Moderator/ica: storm_raider

 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 7:47 pm

Svi koji koriste Eronet nek napuste temu. Ne zove se HB, ali je isto govno.
 
400000razloga
Postovi: 248
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 7:53 pm

salle86 je napisao/la:
čet nov 02, 2023 7:35 pm
Blaževića?
Da kao jedan od primjera kako se može doći u Želju, "primati" loptu kao što je on prima i pružiti ono što je on pružio...
Blažević je nebitan.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 7:53 pm

Sve ovo postavlja pitanje vrijedi li,stvarno vise muka od svega
 
400000razloga
Postovi: 248
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 8:04 pm

Ako je 7 mjeseci dugoročno rješenje,
onda kakvo je ova uprava rješenje? dugoročno, kratkoročno ili nikakvo?
Ako u istoj rečenici objaviš da je izvršen povrat pozajmica Amaru i Senadu, (a dobro poznaješ genezu i jedne i druge pozajmice), onda ili nisi normalan, ili nisi dobronamjeran, ili nisi sposoban.
Ako u momentu kada je red za karte bio do kružnog toka kod pekare AS, u fan shopu imaš "6 artikala" onda neko treba da leti naglavačke, a to ne trebaju biti ni trener ni navijači.
 
SanMan
Postovi: 1242
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 8:10 pm

Ne kontam što sad "plačemo" ovoliko za odlaskom Bašića - nikad ni jedan trener se nije zadržao ovoliko sa ovim brojem poraza - bez obzira na razloge.
Da je kod nas sve idealno:
dobri igrači, profesionalci, jake zamjene, dobre plate, poštuju trenera i navijače mogo bi svako biti trener - ali..... znamo kako je kod nas
Ovi "školovani" treneri kod nas najgore prolaze - moramo imati nekog "našeg" koji poznaje i igrače (njihovo (ne)znanje i mahalanje) i finansisko stanje kluba (tj mogućnosti uprave) i da im j... sve na treningu a pogotovo da ih zajebavaju na utakmicama - haj malo na tribine "legendo" Želje jer si loš i ne zalažeš se,
trenera sa mudima
e ko je taj pojma nemam
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 8:19 pm

Ima tu istine, treba im kandzijas, a ne trener.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 8:44 pm

Ne možeš reći hoćemo mladog, perspektivnog trenera istrpit ćemo ga, pa ga šutneš nakon par loših rezultata. Namjerno kažem rezultata, jer igra nije bila toliko loša. Ne znam kako vam to nije jasno. Arteta u Arsenalu je tjeran toliko dugo ali ga nisu smijenili i eto čovjek zamalo titulu pored Cityja osvoji. Nemamo mi strpljenja ni za šta, prije je bilo daj da istok napravimo pa makar 10 godina ne igrali Evropu, pa kad je krenulo malo nizbrdo odmah tjeraj sve. Užasni smo.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 9:08 pm

kada bi neko privatizovao klub i ulozio u njega, kakvi smo, vrlo brzo bi doslo do problema na relaciji vlasnik - navijaci
Država Željo
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 9:21 pm

Bekrić:" Poštovanje, gospodine, kako ste?"

Ivica Osim: "Dobro je. Ti si malo ovako, tukneš malo, prokis'o si malo u odnose na ove ostale."

Bekrić:"Dobro je, dobro je. Vi dobro?"

Ivica Osim:"Pa, dobro je." slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 9:40 pm

Ide u subotu jebavanje majki u 10 minuti ako ne budemo vodili bar 1:0....ali tako je kako je, uprava je za ovo kriva, kako to da su navijaci imali strpljenja a oni nisu, pa zar nam nisu rekli da radimo na dugorocnim stvarima i da za to treba strpljenja...oni se sami sebi popisali usta e zato ce u subotu biti cirkus, tek ce igraci vijdeti kakvu su podrsku imali svo vrijeme...
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 9:58 pm

Za tri mjeseca smo smanjili dugovanje za 1,8 miliona ili 600 k maraka, prosjecno, svakog mjeseca, a vec poodavno smo se svi slozili da nam je u datom trenutku i u situaciji u kojoj smo
se nalazili to, nazalost, jedini i osnovni prioritet. Zar smo to vec zaboravili ? Ne znam kako i odakle smo namakli taj novac i iskreno se nadam da u finansijskom izvjestaju za posljednji
kvartal 2023. godine nece pisati da smo smanjili kratkorocne, a povecali dugorocne dugove, ali, bilo kako bilo ,to je ono najvaznije u putu ka ozdravljenju. O cemu vi kukate, kakvi Basici,
Bekrici, kakve ustaske televizije, sve je to apsolutno nevazno i minorno, jedino je Zeljo vazan, sve drugo je apsolutno nebitno. A ako hocemo da nam i potomci navijaju za najdrazi Klub,
moramo se drzati prioriteta i rjesavati ih po hijerarhiji njihove vaznosti.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:13 pm

Nijedna odluka iz kluba kao ova od jucer me nije ovako ohladila od kluba,ali bas nijedna

I ja mislim cak sam siguran da ce biti neki cirkus u subotu

Svejedno mi da li dobili ili izgubili 10:0
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:19 pm

Legenda juga i kluba! slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:25 pm

Uprava OK, stabilizacija prije svega, pošteni su i to nam najviše treba poslije Amara, njegovih Uprava, zamalo smo se ugasili i ne smijemo to zaboraviti. Mene strah da se Rumenku sada ne pridruži Morž, pa da onda ne kontaminiraju jug i eto belaja. Mada je trenutni jug jako dobar i glavna brana odbrane kluba i ocekujem da ce imati neku poruku u subotu.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:32 pm

Sky1 je napisao/la:Šta ovo pišu da su Bekrićevi štandovi sa sokovima i grickalicama, da li je to istina ybt
Isto neko napisa da je Bekric Amar 2, izgleda nije daleko od istine, nazalost. Ima li iko da voli Želju, osim bas običnih smrtnika.
Ovo fakat nema smisla pisati, ne treba izmišljati neistine da se navodno kao negdje piše, ne treba ovo forumu sport1.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:42 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet nov 02, 2023 10:19 pm
Legenda juga i kluba! slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Pa poruka je na mjestu, u klubu je od 2006 do 2022. bio kao igrac, ostavio veliki trag, napravio transfer, bio najbolji igrac lige, osvajao trofeje, redovno rijesavao derbije...ne znam sta treba vise. I kao sportski direktor je otisao u evropu s Vegom i Haracicem i sa pripremama na umjetnoj travi u Konjici. Isto tako je apsolutno odgovoran za ovu sad situaciju sa svojim petljanjem i lazima. I treba otici, ali interno uz razgovor bez seljakluka. Vecini ovdje je problem sto je on rekao da je Misimovic fudbalska neznalica i isto neke hijene valjate gluposti. Ne znam kako ste uspjeli ovu sad krizu okrenuti opet na Amar vs Miske. Degeni.
Pravite mucenika od Basica. Jeste vi gledali Zelju ove sezone? Pa s onakvim izdanjima u gostima i s dva niza sa po 4,5 poraza u 6 mjeseci ni Ferguson ne bi bio svetac kao on sad. Ide se iz krajnosti u krajnost. Nije trebao prvi ici, ali daleko da cemo propasti jer je otisao.
Uprava je trebala dici sidro prvo, pa Bekric, pa tek onda Basic.
Igraci su posebna prica, ali koliko para toliko muzike. Najgore od svega je gledati ove papcice sto preko lajkova i shisha dodjose u ovaj ogroman klub. Citac zivot ce pricati da su u Zelji igrali.
Idemo se skupiti u subotu. Ostali smo mi i ime. A dok je nas i on ce da traje.
Grande Miske 💪
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 10:49 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
MiroslavKruzik je napisao/la:
čet nov 02, 2023 10:19 pm
Legenda juga i kluba! slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Pa poruka je na mjestu, u klubu je od 2006 do 2022. bio kao igrac, ostavio veliki trag, napravio transfer, bio najbolji igrac lige, osvajao trofeje, redovno rijesavao derbije...ne znam sta treba vise. I kao sportski direktor je otisao u evropu s Vegom i Haracicem i sa pripremama na umjetnoj travi u Konjici. Isto tako je apsolutno odgovoran za ovu sad situaciju sa svojim petljanjem i lazima. I treba otici, ali interno uz razgovor bez seljakluka. Vecini ovdje je problem sto je on rekao da je Misimovic fudbalska neznalica i isto neke hijene valjate gluposti. Ne znam kako ste uspjeli ovu sad krizu okrenuti opet na Amar vs Miske. Degeni.
Pravite mucenika od Basica. Jeste vi gledali Zelju ove sezone? Pa s onakvim izdanjima u gostima i s dva niza sa po 4,5 poraza u 6 mjeseci ni Ferguson ne bi bio svetac kao on sad. Ide se iz krajnosti u krajnost. Nije trebao prvi ici, ali daleko da cemo propasti jer je otisao.
Uprava je trebala dici sidro prvo, pa Bekric, pa tek onda Basic.
Igraci su posebna prica, ali koliko para toliko muzike. Najgore od svega je gledati ove papcice sto preko lajkova i shisha dodjose u ovaj ogroman klub. Citac zivot ce pricati da su u Zelji igrali.
Idemo se skupiti u subotu. Ostali smo mi i ime. A dok je nas i on ce da traje.
Hajde, molim te, argumentuj mi ovo da je neko pokrenuo priču oko Misimovića...čovječe, jeste l' realni, ko spominje Misimovića, šta ga petljate svaki put kad treba braniti legende Bekriju i Osima? Daj argumentuj mi ko je i čime okrenuo priču na Amar vs Miske u kontekstu Bekrije, pa da ti nekog' nazivaš degenom?!

Evo, lijepo te pitam, dokle ćete spašavanje ovih vojnika kluba vezati za bivšeg predsjednika kluba Misimovića, kojeg niko ni spomenuo nije u bilo kojem kontekstu...jeste l' realni da ovoliko pokušavate praviti idalje lažne narative i teorije podjele navijača na Amar vs Miske, dokle, bolan?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 11:08 pm

Uradio je Tuce dobrog posla, ne mozemo gledati crno-bijelo. Kao sto Ujko rece, bitno je vracanje dugova, nazalost fudbal je sporedan, ali mislim da je to i realno ocekivanje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
400000razloga
Postovi: 248
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 11:20 pm

Bitno je vraćanje dugova, bitan je opstanak kluba, bitna je smjena upravnog odbora, bitna je smjena sportskog direktora bez radnog iskustva na rukovodećim pozicijama.
Igrači su svakako plaćenici sa kratkim ugovorima.
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 02, 2023 11:50 pm

storm_raider je napisao/la:
čet nov 02, 2023 11:08 pm
Uradio je Tuce dobrog posla, ne mozemo gledati crno-bijelo. Kao sto Ujko rece, bitno je vracanje dugova, nazalost fudbal je sporedan, ali mislim da je to i realno ocekivanje.
Stvorila se slika kao da je apokalipsa, a prosle godine u ovo vrijeme jos gore bilo tri puta.
Grande Miske 💪

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija