Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1154
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 1:19 pm

Eldar je napisao/la:
pon sep 25, 2023 1:03 pm
Glavne glave u svlacionici su Aco, Stila, Cocalic i Mekic. Bekric je spona izmedju ekipe i uprave. Neko nezadovoljstvo tinja odavno.. Zbog cega je doslo do toga i ko je zaje.bao u tom lancu, ne znam
Sve bi njih otjerao, u ekipi najstariji igrac 26-28 godina, i bez povratnika vise. Rumenog nikad nisam gotivio, pogotovo nakon odlaska u Zrinjski tako bi i njega poslao kuci.
Iz juniora max sto se moze prebaciti u prvi tim i dati Nerminu godinu da vidimo sta moue napraviti. Da ima igrace koji hoce napraviti nesto u karijeri, koji se nece kur.iti a i ako pokusa odmah hladenje.
Dugorocno rjesenje je samo privatizacija, htjeli priznati, prihvatiti ili ne to, tako jedino mozemo mahalu izbaciti, ne mogu navijaci voditi klub, da su najbolji na svijetu.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ficobahtic
Postovi: 56
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 1:25 pm

ISB87 je napisao/la:
pon sep 25, 2023 7:31 am
mulalic
cosic drina kosoric jasarevic
biber beca
ovcina jaber alison
haracic

probat malo drugacije u Tuzli, odmorit neke 'zvijezde', a neke pustit malo nek se oprobaju citavu utakmicu protiv slobode.
problem je sto nemamo nekih juniora.

katastrofa, vec zadnjih 5-7 sezona igramo kao pi.cke, nema nekog jaranstva medju ekipom. ko god stigne psuje, udara a niko ama bas nista...

treba uprava zajedno sa nerminom i sefom op napraviti sastanak i reci juniorima grizite, radite na sebi na pauzi cete dobiti priliku da se pokazete i ko zasluzuje gurnut ga u vatru. rijesit se igraca koji su tu pustili lozu, ostaviti mladje i probati graditi nesto za buducnost.
nemoj kosorica molim te vise dosta i njegovog
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 1:44 pm

cikazubo je napisao/la:
pon sep 25, 2023 7:09 am
https://youtu.be/xykdOjynIQs?si=vSYJH0_1R3cc2yg6

Da se prisjetimo dana pobjede, primjera kako covjek sami sebi moze iskopat mezar.
Sjeti se ove ciganije.
phpBB [video]

Crni oblaci opet prijete da se nadviju nad Grbavicom, ne smijemo to dozvoliti. Moramo biti jaki i strpljivi ovaj put! Valjda smo nešto naučili iz prošlosti, a bojim se da nismo ništa... Još smo ovdje bili stabilni i imali dobru ekipu, igrali Evropu, sezonu prije umalo duplu krunu uzeli. A onda se sve srušilo kao kula od karata.. Za tu ekipu je bilo čudno i katastrofalno da izgubi od GOŠK-a i Zvijezde na Grbavici, za ovu trenutnu nije.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 1:50 pm

ficobahtic je napisao/la:
pon sep 25, 2023 1:25 pm
ISB87 je napisao/la:
pon sep 25, 2023 7:31 am
mulalic
cosic drina kosoric jasarevic
biber beca
ovcina jaber alison
haracic

probat malo drugacije u Tuzli, odmorit neke 'zvijezde', a neke pustit malo nek se oprobaju citavu utakmicu protiv slobode.
problem je sto nemamo nekih juniora.

katastrofa, vec zadnjih 5-7 sezona igramo kao pi.cke, nema nekog jaranstva medju ekipom. ko god stigne psuje, udara a niko ama bas nista...

treba uprava zajedno sa nerminom i sefom op napraviti sastanak i reci juniorima grizite, radite na sebi na pauzi cete dobiti priliku da se pokazete i ko zasluzuje gurnut ga u vatru. rijesit se igraca koji su tu pustili lozu, ostaviti mladje i probati graditi nesto za buducnost.
nemoj kosorica molim te vise dosta i njegovog
ma cocalic da se "odmori", a nema ko drugi. volio bih vidjeti onog novog, ali izgleda da papiri nisu gotovi.
MIRZA RASCIC
 
Meha87
Postovi: 641
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 1:58 pm

Kakav god da je mulalic trener pristup igraca dok je on vodio ekipu bio je vrhunski, bila je neka borba igraci su grizli, pod basicem smo takticki bolji ali nema zara ne gine se za svaku loptu a to nam treba sa ovakvim igrackim kadrom. Umjesto da nekog tjeramo mozda prikljuciti jos par ljudi u strucni stab i nadam se da se jos radi na nekim pojacanjima.
 
Avatar
south side
Postovi: 482
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 2:06 pm

Bez novih sposobnih ljudi na celu kluba nema nama napredka.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 2:09 pm

hahahha

bez zavrsenih tuzbi u slucaju duga od skoro 9 miliona i povratka istih ili slicnih nama nema napretka nikada.
MIRZA RASCIC
 
Refa1987
Postovi: 110
Pridružen/a: sub feb 25, 2023 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 2:14 pm

Jedina rečenica koju je Amar rekao je ona ˝Da se baš treba potruditi pa izgubiti 5 utakmica u ovoj ligi, ono da se svojski potrudiš˝.
 
BC1921
Postovi: 686
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 2:28 pm

U Bh telecomu bi prije neko odgovarao za nerad i javsluk al u Zelji je to sasvim normalno. Lezi, spavaj, odmori... Naplatices kad tuzis i sve super.
Jos jednom da se rumenom seljaku sjetim najmilijih za lucidne poteze u vidu: Bibera, Rustema, Turanjanina. Svaka cast kako si ih iskopo, ni roditelji vise nisu znali za njih....
Krivina Jug
 
neroazzuro
Postovi: 1932
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 4:41 pm

Možda griješim dušu, ali ne može me niko ubijedit da piz.da aco ono sinoć nije namjerno profulao glavom za 1 gol. Doktor igrice kojem je ovo barem 3. trener kojem radi istu stvar.
Druga je stvar što Nermin puno titra našim igračinama u pokušaju da ih pridobije. Kakvi, bolan, oni i rafting, tim bilding qurci palci. Za njih je samo trčanje uz Trebević i kazna po džepu jer ova razmažena marva i ne zna ni za šta bolje.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 4:52 pm

Ma sto se manje sekiramo lakse ce nam biti, navijanje i vrijeme bilo pravo dobro u Mostaru, cim se uslo u bus javljaju za 2:1, nekako smo svi ocekivali nakon 1:1 da ce nas okrenuti nazalost. Najgori protivnik trenutno Sloboda vjerujem u prolaz i onda sirokom nanijeti prvi poraz.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 5:01 pm

Ma ja, kad je Željo u pitanju, ne vjerujem da je sutra utorak. Znači zakucana očekivanja ispod svih minimuma
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 5:14 pm

Likovi poput Kosorica i Bekrica dobili epitet LEGENDA

De jos jednom procitajte imena Bekric i Kosoric

I onda se cudite sto smo tu gdje jesmo

Kad se navijaci ne budu pitali ama bas za nista mozda nesto bude od nas
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 5:18 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
pon sep 25, 2023 5:14 pm
Likovi poput Kosorica i Bekrica dobili epitet LEGENDA

De jos jednom procitajte imena Bekric i Kosoric

I onda se cudite sto smo tu gdje jesmo

Kad se navijaci ne budu pitali ama bas za nista mozda nesto bude od nas
To je to, mi smo ti jedan mali veci mahalski klub. Navikli igraci i navijaci na mahalu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
struja
Postovi: 679
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 5:24 pm

neroazzuro je napisao/la:
pon sep 25, 2023 4:41 pm
Možda griješim dušu, ali ne može me niko ubijedit da piz.da aco ono sinoć nije namjerno profulao glavom za 1 gol. Doktor igrice kojem je ovo barem 3. trener kojem radi istu stvar.
Druga je stvar što Nermin puno titra našim igračinama u pokušaju da ih pridobije. Kakvi, bolan, oni i rafting, tim bilding qurci palci. Za njih je samo trčanje uz Trebević i kazna po džepu jer ova razmažena marva i ne zna ni za šta bolje.
Pokojni Oda.Čapljić.Kostić
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 5:34 pm

Ne mogu da se navijači ne pitaju kad su glavni sponzor 🤣🤣🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 5:59 pm

salle86 je napisao/la:
pon sep 25, 2023 5:34 pm
Ne mogu da se navijači ne pitaju kad su glavni sponzor 🤣🤣🤣
Mnogo sprdancija se izdesavalo u zadnje vrijeme kad je nas klub u pitanju , al to mi je jedna od najvećih . Nismo sposobni da nadzemo generalnog pa daj Manijaci , Eeeeee majko moja , vidjecemo sta ce gospodin Bekric sutra da kaze , a trebao bi mnogo toga da objasni navijacima.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 6:04 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
pon sep 25, 2023 1:44 pm
cikazubo je napisao/la:
pon sep 25, 2023 7:09 am
https://youtu.be/xykdOjynIQs?si=vSYJH0_1R3cc2yg6

Da se prisjetimo dana pobjede, primjera kako covjek sami sebi moze iskopat mezar.
Sjeti se ove ciganije.
phpBB [video]

Crni oblaci opet prijete da se nadviju nad Grbavicom, ne smijemo to dozvoliti. Moramo biti jaki i strpljivi ovaj put! Valjda smo nešto naučili iz prošlosti, a bojim se da nismo ništa... Još smo ovdje bili stabilni i imali dobru ekipu, igrali Evropu, sezonu prije umalo duplu krunu uzeli. A onda se sve srušilo kao kula od karata.. Za tu ekipu je bilo čudno i katastrofalno da izgubi od GOŠK-a i Zvijezde na Grbavici, za ovu trenutnu nije.
Najtuzniji trenutak u istoriji Zelje...NIKADA ne smijemo dopustiti da se nesto ovako ponovi ! NIKADA !!!!
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 6:25 pm

Znaci jos jedna pressica gdje cemo slusati suplju pricu i patetiku
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 313
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 25, 2023 6:36 pm

cipiripi je napisao/la:
pon sep 25, 2023 10:18 am

Basicu iznesi javno sta se desava, ako navijaci stoje iza tebe nemoj biti P.ICKA
Bukvalno niko ne stoji iza Bašića osim uprave, deklarativno.
Na društvenim mrežama i po gradu se mogu sresti samo navijači s juga i protagoniste bojkota kako derneče, idu jedni drugima na slavlja i sl.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija