Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 3:25 pm

Durgo je napisao/la:
uto feb 21, 2023 3:11 pm
rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 21, 2023 2:47 pm
Durgo je napisao/la:
uto feb 21, 2023 2:33 pm
Niko tebi nece pokucati na vrata. Prestanite da sirite neistine. Odes u PU (pokucas ti njoj na vrata) potpises REPROGRAM kao i svi ostali klubovi u drzavi i nemas problem.

Po meni je prodavanje Hodzica i Santosa SADA ravno samoubistvu. Ok, hoces da se prodas moze 1M Eura.

Ako oni odu, mi necemo niti izboriti evropu, niti ce nas te pare spasiti od bilo cega. Doslovno imas PRELOSU situaciju NA POLUSEZONI (kada si poceo nadati necemu), i naredne godine hajmo opet akcije i kreci sa nule....

Pa hoce li iko poceti razmisaljti na period duzi od 3 mjeseca? Sta se desava sa svima.
Prvo, nigdje ne pise da smo zainteresovani da ga prodamo, pise da saznaju da su stigle 2 ponude u klub. Druga stvar, do 30.6. moramo isplatiti nesto vise od 400k maraka, to o reprogramu okaci macku o rep. To mozda mozemo traziti za ovaj dug od 2018. Treca stvar, izlazak u Evropu gdje nismo nosioci u prvom pretkolu gdje lahko mozemo izletiti, a i sa drugim pretkolom to je negdje oko 350k eura koje stizu u DECEMBRU. Cetvrta stvar, ako Santos ne zeli da produzi ugovor(a sto se jos uvijek zvanicno ne zna jer mu menadzer tek treba stici u klub), a postoji neka ponuda za njega, prodati ga obavezno.
Ne znam zasto, ali postali smo bahati, necemo da prodajemo igrace, necemo da pomazemo klubu, necemo ovo, necemo ono. Hocemo u Evropu. hocemo boljeg trenera, hocemo svasta nesto, a do 30.6. MORAMO stvoriti malo jace od 400 milja maraka.
Prvi dio se odnosi na stav navijaca "da prodamo". Ja se odnosim na taj dio, gdje sam licno protiv prodaje bilo koga TRENUTNO.

Za drugu stvar si U POTPUNOSTI U KRIVU. Ne bih ulazio u detalje.

Za trecu i cetvrtu stvar se slazem, ali polahko stajemo na noge i ne trebamo odmah na prvu sve davati. Hajmo korak po korak vidjet da li mozemo produziti ugovre pa nakon evrope prodavati. ko nece da produzi ugovor, tu se nema sta pricati.

Ja licno pomazem klubu, nisam bahat. Zelim boljeg trenera, ali nemamo para za njega, pa podrzavam Edisa trenutno, ali to ne mijenja cinjenicu da je tanak ko rizla.

i opet za kraj to 30.6. MORAMO stvoriti 400k NIJE TACNO. Opet neistina.
Predsjednik je u odgovorima tako rekao. Da je kratkorocni cilj da se ovo isplati do 2018.
A poslije toga vjerovatno uzeti reprogram za ovo od 2018.

Jedino kod tebe sam vidio da ovo govoris u vezi duga. Na osnovu cega, ne znam, ali prosvijetli nas ako moze. :D
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 3:25 pm

Niko ne krivi Bekrica , extra stvari je do sada uradio , al da je pojeo govno sto je poletio da kaze da smo sa njima dogovorili produzenje ugovora , pojeo je . Neka mu to bude i opomena i lekcija za ubuduće .
Srcu draga, boja PLAVA !
 
struja
Postovi: 679
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 3:46 pm

rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 21, 2023 3:18 pm
Durgo je napisao/la:
uto feb 21, 2023 3:11 pm
rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 21, 2023 2:47 pm


Prvo, nigdje ne pise da smo zainteresovani da ga prodamo, pise da saznaju da su stigle 2 ponude u klub. Druga stvar, do 30.6. moramo isplatiti nesto vise od 400k maraka, to o reprogramu okaci macku o rep. To mozda mozemo traziti za ovaj dug od 2018. Treca stvar, izlazak u Evropu gdje nismo nosioci u prvom pretkolu gdje lahko mozemo izletiti, a i sa drugim pretkolom to je negdje oko 350k eura koje stizu u DECEMBRU. Cetvrta stvar, ako Santos ne zeli da produzi ugovor(a sto se jos uvijek zvanicno ne zna jer mu menadzer tek treba stici u klub), a postoji neka ponuda za njega, prodati ga obavezno.
Ne znam zasto, ali postali smo bahati, necemo da prodajemo igrace, necemo da pomazemo klubu, necemo ovo, necemo ono. Hocemo u Evropu. hocemo boljeg trenera, hocemo svasta nesto, a do 30.6. MORAMO stvoriti malo jace od 400 milja maraka.
Prvi dio se odnosi na stav navijaca "da prodamo". Ja se odnosim na taj dio, gdje sam licno protiv prodaje bilo koga TRENUTNO.

Za drugu stvar si U POTPUNOSTI U KRIVU. Ne bih ulazio u detalje.

Za trecu i cetvrtu stvar se slazem, ali polahko stajemo na noge i ne trebamo odmah na prvu sve davati. Hajmo korak po korak vidjet da li mozemo produziti ugovre pa nakon evrope prodavati. ko nece da produzi ugovor, tu se nema sta pricati.

Ja licno pomazem klubu, nisam bahat. Zelim boljeg trenera, ali nemamo para za njega, pa podrzavam Edisa trenutno, ali to ne mijenja cinjenicu da je tanak ko rizla.

i opet za kraj to 30.6. MORAMO stvoriti 400k NIJE TACNO. Opet neistina.
Ako ti znas bolje od mene, onda ok. Nadam se da je tako. Ovo ostalo, koliko sam sada čuo, patka je za ove ponude. A za novi ugovor se čeka da napuni 23 godine pa da produži, a rodjendan mu je kroz 7-8 dana.
Ovo za poreznu se mora platiti do 30.06.Sto se tiče Hodže imam istu info kao rodrigo
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 667
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 3:54 pm

Ljudi moji jel se vi šalite?
Ako ćemo dobiti milion i dvjesta za Santosa i Hodžića, koje smo doveli džaba i imaju ugovor još 6 mjeseci,
Obojicu ih zamotati u mašnicu i poslati.
Jbt do prije 2 mjeseca nam blokirani računi i nemamo za kifle a vi bi se kurčili.
U ovom momentu taj iznos je bingo i uz pare od Amira mogućnost da se stabilizujemo i uložimo u MLADE Igrače kao što je Drljo, Drina, Benjo, Amoah itd.
Fokusirati se na njih i već produžiti ugovor na 4 ili 5 god . E to je već ozbiljna priča.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
CrazySouth1987
Postovi: 164
Pridružen/a: uto dec 13, 2022 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 4:18 pm

Prodas Hodzica, dovedes Tomica, produzis Santosa, dadneš malo Veležu za Ovčinu!
Prosto i jednostavno!🔵⚪️💪
Na tvoje uspjehe strpljivo čekamo!
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 4:28 pm

Zvaka72 je napisao/la:
uto feb 21, 2023 3:54 pm
Ljudi moji jel se vi šalite?
Ako ćemo dobiti milion i dvjesta za Santosa i Hodžića, koje smo doveli džaba i imaju ugovor još 6 mjeseci,
Obojicu ih zamotati u mašnicu i poslati.
Jbt do prije 2 mjeseca nam blokirani računi i nemamo za kifle a vi bi se kurčili.
U ovom momentu taj iznos je bingo i uz pare od Amira mogućnost da se stabilizujemo i uložimo u MLADE Igrače kao što je Drljo, Drina, Benjo, Amoah itd.
Fokusirati se na njih i već produžiti ugovor na 4 ili 5 god . E to je već ozbiljna priča.
Da, kratko i jasno.
Grande Miske 💪
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 4:59 pm

Za te pare obojicu poslati brzom postom dok se nije predomislila ekipa. Hvala Hodzicu i Santosu za sve ali za ovu cifru neka put putuju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 5:10 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto feb 21, 2023 3:16 pm
blueheart je napisao/la:
uto feb 21, 2023 2:51 pm
Kakva crna prodaja od 1mil e.... Pored kvaliteta koji posjeduju Hodzic i Santos oni MORAJU imati jake ugovore tj velike plate da bi se i dobro prodali.... Bez toga nema prodaje za ozbiljne pare... Isto tako ce biti za godinu sa Drljom, naravno ako bude dobar.... Nas klub nije u mogućnosti dati nekom 50-100.000 e godisnje jbg dok tako ne bude zadovoljit cemo se sitnim iznosima.....
Sad ce neko u klubu morati rizikovati i donijeti odluku, ili o prodaji pa te pare odmah dati poreskoj, ili krenuti sa njima obojicom u napad na Europu i na ljeto ostati bez njih 99,99 % bez marke....
Bas tako.
Oba momka imaju ugovor do kraja sezone i nisu nista potpisali. Ako ne zele potpisati, logicno je da ih prodamo.
Naravno da bismo svi zeljeli da produze ugovor i da se na ljeto prodaju po vecoj cijeni. Mada ni na ljeto to ne bi bilo 1 milion kako se prizeljkuje.
Nit smo stabilan klub, nit bilo sta. Mozemo se pojesti, ali ako uzmemo za oba igraca isto kao Sarajevo za Andreja, dobro i jest. U ovakvim okolnostima, a to su da imaju ugovor jos 3-4 mjeseca.

Po meni kad bi produzili i ostali do ljeta, na ljeto opet po meni ne mozemo uzeti vise od 1 milion Eura za oba skupa.
najvise bih volio da obojica produze na po 3 god od ljeta , da imaju ozbiljne plate,s tim da bih Hodzicu dao kapitensku traku.... al jbg ne moze to kod nas jos zadugo....i zato bi obojicu prodao ako uopste ima konkretnih ponuda....

Na nasu zalost, ne mozemo se ovom trenutku porediti sa njima u pogledu placanja i prodaje igraca....
Država Željo
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 5:18 pm

Pojedini ocekuju da prebrzo izadjemo iz nesagledivih problema u kojima smo bili u septembru 2021. Svaka nam marka treba i ne mozemo preko noci imati i jaku ekipu, zadrzavati igrace, dovoditi kvalitetne, a pri tome 10 miliona duga imati. Moramo se spustiti na zemlju, situacija nije dobra. Ali izlaz se polako nazire.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 5:36 pm

rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 21, 2023 2:17 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto feb 21, 2023 1:59 pm
Pored Grbavice, da se odigra kulturno komšijski, derbi se prebacuje u trening centre...pa komotno su onda mogli i u butmiru staviti da se igra.

Kakvo ponižavanje, nevjerovatno.
Ponavljam ti kao i neki dan, oni na Grbavici domacini nece biti pa makar se na beogradskoj Marakani igrao derbi.
Kad vidim kakva maloumna razmisljanja imaju pitari i ti, jasno mi je da Vama ne odgovara da sposobni i struka odlučuje u Klubovima o tome, nego mahala i podobni pojedinci za rad sitnih interesa i klošarskih mangupluka. Ponavljaj sebi, ti si ubijeđen da je to normalno, meni nije, niti će ikada biti. Stadion Grbavica je mjesto okupljanja, kako porodičnog tako i navijačkog u vidu fer sportskog navijanja, a Vi šatro "opasni momci" bi i tri boda oprostili samo da se ne igra na Grbavici. Mentalitet tipični koji je uništio i doveo Klub na rub opstanka.
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 5:51 pm

Zašto se utakmica igra na dan kad pada državni praznik - dan nezavisnosti? Je li se prije to dešavalo?
Zadnja izmjena: thierryhenry21, dana/u uto feb 21, 2023 5:52 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 5:52 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto feb 21, 2023 5:36 pm
rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 21, 2023 2:17 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto feb 21, 2023 1:59 pm
Pored Grbavice, da se odigra kulturno komšijski, derbi se prebacuje u trening centre...pa komotno su onda mogli i u butmiru staviti da se igra.

Kakvo ponižavanje, nevjerovatno.
Ponavljam ti kao i neki dan, oni na Grbavici domacini nece biti pa makar se na beogradskoj Marakani igrao derbi.
Kad vidim kakva maloumna razmisljanja imaju pitari i ti, jasno mi je da Vama ne odgovara da sposobni i struka odlučuje u Klubovima o tome, nego mahala i podobni pojedinci za rad sitnih interesa i klošarskih mangupluka. Ponavljaj sebi, ti si ubijeđen da je to normalno, meni nije, niti će ikada biti. Stadion Grbavica je mjesto okupljanja, kako porodičnog tako i navijačkog u vidu fer sportskog navijanja, a Vi šatro "opasni momci" bi i tri boda oprostili samo da se ne igra na Grbavici. Mentalitet tipični koji je uništio i doveo Klub na rub opstanka.
Niti sam ja neki opasan momak niti se predstavljam tako. Da gledam kako ruse, pale stadion, dizu koreografije zapaljene Grbavice, pjevaju daj mi majko sibicu i kantu benzina da zapalim Grbavicu itd itd, neka hvala. A ti se vrati u neka ranija vremena i zamisljaj da je i danas tako, a nije.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 6:03 pm

rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 21, 2023 5:52 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto feb 21, 2023 5:36 pm
rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 21, 2023 2:17 pm


Ponavljam ti kao i neki dan, oni na Grbavici domacini nece biti pa makar se na beogradskoj Marakani igrao derbi.
Kad vidim kakva maloumna razmisljanja imaju pitari i ti, jasno mi je da Vama ne odgovara da sposobni i struka odlučuje u Klubovima o tome, nego mahala i podobni pojedinci za rad sitnih interesa i klošarskih mangupluka. Ponavljaj sebi, ti si ubijeđen da je to normalno, meni nije, niti će ikada biti. Stadion Grbavica je mjesto okupljanja, kako porodičnog tako i navijačkog u vidu fer sportskog navijanja, a Vi šatro "opasni momci" bi i tri boda oprostili samo da se ne igra na Grbavici. Mentalitet tipični koji je uništio i doveo Klub na rub opstanka.
Niti sam ja neki opasan momak niti se predstavljam tako. Da gledam kako ruse, pale stadion, dizu koreografije zapaljene Grbavice, pjevaju daj mi majko sibicu i kantu benzina da zapalim Grbavicu itd itd, neka hvala. A ti se vrati u neka ranija vremena i zamisljaj da je i danas tako, a nije.
Sve to nabrojano rade i kad su gostujuci na Grbavici, tako da ti to apsolutno nije opravdanje niti argument za zabranu. Njihova mržnja i klošarski fazoni između dvije navijačke skupine i jeste proizašla iz tih shvatanja, pa smo došli do toga da dvije sarajevske navijačke grupe koje su stajale u odbrani Grada Sarajeva su došle na nivo beogradskih kriminalnih skupina koje vladaju tribinom. I rado bih se vratio i gajio sport.ske i kulturne vrijednosti da navijači uživaju na tribinama u fudbalu na terenu i fer navijanju na tribini, vremenu kada se bez tampon zona išlo na tekmu bez da se razmišlja kako komšiji zabosti čakiju prvom prilikom.

I sve bih ti povjerovao da samo nisi lik koji zapravo fura taj fazon klošarije i prijetnji privatnim porukama kako ćeš/ćete nekog sačekati pri dolasku na Grbavicu ili u Grad Sarajevo, jer nema isti navijački mentalitet.

Ovo vam je forum, možete se predstavljati pod nickom, ali ne zaboravi da i iza nicka postoji prezime i ime pod kojim ćeš biti dužan krivično odgovarati. A to isto vrijedi i za tribinu, za svakog pojedinca koji ruši javni red i mir na Stadionu Grbavica ometajući normalne gledatelje da uživaju u fudbalskoj predstavi.
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u uto feb 21, 2023 6:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 6:04 pm

thierryhenry21 je napisao/la:
uto feb 21, 2023 5:51 pm
Zašto se utakmica igra na dan kad pada državni praznik - dan nezavisnosti? Je li se prije to dešavalo?
Jest na Dan Drzavnosti 8-)

phpBB [video]
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 6:05 pm

Ako ni Hodžić ni Santos neće produžiti ugovor, ja bih ih obojicu sad prodao, pogotovo ako su ovi iznosi koji se spominju u pitanju. Nama Evropu niko ne garantuje ni s njima u sastavu, pa je u tom slučaju bolje sad uzeti lovu i rješavati PU instant.

Ako postoji šansa da se s obojicom produže ugovori uz dogovor da ih se pusti na ljeto u slučaju dobre ponude i za njih i za klub, to bih odmah potpisao.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 6:09 pm

Ako i samo ako je tacno za ove ponude tih cca 600000 eura je pod per mus.
Prvo ne mozes garantovati da ces sa njima dvojicom uzeti "evropu"
Drugo hipoteticki i da uzmes ova dvojica odose na ljeto za djaba
Da prodjes 2 predkola sto je poprilicno misaona imenica opet to nije 600000
O poreznoj,Amaru i svim ostalima koji se vjesaju i imaju ogromne sanse da nas doslovno zalede ne bih
To je valjda svima jasno
Malo realnosti.Ne zna se hocemo li proci sve prepreke ,licencu dobiti da igramo prvenstvo a pricamo o parama od imaginarne Evrope
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 6:12 pm

Zna raja da nama fali para, ali vidi raja da bi mi bez ta dva igrača prestali biti konkurentni za bilo šta. Opet. Muka je raji više da se godinama samo borimo da preživimo.

Mada generalno, Evropa nam visi i s njima, transferima možemo uzeti te pare koje bi dobili igranjem Evrope. Najracionalnije je prodati ih i prodisati malo.

Haj budi pametan..
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 6:26 pm

Opet iz greske u gresku. Stalno isti hod, bez jasne vizije i razmisljanja. 20.godina se mi vrtimo u krug, i sve tako uzalud.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 6:58 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto feb 21, 2023 6:03 pm
rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 21, 2023 5:52 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto feb 21, 2023 5:36 pm

Kad vidim kakva maloumna razmisljanja imaju pitari i ti, jasno mi je da Vama ne odgovara da sposobni i struka odlučuje u Klubovima o tome, nego mahala i podobni pojedinci za rad sitnih interesa i klošarskih mangupluka. Ponavljaj sebi, ti si ubijeđen da je to normalno, meni nije, niti će ikada biti. Stadion Grbavica je mjesto okupljanja, kako porodičnog tako i navijačkog u vidu fer sportskog navijanja, a Vi šatro "opasni momci" bi i tri boda oprostili samo da se ne igra na Grbavici. Mentalitet tipični koji je uništio i doveo Klub na rub opstanka.
Niti sam ja neki opasan momak niti se predstavljam tako. Da gledam kako ruse, pale stadion, dizu koreografije zapaljene Grbavice, pjevaju daj mi majko sibicu i kantu benzina da zapalim Grbavicu itd itd, neka hvala. A ti se vrati u neka ranija vremena i zamisljaj da je i danas tako, a nije.
Sve to nabrojano rade i kad su gostujuci na Grbavici, tako da ti to apsolutno nije opravdanje niti argument za zabranu. Njihova mržnja i klošarski fazoni između dvije navijačke skupine i jeste proizašla iz tih shvatanja, pa smo došli do toga da dvije sarajevske navijačke grupe koje su stajale u odbrani Grada Sarajeva su došle na nivo beogradskih kriminalnih skupina koje vladaju tribinom. I rado bih se vratio i gajio sport.ske i kulturne vrijednosti da navijači uživaju na tribinama u fudbalu na terenu i fer navijanju na tribini, vremenu kada se bez tampon zona išlo na tekmu bez da se razmišlja kako komšiji zabosti čakiju prvom prilikom.

I sve bih ti povjerovao da samo nisi lik koji zapravo fura taj fazon klošarije i prijetnji privatnim porukama kako ćeš/ćete nekog sačekati pri dolasku na Grbavicu ili u Grad Sarajevo, jer nema isti navijački mentalitet.

Ovo vam je forum, možete se predstavljati pod nickom, ali ne zaboravi da i iza nicka postoji prezime i ime pod kojim ćeš biti dužan krivično odgovarati. A to isto vrijedi i za tribinu, za svakog pojedinca koji ruši javni red i mir na Stadionu Grbavica ometajući normalne gledatelje da uživaju u fudbalskoj predstavi.
Nikada nikome prijetio nisam, pa tako ni tebi. Ako je tebi poziv na pice prijetnja, onda ti nisi normalan.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 21, 2023 6:59 pm

Prodat obojicu, al tesko da ce ijedan
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija