Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 12:03 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
pet jan 27, 2023 4:44 pm
Sheldon je napisao/la:
sri jan 25, 2023 11:13 am
Ludvig Leple je napisao/la:
sri jan 25, 2023 10:51 am


Pozdrav, na prvu par pitanja:


Kada će se vratiti gospoda Senad Misimović i Vedran Vukotić u Klub?

Koliko je Klub dužan prema Amaru Osimu?

Koji igrači primaju redovno platu, a koji ne primaju nikako (stručni štab isto tako)?

Kada će Edis Mulalić dobiti otkaz?

Kada će početi gradnja južne tribine?

U kojoj fazi su pregovori sa potencijalnim Investitorima i koje su to osobe?

Zbog čega je uplaćeno samo 100HKM poreza i odgoda urađena do 6/23?

Kolika su dugovanja i izloženost prema Bankama?

Kada ćete prestati prositi i moliti navijače da održe Klub u životu?
Pozdrav, odgovori su u skladu sa mojim poznavanjem situacije.

1. Nikad, a mozda ni tad

2. Nemam informaciju, na ovu temu se mnogo spekulise, cifra je u pocetku bila jako velika

3. Svi primaju redovno, uz poneka kasnjenja

4. Kad rezultat na terenu ne bude u skladu sa ocekivanjima baziranim na nasim mogucnostima

5. Kad klub bude u stanju da izdvoji 5.5 miliona km bez da ugrozi svoju egzistenciju (za 101 godinu postojanja nismo bili u tom stanju, pa ti procijeni)

6. Ne pregovara se vise ni sa jednim strateskim partnerom, traze se novi modeli (rijeci predsjednika kluba), osobe su Eldin Diglisic, ostali se ne mogu iznijeti zbog ugovora o tajnosti (takodjer rijeci predsjednika kluba)

7. U kojem periodu? Predsjednik je vrlo precizno iznio podatke o uplacenoj sumi na osnovu poreza u proteklih 12 mjeseci, odgoda je svima ista.

8. Nemam informaciju

9. Nadam se da cete ti i tebi slicni da prestanete podavljivati price o nekakvom prosenju, molbama i slicno (pitarska prica). Klub ni u jednom momentu nikakvu molbu nije imao (bar trenutna uprava), svaku akciju su vodili navijaci (clanstvo i ulaznice za derbi, kao i broj za generalnog sponzora).

Na pitanja na koja si nisi dobio odgovor, do veceras ti je rok da ih posaljes na mail, predsjednik ce da odgovori. Morat ces prije toga da se uclanis. Pozdrav.
Pozdrav, odgovorom na prvo pitanje sva ostala realno nisu niti bitna, ali evo da se malo dotaknemo istih.

2. Ako ne znaš tačnu informaciju nemoj ni nagađati, špekulisati i slično.

3. Da li si 100% siguran u ovaj dio ili je nagađanje? Da preformulišem pitanje možda ti bude lakše odgovoriti, da li svi uspolenici F.K. Željezničar imaju redovna primanja i da li imaju zaostaci koji nisu isplaćeni?

4. Želiš da kažeš da je 4. mjesto zadovoljavajuće za Klub kakav je F.K. Žaljezničar?
Ako se referišeš na trenutno stanje bodova na tabeli i načina na koji naši "igrači" igraju, onda si 100% u pravu. Sa ovakvim ograničenim igračkim kadrom gdje možemo od 22 igrača skuckati pola jednog profesionalca onda je računica jasna. Ali ovi igrači nisu sami došli, neko ih je doveo, a to su treneri. Prethodnik ovog sad trenera je ikona, legenda koja nam je valjala za života i sve nam ovo omogućila što sad imamo, a ovaj trenutni trener je samo rezultat neimaštine koju nam je ostavio Prethodnik, ikona, legenda. Jer kako objasniti da trener bude neko ko ne zna sročiti jednu, znači jednu prosto proširenu rečenicu, koji nema ama baš nikakvog fudbalskog znanja.
Koji su nam kriteriji? Nemamo novaca, vratite se onda ponovo na ikonu, legendu Kluba i neka vam on nađe rješenje.
Da zaključim priču oko trenera, ovaj čovjek nema pojma, trenutna pozicija na tabeli će se promijeniti i na kraju nema ništa od Evrope, ali tada će biti kasno da se nešto mijenja, ali eto vi kako god hoćete.

5. Vraćamo se na odgovor prvog pitanja.

6. Ne tražim imena, da preformulišem pitanje: koji su to novi modeli?

7. Opširna tema, to ćemo za vikend malo prokomentarisati.

8. Vrlo bitno pitanje i nemamo odgovor.

9. Zbog čega ste dozvolili da sve akcije vode navijači, da vam navijači održavaju Klub u životu već par godina?
Kad kažem Vi onda mislim da na sve ljude na funkcijama u Klubu, a i na ove uhljupe prije vas.
Da li se ti barem malo postidiš kad napišeš ovakvu rečenicu i da li misliš da je normalno da navijači održavaju Klub u životu?
Koja je funkcija ljudi u Klubu, šta rade i u čijim interesima?

Da se vratim na modele koje spominješ iznad. Sve dok je Klub Udruženje građana mi ćemo postepeno propadati i u konačnici otići u stečaj. Ljudima iz prvog pitanja je ovo bilo jasno, pa su pokušali da naprave "nešto" što bi moglo da bude ispravan put, ali... Sad je već jasno kao dan da vi nećete ništa konkretno uraditi i da ćemo vjerovatno samo još dublje tonuti. Ako uspijete u namjerama koje prezentujete ja ću prvi pojesti g.o.vno!
Lijepo je vidjeti da ima osoba sa kojima se moze razviti dobra i ozbiljna diskusija. Krenimo redom…

2. Pa znam pocetnu cifru, samo je nisam iznio. Nisam siguran sta sam spekulisao.

3. Siguran sam. Kasnjenja vecih nema, igraci su zadovoljni sto je najbitnije. Ljudi koje poznajem iz kluba takodjer redovno budu isplaceni. Ne znam sto bi drugacija situacija bila sa ostalim uposlenim.

4. Zelim da kazem da smo se trebali ugasiti krajem 2021. I zelim da kazem da smo bili na dnu i da znam koliko treba da se vratimo tamo gdje smo bili odlaskom Misketove uprave. Da to ne moze preko noci. Ne mogu me dvije uvezane pobjede navesti na to da mislim da je sve bajno i krasno i da napadamo duplu krunu. Uzimajuci sve to u obzir za mene je Europa premija kao i eventualni osvojen kup (jedno ne iskljucuje drugo). Situacija je takva da je to i vise nego zadovoljavajuce za klub kakav je Zeljeznicar. I mene boli, nisam od perioda 05-09 tako razmisljao, ali sta da se radi.

Za igrace se slazem. Prethodnik ovog sad trenera je Tomislav Ivkovic. Njegov prethodnik je Baka Sliskovic. E njegov prethodnik je opisan u tvom postu. I nisu igrace doveli treneri iskljucivo, jer se tako nigdje na svijetu ne radi, pa ni kod nas. Za Mulalica se ne slazemo, a to da Amar nadje bolje je dio tvog posta koji odudara od realnosti, pa ne znam sta bih odgovorio. Bolji se za trenutne pare ne moze naci, mozda neki sto zna sastavljati slozene recenice, posto je to ono sto u treneru trazimo. Da nas nahvali kako smo vrh navijaci pa uvali se u talove i ugovore (Tomo).

5. Ako ti referiras da bi gore navedeni duo izgradio jug, onda malo potcjenjujes inteligenciju ljudi koji pisu i citaju ovaj forum. 5.5 miliona maraka nismo imali u najbolje doba kluba, nit bi tad jug bio izgradjen, a ovo kad je dosla korona i poharala svjetsku privredu i ekonomiju ne bih ni komentarisao. Dakle Senad i Vedran su odlicni, ogromno postovanje imam za njih i sve sto su dali klubu, ali nisu supermeni. I tada je Misimovic spominjao da ce on posuditi novac, samo se taj novac mora i vratiti. Kako bismo ga vratili? I nemojte se pojedini kaciti na ovaj dio i uvjeravati me da se moglo, dakle nije. Ne moze jug, bar jos neko vrijeme.

6. Nova skupstina ce se odrzati jako brzo i to ce biti njena tema. Sacekajmo da vidimo njene zakljucke.

9. Sto bih se stidio? Bez ikakvih znacajnih prihoda od Europe i transfera mi poslujemo pozitivno, ne pravimo dugove, vracamo stare. Ako je sramota sto smo se masovno uclanili, ili postali gs kluba onda u redu. I to nije vec par godina, kad su ovi ljudi tek godinu dana (sad vec malo jace) i akcije su bile samo u 2022. Navijaci odrzavaju klub u zivot jer je to duznost a vjerujem i cast svakome od nas. Bez navijaca bismo vjerovatno otisli u stecaj. Nema me sta biti sramota, naprotiv. Jako sam ponosan sto jedan od mnogih koji je doprinos dao da Zeljo i dalje funkcionise i zivi. To kako smo dosli tu gdje jesmo, to je vec nesto drugo. Da moze bolje da se radi, moze sigurno. Volio bih da se neki ljudi odstrane iz uo, da dodju neki novi. Ali ne jer su maliciozni, vec mislim da ima dosta prostora za napredak.
 
Diverzant
Postovi: 1776
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 12:33 pm

CrazySouth1987 je napisao/la:
sub jan 28, 2023 11:17 am
Sami smo krivi zbog ovakvog ponašanja are. Komentari na slikama, privatno javljanja, storyi, hajc...Digli smo ga ko da je Messi. Klub iznad svih. Hoćeš nećeš zdravo.
Al sto posto, gledam bas komentare debila. Sjebo sam se
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 1:17 pm

Ljudi u koliko je sutra tekma u Konjicu?
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Gagi tm 87
Postovi: 90
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 1:19 pm

Durgo je napisao/la:
sub jan 28, 2023 1:17 pm
Ljudi u koliko je sutra tekma u Konjicu?
14:30 bi trebala bit ako sta ne pomjere.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 1:49 pm

Moglo bi se do Konjica klepiti. Durgo, aj sa nama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 2:07 pm

Pa evo konto sam aBd, mozda sa burazom odem :)

Pa eto ako bude nafake, vidimo se dole :)
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 2:24 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jan 28, 2023 9:04 am
Pa sta je to uradio da mu takve dijagnoze pripisujete?
On i Nedo hajcaju, ako se nećeš vratiti ili ako ćeš tražiti puno para onda nemoj to raditi. Raja se naloži da se on vraća i da se želi vratiti i onda krivca traže na pogrešnoj adresi.

Drugo lafo on nešto, tamo šalje neke poruke, šta ba oni znaju, samo šutite, spreman sam, objavi i onda obriše te storye nakon nekog vremena.

Treće negdje sam vidio da se prepire sa nekim, fino mu čovjek napisao da ne hajca bezveze raju ako nema namjeru da se vrati, on njemu odgovara da će doći kad on hoće, možda on hoće džaba da igra, odbija ponude i tako dalje.

Ima pravo da piše šta hoće, samo ovo ponašanje barem meni nije dosljedno za jednog profesionalnog fudbalera.
Fear of the Maniacs!
 
Diverzant
Postovi: 1776
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 2:37 pm

Durgo je napisao/la:
sub jan 28, 2023 2:07 pm
Pa evo konto sam aBd, mozda sa burazom odem :)

Pa eto ako bude nafake, vidimo se dole :)
Lahko je meni za vas dvojicu
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 3:08 pm

Dobar je Ara nemojte tako kako vas nije stid....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 3:13 pm

Ara je manijak koliko i mi. I ako cemo realno svi cemo mi otici negdje gdje cemo vise zaradit.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Ethis
Postovi: 137
Pridružen/a: uto jul 27, 2021 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 3:24 pm

Dzezvar je napisao/la:
sub jan 28, 2023 3:08 pm
Dobar je Ara nemojte tako kako vas nije stid....
Dobar je on ali je nedo još bolji 👌😬👍
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 3:27 pm

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1823
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 3:31 pm

Ponašaju se kao da obojica zajedno imaju 18 godina
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 3:34 pm

Svasta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 3:35 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sub jan 28, 2023 3:13 pm
Ara je manijak koliko i mi. I ako cemo realno svi cemo mi otici negdje gdje cemo vise zaradit.
I to stoji neka ide negdje drugo da zaradi ali neka popusti nas
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 3:35 pm

moSa ljoSu.
Fear of the Maniacs!
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 3:48 pm

Koliko bespotrebno vremena potrošeno na čitanje, pisanje kako nas navijača tako i skupštinara koji su mogli kvalitetnije vrijeme utrošiti u vidu pronalaska nekog sponzora a ne bezvezno hajcanje navijača koji nasjedaju na sve što čuju. U klubu koji se guši od dugovanja jer se ne zna više ni kome smo dužni nama prioritet hoće li doći Hodžić, Krpić, Ordagić ili ne znam ti ni ja koji igrač. Bit će nekih koji će reći pa mi smo fudbalski tim, mene ne zanimaju finansije već zeleni teren e jaro moj u kakvom smo stanju dobro ikako igramo na tom zelenom terenu jer smo u mislima "Željovaca" iz prijašnjih struktura kluba trebali davno biti ugašeni.
Naprijed Željo ljubavi moja !
 
milanribar
Postovi: 684
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 3:52 pm

struja je napisao/la:
sub jan 28, 2023 3:35 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sub jan 28, 2023 3:13 pm
Ara je manijak koliko i mi. I ako cemo realno svi cemo mi otici negdje gdje cemo vise zaradit.
I to stoji neka ide negdje drugo da zaradi ali neka popusti nas
Manijak nije vala, nek bude željovac makar i profesionalac. Ako ima nešto drugo nek šuti i nek ne zajebava raju i klub sa davanjem lažne nade. Sretno mu gdje god, nadam se da će se vratit fudbalu poslije godinu ipo pa gdje god to bilo.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 4:21 pm

Mozda smo trebali kakvu akciju za pojacanja? Jer ocito ovi samo to znaju organizovati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2023 4:32 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jan 28, 2023 4:21 pm
Mozda smo trebali kakvu akciju za pojacanja? Jer ocito ovi samo to znaju organizovati.
Uvijek se može naći par ljudi (sponzora) da plaćaju nekog igrača.
Fear of the Maniacs!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 203 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija