Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 10:40 pm

Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 10:52 pm

Jaganjac kod pitara otisao. Bravo eksperti omere i edise svaka cast. Bitno je vucenovica i bekrica gledati pa jel
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 10:56 pm

Neka ti je vjecni mir Stole... Ode jos jedna legenda...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 10:56 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub maj 21, 2022 10:52 pm
Jaganjac kod pitara otisao. Bravo eksperti omere i edise svaka cast. Bitno je vucenovica i bekrica gledati pa jel
Ljudi su bogalji ne znam ko je veci bogalj oni ili ta druga dvojica truhli sto imaju obraza i dalje tavoriti u ligi
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 10:58 pm

Kocevic trenirao sa ekipom,ocekujem da ce sutra dobiti priliku...bas steta za Jaganjca ...Joldic je doveo preko nekih prijatelja Vucenovica da se zna !!!covjek mi se toliko ogadio malo je reci.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 11:00 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub maj 21, 2022 10:52 pm
Jaganjac kod pitara otisao. Bravo eksperti omere i edise svaka cast. Bitno je vucenovica i bekrica gledati pa jel
Ovo je vec za batine. Piskutavi i nemusti su nam upravo izbili dobre pare. Nisu oni glupi nego pokvareni.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 11:01 pm

Amar927 je napisao/la:
sub maj 21, 2022 10:58 pm
Kocevic trenirao sa ekipom,ocekujem da ce sutra dobiti priliku...bas steta za Jaganjca ...Joldic je doveo preko nekih prijatelja Vucenovica da se zna !!!covjek mi se toliko ogadio malo je reci.
To je ono o čemu pričam otkad je dosao vucenovic, doduše bez dokaza ali je bilo ocigledno da je neko naplatio da onaj panj igra. Drago mi da je konačno neko saznao kako je bilo i sta
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 11:09 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub maj 21, 2022 10:52 pm
Jaganjac kod pitara otisao. Bravo eksperti omere i edise svaka cast. Bitno je vucenovica i bekrica gledati pa jel
Veliko bravo za "eksperte" iz strucnog staba, fuj debili raspali, cekaju i Kocevica da otjeraju ovako .. Vidjet cemo hoce li zaigrati sutra, trenirao je sa ekipom.
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 11:34 pm

Gledam ovu anketu i ne vjerujem. Koliko god nama težak bio gubitak Ivice, svjetske ljudske veličine, Grbavica je ipak opjevana previše puta da mjenja ime. Grbavica stadion ne bi smjela mjenjati ime, ne zato što to Ivica ne zaslužuje, već zato što ona simbolizuje nešto. Ja bi djetetu ime prije promjenio u Ivica, nego Grbavici. Previše je tu svega da se to mjenja.
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 11:42 pm

Ovi što su glasali ZA, da li su svjesni pozadine toga. Garatujem da Ivica ne bi bio sretan zbog toga i to ne zato što je skroman, kao što je bio u inicijativi za ulicu ranije, već što je svjestan šta to znači.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 11:45 pm

Qooler je napisao/la:
sub maj 21, 2022 11:42 pm
Ovi što su glasali ZA, da li su svjesni pozadine toga. Garatujem da Ivica ne bi bio sretan zbog toga i to ne zato što je skroman, kao što je bio u inicijativi za ulicu ranije, već što je svjestan šta to znači.
Upravo to. Ako vec nekome odajemo pocast trebamo valjda prvenstveno gledati da uradimo ono sto bi on htio. A znamo svi sta bi on u ovom konkretnom slucaju zelio.

Mi smo generalno formalisti a sustinu precesto zaboravljamo, u svakom mogucem segmentu zivota.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
AdmirA
Postovi: 2235
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2022 11:51 pm

Amar927 je napisao/la:
sub maj 21, 2022 10:58 pm
Kocevic trenirao sa ekipom,ocekujem da ce sutra dobiti priliku...bas steta za Jaganjca ...Joldic je doveo preko nekih prijatelja Vucenovica da se zna !!!covjek mi se toliko ogadio malo je reci.
Omere, Omere ........
 
SanMan
Postovi: 1242
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 22, 2022 12:11 am

Što se tiče ankete
Imamo arenu Huan Antonio Samaranc, dvoranu Mirza Delibašić stadion Asim Ferhatovć Hase.
Ko je ikad od vas koji su glasali ZA, rekao da ide na ta mjesta, nego je uvjek išao i ići će u Zetru, Skenderiju, Koševo
95% naroda u državi i ne zna da se tako zovu
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 22, 2022 12:39 am

Šta smo sebi dopustili da zbog tvrdoglavosti, ega i ludih glava perspektivni izdanci naše omladinske škole završavaju kod pitara na foru... Joldiću, dao Bog pa i ti posla trazio kod pitara. Amin
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 22, 2022 1:22 am

Bosanac1993 je napisao/la:
ned maj 22, 2022 12:39 am
Šta smo sebi dopustili da zbog tvrdoglavosti, ega i ludih glava perspektivni izdanci naše omladinske škole završavaju kod pitara na foru... Joldiću, dao Bog pa i ti posla trazio kod pitara. Amin
Mi opet fini pa pricamo o gluposti, naivnosti, tvrdoglavosti... A niko da posumnja na lopovluk i talove. Nije brate niko od njih glup. Da je glup ne bi bio tu gdje jeste, koliko god ta stolica trenutno izgledala vruce.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 22, 2022 2:12 am

Pocivaj u miru, dragi nas Stole. Rijetki su oni koji su voljeli Zelju tako kao ti, bila je velika cast poznavati te...

slika
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 22, 2022 2:53 am

fcz je napisao/la:
sub maj 21, 2022 11:45 pm
Qooler je napisao/la:
sub maj 21, 2022 11:42 pm
Ovi što su glasali ZA, da li su svjesni pozadine toga. Garatujem da Ivica ne bi bio sretan zbog toga i to ne zato što je skroman, kao što je bio u inicijativi za ulicu ranije, već što je svjestan šta to znači.
Upravo to. Ako vec nekome odajemo pocast trebamo valjda prvenstveno gledati da uradimo ono sto bi on htio. A znamo svi sta bi on u ovom konkretnom slucaju zelio.

Mi smo generalno formalisti a sustinu precesto zaboravljamo, u svakom mogucem segmentu zivota.
Zvanicno ime stadiona je jedna stvar, a kako ce ga raja zvati, to je vec nesto drugo, Grbavica ce uvijek biti i ostati Grbavica, cak iako mu
promijenimo ime u Ivica Osim. Isti slucaj je i sa stadionima Asim Ferhatovic ili Rajko Mitic...Svabo je to zasluzio...

A o tome sta bi Svabo zelio i sta bi volio, bolje je da ne diskutujemo...Ono sto bi on zelio, mi mu danas, nazalost ,ne mozemo ostvariti...
Prema tome, najmanje sta mozemo je da imenujemo stadion i ulicu njegovim imenom.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 22, 2022 3:45 am

Ujko je napisao/la:
ned maj 22, 2022 2:53 am
fcz je napisao/la:
sub maj 21, 2022 11:45 pm
Qooler je napisao/la:
sub maj 21, 2022 11:42 pm
Ovi što su glasali ZA, da li su svjesni pozadine toga. Garatujem da Ivica ne bi bio sretan zbog toga i to ne zato što je skroman, kao što je bio u inicijativi za ulicu ranije, već što je svjestan šta to znači.
Upravo to. Ako vec nekome odajemo pocast trebamo valjda prvenstveno gledati da uradimo ono sto bi on htio. A znamo svi sta bi on u ovom konkretnom slucaju zelio.

Mi smo generalno formalisti a sustinu precesto zaboravljamo, u svakom mogucem segmentu zivota.
Zvanicno ime stadiona je jedna stvar, a kako ce ga raja zvati, to je vec nesto drugo, Grbavica ce uvijek biti i ostati Grbavica, cak iako mu
promijenimo ime u Ivica Osim. Isti slucaj je i sa stadionima Asim Ferhatovic ili Rajko Mitic...Svabo je to zasluzio...

A o tome sta bi Svabo zelio i sta bi volio, bolje je da ne diskutujemo...Ono sto bi on zelio, mi mu danas, nazalost ,ne mozemo ostvariti...
Prema tome, najmanje sta mozemo je da imenujemo stadion i ulicu njegovim imenom.
Kako ce se stadion zvati bi njega bas briga bilo. Osim ako se zove po njemu - eh tad bi mu bilo malo nezgodno. Vjeruj. ;)

Ako cemo o onome sta je zasluzio... Pa recimo da smo taj voz propustili. Za njegove pojmove (a i pojmove svakog normalnog covjeka) se u boljem okruzenju rodio nego u onome u kom je ukopan.

Sve ovo o cemu mi ko biva raspravljamo je sad marginalno. Potrudimo se mi da uspomena na njega zivi na pravi nacin. To je najmanje, najvise - i ono sto njega ne bi pomjerilo iz zone komfora koju je valjda zanavijek zasluzio. A ako nas njegov odlazak barem za 1% pomjeri u pravom smjeru to bi njemu bilo vece postignuce nego da mu se "dodijeli" svaki bulevar u Evropi.

Na kraju krajeva, tantijeme su uvijek dobijali tasti a Svabo je bio sve suprotno tome.

Bosnjo, ne budi toliki Bosnjo. Ne budi formalist. Budi malo Ivica, skromni, pametni kanticarski sin.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 22, 2022 3:53 am

Bravo hadalji, sretno Hamza.
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 22, 2022 8:17 am

Je li ovo provjereno za Jaganjca??
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija