Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 12:27 pm

Bilo proslo ne ponovilo se. Zaista je bilo tesko gledati subotnju utakmicu.

U jednu ruku razumijem trenera, on ne moze kroz treninge znati koliko koji igrac moze pruziti i na kojoj poziciji, zato je svim igracima pruzio sansu i nadam se da se je uvjerio koga ce OTPISATI.

Za par dana nam dolazi Velez, sta ocekivati u ovoj utakmici. Zaista su jedna kompaktna ekipa i bice nam pravo tesko. Nasim p,ickicama nista nije sveto i j.ebe se njima sto se igra na nasoj Grbavici.

U petak bih izveo sastav pod uslovom da svi budu zdrvavi.

Muftic-Jasarevic Kosoric Cocalic Ćosić- Selimovic Al Jaber Stilic- Šabić Krpic Boljevic.

Olako smo mi prekrizili Jasarevica s obzirom da nam je to JEDINI lijevi bek u ekipi. Ovo je najveca zamjerka Bekricu sto smo u sezonu usli sa samo JEDNIM lijevim bekom i smatram da je isti morao igrati do kraja polusezone. Improvizacije sa Sabicem, Cosicem i Galicem na lijevoj strani su bile katastrofalne
Alea iacta est!
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 12:31 pm

Odlicno Zvonimir Nikolic
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 1:54 pm

Evo pročitah na gg da će se na današnjem treningu pojaviti dva nova igrača na probi, jedan je Mario Musa lijevi bek, a drugog nisu spomenuli.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 2:00 pm

Sky1 je napisao/la:
pon dec 04, 2023 1:54 pm
Evo pročitah na gg da će se na današnjem treningu pojaviti dva nova igrača na probi, jedan je Mario Musa lijevi bek, a drugog nisu spomenuli.
I ponovo starohan
pamet nije skupa samo je nigdje nema kupiti!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 2:38 pm

Stani kakav ba Musa, pa lik ima 34g :rofl: ko njega dovodi? Opet arap skautirao hahaha ili je rumeni seljak to iskopao?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 3:05 pm

zvijezda uzme zrinjski, sad imaju 8 bodova. a mi 19. s dvije pobjede protiv nas, imaju 14 a mi 19. kako igramo, postoji opasnost da nas i zvijezda pretekne, iako nisam to mislio do sada.
100/94/37/34 - i to je to!
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 3:11 pm

Tolerancija navijača, kada je u pitanju podrška fudbalerima, ima svoj prag, koji su igrači Želje prešli u Tuzli.

Manekeni na terenu, čast izuzecima, priredili su nam još jedno neprijatno iznenađenje u nizu.

Je li ovako sraman i bezobrazan pristup način da nam se zahvalite za podršku koju ste do sada dobijali?

Na ovom primjeru se potvrdilo da su igrači ''kvarljiva roba'', ali s druge strane je dobro da navijači Želje vide i shvate s kim imaju posla i da se ne trebaju vezivati za njih. Ostavimo ih sada po strani...

Sa ovim porazom Željo se primakao dnu tabele i jasno je da izlaz iz ove krize nimalo neće biti lagan posao.
Kada se redaju pobjede ili kada Željo igra u Evropi stadion je pun ili skoro pun i to je razumljivo, dok kada ''brod počne da tone'' stadion se polahko prazni, e to je trend koji treba da zaustavimo i da pokažemo da smo mi tu i kada je najteže i da smo baš tada najzagriženiji! Utakmica protiv Posušja je bila dobar putokaz za ovo što se piše iz razloga jer je kop bio pun, ali navijači sa ostalih tribina mogu i moraju bolje i trebaju se ugledati na Jug! Ovo je posljednja domaća utakmica u ovoj godini na našoj Grbavici, ne smijemo podbaciti sa posjetom.

Pored toga što je derbi utakmica pred nama rezultatski veoma bitna, također je bitna i što na njoj Manijaci tradicionalno obilježavaju rođendan grupe. Iskoristit ćemo ovu priliku da pozovemo sve navijače Želje koji se na neki način osjećaju Manijacima da nam se pridruže u kopu, jer tu im je i mjesto odakle najviše mogu pomoći klubu.

Također razlog više za dolazak na Jug je i to što je ovo možda i posljednja utakmica na ovoj/staroj Južnoj tribini, prije njene rekonstrukcije, koja će nadamo se početi na pauzi.

Utakmica se igra u petak sa početkom u 18:00 h.
Ne kasnite sa ulaskom na stadion!

Poslije posla, škole, treninga, prije večernjeg izlaska – pravac Grbavica, pravac Jug!

SVI NA JUG!
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 3:12 pm

Narednih 5 utakmica, kući Velež, Zrinjski, Sarajevo, u gostima Gošk (mi smo im velika nada) i Široki. Ne vidim gdje mi možemo doći bar do jednog boda.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 5:45 pm

Valter je napisao/la:
pon dec 04, 2023 3:12 pm
Narednih 5 utakmica, kući Velež, Zrinjski, Sarajevo, u gostima Gošk (mi smo im velika nada) i Široki. Ne vidim gdje mi možemo doći bar do jednog boda.
Bil' nam valjao Amaw sad, šta misliš.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 5:54 pm

Mi cemo ispasti. Ovo fakat nije ironicno niti ista. Bez premca najgori u ovoj ligi pa vi vidite...
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 5:56 pm

Evo upravo gledao Zvijezdu 09 na transfermarkt, pa ljudi imaju mnogo kvalitetniju ekipu, nego mi. Bgm mi smo najtanji od ekipa u donjem dijelu, ne pretjerujem nimalo.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 6:02 pm

Nije mene strah sekunde, Bekric ce dovesti pojacanja hahahaha odlazi rumena ubleho.

Sta bi sa najavama za arape, hoce li uletiti sta para?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 6:57 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 04, 2023 6:02 pm
Nije mene strah sekunde, Bekric ce dovesti pojacanja hahahaha odlazi rumena ubleho.

Sta bi sa najavama za arape, hoce li uletiti sta para?
Hahhaha majstor je to , valja dovesti nekakvog Musu na zalasku karijere na probu i migranta nekog , dobro smo krenuli u zimski prelazni rok
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 7:00 pm

Sky1 je napisao/la:
pon dec 04, 2023 5:45 pm
Valter je napisao/la:
pon dec 04, 2023 3:12 pm
Narednih 5 utakmica, kući Velež, Zrinjski, Sarajevo, u gostima Gošk (mi smo im velika nada) i Široki. Ne vidim gdje mi možemo doći bar do jednog boda.
Bil' nam valjao Amaw sad, šta misliš.
Ti ovo valjda da me što prije pređeš u broju postova, Ne sekiraj se, trebat će ti dan, maksimalno dva jer toliko toga mudrog imaš za reči.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 7:09 pm

Jedan je došao po preporuci, a drugog je trener kontaktirao.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 7:22 pm

Dao bih sve na svijetu da mogu saznati po kojem osnovu je dosao na probu ovaj od 34 godine, koji od 2017 do danas ima ukupno odigranih 19 utakmica, a bez kluba je vec godinu i po dana. Da li je u pitanju necija preporuka, licna zelja, strucna analiza ili instinkt ?
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 7:22 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 04, 2023 6:02 pm
Nije mene strah sekunde, Bekric ce dovesti pojacanja hahahaha odlazi rumena ubleho.

Sta bi sa najavama za arape, hoce li uletiti sta para?
I ako uleti sigurno se Bekric nece nista pitati...
Dzaba su mu one kafe sa Amarom...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ghamaz
Postovi: 61
Pridružen/a: uto okt 31, 2023 6:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 7:24 pm

Neko reče da je onaj bek iz Stupčanice Camavinga dogovorio sa Zrinjskim. Izgleda da je danas bio kod nas na probi.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 7:40 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 04, 2023 6:02 pm
Nije mene strah sekunde, Bekric ce dovesti pojacanja hahahaha odlazi rumena ubleho.

Sta bi sa najavama za arape, hoce li uletiti sta para?
Sad ce Arapi, samo što nisu :rofl:
ljudi povjerovali u ovakve stvari
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 04, 2023 8:16 pm

Rustemovica sto smo gledali u nasem dresu gledali smo....noga
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], rodrigo87, salle86 i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija