Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 1:09 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri nov 01, 2023 12:56 pm
Dzezvar je napisao/la:
sri nov 01, 2023 12:52 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
sri nov 01, 2023 12:40 pm
Super 1, ti li si Bekricu?? Ili ti je guzni haver?
Pretjerao si malo sa ovim...Lik nije uopste ono sto mu spocitavas...
Neka mi halali onda , al brate lik ga brani zivotom , a svi znamo da koliko je Basic kriv i Bekric je
Ma ne brani majke mi....Liku je samo Zeljo na.prvom mjestu.
Bez potrebe ovo prozivanje njega...za ostale ...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 1:16 pm

Najgore sto mozete da uradite sada je da se izmedju sebe prozivate. super voli Zelju, iako se nismo slagali u mnogim vidjenjima ranije, ali ga cijenim jer znam da mu je Zeljin dobar interes jedino bitan. Mnogo nas je ovdje, dolazimo iz raznih iskustava i ne mozemo svi isto razmisljati. Nemojte se prozivati izmedju sebe, ovdje je barem jasno da zelimo dobro Zelji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 1:30 pm

Bekric ostaje?

FUJ.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 1:44 pm

Žao mi je samo što Bašića nismo imali mnogo, mnogo ranije...ovo danas što se događa, samo je posljedica događaja iz 2018.godine. Današnji čin je jasan dokaz da klub idalje tavori sa istim politikama kao i 2018., čak su i mnogi akteri izvršenja tih politika idalje u klubu.

Bašiću, hvala ti i oprosti u ime nas kojima je sve kristalno jasno, baš kao i te 2018.-e. Sretno, gdje god bio, nadam se da će neko odgovorno i konkretno stati uz tvoj iskren trud i marljiv rad,mada mislim da Bosna i Hercegovina nije sredina koja će ti to pružiti, generalno nismo još zreli zbog xy faktora.

Hvala majstore i izvini što ti je ovo naš Željo priredio, poniženje i nepovjerenje su ti iskazali oni koji nikada nisu ni trebali biti dio kolektiva FK Željezničar, jer su dokazane ublehe i nepresuđeni kriminalci. Tvoj današnji odlazak iz prostorija Kluba podsjetio me na već viđenu scenu koju su priredili Odoviću. Tako da, navikli smo, njima ništa nije sveto ali obični navijači su ti zahvalni što si do zadnjeg momenta tražio način,iako si bio fakat u bezizlaznoj, sa već dogovorenom tvojom "glavom" koja će pokupiti sve gelere odgovornosti i javašluka.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk


Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u sri nov 01, 2023 1:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 1:45 pm

Dakle, cilje je rušenje Uprave, pratite na zvaničnoj komentare i po neka im grupama, jedna te ista osoba i par njih to rade. Sada im je prica da vraćanje dugova, jug, stabilizacija nisu bitni, zapostavljen je sportski segment i po njima je to najbitnije hahah, potpuno ista prica kao 2018-te.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 667
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 1:48 pm

Evo dokaza da je uprava slijedeća. Ali ne mogu reći da nisu znali, sami su sebi čorbu zakuhali.
slika

slika
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 1:52 pm

Zvaka72 je napisao/la:
sri nov 01, 2023 1:48 pm
Evo dokaza da je uprava slijedeća. Ali ne mogu reći da nisu znali, sami su sebi čorbu zakuhali.
slika

slika
Ovaj već dugo spinuje i širi tu proču, a ima ih još. Ne dade mi se gledati je li pravi ili fake profil to.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 1:53 pm

Dobro je nako prije par dana napisao, Basic je bio glavni STUB ODBRANE KLUBA.

Rusenjem Basica se pokrece lanac akcija koji tesko da ce izdrzati nalete pojedinih hijena.

Ne bih bio iznenadjen da u subotu izgubimo utakmicu jer bi se onda raja OKRENULA protiv Uprave.

Ipak poznavajuci trenerskog maga ocekujem UBJEDLJIVU pobjedu, jer treba se sada dokazati i pokazat da se iz kopacki moze odmah na klupu
Alea iacta est!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 1:57 pm

Nije ništa postigao: izborio Evropu, igrali lijep fudbal, izbacili Dinamo Minska i egal s Neftchijem bili.
Sramota me što navijamo za isti klub.
Bašiću sretno, ne zaslužujemo te. Uprava je sljedeća, mada mi neće biti toliko krivo jer ste ovo sami sebi uradili gospodo. Pa onda čekamo nekog drugog "spasioca", hrpe betona i sličnih gamadi.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
SamoNapad
Postovi: 433
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 2:15 pm

I koji ce sad trener pristati da bude dio ovoga kad vidi sta se desavalo prije njega. Ko god drzi do svog renomea nece doci jer tesko da moze bolje proci od prethodnog. Druga stvar imamo realno slabiju ekipu od prošlogodišnje, sve i da nam se poklopi da dobijamo na neku srecu to nece biti dovoljno jer nismo vise ekipa koja grize kao prošle godine. Normalno je da ekipa ne moze svake godine biti isto motivisana jer dođe do zasićenja a nama se desilo da smo izgubili 2 igrača koja su donosili energiju više.
Trener koji uspije da ova ekipa zavrsi među prvih 5 nek ostane jos 2 godine i nek mu se sagnu.
Nikoga ovi ne bojkotuju nego su mrtvi da urade nesto više .
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 2:24 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
sri nov 01, 2023 1:44 pm
Žao mi je samo što Bašića nismo imali mnogo, mnogo ranije...ovo danas što se događa, samo je posljedica događaja iz 2018.godine. Današnji čin je jasan dokaz da klub idalje tavori sa istim politikama kao i 2018., čak su i mnogi akteri izvršenja tih politika idalje u klubu.

Bašiću, hvala ti i oprosti u ime nas kojima je sve kristalno jasno, baš kao i te 2018.-e. Sretno, gdje god bio, nadam se da će neko odgovorno i konkretno stati uz tvoj iskren trud i marljiv rad,mada mislim da Bosna i Hercegovina nije sredina koja će ti to pružiti, generalno nismo još zreli zbog xy faktora.

Hvala majstore i izvini što ti je ovo naš Željo priredio, poniženje i nepovjerenje su ti iskazali oni koji nikada nisu ni trebali biti dio kolektiva FK Željezničar, jer su dokazane ublehe i nepresuđeni kriminalci. Tvoj današnji odlazak iz prostorija Kluba podsjetio me na već viđenu scenu koju su priredili Odoviću. Tako da, navikli smo, njima ništa nije sveto ali obični navijači su ti zahvalni što si do zadnjeg momenta tražio način,iako si bio fakat u bezizlaznoj, sa već dogovorenom tvojom "glavom" koja će pokupiti sve gelere odgovornosti i javašluka.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
E hajde mi reci na koji nacin si ti vidio njegov odlazak iz prostorija kluba?
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 2:28 pm

Zeljo je mahalski klub.
Prije Basica, uprava je trebala otici kao i Bekric.
Sto se tice Basica, ne treba praviti mucenika. Nije gola dao na 6 utakmica u gostima i izgubio je svlacionicu. Aufiderzen.
Cirkus smo klub. Ostalo je samo ime i navijaci.
Grande Miske 💪
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 468
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 2:34 pm

SamoNapad je napisao/la:
sri nov 01, 2023 2:15 pm
I koji ce sad trener pristati da bude dio ovoga kad vidi sta se desavalo prije njega. Ko god drzi do svog renomea nece doci jer tesko da moze bolje proci od prethodnog. Druga stvar imamo realno slabiju ekipu od prošlogodišnje, sve i da nam se poklopi da dobijamo na neku srecu to nece biti dovoljno jer nismo vise ekipa koja grize kao prošle godine. Normalno je da ekipa ne moze svake godine biti isto motivisana jer dođe do zasićenja a nama se desilo da smo izgubili 2 igrača koja su donosili energiju više.
Trener koji uspije da ova ekipa zavrsi među prvih 5 nek ostane jos 2 godine i nek mu se sagnu.
Nikoga ovi ne bojkotuju nego su mrtvi da urade nesto više .
nemoj Bogati dvije godine. najbolje je da imamo trenera na dan, kao sto ima stan na dan tako daj trenera na dan
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 2:37 pm

e ovo je zeznuta situacije.... koga sad dovesti na klupu.....koliko ce taj neki novi imati strpljenja slusati psovke nakon prvog kiksa.... bas amaterska odluka ostavljanje Samira a mjenjanje trenera.... Basic je imao mana ali i pozitivnih karakteristika.... jbg gotovo je sad. Mi kao klub nikako da nesto naucimo, sve bi nesto na brzinu mjenjaj svako pola god.... evo ko god dodje za trenera da Bog da da docekq kraj sezone...
Država Željo
 
Tm87Raul
Postovi: 10
Pridružen/a: čet avg 27, 2020 9:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 2:54 pm

blueheart je napisao/la:
sri nov 01, 2023 2:37 pm
e ovo je zeznuta situacije.... koga sad dovesti na klupu.....koliko ce taj neki novi imati strpljenja slusati psovke nakon prvog kiksa.... bas amaterska odluka ostavljanje Samira a mjenjanje trenera.... Basic je imao mana ali i pozitivnih karakteristika.... jbg gotovo je sad. Mi kao klub nikako da nesto naucimo, sve bi nesto na brzinu mjenjaj svako pola god.... evo ko god dodje za trenera da Bog da da docekq kraj sezone...
Koga god da dovedes nece valjati do kraja sezone. A upravu skines koga bi stavio kao novu ? opet isto vrati Amara a ?
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 3:03 pm

To je to

Svaka vam cast :doktor:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 3:07 pm

Znaci otjerali smo Basica samo da ga otjeramo. Super, bice sve bolje kad on ode, iako nemamo pojma ko ce nas voditi i kako.

Evo jedna pozitivna vijest, tj. potvrda pozitivne vijesti od prije par mjeseci. Zvanicno na sajtu poreske uprave fbih stoji da smo smanjili dug, tj. otplatili dug do 2018. godine (mislim da smo i cijelu 2019. godinu placali redovno, sve do korone).
stanje 30.06
https://pufbih.ba/v1/public/upload/file ... _2023_.pdf
stanje 30.09.
https://pufbih.ba/v1/public/upload/file ... 092023.pdf
Dakle, na 1.684.615 KM možemo potpisati reprogram na nekoliko godina koje ćemo vraćati kroz mjesečne rate, kao što smo uradili sa prethodnim dugom.
Nemoj da bude da smo džaba sve ovo krečili, jer ne učimo na svojim greškama nimalo.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 3:13 pm

ma veca se drama napravi sa ovom kuknjavom nego sto jest. sve neke teorije zavjere vladaju.
od 19.08 nasa se igra nije popravila, na mahove je izgledalo kao da jest ali kratka vijeka. bez pobjede u gostima, realno to je to. hvala i sretno.

idemo zajedno, podrska upravi i da izadjemo na zelenu granu.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 3:14 pm

Tm87Raul je napisao/la:
sri nov 01, 2023 2:54 pm
blueheart je napisao/la:
sri nov 01, 2023 2:37 pm
e ovo je zeznuta situacije.... koga sad dovesti na klupu.....koliko ce taj neki novi imati strpljenja slusati psovke nakon prvog kiksa.... bas amaterska odluka ostavljanje Samira a mjenjanje trenera.... Basic je imao mana ali i pozitivnih karakteristika.... jbg gotovo je sad. Mi kao klub nikako da nesto naucimo, sve bi nesto na brzinu mjenjaj svako pola god.... evo ko god dodje za trenera da Bog da da docekq kraj sezone...
Koga god da dovedes nece valjati do kraja sezone. A upravu skines koga bi stavio kao novu ? opet isto vrati Amara a ?
nisam ja nikada i nigdje spomenuo promjenu uprave, cak sta vise podrzavam njihov rad jer ne prave neke nove dugove i trose koliko se ima...
Država Željo
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 01, 2023 3:27 pm

Picke nesposobne.

Zdra'o!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija