Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 20, 2022 10:43 pm

Ovisnici1921 je napisao/la:
čet jan 20, 2022 10:07 pm
Citam forum odavno, ne komentarisem skoro nikako. Osjecam potrebu napisati da je ovo zadnji trzaj dusmana, probali su sve na celu sa babukom da nam oduzmu imovinu i rastale se. Pokusavaju otjerati decka iz Amerike, srecom upoznat je sa svim i spreman na sve ono sto nas ocekuje. Sjednica je prekretnica naseg kluba aBd i jednom zauvijek zatvorena vrata za sve dusmane i predvodnika istih.
Da se vrati stare slave sjaj..
U moru ovih crnih komentara i losih naznaka sto se tice naseg Zelje, napokon jedan komentar koji budi nadu u svakom pravom Zeljovcu, ako Eldin pristane da bude dio naseg giganta mi navijaci cemo imati jos veci zadatak i obavezu da vratimo nasu svetinju gdje joj je mjesto sa sto vecom posjetom u dolini. Evo ja prvi obecavam da cu svaku utakmicu premuntati jos bar 5 ljudi koji ce ici samnom a nisu do sata nesto cesto isli. Abd ako ovo sve bude dobro pokazat cemo svi zajedno koliko volimo naseg gospodina, a pokazali smo to do sada bezbroj puta, al ovaj put ce to biti jos jace u inat svim taldzijama i dusmanima. VOLIM TE ZELJO!
Srcu draga, boja PLAVA !
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 20, 2022 11:41 pm

Hebo stadion ba, hebo poslovanje i reprogram, daaaaaaj titulu! TIT ULA! Ništa naa drugo ne zanima!
Đe ste stručnjaci!
Jedino što me tješi je što su se, evo, haman i violine aktivirale što očito znači da se nešto i dešava.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1823
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 20, 2022 11:54 pm

Haram im bilo sve
 
ubaceni element
Postovi: 677
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 12:15 am

Dajte ljudi vise ba i sa Amarom, nema hajra od te price. Normalan niko ga vise ne podrzava i nema potrebe o njemu naglabiati, ne moze ga rijeka oprati. Meni licno nije bio omiljen ni kad je osvajao titule a po novinama dozivljavao mentalne orgazme sa Andreom Lukic, ali fakat je vise smor citati o njemu.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 8:02 am

Fino vam je receno da su to sporedne stvari, stadion, teren, plate, doprinosi... Vazne ali sporedne, football je nesto drugo, a mi football clab... Sta se pravite stranci
Krivina Jug
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 8:21 am

Stuart2 je napisao/la:Vazda smo se sprdali sa gurbetima kako nemaju svoj stadion.
Kako je krenulo necemo ga ni mi imati. Ne znam ko ce preuzeti upravljanje sad na skupstini ali bruka posla ih ceka.
Na pocetku prosle polusezone kad su prekinute prpreme u Konjicu sam bio uvjeren da cemo biti u zoni za ispadanje ali ispade relativno dobra polusezona. Kad sam cuo da ce Sablja preuzeti tim hladan znoj me oblio ali sad nakon stile ,coce, resica, malo mi je lakse. Imam nadu da uz Sabljinu energiju i kombinaciju mladih i iskusnih igraca uz jako kvalitetne pripreme nece biti lose. Ako se stvori dobra atmosfera u ekipi niko osim Zrinjskog ne bi trebao biti bolji od nas. Kako god mislim da nam fali strijelac opet.
Ne znam samo otkud taj optimizam za ekipu? Na osnovu cega bi mi to trebali biti bolji od svih osim Zrinjskog? Jeste li svjesni da sve ovo igraca sto je doslo i sto je na probi je tu jer ne moze nigdje drugo i vecina njih nije ozbiljno sutnula loptu zadnjih godinu-dvije. Pa njima trebaju dvoje pripreme minimalno i odigrana polusezona da dodju sebi, na neki normalan nivo (a kod njih vecine taj normalan nivo je ispod prosjeka nase lige). Sad je pitanje samo hocemo li uspjeti zavrsiti polusezonu a o nekakvim rezultatima ne treba nikako razmisljati.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 9:15 am

Baš. Sterilni smo pravo.
Nemaš igrača koji je sposoban zabiti gol. A kamoli da uhvati neki ritam i zabije više golova. Mi smo se s Tomom krpili i patili naprijed. Sablja mi ne izgleda ofanzivniji trener. Klasan napadač bi nam pravo valjao ali teško da će biti.
Krila nisu sposobna da naprave nešto. Ni da kreiraju ni da zabiju. Tu su čisto radi broja igrača na terenu.
Štili svaka čast, ali ne može on više, pogotovo mislim poslije ove pauze. On bježi od duela, a ima momaka u ekipama koji će ga iz mjesta pretrčat i razbiti u duelu. On ima magiju u nogama, ali treba prostora za to, a ako ti za vratom puše neki spreman, nafuran igrač, onda je ne možeš ni primiti. Oni iz Zrinjskog su svi spremniji od svakog našeg igrača, onakvim igračima treba težiti (Savić, Čorluka,...)
Vezni red je možda u prvoj polusezoni bio i najbolji dio ekipe, ali eto i on je baš osakaćen. 2 prvotimca su otišla.
Odbrana je solidna bila. Patnja je bio desni bek. Vidjet ćemo sada kako ćemo se snaći. Vrhovca je zamijenio Coca, ok je to, ali Coca i Aco su iskusni ali malo spori. Malić je meni OK, znaš na ćemu si s njim. Nije pravio oscilacije, nije vrhunski, nije ni kanta.

Ne znam meni ekipa sad za sad i nije bolja od one prošle. Vidjet ćemo šta bude do kraja. Ima još vremena, ali generalno neće se nešto stanje drastično promijeniti.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 10:37 am

Mi smo fudbalski klub i zanima me samo TITULA!!!
Drugo mjesto, kup, izlazak u Evropu, STADION, POMOCNI, POSLOVNI me ne zanimaju!!!
Ljestvica je visoko dignuta.

Hocemo TITULU!!!! Zato su ovi novi dosli 🥴 valjda.
TM87
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 1:41 pm

Mujezinovic u N.Pazaru
Željezničar ante portas !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 2:11 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jan 21, 2022 1:41 pm
Mujezinovic u N.Pazaru
Cvijanovic u ZELJEZNICARU. 😁
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 2:45 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet jan 21, 2022 2:11 pm
AsharaK je napisao/la:
pet jan 21, 2022 1:41 pm
Mujezinovic u N.Pazaru
Cvijanovic u ZELJEZNICARU. 😁
Obren iz Veleža?
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 3:08 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet jan 21, 2022 2:11 pm
AsharaK je napisao/la:
pet jan 21, 2022 1:41 pm
Mujezinovic u N.Pazaru
Cvijanovic u ZELJEZNICARU. 😁
Uu to bi bilo top pajacanje na krilu 😀ako je istina
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 3:31 pm

Ma Obren je grohno poslije povrede. Baš se nije uspio vratiti u onu formu prije tog.
Mada ne znam, nekako mi nije definisan, ne znam šta bih rekao da mu je prednost, šta može uraditi. I tad kad je zabijao i kad ga je išlo, nekako nije tokom cijele tekme pravio dobre poteze, nego se ne vidi ali eto tad je zabijao pa je imao učinak.
Nama u ovoj situaciji bi sigurno valjao, mislim da može igrati i napadača.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 3:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jan 21, 2022 3:31 pm
Ma Obren je grohno poslije povrede. Baš se nije uspio vratiti u onu formu prije tog.
Mada ne znam, nekako mi nije definisan, ne znam šta bih rekao da mu je prednost, šta može uraditi. I tad kad je zabijao i kad ga je išlo, nekako nije tokom cijele tekme pravio dobre poteze, nego se ne vidi ali eto tad je zabijao pa je imao učinak.
Nama u ovoj situaciji bi sigurno valjao, mislim da može igrati i napadača.
Mogao bi kuci umjesto zakarica
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 4:54 pm

Neka priča se inputira ovdje od par učesnika diskusije, a skroz moralno etički svakako nije po kodeksu. Nas guše sada dugovi ne novi, nego stari koji se ne vraćaju i ovi napravljeni u zadnjem mandatu jednog čovjeka. U prvom mandatu, mnogi mu tad pripisuju sve epitete, a i tad smo bili na koljenima finansijski samo sto se tad moglo zamaskirati, sistem u rasulu bio i moglo se, sad više ne može. Neko napisa ko je napravio, pa nije sigurno napravio ni načelnik, ni predsjednik države, ni stranačke sluge nego jedan čovjek što je okupio slične oko sebe.

Ps. Par učesnika diskusije na hinjski način tu negdje pomenu pa demokratija, pa ovo pa ono... I u demokratskom društvu kad neki čovjek bez kaznenog djela ubije/siluje/ukrade/zapali odgovara za to i bude osuđen od javnosti za djelo koje je učinio, dzaba da si bio 100 godina dobar, a nije, nesto lose je nesto lose.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 5:23 pm

Novi direktor FK Željezničar koji je na funkciju stupio 3. januara ove godine, Edison Pavlović, obavijestio je upravljačke strukture o nemogućnosti daljeg obavljanja svoje funkcije zbog zdravstvenih problema.
Stranica Plava Mašina na facebooku objavila
Fear of the Maniacs!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 5:28 pm

Fićo je napisao/la:
pet jan 21, 2022 5:23 pm
Novi direktor FK Željezničar koji je na funkciju stupio 3. januara ove godine, Edison Pavlović, obavijestio je upravljačke strukture o nemogućnosti daljeg obavljanja svoje funkcije zbog zdravstvenih problema.
Stranica Plava Mašina na facebooku objavila
Ispali se lik nije posteno ni dosao. Ocito ni od Eldina nista, sve mi sluti na to. Cvijanovic u Borcu jbg, nismo interesantni nikom
Srcu draga, boja PLAVA !
 
adi172
Postovi: 266
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 5:34 pm

Državu nam prodali, firme pokrali, narod iselili ,sve naši i pouzdani. A mi Edisona dovodimo da gasi požar i tokene prizivamo. Stadiona napuniti ne možemo, veća nam kazna za baklje nego što zaradimo od karata, za Evropu uplatnicu ne znamo ispuniti, igrača i kad napravimo veći nam postotak bude od daljnje prodaje nego što mi uzmemo. Ostalo je samo ime, 4 nova nebodera gdje su reflektori idu , što ***** sjebali nisu mi smo . Aferim.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1583
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 5:37 pm

E onda je to los znak, izgleda da dusmani ponovo hvataju zamah. Daj Boze da grijesim. Ne moze se ovako raditi, kako radi trenutna Uprava, mora se izaci u javnost sa svim problemima, sve sto se desava se mora iznijeti u javnost. Svi bismo pomogli, treba sve pokrenuti, mi na drugoj strani imamo olose, ljudski sljam najgore vrste. Ista situacija kao u Tvorinici Dita Tuzla, dok radnici nisu otjerali sve, tako su se i spasili, a meta je imovina bila. Vjerujem da ima neko na forumu, koje upucen oko nase navijacke grupe, zanima me je li nam onaj Zula jos vodja i ima li on neke veze s Vojvodom. Cuo sam da ima neka veza, da li rodbinska ili mu je ovaj zet, pa ako neko nesto zna nek odgovori, jer ako je to istina onda su neke stvari mnogo jasnije.
Zadnja izmjena: Sky1, dana/u pet jan 21, 2022 6:40 pm, ukupno mijenjano 7 puta.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 21, 2022 5:42 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet jan 21, 2022 5:28 pm
Fićo je napisao/la:
pet jan 21, 2022 5:23 pm
Novi direktor FK Željezničar koji je na funkciju stupio 3. januara ove godine, Edison Pavlović, obavijestio je upravljačke strukture o nemogućnosti daljeg obavljanja svoje funkcije zbog zdravstvenih problema.
Stranica Plava Mašina na facebooku objavila
Ispali se lik nije posteno ni dosao. Ocito ni od Eldina nista, sve mi sluti na to. Cvijanovic u Borcu jbg, nismo interesantni nikom
Čovjek je napustio zbog zdravstvenih problema kao što je navedena stranica i objavila. Raspitajte se malo šta je uradio od posla za ovih 20 dana što je bio tu, pa tek onda možete komentarisati rad čovjeka. Kakve veze ima njegov odlazak sa invesitorom? Jasno je naglašeno zbog čega je napustio i nije se uhvatio noge kako ste vi odmah zaključili. Zakarić jučer napušta Borac a ovaj danas napušta Velež, zar je bilo i za očekivati da će preći kod nas?
Fear of the Maniacs!

Online

Trenutno korisnika/ca: avlami97, BHDragons, Google [Bot] i 237 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija