Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 9:11 pm

Nista ne dirati, neka Muftica na golu, to nam je garancija za bar jedan trofej u sezoni
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 9:31 pm

Povratak asova
- Nagovorio sam ga da dođe, a sad on pritišće mene da se vratim i ja, rekao je naš fudbalski stručnjak Mehmed Baždarević u razgovoru za „Dnevni avaz“ i dodao:

- Rekao mi je, trenutno ne radiš nigdje - dođi i pomozi mi bar šest mjeseci. Ne znam, vidjet ću. Ustvari, on treba doći na zvanični potpis ugovora, nakon odluke Skupštine FK Željezničar.

Navodno, na Grbavicu bi se mogao vratiti još jedan nekadašnji as Željezničara Edin Ćurić, koji trenutno radi kao trener u Nizozemskoj.

- Da, a šta će tačno raditi, to još treba tačno definirati. U svakom slučaju, važno je da Eldin dođe, ne samo da donese novac, nego da se mnoge stvari pametno odrade. Ipak, klupski dugovi su veliki - podsjeća Baždarević.

Diglisić nije mogao biti prisutan na Skupštini kluba s Grbavice, jer je iz SAD odgođeno oko 500 letova.

- Mislim da je njegov dolazak jako dobra, ozbiljna stvar. I za Želju, i za naš fudbal, uopće – da se neke stvari drugačije stave na svoje mjesto. Eldinov dolazak će sigurno pomoći da Željo izađe iz teške situacije, ali moja želja je da se pravi klub i nešto što će ostati trajna vrijednost, istakao je popularni Meša, koji se jučer vratio u Sošo iz Alžira, gdje je obavio pregovore s dva kluba.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 9:33 pm

Je li nas to Eldin posprajcao i prije potpisa ugovora pa jos par pojacanja se trazi,po sportcentru??
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 9:56 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
sri jun 29, 2022 9:31 pm
Povratak asova
- Nagovorio sam ga da dođe, a sad on pritišće mene da se vratim i ja, rekao je naš fudbalski stručnjak Mehmed Baždarević u razgovoru za „Dnevni avaz“ i dodao:

- Rekao mi je, trenutno ne radiš nigdje - dođi i pomozi mi bar šest mjeseci. Ne znam, vidjet ću. Ustvari, on treba doći na zvanični potpis ugovora, nakon odluke Skupštine FK Željezničar.

Navodno, na Grbavicu bi se mogao vratiti još jedan nekadašnji as Željezničara Edin Ćurić, koji trenutno radi kao trener u Nizozemskoj.

- Da, a šta će tačno raditi, to još treba tačno definirati. U svakom slučaju, važno je da Eldin dođe, ne samo da donese novac, nego da se mnoge stvari pametno odrade. Ipak, klupski dugovi su veliki - podsjeća Baždarević.

Diglisić nije mogao biti prisutan na Skupštini kluba s Grbavice, jer je iz SAD odgođeno oko 500 letova.

- Mislim da je njegov dolazak jako dobra, ozbiljna stvar. I za Želju, i za naš fudbal, uopće – da se neke stvari drugačije stave na svoje mjesto. Eldinov dolazak će sigurno pomoći da Željo izađe iz teške situacije, ali moja želja je da se pravi klub i nešto što će ostati trajna vrijednost, istakao je popularni Meša, koji se jučer vratio u Sošo iz Alžira, gdje je obavio pregovore s dva kluba.
Edin Curic u omladinski pogon
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 10:05 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
sri jun 29, 2022 9:31 pm
Povratak asova
- Nagovorio sam ga da dođe, a sad on pritišće mene da se vratim i ja, rekao je naš fudbalski stručnjak Mehmed Baždarević u razgovoru za „Dnevni avaz“ i dodao:

- Rekao mi je, trenutno ne radiš nigdje - dođi i pomozi mi bar šest mjeseci. Ne znam, vidjet ću. Ustvari, on treba doći na zvanični potpis ugovora, nakon odluke Skupštine FK Željezničar.

Navodno, na Grbavicu bi se mogao vratiti još jedan nekadašnji as Željezničara Edin Ćurić, koji trenutno radi kao trener u Nizozemskoj.

- Da, a šta će tačno raditi, to još treba tačno definirati. U svakom slučaju, važno je da Eldin dođe, ne samo da donese novac, nego da se mnoge stvari pametno odrade. Ipak, klupski dugovi su veliki - podsjeća Baždarević.

Diglisić nije mogao biti prisutan na Skupštini kluba s Grbavice, jer je iz SAD odgođeno oko 500 letova.

- Mislim da je njegov dolazak jako dobra, ozbiljna stvar. I za Želju, i za naš fudbal, uopće – da se neke stvari drugačije stave na svoje mjesto. Eldinov dolazak će sigurno pomoći da Željo izađe iz teške situacije, ali moja želja je da se pravi klub i nešto što će ostati trajna vrijednost, istakao je popularni Meša, koji se jučer vratio u Sošo iz Alžira, gdje je obavio pregovore s dva kluba.
Hebo majku, Meša vazda ima izgovor nekakav da ne dođe…
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 10:11 pm

Ma bice Mesa tu sigurno ali se nezna se je li kao sd ili kao neki satelit izmedju Diglisica i Zelje.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 10:13 pm

Mesa je jasno rekao da bi dosao samo kao "profesionalac".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 10:18 pm

- Od prvog dana kada smo razgovarali, nisam ga nagovarao, jer njega ne treba nagovarati, već sam činio sve da on dođe.
- Nagovorio sam ga da dođe, a sad on pritišće mene da se vratim i ja, rekao je naš fudbalski stručnjak Mehmed Baždarević
Meša je u stanju da se sam sa sobom posvađa u dva intervjua u dva dana. Njegove javne istupe više ne dožiivljavam ozbiljno.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1279
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 10:22 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
sri jun 29, 2022 9:33 pm
Je li nas to Eldin posprajcao i prije potpisa ugovora pa jos par pojacanja se trazi,po sportcentru??
Eric Cantona je napisao/la:
pon jun 27, 2022 9:54 pm
Biće nekih para do kraja mjeseca.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 10:27 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
sri jun 29, 2022 9:33 pm
Je li nas to Eldin posprajcao i prije potpisa ugovora pa jos par pojacanja se trazi,po sportcentru??
Sportcentru?
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 10:27 pm

Eric Cantona je napisao/la:
sri jun 29, 2022 10:22 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
sri jun 29, 2022 9:33 pm
Je li nas to Eldin posprajcao i prije potpisa ugovora pa jos par pojacanja se trazi,po sportcentru??
Eric Cantona je napisao/la:
pon jun 27, 2022 9:54 pm
Biće nekih para do kraja mjeseca.
Ovo mi je promaklo hvala
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 10:28 pm

exbabilon je napisao/la:
sri jun 29, 2022 10:27 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
sri jun 29, 2022 9:33 pm
Je li nas to Eldin posprajcao i prije potpisa ugovora pa jos par pojacanja se trazi,po sportcentru??
Sportcentru?
Scport.ba kako li vec
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 10:28 pm

Nije ovaj mesa bas najuredinji, onda kod bahe ozvanici dolazak u klub, sad druga prica skroz
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 11:10 pm

Baždarević samo radi za novac, i to velike cifre, nema tu nikakve ljubavi i pripadnosti, sami čisti "profesionalizam" iz kojeg izviru novci. I tako i treba, ništa Amar nije bio manje plaćen niti radio za ljubavne poene nego novčane apoene.

Samo iritiraju izjave Meše
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 11:15 pm

Diverzant je napisao/la:
sri jun 29, 2022 10:28 pm
Nije ovaj mesa bas najuredinji, onda kod bahe ozvanici dolazak u klub, sad druga prica skroz
Mislim da u trenutku gostovanja kod Bahe nije bilo ove ponude Sošoa. A sve vrijeme mi je to u glavi bilo nekako, znao sam da ako mu dođe neka ponuda za posao, ode Meša trčećim korakom... Ali hajde jbga, bar je došao Eldin, sad ćemo biti primamljiviji svima, lakše će biti dovesti bolje igrače, stručnije kadrove itd..
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 11:16 pm

Puno je kontradiktornosti u njegovim nastupima u medijima ali vjerovatno je opravdano jer ne želi ništa konkretno pričati dok Eldin i zvanično ne postane naš strateški partner. I kako sam čuo on je predložio da Edin Ćurić bude novi direktor omladinskog pogona.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 11:20 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
sri jun 29, 2022 11:15 pm
Mislim da u trenutku gostovanja kod Bahe nije bilo ove ponude Sošoa. A sve vrijeme mi je to u glavi bilo nekako, znao sam da ako mu dođe neka ponuda za posao, ode Meša trčećim korakom... Ali hajde jbga, bar je došao Eldin, sad ćemo biti primamljiviji svima, lakše će biti dovesti bolje igrače, stručnije kadrove itd..
Zar nije malo čudno da njemu u zadnjih pola godine (od kako se vuče ova priča sa Eldinom) propadne baš svaki angažman. Te mu ne štimaju uslovi, te ne može dovesti svoj stručni štab, te ne želi raditi u Africi, nije to baš konkretno što on traži, izabrana je druga nekompetentna osoba i tako dalje i tako dalje. Imao je do sada otprilike deset ponuda i baš nijedna nije zadovoljavajuća, ne bih rekao da je to baš slučajnost.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1624
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 29, 2022 11:52 pm

I meni se cini, iz ovih svih Mesinih nastupa, kao da on ne zeli nista reci o svom angazmanu dok ne bude sve zvanicno. Kao da krije to nesto, a ne zna nekulturno odgovoriti novinarima ili cak odbiti razgovor kao Eldin. Iz toga onda ispada kontradiktoran i da nesto mulja. Cisto ne zeli reci da je to vec dogovoreno s njim, dok ne bude sve potpisano i ne krenu s radom. Sad moguce da bi nas i odbio kad bi mu dosla neka bas jaka ponuda, ali mislim da je on novi sd cim se to sve ozvanici sa Eldinom.
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 30, 2022 12:29 am

Leon_Professional je napisao/la:
sri jun 29, 2022 3:44 pm
Sad kad vrate Kjosevskog :D
Kako je krenulo sve su prilike
 
AdmirA
Postovi: 2235
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 30, 2022 12:44 am

Katastrofa ako ga vrate.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija