Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:57 pm

Nadam se da je šala da razmišljamo o Husarinom pulenu.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:58 pm

LARSSON je napisao/la:
sub jun 03, 2023 1:01 pm
AsharaK je napisao/la:
sub jun 03, 2023 12:53 pm
Ja ne znam kako vama nije jasno da ne trazimo golmana za prvu opciju, nego za drugu/trecu
Može i Hasagić biti treća opcija svakako nikad neće braniti. Muftić/Fejzić/Miličević, mali branio u Stupčanici, 20 utakmica, drugi dio prvenstva su mislim najbolji bili.
Miličević je ja mislim ispao iz sastava u drugom dijelu sezone tj. Nije bio redovan kao u prvom.

Razumijem da pojedini novog golmana smatraju za drugu opciji, a Muftića guraju kao prvu opciju.
Bojim se da bi nam se moglo obiti o glavu ako u sljedeću sezonu uđemo sa Muftićem kao 1.
 
Avatar
igla
Postovi: 3658
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 2:03 pm

Bukvić ok ako će biti 2/3 golman.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 2:38 pm

Nije nigdje rečeno da će doći, to su još nagađanja. Po meni je Semir ok opcija, jeftin je sigurno, nema problem da bude na klupi, uleti ponekad da odradi utakmicu kad bude potrebno.

Mislim da su pojedini puno poletili, to što smo bili treći, ne znači da imamo pare da se razbacujemo, ovo je Željina realnost još koju godinu. Trenutni uspjeh nam ne smije zamazati oči. Lijepo je to što smo nakon tri godine izborili igranje kvalifikacija, što smo bili ispred milionera ali mi idalje imamo 1001 problem koji treba riješiti.

Da se ne lažemo, ni Vedad a ni Semir ne bi bili tu da je bolja situacija i da Željo nema problema. A pošto nije situacija dobra, onda nam je tako.
Fear of the Maniacs!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 2:40 pm

Možda griješim, ali i u ovoj situaciji možemo bolje od Bukvića
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 2:59 pm

Sheldon je napisao/la:
sub jun 03, 2023 11:06 am
400000razloga je napisao/la:
sub jun 03, 2023 10:46 am
Danas se ženi Aco Kosorić,
i Miske i Amar među pozvanim gostima.
:palacgore:
Sto se nije ozenio u novembru 2018… Sad bismo bili bez dugova, stadion gotov, titula ko u prici…

Bukvic se spominje. Pa ovo je da se upucas. Najbitnija pozicija u timu, najbitnija, i mi se ovako zajebavamo sa njom. Dovedite vise nekog ozbiljnog, da i mi osjetimo kako je kad golman bodove donosi. Zadnjih godina samo traume imamo od njih. Kakvi vise Benderi, Bukvici, Muftici, Erici…
Mogu li te pitati ali iskreno da odgovoriš.
Koga bi ti doveo da bude zamjena Muftiću pa i Kariću a da ima istu ili sličnu platu kao i oni.
Molim te iskren odgovor.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 3:06 pm

Kako ova ružna zgrada iza istočne tribine kvari sliku stadiona..
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 3:07 pm

Nihad Šero?
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 359
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 3:09 pm

Zvaka72 je napisao/la:
sub jun 03, 2023 2:59 pm
Sheldon je napisao/la:
sub jun 03, 2023 11:06 am
400000razloga je napisao/la:
sub jun 03, 2023 10:46 am
Danas se ženi Aco Kosorić,
i Miske i Amar među pozvanim gostima.
:palacgore:
Sto se nije ozenio u novembru 2018… Sad bismo bili bez dugova, stadion gotov, titula ko u prici…

Bukvic se spominje. Pa ovo je da se upucas. Najbitnija pozicija u timu, najbitnija, i mi se ovako zajebavamo sa njom. Dovedite vise nekog ozbiljnog, da i mi osjetimo kako je kad golman bodove donosi. Zadnjih godina samo traume imamo od njih. Kakvi vise Benderi, Bukvici, Muftici, Erici…
Mogu li te pitati ali iskreno da odgovoriš.
Koga bi ti doveo da bude zamjena Muftiću pa i Kariću a da ima istu ili sličnu platu kao i oni.
Molim te iskren odgovor.
Dvaput mi naglasavas iskrenost, nema potrebe za tim. Naravno da cu odgovoriti iskreno. Kao sto rekoh, nije problem u zamjeni za njih dvojicu, problem je sto cemo opet u sezonu uci bez kvalitetnog rjesenja na golmanskoj poziciji. Bukvica iskreno nisam pratio, svojevremeno mu je Guso iz penzije uzeo mjesto kad je Karic crveni dobio. Za treceg golmana i neku mizernu platu ok.

Rjesenje 1:
Kvalitetan golman na golu, Karic brani kup i uci od njega polako

Rjesenje 2:
Karica guramo u vatru po cijenu rezultata, radi dugorocne koristi, izmjena manje bitna, moze cak i Bukvic

Rjesenje 3:
Mlad i talentovan golman da se dovede (ovo nije Muftic), Karic je tu, bori se za mjesto, treci golman neko iskusan, opet moze Bukvic
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1750
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 3:22 pm

Majkel je napisao/la:
sub jun 03, 2023 3:07 pm
Nihad Šero?
Od onog smrada, ali je dobar igrac i nas veliki navijac.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 3:22 pm

Imali smo mi i visokih golmana pa ni jedan nije djelovao onako sigurno na izlascima na loptu kao Muftic protiv Slobode.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 3:30 pm

Muftić je zaslužio da bude prvi golman, vrhunski je odradio posao zadnjih deset kola i bez njega mi ne bi igrali europske utakmice. Ako se s vremenom pokaže da ne može, bože moj naći će se zamjena.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 4:01 pm

Zlatibor Kup prijateljstva, mi smo u grupi C. Turnir počinje 6. juna.
C grupa: Šibenik, Željezničar, Sutjeska
Ako neko zna spisak igrača koji idu zamolio bi da objavi, hvala.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4139
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 4:05 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jun 03, 2023 3:22 pm
Imali smo mi i visokih golmana pa ni jedan nije djelovao onako sigurno na izlascima na loptu kao Muftic protiv Slobode.
To me kod njega najvise fasciniralo, ne samo protiv Slobode nego zadnjih par kola. Onakvo razgrtanje i kupljenje centarsuteva nismo vidjeli od najboljih Gusinih i Antlovicevih dana. :palacgore:
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 4:09 pm

Sheldon je napisao/la:
sub jun 03, 2023 3:09 pm
Zvaka72 je napisao/la:
sub jun 03, 2023 2:59 pm
Sheldon je napisao/la:
sub jun 03, 2023 11:06 am


Sto se nije ozenio u novembru 2018… Sad bismo bili bez dugova, stadion gotov, titula ko u prici…

Bukvic se spominje. Pa ovo je da se upucas. Najbitnija pozicija u timu, najbitnija, i mi se ovako zajebavamo sa njom. Dovedite vise nekog ozbiljnog, da i mi osjetimo kako je kad golman bodove donosi. Zadnjih godina samo traume imamo od njih. Kakvi vise Benderi, Bukvici, Muftici, Erici…
Mogu li te pitati ali iskreno da odgovoriš.
Koga bi ti doveo da bude zamjena Muftiću pa i Kariću a da ima istu ili sličnu platu kao i oni.
Molim te iskren odgovor.
Dvaput mi naglasavas iskrenost, nema potrebe za tim. Naravno da cu odgovoriti iskreno. Kao sto rekoh, nije problem u zamjeni za njih dvojicu, problem je sto cemo opet u sezonu uci bez kvalitetnog rjesenja na golmanskoj poziciji. Bukvica iskreno nisam pratio, svojevremeno mu je Guso iz penzije uzeo mjesto kad je Karic crveni dobio. Za treceg golmana i neku mizernu platu ok.

Rjesenje 1:
Kvalitetan golman na golu, Karic brani kup i uci od njega polako

Rjesenje 2:
Karica guramo u vatru po cijenu rezultata, radi dugorocne koristi, izmjena manje bitna, moze cak i Bukvic

Rjesenje 3:
Mlad i talentovan golman da se dovede (ovo nije Muftic), Karic je tu, bori se za mjesto, treci golman neko iskusan, opet moze Bukvic
Znači ipak nije da se " upucaš" i ima logike da se dovede. Smatram da ne moramo odmah pucati teškim riječima i sve dočekivati na nož.
Moje mišljenje je da Hasagić zna šta radi i ako on kaže da je ok da se dovede vjerujem mu. Tko zna možda se u evropi budu pucali penali, pa bude Bum.
Isto tako sam mišljenja da ako Hodžić jr. Ide da se dio novca od plate eventualno drugog ili trećeg golmana treba dati npr. Kariću iz TzS.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u sub jun 03, 2023 4:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
neroazzuro
Postovi: 1924
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 4:09 pm

Vezano za mišljenja da be treba ni započinjati jug dok se ne dobije neka sigurnost, zaboravljate na entuzijazam i euforiju koju izazove sama izgradnja. Raja i institucije dobiju želju da i same učestvuju u nečemu pozitivnom tako da se projekat i završi i lakše i brže od planiranog. Sjetite se da je i istok prvobitno krenuo kao rekonstrukcija stare tribine pa kad se uhvazio zamah produžili su do visine sjevera. Zato i treba krenut čim se odobre bilo kakva sredstva pa dalje radit sukcesivno. Samo treba naravno ranije obezbijedit sve potrebne preduslove u vidu urbanističke i ostalih dozvola.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 4:46 pm

ima li neko ko je mozda bolje upoznat da napise ukratko strukturu naseg duga.. koliko dobavljaci koliko porezna koliko uposleni bivsi/sadasnji

mislim da bi bilo izvodivo napraviti neku akciju 300 spartanaca po 30.000 za Zelju... ja sam prvi voljan uzet kredu 7-10 godina vracati... mogu i pravna lica
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Diverzant
Postovi: 1783
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:04 pm

neroazzuro je napisao/la:
sub jun 03, 2023 4:09 pm
Vezano za mišljenja da be treba ni započinjati jug dok se ne dobije neka sigurnost, zaboravljate na entuzijazam i euforiju koju izazove sama izgradnja. Raja i institucije dobiju želju da i same učestvuju u nečemu pozitivnom tako da se projekat i završi i lakše i brže od planiranog. Sjetite se da je i istok prvobitno krenuo kao rekonstrukcija stare tribine pa kad se uhvazio zamah produžili su do visine sjevera. Zato i treba krenut čim se odobre bilo kakva sredstva pa dalje radit sukcesivno. Samo treba naravno ranije obezbijedit sve potrebne preduslove u vidu urbanističke i ostalih dozvola.
najveća glupost je da ne treba započinjati jug dok se ne izmire ova dugovanja. pa kako ćeš doći do para da plaćaš dugove nego kroz ulaznice i sponzore. a strah me i zamisliti kakav će to biti boom kad se napravi jug, računaj +2k ljudi svaku utakmicu da će biti, nezampaćena euforija
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4476
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:07 pm

neroazzuro je napisao/la:
sub jun 03, 2023 4:09 pm
Vezano za mišljenja da be treba ni započinjati jug dok se ne dobije neka sigurnost, zaboravljate na entuzijazam i euforiju koju izazove sama izgradnja. Raja i institucije dobiju želju da i same učestvuju u nečemu pozitivnom tako da se projekat i završi i lakše i brže od planiranog. Sjetite se da je i istok prvobitno krenuo kao rekonstrukcija stare tribine pa kad se uhvazio zamah produžili su do visine sjevera. Zato i treba krenut čim se odobre bilo kakva sredstva pa dalje radit sukcesivno. Samo treba naravno ranije obezbijedit sve potrebne preduslove u vidu urbanističke i ostalih dozvola.
Treba iskoristiti tajming i poceti ove godine, ipak se blize izbori.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1750
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:13 pm

Uh **** te gledaj kitara koga dovedoše. Po meni će bit prvi favoriti da uzmu sljedeće sezone. Golema imena za našu ligu. Da se hoćemo i mi konačno stabilizirati pa da im možemo finansijski kolko tolko parirat

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 139 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija