Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 7:07 pm

AsharaK je napisao/la:
sri sep 20, 2023 5:14 pm
I Drina je klasa za sve stopere u nasoj ekipi, samo se ostri ***** na njemu. Ono sto je Cocalic danas radio je za zatvora!
Otprilike !
Ako nekog treba istrpiti to su eto Drina i Muftić. Gasal je mislim svoje prokockao, Drlju treba išamarati jer očito da drugačije ne može jer lik nije krampa ali igra ko na terminu da je.
Od starijih, nema niko da se mora trpiti, ali eto haman se nekima gleda kroz prste iako nisu ništa bolji od mladih.
I opet ću reći, nemamo ništa lošiji tim od 7 ekipa sem Sarajeva i Zrinjskog, samo isto ko da je Edis na klupi pa nit se zna ko šta igra niti igra istih 11 makar 2 utakmice zaredom.
Ne znam, možda sam ja duduk, ali ja bih probao nekad sa Kosirić/Drina štoperi, Galić/Jašar bekovi, Coca zadnji vezni koji po potrebi igra štopera u formaciji 352. U vezi još Mekić, Amoa i Ovčina krila i napadači Krpić i Dženo. Nikakav Drljo qrci palci, Rustemović...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 7:10 pm

Jacksparrow je napisao/la:
sri sep 20, 2023 5:19 pm
Dok su Manijaci zdrave glave ovi sa tjeranjem mogu samo sebi zenu iz kuce otjerat. Volim te Željo!
Dobro druže, ali eto šta je rješenje ?
Goniti sezonu u fazonu "bitno je učestvovati" ???
Ne treba tjerati ali treba pokazati "zube" i pokazati da je do njih i ako nastave itekako će ih se tjerati. Jer ne možeš reći sudija danas šiljio, poništio nam 2 čista gola oni dali iz ofsaida...ovo je čista qrcobolja i ne možeš ovo podržavati. Ne ide
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 7:29 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
sri sep 20, 2023 6:14 pm
Igraci su prave pickice, cast izuzecima. Svi igraju kad hoce i koliko hoce. Od odlaska debelog slona krasila nas je borbenost i zelja. Od Posusja mi smo sve to izgubili, a kvalitet niti jedan nema za Zelje izizev ovih starijih koji su dosli da se oproste. Jos sutra treba presjeci i vidjeti u cemu je problem, ovako nece vise ici. Ne boli poraz, nego cinjenica da puno veci motiv ima igrac selendre neke od igraca Zelje. E to vam nece proci. Sve ostalo moze.
👍
To je to otprilike, nije da ne znaju, nije da su lošiji...već što ih libo tuki
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 7:34 pm

Ne shvatam čemu sad ovaj bijes forumaša ... ljudi poravnite , sve je u redu ... pa Bašić vam lično kaže da znaju šte rade , da rade sistemski , ... uprava stabilizuje ... Bekrić dovodi koga treba ... sve ide baš onako kako je planirano ... bitno je da se polako podiže igra , to se i danas vidjelo "iz aviona" ...
Treba opet ponoviti : nisu važni rezultati , već oporavak Kluba ...
makar se i sa ovakom upravom i SD-om oporavljao ...
Bašić , kao i drugi novopridošli treneri , ima pravo da podiže igru određeno vrijeme ... ako bi sam htio da napusti klub , najozbiljniji kandidat za nasljednika bi bio Barbarez ...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 7:39 pm

staaarinavijac je napisao/la:
sri sep 20, 2023 7:34 pm
Ne shvatam čemu sad ovaj bijes forumaša ... ljudi poravnite , sve je u redu ... pa Bašić vam lično kaže da znaju šte rade , da rade sistemski , ... uprava stabilizuje ... Bekrić dovodi koga treba ... sve ide baš onako kako je planirano ... bitno je da se polako podiže igra , to se i danas vidjelo "iz aviona" ...
Treba opet ponoviti : nisu važni rezultati , već oporavak Kluba ...
makar se i sa ovakom upravom i SD-om oporavljao ...
Bašić , kao i drugi novopridošli treneri , ima pravo da podiže igru određeno vrijeme ... ako bi sam htio da napusti klub , najozbiljniji kandidat za nasljednika bi bio Barbarez ...
Ako ce biti turnir u pokeru onda moze Barbarez...lik nije vodio U13 selekciju a ne prvi tim.

Basic mora ostati, moramo istrpiti trenera. Ovo bi nam bio 5-6 trener da ga igraci otjeraju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 7:42 pm

Lakse je istrpiti losu sezonu sa juniorima vec sa ovim polovnjaci,a bar bi se nadali da ce koji junior isplivati.a vako bgmi tesko se iko icem nada.Nista samo jedna lijepa cistka u igrackom kadru.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 7:44 pm

theoriginals je napisao/la:
sri sep 20, 2023 7:42 pm
Lakse je istrpiti losu sezonu sa juniorima vec sa ovim polovnjaci,a bar bi se nadali da ce koji junior isplivati.a vako bgmi tesko se iko icem nada.Nista samo jedna lijepa cistka u igrackom kadru.
To je poenta. Nije Bašić problem, tj ne najveći.
Ok nećemo tražiti rezultat(e) ali nemoj da nam onda igraju igrači od 35+ jer oni niti su budućnost a realno ni sadašnjost
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 272
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 7:45 pm

Jedna riječ:






SRAMOTA!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 7:47 pm

Za ovo danas (kao i za GOSK, Posusje i Velez) neko MORA snositi posljedice a taj neko sigurno nije Basic. Krajnje je vrijeme za jedan ozbiljan razgovor s igracima i onima koji se tako osjecaju. Ne samo za razgovor neko i za konkretne poteze.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 7:58 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri sep 20, 2023 7:39 pm
staaarinavijac je napisao/la:
sri sep 20, 2023 7:34 pm
Ne shvatam čemu sad ovaj bijes forumaša ... ljudi poravnite , sve je u redu ... pa Bašić vam lično kaže da znaju šte rade , da rade sistemski , ... uprava stabilizuje ... Bekrić dovodi koga treba ... sve ide baš onako kako je planirano ... bitno je da se polako podiže igra , to se i danas vidjelo "iz aviona" ...
Treba opet ponoviti : nisu važni rezultati , već oporavak Kluba ...
makar se i sa ovakom upravom i SD-om oporavljao ...
Bašić , kao i drugi novopridošli treneri , ima pravo da podiže igru određeno vrijeme ... ako bi sam htio da napusti klub , najozbiljniji kandidat za nasljednika bi bio Barbarez ...
Ako ce biti turnir u pokeru onda moze Barbarez...lik nije vodio U13 selekciju a ne prvi tim.

Basic mora ostati, moramo istrpiti trenera. Ovo bi nam bio 5-6 trener da ga igraci otjeraju.
Kud ćeš većeg pokera od igranja sa reputacijom stogodišnjeg kluba ...
 
Ferroviere_1921
Postovi: 39
Pridružen/a: pon jul 31, 2023 2:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 8:19 pm

 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 8:22 pm

Desi li se otkaz, ne znam gdje ovo sve vodi. Sta zele postici Bog zna..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 8:35 pm

Podrska Basicu! I to treba biti jasno i Bekricu i igracima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
south side
Postovi: 482
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 8:41 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
sri sep 20, 2023 8:22 pm
Desi li se otkaz, ne znam gdje ovo sve vodi. Sta zele postici Bog zna..
Gdje ce voditi kao i do sada vrtimo se u krug zadnjih 10 god.Po meni je Basic najveci krivac za ova vezana tri poraza. Pogledaj mu samo postave i taktiku a da ne pricam kako zavaljuje igrace na pozicije koje ne igraju.nema opravdanja izgubiti od goska,sloge jos 6 golova primiti od ekipa koje se bore za opstanak. Mislim da je ovo najgori start sezone u zadnjih 15 god.Sta onda ocekivati sad u ovim tezim utakmicama koje dolaze kad smo od ovih primili 6 golova.Mislim da ce mu ove tri utakmice koje slijede oderediti sudbinu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
SanMan
Postovi: 1242
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 8:42 pm

Evo Bašiću u nedelju idealne utakmice da sve/većinu igrača koji su igrali ove tri zadnje utakmice klupira (a ko fol ih čuvamo za srijedu za kup) - svakako nam je uspjeh ako primimo manje od 5 komada (sam Bilbija će nam zabiti tri a možda i više)
Nek stavi sve nove Mulalić, Drina, Šehić, Musić, ....;AlJabar, Alison, Štilić...
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 8:44 pm

south side je napisao/la:
sri sep 20, 2023 8:41 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
sri sep 20, 2023 8:22 pm
Desi li se otkaz, ne znam gdje ovo sve vodi. Sta zele postici Bog zna..
Gdje ce voditi kao i do sada vrtimo se u krug zadnjih 10 god.Po meni je Basic najveci krivac za ova vezana tri poraza. Pogledaj mu samo postave i taktiku a da ne pricam kako zavaljuje igrace na pozicije koje ne igraju.nema opravdanja izgubiti od goska,sloge jos 6 golova primiti od ekipa koje se bore za opstanak. Mislim da je ovo najgori start sezone u zadnjih 15 god.Sta onda ocekivati sad u ovim tezim utakmicama koje dolaze kad smo od ovih primili 6 golova.Mislim da ce mu ove tri utakmice koje slijede oderediti sudbinu.
Ma tako je...
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 8:44 pm

storm_raider je napisao/la:
sri sep 20, 2023 8:35 pm
Podrska Basicu! I to treba biti jasno i Bekricu i igracima.
Ma nek se goni i Bekrić i pola uprave zajedno sa pola igrača ako treba, al Bašić ostaje! Dosta je više, vrijeme je da se jednom čvrsto stane iza trenera. Podrška Bašiću!!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 8:50 pm

Smirite se i ne očekujte puno.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 8:52 pm

Dzezvar je napisao/la:
sri sep 20, 2023 6:07 pm
volimtezeljo je napisao/la:
sri sep 20, 2023 5:59 pm
Neko je i Bekrica postavio, dao mu "budzet", neko mu predlaze igrace (trener)..

Na ovo se upozoravalo jos kad je Edis smjenjen.
Cisto sumnjam da mu je taj neko predlozio ove igrace....
Ma govorio je Bašić već o tome, rekao je da on kaže samo na kojoj poziciji škripi i gdje nam treba pojačanje, a da ostalo SD rješava.
Baš smo mi eto u poziciji da trener prstom pokaže kojeg igrača hoće i da mu se taj odmah dovede, malo sutra.
 
Ovisnici1921
Postovi: 25
Pridružen/a: sub jul 14, 2018 1:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 20, 2023 9:15 pm

Puna podrska za Nermina.

Covjek nije kriv sto je dobio od naseg vrlog SD ove igračine. Pokusava najbolje izvuci iz njih, ali sta ce mentalni patuljci? Ne mogu ili ne zele da potrose vise od 2h dnevno za posao za koji su itekako fino placeni. Mrsko je njima razmisljati o taktici, protivniku, postavljanju, analizi… samo sabura braco i podrzimo Nermina, moramo konacno nekoga istrpiti, a to mora biti on. A ne kasnije da prizivamo Sliskovice, Dudice i slicne jebivjetre….. i ne povlacite pricu o platama i premijama jer im je sve isplaceno do u fening

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija