Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 10:14 am

south side je napisao/la:
pet sep 22, 2023 10:06 am
Basic nije nikakav upgrade gledajuci Edisa i njegovo vođenje ekipe, tu su u pet deka cak je Basic i gore krenuo u sezonu.Zato mi nije jasno sta je ovaj covjek pokazao pa mu se vjeruje ovoliko. sta ce biti ako sada uvezemo jos tri losa rezultata a vrlo vjerovatno da ce i biti tako ko ce odgovarati

E stvarno sta sve covjek nece procitati. Ne ne u pravu si nije upgrade, samo je razlika sto kod Basica nekada mozes vidjeti neki smisao u igri a kod Edisa se igra zasnivala da se nabije na Santosa pa sta Bog da.

Basicu fale DVA najbitnija igraca, pa smo opet vidjeli smisao igre, promjene formacija, kretnje igraca i jos mnoge druge stvari. Edis nas je vodio dvije godine i sav smisao igre je bilo HO RUK.
Basicu fali sirine u igrackom kadru, fali mu jedan KVALITETAN zadnji vezni koji ce kupiti sve lopte na sredini terena i fali mu sirina u napadackom dijelu,
Alea iacta est!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 10:47 am

storm_raider je napisao/la:
pet sep 22, 2023 9:17 am
Sulevelicanstveni je napisao/la:
pet sep 22, 2023 12:40 am
storm_raider je napisao/la:
pet sep 22, 2023 12:31 am


Znam sve. Ponosan sam sto nismo, to bi bilo suprotno od svega sto se tada radilo u Klubu. I onda, na kraju, dobijes od "svojih" noz u ledja. Uzasna prica o izdaji i pohlepi.
Nemamo nesto puno od tog ponosa, ko bi znao da smo zavrsili tad? Niko. Puno smo fini, a svi ostali rade svasta. Nebitno, veliki uspjeh zrinje, ali zna se kakva su konferencijska i evropska liga.
Zelimo li na tome da gradimo put za Zelju? Pa navijamo za Zelju valjda jer se ne identifikujemo sa tim stvarima, barem ja tako to dozivljavam. Ne mislim da smo fini ako postujemo zakon. Jeste, cijeli svijet pociva na korupciji, na "ima l' mene tu", ali Zeljo je mnogo vise od tih kratkotrajnih uspona. Mozda ja na to gledam previse idealisticki, ali ponosan jesam. Kada se zaprljas jednom, ciscenje je bolno. Upravo prolazimo kroz jedno takvo cistiliste. Pa kada pogledas nasu historiju stalno je nekakva borba, usud radnicke klase koja vjeruje da ce pravda doci za njih jednog dana. Na takvim idealima je Zeljo zasnovan i evo opstao je sve do danas.
Sad je za to svakako kasno i niko nas vise ne pita zelimo li na ovome ili na onome graditi put. Mi nismo htjeli, oni su ga izgradili i kao sto obicno biva, to je brzo zaboravljeno.

Napravili su daleko najmocniji klub u drzavi, postali najtrofejniji, najuspjesniji u Evropi i generalno naj u svemu sto se tice fudbalskog terena. Jednostavno oni su ono sto smo mi mislili da smo (i da cemo biti), oni su pojam bh. fudbala. S obzirom na novac i rad, ne vidim kako ce se to promijeniti u nekoj doglednoj buducnosti. Titule ce uzimati k'o s poslom a bojim se da je pitanje vremena kad ce postati standardni i u Ligi Prvaka.

Nama zasad ostaju jos samo navijaci, jedino smo jos tu prvi, mada ce njima evropski uspjesi sigurno konstantno siriti navijacku bazu tako da ce nas i tu prestici i u svemu postati najveci bh. klub.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 10:58 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pet sep 22, 2023 8:45 am
Sheldon je napisao/la:
čet sep 21, 2023 10:53 pm
fcz je napisao/la:
čet sep 21, 2023 10:40 pm


Zato sto smo mi Bosnjaci daleko najneobrazovaniji, najneorganizovaniji i najzatucaniji narod od ova tri koja zive na nasim prostorima.

Boli me ***** hoce li to nekome zasmetati.

Mi smo klovnovi obicni. Lakomislene budaletine koje se samo znaju sprdati, neuspjesne u svemu cega se dohvate. Funkcionalni jedino kad nas cizma natjera u sistem.
I zaista velike neznalice. Mufta odbrani dva suta sto idu pored gola u Bakuu, odmah vau kako nas vadi. Pa nas nakon kornera bolno prizemlji. Drina iznese loptu jednom, vau talenta. Amoah zaplace malo ooooo Zozef Amoah. Meka dvaput se okrene oko svoje ose s loptom odmah jao sve joj zna. Drljo par driblinga protiv Leotara u kupu s igracem/dva vise uuu pa kako ga maznusmo Zrinji hahaha glupani dolje izgleda. Smijesni da ne mozemo biti smjesniji. Jednostavno pojma nemamo ni o cemu. A nazalost necemo to da priznamo.
Haha radi takvih neuspjelih insana ko sto si ti, ni ne možemo nikad nidokle... da je dosao ovaj isti Hrvanovic nama, ti bi ga tri puta dnevno pljunuo ovdje, fuj.
Pa kad je uvazeni gospodin Senad Misimovic procijenio da nema pojma i otjerao ga, sta se ima tu pitati neznalica Sheldon. Uspjesni moj kanarince.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 11:02 am

cikazubo je napisao/la:
pet sep 22, 2023 9:54 am
Storme ovo mi nikad nismo trebali biti niti cemo biti nazalost.

Za ovakve iskorake moras imati jednog neovisnog sposobnog vodju kakav je Sulenta, koji zna prije svega donijeti fudbalske odluke, a naravno i poslovne i politicke.

Dzaba tebi hdz, mt abraham, Beus ako ces donosit pogresne odluke u sportskom dijelu, to se kod Sulente ne desava i ne treba da nas cudi sto ce biti ako vec i nisu najuspjesniji i najtrofejniji klub iz BiH.

Mi dok smo imali poslovno i organizacijski poslozen klub nismo imali ni blizu fudbalski sposobno vodstvo, zato smo i ispratili par autobusa igraca u par godina i masu ubleha na klupi bez da smo napravili iskorak u sportskom smislu.

Evo cist primjer, ljudi su doveli Hrvanovica iz federalne, covjek zabi golcinu sinoc u najvecoj pobjedi jednog bh kluba, a ne igra sigurno za vise para od nekih nasih ubleha.

To su sve igraci nase finansijske kategorije, zasto ih mi nismo prepoznali, evo Hrvanovic je bio kod nas, da li je ikad dobio priliku, a pogledajte dobro sta je momak radio u federalnoj ?
A i to je tačno. Samo mi svi moramo priznati sebi da pojma nemamo, da smo jedan mali klub u evropskim okvirima, da moramo svaki dan učiti, da sve što smo radili do sad je pogrešno, ako treba otići na noge drugima i tražiti savjete kako se vodi klub itd.

Sjećam se svojevremeno priče da su predstavnici Veleža dolazili kod nas da ih mi savjetujemo kako se uređuje klub. I dalje tvrdim da to ne valja, da nije valjalo. Da je bilo dobro za klub s ekonomske strane - jeste iako se nema sa čim ni porediti jer sve drugo je horor, ali s fudbalske strane - vrlo loše. Ako su nas i pokrale sudije u Premijer ligi, uz neke nevjerovatne rezultate (3:3 u Mostaru), Evropa nam je uvijek bila mjera stvari i pokazatelj koliko smo loši. Jebi*a, fudbalski klub je specifičan ekonomski subjekt s mnogo nepoznanica, s puno više rizika, opasnosti i prijetnji. Uradite običnu SWOT analizu i sve će vam biti jasno.

Da sumiram, jednostavno trebamo i mi navijači i upravljačka struktura da se spustimo na zemlju, odnosno ovi koji još nisu da to urade, da priča “MI SMO ŽELJO” odavno ne pije vodu, da moramo biti skromni, ponizni, danonoćno raditi da se stvari isprave. Volio bih kada bi iz Uprave došli i na ovaj način prezentirali stvari, baš u kost, da svima bude jasno na čemu smo.

Drago mi je samo da sve više, barem forumaša, shvata korijen problema FK Željezničar.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 379
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 11:10 am

Serete previse za uspjeh Zrinjskog i gol tog momka. Isto ko da vam je gol upalio nekakve crve pa krenuli nebuloze pričati o tome sto je otjeran.

Ljudi imaju jebeni sistem i kakav god igrac da dodje pokazat ce se u dobrom svjetlu. Jer uskace u ekipu koja dominira i u kojoj svaki igrač zna sta radi.
Isto kao trenutno Real, City ili Arsenal npr. Dovedi koga god uklopit ce se, jer postoji sistem dugo gradjen.
A onda imas druge ekipe koje koga god dovedu, uklapaju se u sivilo i odjednom postaju losi, mjenjaju trenera svakih 6 mjeseci slusajuci glas navijaca.
Jebaji ga zna se gdje smo mi i tjeranjem trenera kruzit cemo jos u tom sistemu godinama.

I ne vjerujem da postoje ljudi koji u 2023 spominju Edisa Mulalica jos uvijek. Nikad nece biti bolje, ali nikad.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 11:15 am

Dobra diskusija na temi, ne slazem se nuzno sa svim napisanim, ali mislim da ide ka edukaciji navijaca. Za pocetak bezuvjetnu podrsku treneru dati bez pritiska, a bez tog utega se i moze onda napraviti nesto kada si na dnu, a mi nazalost u jednoj od najgorih liga u Europi smo dotakli samo dno za nase okvire.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 11:42 am

Zrinjski je projekat.
Sportski, politicki, financijski.
Hrvati su izbacili jedan klub koji ce svi gurati, ostali njihovi klubovi dobijaju da se ne ugase. Kod Srba takođe.
Kod proBiH snaga nema takvog kluba jer ih imamo barem 5 koji nose znacajan broj politickih glasova. Zamisli da neko isturi bilo koji od tih 5 kao politicki projekat, a taj luksuz politicari ne mogu sebi dopustiti.
Drugo, Beus je izgradio sistem zastite Zrinjskog u Savezu. Prepusti svoj mandat Begicu, a sutra ce Vici. Nas ostete u prvih 11 kola prvenstva sto Zrinjski nije dozivio u 5 godina i 200 utakmica.
Lako je roknuti 10 miliona kad znas da je investicija zasticena.
Mi da ulozimo 10 miliona, nezasticeni i povale te Vico, Beus i sudije i mozemo se odmah ugasiti.

Evo sta sam cuo npr za Memiju, da je dobio na ruke pare za potpis da je odmah kupio stan u Sarajevu. Sta smo mu mi tada mogli ponuditi, a klub pred gasenjem.

Hajmo istrpiti trenera, upravu, je vracaju aferime "spasitelja" kluba. Ako vrate milion duga, to je kao da smo izasli u evropu. Sta ce nam evropa, ako ce neko zbog nje uvaliti Zelju milion u dug.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 12:26 pm

Da bi napravili iskorak moraš imati viziju, ljude i novac. Šta mi od toga imamo ? Ljude i to polovično, vrlo mali broj njih. I većinom ljude koji nisu u svom poslu najbolji ali eto pošteni su, Željovci. Što je itekako dobra osobina ali ne najbitnija.
Realno imamo nekih 20% od onoga što trebaš imati kao klub da napreduješ...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 2:14 pm

fcz je napisao/la:
čet sep 21, 2023 10:40 pm
kvalitet je napisao/la:
čet sep 21, 2023 9:26 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 21, 2023 9:01 pm
Ovo smo trebali biti mi..., ali "spasitelji".
Ma ni slučajno. Nemamo mi taj mentalitet ni blizu, sarajevski sportski krkanluk, od rata do danas, ne dozvoljava bilo kakav ozbiljniji sportski iskorak. RK Bosna je bila uspješna jer nije bilo pritiska i jer su mogli raditi jednim dijelom na evropski način. Ali eto šta se desi i s njima i s KK Bosna, Željo i Sarajevo bez evropskog iskoraka itd. Čak ne znam ni koliko smo individualnih uspješnih sportista izbacili, evo Džumhur se tu ističe, a ko dalje? Eh, sad to uzmeš i uporediš sa Zagrebom, Beogradom, Podgoricom, Ljubljanom… Mi se čak ne možemo porediti ni s manjim gradovima. Najjadnija sportska sredina u ovom dijelu Evrope. Kad malo mi shvatimo šta je sport, kad malo prihvatimo evropska, a kanimo se bliskoistočnih i komunističkih razmišljanja, e tad će nam biti bolje.

Izvini što se nadovezah na ovaj način na tvoj post, ali moralo je iz mene izaći
Zato sto smo mi Bosnjaci daleko najneobrazovaniji, najneorganizovaniji i najzatucaniji narod od ova tri koja zive na nasim prostorima.

Boli me ***** hoce li to nekome zasmetati.

Mi smo klovnovi obicni. Lakomislene budaletine koje se samo znaju sprdati, neuspjesne u svemu cega se dohvate. Funkcionalni jedino kad nas cizma natjera u sistem.
Narod koji poslije loših uspije izabrati 5 puta gore da vladaju teško da i na nekom drugom polju može napraviti neki prepoznatljiv iskorak.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 2:30 pm

south side je napisao/la:
pet sep 22, 2023 10:06 am
Basic nije nikakav upgrade gledajuci Edisa i njegovo vođenje ekipe, tu su u pet deka cak je Basic i gore krenuo u sezonu.Zato mi nije jasno sta je ovaj covjek pokazao pa mu se vjeruje ovoliko. sta ce biti ako sada uvezemo jos tri losa rezultata a vrlo vjerovatno da ce i biti tako ko ce odgovarati
Ti ako mislis da neko nije upgrade u odnosu na Edisa, odmah se odjavi ili nemoj vise davati sud o treneru, jer ocigledno pojma nemas o tome.

Za Edisa je upgrade i prosjecan navijac s tribine.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 2:41 pm

Na stranu sve, bezobrazluk vam nema mjere kad je u pitanju Edis.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 3:38 pm

Edis se moze porediti sa zizovicem mozda tu negdje.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 667
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 3:44 pm

dzulijano_pike je napisao/la:
pet sep 22, 2023 11:42 am
Zrinjski je projekat.
Sportski, politicki, financijski.
Hrvati su izbacili jedan klub koji ce svi gurati, ostali njihovi klubovi dobijaju da se ne ugase. Kod Srba takođe.
Kod proBiH snaga nema takvog kluba jer ih imamo barem 5 koji nose znacajan broj politickih glasova. Zamisli da neko isturi bilo koji od tih 5 kao politicki projekat, a taj luksuz politicari ne mogu sebi dopustiti.
Drugo, Beus je izgradio sistem zastite Zrinjskog u Savezu. Prepusti svoj mandat Begicu, a sutra ce Vici. Nas ostete u prvih 11 kola prvenstva sto Zrinjski nije dozivio u 5 godina i 200 utakmica.
Lako je roknuti 10 miliona kad znas da je investicija zasticena.
Mi da ulozimo 10 miliona, nezasticeni i povale te Vico, Beus i sudije i mozemo se odmah ugasiti.

Evo sta sam cuo npr za Memiju, da je dobio na ruke pare za potpis da je odmah kupio stan u Sarajevu. Sta smo mu mi tada mogli ponuditi, a klub pred gasenjem.

Hajmo istrpiti trenera, upravu, je vracaju aferime "spasitelja" kluba. Ako vrate milion duga, to je kao da smo izasli u evropu. Sta ce nam evropa, ako ce neko zbog nje uvaliti Zelju milion u dug.
Zar i nama nije cilj da budemo projekat ali na drugačijim osnovama u odnosu na borac i zrinjac' pa i kone ali prije svega projekat koji će biti 3 do 4 godine mi tek počeli a već bi se i čistačica tjerala.
Moramo biti svjesni da ne može sad i odmah i bit će svima lakše, to je proces koji zahtjeva vrijeme od OP do Seniora sve mora biti uvezano i podređeno tom projektu.
Ali Bošnji daj sad i odmah da se on kurči a čime i od čega nek drugi razmišljaju.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 3:47 pm

cikazubo je napisao/la:
pet sep 22, 2023 2:41 pm
Na stranu sve, bezobrazluk vam nema mjere kad je u pitanju Edis.
Samo jer je nas odmah idu takvi komentari. Kao i za Adzema..
Basicu je jedina sreca sto nema u proslosti dodirnih tacaka sa Zeljom. Posteno gledajuci samo smo protiv Borca zavrsili utakmicu kako treba, da je onaj pogodio prazan gol haos bi i tad bio.
 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 3:48 pm

Iskreno, ja sam uvijek za podršku treneru. Bar sezonu, a idealno dvije. Ništa se ne može i ne smije raditi preko koljena.

Sa druge strane je činjenica da se ne sjećam da smo odigrali tri lošije utakmice u 5-6 kola kao ove naše tri gostujuće. Fakat ne mogu da dokučim šta je razlog.
Protiv Goška smo po meni bili sasvim ok, ali se okrenulo protiv nas, i tom utakmicom nisam nezadovoljan. Samo rezultatom.

Sada idu tri tekme (plus Sloboda) gdje smo već prežaljeni, i mislim (bar se nadam) da ćemo ih dosta bolje odigrati nego ove tri gostujuće do sada.
Nama je najbitnije da se malo spuste tenzije i da svi pušemo u istom pravcu, a to je stabilizacija kluba. Svi stalno pričamo da nam je to cilj, a poslije 2-3 vezane poraza već bi se skidale glave.
Još jednom ponavljam, mi nemamo puno opcija. Gurati kao do sada dok se ne vrate dugovi. Ako se uspije preko u tom periodu pokrenuti izgradnja juga i još kakv kapitalni projekat, odlično. U međuvremnu tražiti opcije kako da nastavimo kad se vrate dugovi. Da li investitor, da li prodaja pomoćnog, da li neka trećča alternativa koja će nam donijeti novu vrijednost i novi priliv para...
Zadnja izmjena: ublehas, dana/u pet sep 22, 2023 4:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3580
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 3:57 pm

Evo presa....

SAM LIK IZADJE DA GA PUCAJU!!!!! SVAKA CAST!!!!

NERMIN MORA OSTATI TRENER, PA MAKAR 10. BILI!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 4:27 pm

ublehas je napisao/la:
pet sep 22, 2023 3:48 pm
Iskreno, ja sam uvijek za podršku treneru. Bar sezonu, a idealno dvije. Ništa se ne može i ne smije raditi preko koljena.

Sa druge strane je činjenica da se ne sjećam da smo odigrali tri lošije utakmice u 5-6 kola kao ove naše tri gostujuće. Fakat ne mogu da dokučim šta je razlog.
Protiv Goška smo po meni bili sasvim ok, ali se okrenulo protiv nas, i tom utakmicom nisam nezadovoljan. Samo rezultatom.

Sada idu tri tekme (plus Sloboda) gdje smo već prežaljeni, i mislim (bar se nadam) da ćemo ih dosta bolje odigrati nego ove tri gostujuće do sada.
Nama je najbitnije da se malo spuste tenzije i da svi pušemo u istom pravcu, a to je stabilizacija kluba. Svi stalno pričamo da nam je to cilj, a poslije 2-3 vezane poraza već bi se skidale glave.
Još jednom ponavljam, mi nemamo puno opcija. Gurati kao do sada dok se ne vrate dugovi. Ako se uspije preko u tom periodu pokrenuti izgradnja juga i još kakv kapitalni projekat, odlično. U međuvremnu tražiti opcije kako da nastavimo kad se vrate dugovi. Da li investitor, da li prodaja pomoćnog, da li neka trećča alternativa koja će nam donijeti novu vrijednost i novi priliv para...
Predsjednik je neki dan rekao da nam 40% budzeta ide na saniranje dugova. To je ogroman novac koji bi se mogao preusmjeriti u prvi tim, omladinski pogon, kapitalni projekat, osposobljavanje Istoka itd itd. Mi jednostavno MORAMO istrpiti ovo.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 4:47 pm

Moze li neko potvrditi da igramo kup u cetvrtak, negdje sam procitao ne mogu da nađem?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 5:05 pm

Bitno je da se Korosic vraca :zid: salu na stranu idemo jako pa sta bude.
Basic nakon pressa kapa do poda, svaka cast momak.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 22, 2023 5:29 pm

Da li u shopu ima majica kao što je Nermin nosio na pressu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija