Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:16 pm

Danas smo mi stvorili više šansi i polušansi.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:18 pm

Diverzant je napisao/la:
sub feb 25, 2023 5:15 pm
ODLAZI UBLEHO
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:19 pm

Vidis da je Jasarevic danas pogubljen,los ,najslabija karika pa bolan vadi ga i ubacuj Sehica ...nije mi nikako jasan Edis Bgm...i taj Beganovic koliko god da je los danas bi fino legao na mjestu iza naoadaca gdje se svi slažemo da moze fino odigrati
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:25 pm

E pa kako podignu pritisak,da bih sam sebe odmah šakom opalio. Allaham' više ne znam šta da se uradi,šta vam sad fali j.... li vam sve?! Guzove vuku k'o babe,šprinta ne mogu istrčati. Očajni su svi,ma svi. Vezni red je užasan,i samo ću ovo reći,Hodžu ne bih prodao za 18 mil.,on kad izađe,mi smo raspad sistema! Ma nijedan oni (Beća,Hajdar,Meka) duel nisu dobili. Gol razlika nam je 25/23,heeej?! Treneru,čitaš li ovo? Nema više "hoo ruk",treba malo i mozganja,taktike,i danas ga je Husref pojeo za doručak. Svaka pohvala za Ramića,bravo momčino! Moje mišljenje je da se ubuduće dovedu igrači koji su željni dokazivanja,trke,želje (evo pogodili smo sa Drljom),od stare slave se ne živi,svi znamo na koga mislim. Amoah treba da malo smanji društvene mreže i da se okrene treningu,izgleda da i sad podriguje konjički burek iz Hana. Brat trči,rekoh sad će prašinu da ovi pokupe,bio je u prednosti 3-4 metra,njega stoperi stigoše? Wtf?! I dosta je više otrcane fraze "ma igra se za ljubav kluba i uvijek treba podrška",ma daj bodove,a mi smo k'o navijači najsaburniji na dunjaluku. Sve u svemu,ne ide ovo više ovako Edise,pa ti vidi šta ćeš...
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:28 pm

amar92 je napisao/la:
sub feb 25, 2023 4:46 pm
fcz je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
sub feb 25, 2023 3:03 pm

Pa jest i njima logicno ali za njihov stil igre je odgovarao, kontre i bunker. Imali smo 70% posjed, vise suteva i svega ali ne znaci to nista na ovskvom terenu.

Ja sam u najvecoj euforiji, nakon dolaska Krpe i Are, govorio da ne treba nista ocekivati od ekipe kojoj je Edis trener. Isto tako ga ne bi dirao do ljeta jer bi se samo stvorio kontraefekt i podjele kako na tribinama tako i u ekipi. Gurati ovako pa cemo vidjeti koliko.
Koje ba podjele??? Oko cega podjele??

Halo, lik je neotesana papcina, ne znam zna li se cestito i potpisati. Uz to je jako hinjav. S Lendricem, Stevanovicem i ostalima je imao "zicer" za Evropu pa je prokockao kao najveci luzer. Prosle sezone je nastavio s brukanjem a evo u ovoj aktuelnoj nas je vec izbacio iz bilo kakve trke u prvenstvu. Siljio mlohavog na talentovanoj djeci a dovodio nam Vucenovice, Resice, Beganovica. S koje god strane sagledas Edis je jedan obicni kurcic koji trenersku diplomu nikako nije mogao dobiti posteno.

Ko bi se dijelio oko njega? Ko ga to podrzava? Ako kojim slucajem i ima takvih oni su neprijatelji Zeljeznicara i s njima se odmah treba podijeliti.

ODLAZI PECINSKI COVJECE!
Sve se to u vezi Edisa znalo i prije, ne vidim razloga da se sada dize neka buka. Tako smo usli u sezonu, znali smo koji su njegovi limiti i ok.

Sto se tice podjela, Edisa podrzava pola svlacionice, pogotovo Stila, Coca, Ara i slicni starosjedioci. Sad da dovedes novog trenera pa da ga igraci bojkotuju? Ne bi nam bilo prvi put. Da ne pricam o tome da sad nemas koga dovesti. Pustiti do kraja sezone ovako, fino kazes evo mi ti dali sve, nisi uspio ispuniti cilj hvala i zdravo.

Ne trebaju nam turbulencije u toku sezone. I dalje glavnu bitku vodimo van terena. To je najbitnije. Evropa svakako ni u jednom trenutku nije bila realna za nas.
Eto i sam kazes da Evropa nije realna i da je sezona izgubljena. Dakle igracemo je rekreativno. Samo budala ne bi pokusala iskoristiti tu situaciju da pokusa afirmisati neke mlade igrace pa mozda i nekog mladog trenera.

Sta je svrha nediranja trenera kojem cemo svakako reci "hvaia i zdravo"? Hocemo li ista dobiti? Ili cemo samo (opet) protraciti vrijeme?

A Coca, Stila i ostali koji bi se kao bunili... Jesu li nam oni mozda nosioci igre za narednih 4-5 godina? Ili su mladi kapitalci koje mozemo dobro prodati? Ma zdra'o ba.
Zadnja izmjena: fcz, dana/u sub feb 25, 2023 5:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:30 pm

Mokar ko čep, noge mi utrnule na onom brdu gore iznad stadiona. Igrali smo isto kao protiv Leotara, loše. Edis nije trener ni za Pofalićkog, toliko...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:31 pm

Nema smisla tjerati bilo kojeg trenera nakon prvog proljetnog kola i nakon tek odrađenih priprema sa ekipom. Ako ga tjeraš, otjeraš ga u novembru i dovedeš novog, ali doduše kod nas svakako ništa ne ide normalno, pa ni ovo vjerovatno...
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:32 pm

Svojim nedolaskom na naredne utakmice ja cu pokazati da nisam najsaburniji navijač na dunjaluku.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:35 pm

Par crtica što se tiče same utakmice:
- Možda stvarno ni ja nisam gledao utakmicu do 25. minute kako kaže Edis na pressici, ali mi ni do 25 minute nismo mogli stvoriti priliku.
- Ovo je utakmica kao stvorena za Dženisa na deset da može "preorati" teren, ne znam iz kojeg razloga nije u kadru, možda je i povreda.
- Igman je kompaktna ekipa i naprijed i nazad i ako je neko mislio da ih treba dobiti 0:3 ili koliko već, taj se grdno prevario, ali logično je da nema opravdanja što se nisu uzela tri boda.
i posljednja:
- Nek nam je Bog na pomoći.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:35 pm

Ne mogu se pomirit sa cinjenicom da smo zrebali biti blizu Zrinjskog gore da smo imali boljeg trenera
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:54 pm

bogi je napisao/la:
sub feb 25, 2023 5:31 pm
Nema smisla tjerati bilo kojeg trenera nakon prvog proljetnog kola i nakon tek odrađenih priprema sa ekipom. Ako ga tjeraš, otjeraš ga u novembru i dovedeš novog, ali doduše kod nas svakako ništa ne ide normalno, pa ni ovo vjerovatno...
Jasno je da ga sada ne treba tjerati (uz otpremninu), jedino da je on kakav Željovac pa da sam da ostavku. Ali ovdje nije problem u prvom proljetnom kolu. Otkud on uopšte kod nas na početku ove sezone, kakav ba kokuzluk.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 597
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:56 pm

Ma najgore pada sto sad fakat nema smisla mijenjat ista, zijanili smo i sad kako zavrsi do ljeta. Koga god da dovedes sad bez priprema sa ekipom, tesko, pogotovo sto bi odredjeni igraci sabotirali bilo kojeg novog trenera. Moje misljenje je da treba prodat i ekonoma ako ga neko trazi i naci nekog perpektivnog mladog trenera koji ce se okrenuti mladim igracima i sve to da bude na jedan duzi period kao i ugovori sa tim istim igracima.
FCŽ
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 5:57 pm

Covjek gura Beganovica cijelu polusezonu iako se ovaj sastaviti ne moze i sada ga nije ni klupiro nego nema ga ni u rotaciji u situaciji kada je jedini igrac koji bi donekle mogao zamijeniti Stilica. Pocinje sa Hodzicem Mekicem i Hajdarevicem gdje se ne zna koji je igrac iza napadaca, Hajdarevic je ne zna dodati na dva metra igracu. Otjero si Malica zbog Jasarevica koji je u ove dvije utakmice bio grozan, on bi mi bio ok opcija kao zamjena za Malica gdje je ovaj dosta mladji i bilo je prostora za napredak. Beca je neprepoznatljiv od kada je mag na klupi, ne zna da dozira minute i upropastice sve sto se moze upropastiti,Amoah danas grozan, kakvi su ono sutevi sta je ono,Bendera bi trebalo klupirati ali to mag nece nikad uraditi.
Imamo fine temelje gdje bi neki normalan trener to mogao fino posloziti, mi smislene akcije nismo napravili ne pamtim o kontra napadu da ne govorim, zabijali smo golove vecinom iz prekida i na individualni kvalitet, odbrana nam je djelovala sigurno sada smo i to razjebali, o trci i spremnosti da ne govorim.
Oderali su nas Hrelja,Velic,Ramic,Hebibovic,Bodul,Ahmetovic,Cenan pred punim stadionom nasih navijaca tito te **** i on se usudi onakve izjave davati.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 6:02 pm

bogi je napisao/la:
sub feb 25, 2023 5:35 pm
Par crtica što se tiče same utakmice:
- Možda stvarno ni ja nisam gledao utakmicu do 25. minute kako kaže Edis na pressici, ali mi ni do 25 minute nismo mogli stvoriti priliku.
- Ovo je utakmica kao stvorena za Dženisa na deset da može "preorati" teren, ne znam iz kojeg razloga nije u kadru, možda je i povreda.
- Igman je kompaktna ekipa i naprijed i nazad i ako je neko mislio da ih treba dobiti 0:3 ili koliko već, taj se grdno prevario, ali logično je da nema opravdanja što se nisu uzela tri boda.
i posljednja:
- Nek nam je Bog na pomoći.
Imao si Amoaha samog, pa ga stiže štoper i on ga još dribla.
Imao si Drljinu situaciju kad dribla, a samo da je dodao Amoahu koji je sam bio.
Šut Drlje.
Ubacivanje Amoaha koji napamet ubacuje nikom.

Npr to su sve izglednije situacije od one iz koje smo primili prvi gol.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 6:05 pm

Mi nemamo:
Trenera
Rezervnog beka lijevog i desnog
Destruktivca
Zamjenu za Stilu
Golmana
Finansije
Normalnu upravu
Nemamo dugodisnji plan
Ne znamo sta hocemo(Evropu ili da se djeca razvijaju)

Ovo je sistem funkcionisanja vec 20.godina
Doslo je na naplatu u najgori moguci trenutak.

Jedino sto imamo su navijaci, kojima dobrano puca strpljenje.
Neko kaze gdje ces sad mijenjati trenera. Pa kad je sve naopako uradi to sad. Inace nam negine i smanjen broj navijaca i jos veci kolaps.
 
struja
Postovi: 679
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 6:06 pm

gavran je napisao/la:
sub feb 25, 2023 9:44 am
struja je napisao/la:
sub feb 25, 2023 9:27 am
gavran je napisao/la:
sub feb 25, 2023 9:20 am


cekam te na ivanu...


slika
Znaš da ja ne mogu na tekmu pa cu ti Laru poslati😂😂😂
To vise ne pustaju iz zenice na vikend
Yok.jbg
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 6:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 25, 2023 6:02 pm
bogi je napisao/la:
sub feb 25, 2023 5:35 pm
Par crtica što se tiče same utakmice:
- Možda stvarno ni ja nisam gledao utakmicu do 25. minute kako kaže Edis na pressici, ali mi ni do 25 minute nismo mogli stvoriti priliku.
- Ovo je utakmica kao stvorena za Dženisa na deset da može "preorati" teren, ne znam iz kojeg razloga nije u kadru, možda je i povreda.
- Igman je kompaktna ekipa i naprijed i nazad i ako je neko mislio da ih treba dobiti 0:3 ili koliko već, taj se grdno prevario, ali logično je da nema opravdanja što se nisu uzela tri boda.
i posljednja:
- Nek nam je Bog na pomoći.
Imao si Amoaha samog, pa ga stiže štoper i on ga još dribla.
Imao si Drljinu situaciju kad dribla, a samo da je dodao Amoahu koji je sam bio.
Šut Drlje.
Ubacivanje Amoaha koji napamet ubacuje nikom.

Npr to su sve izglednije situacije od one iz koje smo primili prvi gol.
E dobro je onda, sad si mi vratio film. Ja se fakat nisam mogao sjetiti, ali realno ništa od ovog nije ona stopostotna šansa tipa Krpić kad mu Ćeman odbi loptu na sedam metara, a on je posla u Neretvu.
Na kraju dana, imali smo odličan nalet kad je Ara ušao tek u igru, da smo tad uspjeli zabiti jedan, Krpić ili on glavom, već bi se druga priča možda pričala. :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 6:11 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 25, 2023 6:02 pm
bogi je napisao/la:
sub feb 25, 2023 5:35 pm
Par crtica što se tiče same utakmice:
- Možda stvarno ni ja nisam gledao utakmicu do 25. minute kako kaže Edis na pressici, ali mi ni do 25 minute nismo mogli stvoriti priliku.
- Ovo je utakmica kao stvorena za Dženisa na deset da može "preorati" teren, ne znam iz kojeg razloga nije u kadru, možda je i povreda.
- Igman je kompaktna ekipa i naprijed i nazad i ako je neko mislio da ih treba dobiti 0:3 ili koliko već, taj se grdno prevario, ali logično je da nema opravdanja što se nisu uzela tri boda.
i posljednja:
- Nek nam je Bog na pomoći.
Imao si Amoaha samog, pa ga stiže štoper i on ga još dribla.
Imao si Drljinu situaciju kad dribla, a samo da je dodao Amoahu koji je sam bio.
Šut Drlje.
Ubacivanje Amoaha koji napamet ubacuje nikom.

Npr to su sve izglednije situacije od one iz koje smo primili prvi gol.
Upravo tako. I u toj situaciji kad je Drljo šutao, imao je Mekića samog, nemarkiranog, koji bi izašao sam na golmana. Ni pogledao ga nije, nego se ko sivonja zaletio da šuta. Bruku pogrešnih odluka se napravilo. A opet ću ponoviti, imali smo sasvim dovoljno šansi da ovo riješimo u svoju korist. Već u prvom poluvremenu smo im mogli dva uvalit, ko zna u kojem bi smjeru onda utakmica otišla.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 6:12 pm

Steta sto nismo iskoristili pritisak u drugom poluvremenu na 1:0, napravili smo fin broj prilika i poluprilika. Poslije toga primas gol i to je to.

Edis mora nesto promijeniti u igri.

Sta je sa Stilicem? Mozda su neki vidjeli danas kako je falio.
Nadam se da Hodzic nije teze povrijedjen.

Dolazi Zvijezda u kupu. Idealna prilika da vratimo samopouzdanje. Jedva cekam na Grbavicu opet.

Na kraju nam Grbavicu pustaju na stadionu😂
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 25, 2023 6:17 pm

Stilic je povrijedjen, mozda nece ni u utorak igrati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija