Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 9:07 pm

Jacksparrow je napisao/la:
sub dec 02, 2023 8:40 pm
Kakvo nase pravljenje ekipe mi ne mozemo ni trenera da istrpimo vise od 6 mjeseci...
Pa ti sam misliš da je Bašić idalje trener🤣
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 9:11 pm

ubaceni element je napisao/la:
sub dec 02, 2023 8:52 pm
Ma mi jednostavno moramo sve rastjerati, ostaviti Boljevica i Vahida jer su tu kratko i nadam se da jos nisu povukli luzeraj od ostalih. Ostaviti Stilica da igra pola sata, Cocalica kao nekog mentora za mladje, a ostalo preko 22 godine sve napenaliti, a vjerovatno i ove mladje jer slabo tu hljeba ima. Nama treba 15 novih igraca jebote, al nekad se mora presjeci i to je to. Nema se vise sta cekati.
Zato što sve gledate sa emocijama, zato nas te legende kluba i jebu. Dok se ne raskrsti sa emocijama,nema nama napretka. Nemamo mi ništa ni od Štilićevih pola sata da bi se zauzimalo mjesto nekom pojačanju ili omladincu kojima ćemo morati davati vise prilike. Zapamtite, sve do jednog od stare garniture potrebno je zamijeniti, u najboljem slučaju sve do jednog u igrackom rosteru. (eventualno dvojice trojice koji pokazuju kvalitet od vecine)
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 9:17 pm

Al kako bih ja volio čuti od igrača šta oni misle o svemu ovome. Kakvo je njihovo mišljenje kako o situaciji tako i o njima samima
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 9:19 pm

Jedini ko se treba vratiti je Gredić i da dovede par ljudi od povjerenja. Ni Amar, ni Miske, ne neko ko je nečiji, nego naš, Željin.
Dolazak ili Amara ili Senada samo će dovesti do podjele, a ona nam sad najmanje treba.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 597
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 9:25 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
sub dec 02, 2023 9:07 pm
Jacksparrow je napisao/la:
sub dec 02, 2023 8:40 pm
Kakvo nase pravljenje ekipe mi ne mozemo ni trenera da istrpimo vise od 6 mjeseci...
Pa ti sam misliš da je Bašić idalje trener🤣
ja sam mozda sarkastican bio :P
FCŽ
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 9:26 pm

Kako Vam se vise da raspravljati o Senadu i Amaru? Nabijem ih obojicu.

Jel Mekic izasao na shishu?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 10:07 pm

Ocigledno da nam je neophodan generalni remont, kako u igrackom kadru, tako i sire, ali je problem sto niti imamo kvalitetnih rezervnih dijelova, niti realne mogucnosti da ih nabavimo.
Skauting je za nas nepoznat pojam, a, eto, primjera radi, kako oni iz Veleza uspjese " iskopati " Oreca ( navodno da mu je plata 1500 maraka ), a mi dovodimo Alisona, Rustemovica, Bibera i njima slicne...Kakve velike rezove i pojacanja mozemo ocekivati na zimu kada nam sef ne poznaje niti jednog igraca sa ovih prostora, skauting nemamo, a sportski direktor...bolje da ne kazem...Sve je ovo postalo tako tuzno...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 10:46 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
sub dec 02, 2023 9:11 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub dec 02, 2023 8:52 pm
Ma mi jednostavno moramo sve rastjerati, ostaviti Boljevica i Vahida jer su tu kratko i nadam se da jos nisu povukli luzeraj od ostalih. Ostaviti Stilica da igra pola sata, Cocalica kao nekog mentora za mladje, a ostalo preko 22 godine sve napenaliti, a vjerovatno i ove mladje jer slabo tu hljeba ima. Nama treba 15 novih igraca jebote, al nekad se mora presjeci i to je to. Nema se vise sta cekati.
Zato što sve gledate sa emocijama, zato nas te legende kluba i jebu. Dok se ne raskrsti sa emocijama,nema nama napretka. Nemamo mi ništa ni od Štilićevih pola sata da bi se zauzimalo mjesto nekom pojačanju ili omladincu kojima ćemo morati davati vise prilike. Zapamtite, sve do jednog od stare garniture potrebno je zamijeniti, u najboljem slučaju sve do jednog u igrackom rosteru. (eventualno dvojice trojice koji pokazuju kvalitet od vecine)
Gledam kvalitetom, covjek je jos uvijek nas daleko najkreativniji igrac i za tih pola sata koliko ima snage isplati ga se ostaviti. Cisto sumnjam da ce to “pojacanje” biti bolji igrac od Stilica.
 
SamoNapad
Postovi: 433
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 10:48 pm

Idealno bi bilo da ovo bude zadnja utakmica na starom jugu i da se puste karte dan dva ranije da to pokupujemo. Da se poslednji put skupimo tu jer smo svi poceli tu , od igraca nežs nista. Ako je ovo izvodivo da to izguramo ko navijaci i onako odavno se na nasem stadionu ne igra nists zanimljivo. Na kraju posaljes sliku svima a i ovim igračima da nikad nece igrat u boljoj atmosferi.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 11:16 pm

salle86 je napisao/la:
sub dec 02, 2023 9:17 pm
Al kako bih ja volio čuti od igrača šta oni misle o svemu ovome. Kakvo je njihovo mišljenje kako o situaciji tako i o njima samima

Sta ces cuti od nepismene bande, ako bi znali napisati 15 povezanih rečenica smislenih ispravno evo glava... Kad bi pocela kreveljenja kako je neko drugi kriv svi sa foruma bi dobili cir na želucu
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 11:17 pm

nakon par sati razmisljanja, i nije tako lose. daleko smo od ispadanja, a sudeci prema igrama, pripadamo dole za borbu oko opstanka. to je pozitivno da necemo ispasti. poraz ko poraz boli, ali ybg, pobjedicemo nekako one dole timove kuci, nema sanse da nas zvijezda prestigne. :)
100/94/37/34 - i to je to!
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 11:18 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sub dec 02, 2023 11:17 pm
nakon par sati razmisljanja, i nije tako lose. daleko smo od ispadanja, a sudeci prema igrama, pripadamo dole za borbu oko opstanka. to je pozitivno da necemo ispasti. poraz ko poraz boli, ali ybg, pobjedicemo nekako one dole timove kuci, nema sanse da nas zvijezda prestigne. :)
6 bodova i nije tako daleko, fasuj naredne dvije i to ce biti 3 boda razlike plafon. Na to dodaj da svi ispod nas imaju utakmicu manje.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 11:48 pm

Biće teško, kada krene borba za opstanak, Tuzla je automatski u prednosti, Azmir je u Savezu, imaju bolje igrače, izmedju nas i Igmana će biti borba za drugog putnika u Federalnu. Zvijezda je vjerovatno ispala, mada i oni igraju smisleniji fudbal od nas.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2023 12:20 am

Sky1 je napisao/la:
sub dec 02, 2023 11:48 pm
Biće teško, kada krene borba za opstanak, Tuzla je automatski u prednosti, Azmir je u Savezu, imaju bolje igrače, izmedju nas i Igmana će biti borba za drugog putnika u Federalnu. Zvijezda je vjerovatno ispala, mada i oni igraju smisleniji fudbal od nas.
Kako je ovo tuzno sto je istinito. I onda se raja buni kad kazes da je tako. Druze ne tjeram nikog samo dobro bas i nije.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2023 12:31 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned dec 03, 2023 12:20 am
Sky1 je napisao/la:
sub dec 02, 2023 11:48 pm
Biće teško, kada krene borba za opstanak, Tuzla je automatski u prednosti, Azmir je u Savezu, imaju bolje igrače, izmedju nas i Igmana će biti borba za drugog putnika u Federalnu. Zvijezda je vjerovatno ispala, mada i oni igraju smisleniji fudbal od nas.
Kako je ovo tuzno sto je istinito. I onda se raja buni kad kazes da je tako. Druze ne tjeram nikog samo dobro bas i nije.
Ma nije dobro nikako ali nadati se nekom čudu, svašta je naš Željo preživio, nadati se i ovo će. Moramo svi na Velež nema druge, poslati poruku dušmanima da se ne igraju, a i igračima.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2023 5:12 am

dzulijano_pike je napisao/la:
sub dec 02, 2023 9:19 pm
Jedini ko se treba vratiti je Gredić i da dovede par ljudi od povjerenja. Ni Amar, ni Miske, ne neko ko je nečiji, nego naš, Željin.
Dolazak ili Amara ili Senada samo će dovesti do podjele, a ona nam sad najmanje treba.
Koji ce nam qrac i on....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2023 9:19 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
sub dec 02, 2023 11:17 pm
nakon par sati razmisljanja, i nije tako lose. daleko smo od ispadanja, a sudeci prema igrama, pripadamo dole za borbu oko opstanka. to je pozitivno da necemo ispasti. poraz ko poraz boli, ali ybg, pobjedicemo nekako one dole timove kuci, nema sanse da nas zvijezda prestigne. :)
Nije ono poraz. Ono utakmice što sam ja gledao (nekih sat vremena) mi smo primili tricu, mogli/trebali još toliko i nismo se sastavili nikako.
Onako loše sumnjam da bi i kadeti odigrali.
A protivnik ekipa koja bi vrlo lako mogla biti drugoligaš dogodine
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2023 9:22 am

Sky1 je napisao/la:
sub dec 02, 2023 11:48 pm
Biće teško, kada krene borba za opstanak, Tuzla je automatski u prednosti, Azmir je u Savezu, imaju bolje igrače, izmedju nas i Igmana će biti borba za drugog putnika u Federalnu. Zvijezda je vjerovatno ispala, mada i oni igraju smisleniji fudbal od nas.
Ja koliko sam čuo Amir je sinu prepustio klub, od tad im je krenuo sunovrat.
I prošle sezone je bilo ili oni ili Sloboda. Sloboda se vrlo je izvjesno vraća tako da sam mišljenja da će TC lagano u prijašnje stanje (Sloga SH)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2023 9:43 am

Igraci su bili kivni na premije i odnos uprave prema njima. To je bilo nekad krajem augusta. Oko premija za evropu nesto je smuljano na relaciji Uprava - Bekric - igraci.
Sve su to nebitne stvari naspram ovih termina koji oni igraju u plavom dresu. To je nedopustivo.
Nekima smo dali i para fino. Kako nas je onaj Ovcina nasamario i nas i Veleza, tamo poslije Aeka tri utakmice odigrao, kod nas sveze dva puta po 56 minuta i nestane 5 utakmica, pa se vrati pogrijesi jednu, pa opet rovit. Jos on i Cosic nemaju pozicije. Sreca na godinu ugovor.
Grande Miske 💪
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 03, 2023 10:27 am

Mulalic Edis je napisao/la:
ned dec 03, 2023 9:43 am
Igraci su bili kivni na premije i odnos uprave prema njima. To je bilo nekad krajem augusta. Oko premija za evropu nesto je smuljano na relaciji Uprava - Bekric - igraci.
Sve su to nebitne stvari naspram ovih termina koji oni igraju u plavom dresu. To je nedopustivo.
Nekima smo dali i para fino. Kako nas je onaj Ovcina nasamario i nas i Veleza, tamo poslije Aeka tri utakmice odigrao, kod nas sveze dva puta po 56 minuta i nestane 5 utakmica, pa se vrati pogrijesi jednu, pa opet rovit. Jos on i Cosic nemaju pozicije. Sreca na godinu ugovor.
Ma iz aviona se vidi da nije zdrav odnos sekunde. Nije moguće da je ovoliki nekvalitet, već jednostavno nikome nije stalo, samo se čeka prilika da se digne sidro.
I nije to samo sad, imam osjećaj da tako radimo 2-3...5 godina, zato nam se i ovo stalno ponavlja. Jedno se dogovori pa se čim se ustane "iza stola" počne muljati i zavlačiti. U takvoj atmosferi ne može se naprijed. I onda kad i bi, kasno bude jer je voljni momenat zakasnio.
I ne može me niko živ ubijediti da se uvijek ali uvijek slučajno na slikama skupa nađu jedan do drugog Amar, Bekrić, Kosorić i ta "stara garda" koja je slika i prilika balijskog/balkanskog mentaliteta gdje te u oči gleda i laže, mulja i petlja i gdje nam se to po milion puta do sad obilo o glavu.
Jer nemoguće da svake godine evo zadnjih x sezona mi čekamo kraj polusezone da napravimo rezove i riješimo se nekih igrača a onda opet jovo nanovo.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Stuart2 i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija