Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 07, 2022 11:07 pm

I ovi drugi igraci Kasimpase su podjelili story svom profilu, tako da im hvala od srca.
Željezničar ante portas !
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 12:13 am

1211 još :r
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 5:07 am

Luka Juričić i Mustafa Mujezinović nedavno su kao slobodni fudbaleri napustili Grbavicu. Napadač će nastaviti karijeru u južnokorejskom Gimpu, a veznjak u Novom Pazaru.

“Okončali smo pregovaračke postupke, osigurali isplatu potraživanja i slobodu izbora u odabiru novih klubova za Luku Jurčića i Mustafu Mujezinovića”, poručili su iz Sindikata.
 
kalechw
Postovi: 91
Pridružen/a: pet maj 20, 2016 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 5:29 am

jedan off topic, hajmo malo o fudbalu i zelenom terenu :pivo:

sviđa mi se u prijateljskim šta Edis radi. Igrači se prave za ozbiljne utakmice, prije svega Gasal i Beća. Uz mentore poput Štile, Bekrije, Coce, Koskoka, Zeca ovi momci imaju svijetlu budućnost. Svi mladi momci u ekipi imaju kvalitet: Sedad, Malić, Galić, Drina, pa onda i Mekić, Hajdar, Bender, Resić, Ćerimagić, novi Austrijanac, Fatai, koji su malo stariji, te trebaju činiti okosnicu ekipe.
Edis Mulalić je moderan trener. Prihvatiti ćemo to svi, i ljubitelji "old school" 4-3-3 fudbala, i sam sam takav, ali jednostavno Željo mora naprijed taktički i na terenu jer jedan majstor više ne rješava tekmu, nažalost, takav fudbal je stvar prošlosti. Bez ozbiljnog pristupa i timskog rada nema ništa.

Ozbiljna ekipa mi izgleda ovako:

Bender na golu, iako se moze pruzati sansa Muftiću i ostalim momcima za koje sš procjeni
Nazad imas cocu, acu standardne od kojih bi da jedan uvijek igra, jedan odmara, ali vjerovatno nece biti moguce. Zato sa tri stopera i miran si u ovoj ligi ukoliko jedan zna dobro s loptom (recimo Hajdar, iako je on previše ofanzivan za ovo, ali mogao bi pokriti.) Najdeficitarnija pozicija po meni jer osim Drine i nemaš nekog ko ima ikakvog iskustva. O djeci 2003-04 ne znam imena, ali trebalo bi nešto biti kvalitetno (Čupo kapiten juniora od prošle sezone recimo, ne znam mu ime). Sa 3 ozbiljna štopera si duplo ozbiljniji. Odbrana osvaja titule, rekoše stručnjaci.
Na bekovima upitnici. Ako trojica nazad mogu igrati ozbiljnu odbranu biće dobro (COCA, nadam se da je ovo u prijateljskim zaje*ancija, čekam da grizeš na proljeće kad bude trebalo) Galić i Malić bi mogli biti zanimljivi igrači, ali im treba mnogo podrške u ekipi, a nadam se da je imaju i da je zdrava atmosfera što je najbitnije u ekipi. Blazevic, Šehić mogu pokriti ako gori.
5 igrača nazad i golman, treba ih i 5 naprijed za napad.
Mekić, Štila, Bekrić ako baš treba imaš plejmejkera, s tim da ti mekić može igrat vazda. Bekrića gledam kao što navijači Liverpoola gledaju Stivena G. Jedva čekam da postane trener i preuzme od Mulalića kad bude vrijeme, za jedno 7-8 godina, utopija. Može još malo Majstor Tuce pomoći, ali može mnogo više kao sportski radnik što će nadam se i postati. Bolje Beću gurat i trpit, potencijal je. Naravno, Tuceta očekujem u 75.da uđe i da okrene kone ili nekog u Europi zadnji put, pa nek se oprosti kako valja, nek Beća gleda i uči, on treba tu negdje biti dogodine, Hajdar i Mekić isto.
Hajdar, Hodzic, ko je bolji nek igra, mora uvijek jedan.
I prema naprijed Resic, Zeric, Subasic, Gasal, Vucenovic, Fatai, Zec, Cerimagic. Iskombinuj nešto Edise, ima potencijala, samo nek znaju zabit go po jednom u 90 ko god da igra.
Jedan mlad a moderan stoper bi nam najbolje legao a la Sadiku. Iskreno se nadam da neko od momaka iz omladinskog pogona može uletiti tu i napraviti igrača od sebe brzo. Igrač se postaje na terenu, u seniorskoj ligi. Super je to što je Joldić sa ekipom, sigurno mnogo znači momcima...

Uz ozbiljnog trenera, kakav mislim 100% da je Mulalić, ova ekipa će biti prava iz koje će se izroditi 3-4 reprezentativca i bar jedan ozbiljan šef stručnog štaba za budućnost bh fudbala.

P.S..Ako u prvom kolu vidim Acu, Cocu, Štilu, Bekrića i Zeca, svi u prvoj mislim da će mi to biti zadnja utakmica naše lige koju ću pogledati.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 8:49 am

8807 idemo danas do 9500 i da polako sutra kompletiramo akciju.

MI SMO ZELJINI, ZELJO JE NAS
Alea iacta est!
 
Almir
Postovi: 89
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 9:19 am

Ne znam da li je kasno ali jedan prijedlog vezan za ulaznice.. Po meni, steta je iskoristiti akciju na utakmicu koja ti svakako najvise novca donosi.. U ovoj situaciji, navijaci prepoznaju znacaj pomaganju klubu i ja sam uvjeren da ce Grbavica biti puna bez akcije.. Bolje bi bilo pomjeriti akciju za sredinu ili kraj marta, ukoliko mozemo finansijski izdrzat do tad, da pored derbija osiguramo jos jedan znacajniji priliv sredstava klubu a vjerujem da bi i navijacima dosta znacilo jer vecina ljudi u ovoj drzavi ovisi od jedne plate do druge i vjerujem da bi znacilo da naredna akcija bude poslije 5. Marta..
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 9:39 am

Valter je napisao/la:
pon feb 07, 2022 6:48 pm

Vjerovatno je to negdje već pojašnjeno al moja dilema je sljedeća. Da li su ovo karte štampane od organizatora utakmice tj. od strane kluba ili su to neke simbolične ulaznice. Da li će to biti jedine ulaznice za tu utakmicu ili će važiti, sezonske, desetogodišnje i sl. ulaznice. Da li će se ulaznice prodavati u fan shopu ili će se kupovati i on line. Ako će on line, da li to znači da će ih moći kupiti i dijaspora. Ako ih bude kupovala dijaspora da li znači da će za toliko prodatih ulaznica biti prazniji stadion. I pitanje koje mi budi najveću dilemu ako ovako visoka cijena ulaznica bitno smanji broj prisutnih na samoj utakmici da li je to baš dobro za sam derbi i za sliku koja bi otišla. Nadam se da po običaju nisam u pravu i da će i ova akcija dati željeni rezultat, ali lično bih volio da je sav **** usmjeren na učlanjenje i preko zadatog broja (10.000) a da cijene ulaznica idu kao i do sada, a dodatno animirati sve navijače Želje pred svaku utakmicu da u što većem broju dolaze u ovoj polusezoni na utakmice makar svijesni činjenice da nećemo gledati neki spektakularan fudbal i baš povoljne rezultate.
Imam ista pitanja, nego ima odgovor?
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 468
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 9:41 am

mislim da će to biti tzv virtualne ulaznice. jer sam kapacitet stadiona (sa tampon zonama i onim uhljupima) neće moći biti 10000
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 9:43 am

Bilo bi dobro da prilikom online kupovine ulaznice bila opcija da li želite pokloniti kartu? Tako bi se tačno znalo ko ne dolazi na utakmicu i ne bi bilo praznih mjesta jer bi se takve ulaznice preusmjerile.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 9:46 am

Igraci opet otputovali u Konjic
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 9:59 am

Čuo sam za jedan slučaj da je neko doveo neko dijete i nije odigralo ni sekunde jedne. Sada oni traže 75.000 KM što dijete nije igralo!? A to je samo jedan slučaj! A, neko ga je doveo. Zna se ko ga je dovodio, ko je bio sportski direktor, ko je bio predsjednik. Ovo je isti slučaj kao što nas j*** u državi. Isti slučaj! Reci ko je uzeo majku mu j****, neko je napravio ovo, poručuje Nikić.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 10:05 am

Jbt i ovaj Vistica ima 20 godina, a koliko starije izgleda. Da ima mozga ko sto ima fiziku, igrao bi u ligi petice. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 10:08 am

Mogla je i zvanicna objaviti da idu u Konjic opet, slike sa treninga itd.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 10:41 am

8888 :baklja: :baklja: :baklja:
Željezničar ante portas !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 10:45 am

Zeric ne nastavlja sa Klubom.
Nadamo se da ce ostali dogovoriti uslove sa Klubom i da cemo na proljece imati finu ekipu.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 10:45 am

Minjore je napisao/la:
uto feb 08, 2022 10:45 am
Zeric ne nastavlja sa Klubom.
Nadamo se da ce ostali dogovoriti uslove sa Klubom i da cemo na proljece imati finu ekipu.
A Lukaku
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 10:54 am

8900
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 10:59 am

svraka je napisao/la:
uto feb 08, 2022 9:59 am
Čuo sam za jedan slučaj da je neko doveo neko dijete i nije odigralo ni sekunde jedne. Sada oni traže 75.000 KM što dijete nije igralo!? A to je samo jedan slučaj! A, neko ga je doveo. Zna se ko ga je dovodio, ko je bio sportski direktor, ko je bio predsjednik. Ovo je isti slučaj kao što nas j*** u državi. Isti slučaj! Reci ko je uzeo majku mu j****, neko je napravio ovo, poručuje Nikić.
Samo imena objaviti, ko god je ista ilegalno uradio u Zelji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1994
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 12:27 pm

nek uvedu neke kao donatorske karte za derbi uz mogucnost kupovine online i u kucicama.
karte online nek puste za dan nezavisnosti tj par dana prije kad vecina raje odmara.
MIRZA RASCIC
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 08, 2022 12:35 pm

9000 Bravo Manijaci!!!opet smo pokazali sta je ljubav prema klubu

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija