž dok se okreneš. Nakon svih šupljih priča, mene lično zanima šta će sad pokušati proturiti kao "jedino rješenje".
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:31 am

Pakaša koji javlja informacije iz kluba Slinanu objesiti za reflektor
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:33 am

Meni je najviše krivo što smo mi konačno bili malo stali na noge i onda rušenje opet. Nije smio Bašić otkaz dobiti, nije se smjelo ulaziti u ovu avanturu sa Arapima, izgubili smo jako bitne ljude u klubu zbog toga. Ovo sam isto napisao, čim se objavila ta saradnje sa Arapima i kada je Nermin otjeran. Bili smo u mnogo težoj situaciji nedavno, nego sada i moramo biti pametni. Pod broj jedan otjerati neke ljude iz kluba, a vjerujem da se imenom i prezimenom zna koji su i koja je to struja. Nismo jednom tjerali, opet ćemo. Bekrić prvi i onda za njima Amwowi pušikruci i par nehljebovića uhljebskih perfidnih.
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:42 am

Meni je fascinantno da ljudi sa foruma (konkretno onog tamo) znaju da je u dva dana leglo 10 hiljada KM u klub ???WTF
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:42 am

salle86 je napisao/la:
sri jan 03, 2024 12:30 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jan 03, 2024 12:24 am
Haj malo i smanjite ke.njanje.Ako nista i ako je vec napravila gresku, Uprava je konacno pokazala stav.

Nista ispunili svoj dio dogovora? Dovidjenja i prijatno. Ide se dalje.

Mi smo u takvoj situaciji da se sve mora probati.
Kakav dio dogovora. Šta je bio dogovor ?
99% stvari u magli, nešto što se moglo naslutiti.
Kako neko reče, možda si baš i ti kako smo mi jedini klub na svijetu u koji su ušli arapi a da nisu marku donijeli. Tad se vidjelo da ovo nema perspektivu. I nešto se išlo na povjerenje, čekalo se do iza Nove godine, nije moglo ranije ?
Teške ublehe i kupovanje vremena, samo što su se kazaljke opasno primakle 5 do 12 i ne može se razvlačiti mjesecima, sustigne te laž dok se okreneš. Nakon svih šupljih priča, mene lično zanima šta će sad pokušati proturiti kao "jedino rješenje".
Ono sto ja znam je da je dogovor bio da ovaj preuzme ekipu, a da cemo zauzvrat dobiti pare za pojacanja na zimu i da cemo imati placene pripreme.Dio dogovora je bio i da bude placen strucni stab, te da klub dobije obestecenje za eventualnu prodaju tih pojacanja damas sutra.Mnogi su sumnjali i u nasoj Upravi u strucnost arapa, ali je Romeo Jozak garantovao da njihova grupacija nece dopustiti da projekat propadne (citaj: dobicete pare koje ce garantovati da dodju igraci sto bi spasilo ekipu od ispadanja, ali i trenera od otkaza).

Ja sam bio skeptican zasto pare nisu dosle odmah po potpisu sporazuma, ali evo ocigledno je da je bio neki rok koji nisu ispostovali.Gdje je zapelo i zasto su nas izvarali, ne znam, ali niko ne moze reci da uprava nije pokusala nesto uraditi u vrlo trskoj situaciji i da nisi polazali zube cim nas je neko poceo vuci za nos.

Takodje cu reci da klub bas i nije toliko bez novca.Nije kraj svijeta raskid ovog sporazuma.Dosta od mene, a ranije iznesoh kako bih reorganizovao klub da se ja pitam.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:59 am

fanaticZeljin je napisao/la:
sri jan 03, 2024 12:20 am
LARSSON je napisao/la:
sri jan 03, 2024 12:18 am
DR.HOUSE je napisao/la:
sri jan 03, 2024 12:14 am
Storme znaci hladno se ovdje neki zajebaju s rajom ovaj Larson i to kako je to dopušteno,jos sad ovdje provocira nesto hajde molim vas malo reagujte
Blago vama kad su vam larsson i kruzik najveci krivci, i sto niste kapacitet da skontate sta je zajebancija a sta pravo.

Hocetel nam oprostit ruznu proslost, s obzirom da ste Osimu oprastali, al mi necemo dovest Zelju pred raspad kao on.
Kralju, bas je raji do Vase bolesne zajebancije, malo nam je losih desavanja u zadnje vrijeme, nisi realan lik majke mi
Imas čovjeka koji te vodi naprijed. Sve to batališ da bi za tri mjeseca, ispalo da se neko zajebaje.
Člansku neću kupiti iz inata. Imal iko odgovornosti i mrvu? Do kada metode uzaludnih pokušaja?
Kako neko napisa,Kovačević je bio za sve ove zeze, ali da člabovi UO otplate Bašića. Niko nije smio svojim džepom garantovat. Sve o trošku Želje. Ma j... te se bez mene.
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 12:59 am

Evropa, Amir...para ima, ali ovo sa Saudima nas je trebalo dici na novi, veci nivo. Sve mislim da ovo ima i veze sa Vicom koji je nedavno dole bio. Da nije sta dogovorio za Borac umjesto nas
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 1:01 am

Jel moguće da vazda nas neko izvara, nekako ne vjerujem ni da smo mi najpošteniji na svijetu a svi drugi lopovi. Dok nam se kroz klub morž šeta kad je njemu ćeif.
Nije kraj svijeta ali je definitivno veliki korak u nazad a vjerujem da u klubu itekako ima i prevladava ta struja koja "spašava" klub od napretka tj. ulaska trećih lica u klub
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 1:03 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jan 03, 2024 12:42 am

Ja sam bio skeptican zasto pare nisu dosle odmah po potpisu sporazuma, ali evo ocigledno je da je bio neki rok koji nisu ispostovali.Gdje je zapelo i zasto su nas izvarali, ne znam, ali niko ne moze reci da uprava nije pokusala nesto uraditi u vrlo trskoj situaciji i da nisi polazali zube cim nas je neko poceo vuci za nos.

Takodje cu reci da klub bas i nije toliko bez novca.Nije kraj svijeta raskid ovog sporazuma.Dosta od mene, a ranije iznesoh kako bih reorganizovao klub da se ja pitam.

Svaka tebi čast pa ti vjeruješ našim ljudima, ja više vjerujem da je do nas nego do njih.
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 1:03 am

salle86 je napisao/la:
sri jan 03, 2024 1:01 am
Jel moguće da vazda nas neko izvara, nekako ne vjerujem ni da smo mi najpošteniji na svijetu a svi drugi lopovi. Dok nam se kroz klub morž šeta kad je njemu ćeif.
Nije kraj svijeta ali je definitivno veliki korak u nazad a vjerujem da u klubu itekako ima i prevladava ta struja koja "spašava" klub od napretka tj. ulaska trećih lica u klub
Nije korak unazad. Samo je korak koji pravi slijepac. Zeljo ti dodje ko slijepac, kojeg uzmes i pustis preko prvog semafora na crvenom. Pa šta bude.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 1:09 am

LARSSON je napisao/la:
sri jan 03, 2024 1:03 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jan 03, 2024 12:42 am

Ja sam bio skeptican zasto pare nisu dosle odmah po potpisu sporazuma, ali evo ocigledno je da je bio neki rok koji nisu ispostovali.Gdje je zapelo i zasto su nas izvarali, ne znam, ali niko ne moze reci da uprava nije pokusala nesto uraditi u vrlo trskoj situaciji i da nisi polazali zube cim nas je neko poceo vuci za nos.

Takodje cu reci da klub bas i nije toliko bez novca.Nije kraj svijeta raskid ovog sporazuma.Dosta od mene, a ranije iznesoh kako bih reorganizovao klub da se ja pitam.

Svaka tebi čast pa ti vjeruješ našim ljudima, ja više vjerujem da je do nas nego do njih.
Vidi, stvarno ne znam do koga je i ko je koga izlevatio, ali je cinjenica da pare nisu dosle.To znamo.

Poznavajuci nase drustvo, ne mogu iskljuciti ni mogucnost da su ljudi vidjeli u kakvu cirkus i namjestaljku od lige su dosli i procijenili da njihov covjek tu ne moze napredovati i da nema razloga da u takvoj atmosferi bilo sta ulazu.Apsolutno realna teorija.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 1:13 am

Dajte ba **** vas insajderi i prepucavanja dok nam se kuca ekser u kovceg, koji vam je ***** ljudi? **** vas ismijavanja i prozivanja, jeste u pregovorima igrac iz Panate (E.C) i drugi iz Dinama (A.M), koliko god to smijesno zvucalo, ali je nakon ovog sada vjerovatno sve to upitno u najboljem slucaju. Ja cijenim da svi planovi otpadaju i da ce da ulete neki nasi vatrogasci, a onda smo ga tek popusili. A vi nastavite prozivati jedni druge, to ce nam bas pomoci.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 1:20 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jan 03, 2024 1:09 am
LARSSON je napisao/la:
sri jan 03, 2024 1:03 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jan 03, 2024 12:42 am

Ja sam bio skeptican zasto pare nisu dosle odmah po potpisu sporazuma, ali evo ocigledno je da je bio neki rok koji nisu ispostovali.Gdje je zapelo i zasto su nas izvarali, ne znam, ali niko ne moze reci da uprava nije pokusala nesto uraditi u vrlo trskoj situaciji i da nisi polazali zube cim nas je neko poceo vuci za nos.

Takodje cu reci da klub bas i nije toliko bez novca.Nije kraj svijeta raskid ovog sporazuma.Dosta od mene, a ranije iznesoh kako bih reorganizovao klub da se ja pitam.

Svaka tebi čast pa ti vjeruješ našim ljudima, ja više vjerujem da je do nas nego do njih.
Vidi, stvarno ne znam do koga je i ko je koga izlevatio, ali je cinjenica da pare nisu dosle.To znamo.

Poznavajuci nase drustvo, ne mogu iskljuciti ni mogucnost da su ljudi vidjeli u kakvu cirkus i namjestaljku od lige su dosli i procijenili da njihov covjek tu ne moze napredovati i da nema razloga da u takvoj atmosferi bilo sta ulazu.Apsolutno realna teorija.
Al kako baš nas, sve što je potencijalno dobro, može izvaditi iz govana, zaobiće, iskomplikuje se, mi (ne)namjerno zajebemo?

***** mu ne može uvijek do drugih biti
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 597
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 1:20 am

Mulalic Edis je napisao/la:
sri jan 03, 2024 12:29 am
Najgori moguci scenarij poslije ispadanja iz lige. Nakon sto si nesto zaradio od evrope, Amira i vidio svjetlo na kraju tunela opet se vracas u mrak. Ulazes horuk u igracki kadar pazi sad, da bi ostao u ligi. Ulazes na zimu svim silama da bi ostao u ligi, a nisi ulagao u augustu kad je trebalo da ponovo probas otici u evropu. Evo ulozit cemo tesko dobijene pare, ostat ce Zeljo u ligi i sta onda u decembru 2024, opet humanitarni broj? Za sportski neuspjeh najzasluzniji Samir Bekric, izvarao nas za Hodzica i Santosa, doveo kriminalne igrace, na prevaru smjenio Basica...covjek je i dalje tu, jel to realno? Covjek pregovara s igracima i ponovo dovodi...bruka.
Sta reci o upravi? Obecanja i pusta slova na papiru. S ovim s Arapima su nas doveli na 10 mjesto. Sta je s Jugom i biletarnicom?
Na kraju krajeva, ono najvaznije, Zeljo novac od evrope i transfera Hadziahmetovica trosi da bi opstao u ligi bez ikakvog plana za dalje. Zalosno.
Potpisujem.
FCŽ
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 1:38 am

ne bi me iznenadilo da su nasi u klubu imali prevelika ocekivanja od ovog, cim kod nas ima 2-3 mozda i vise nekakvih struja ne moze to nikada i ni sa kim izaci na dobro....
idemo dalje sami sa tim strujama, jos sjebaniji nego prije 2 mj, sa jos gorim OP, sa jos siromasnijim shopom itd itd.... ali nema nam druge, nema ih i jbg sad, mi moramo dostici dno (nadam se da to nije ispadanje) da bi krenuli makar malo naprijed...
Država Željo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 2:57 am

Nakon tacno 5 godina prodas covjeka za instant uspjeh i opet padnes. Sudbina ti servira priliku da svima, a ponajvise sebi dokazes da si naucio iz gresaka. Nikad pameti doci. Sve bismo mi opet ponovo. Nista, idemo dalje za iste pare.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 19 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija