Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 11:48 am

Dzezvar je napisao/la:
ned sep 19, 2021 11:30 am
kvalitet je napisao/la:
ned sep 19, 2021 10:58 am
Protiv Borca Ivković prave nelogične izmjene, zatvara utakmicu prije nego je trebalo i oni daju gol za 1:1. Njegova greška.

Protiv Tuzle smo poveli, igrali dobro, poslije gola Tomo ne reaguje kako bi trebalo, igrači se gube, on ih ne uspijeva dići i ljudi okrenu na 2:1.

Protiv Zrinjskog, ruku na srce, nismo imali nikakvih šansi, naša najgora utakmica ove sezone, pa neću ni pisati ništa, mislim da je više do igrača bilo.

Radnik u Bijeljini smo trebali uzeti, jer su pogotovo tad baš odron bili. Opet Tomo ne reaguje kako treba, ne pravi izmjene na vrijeme, ne uspijeva dići ekipu da promijeni ritam itd.

Ova tri remija protiv Slobode, Širokog i Veleža, pa barem jednu smo trebali uzeti, a vjerovatno i dvije jer nam se Široki baš otvorio bio.

Pobjede protiv Posušja i Rudara su rutinske i očekivane.

Ja ovim nisam zadovoljan, bez obzira na sve probleme koje imamo i koji jesu važniji sto puta. Niti jednu utakmicu nismo uzeli jer je Tomo dobro reagovao, izmjenom okrenuo meč itd, a tu se trenerske sposobnosti najbolje vide. I njegove izjave bi bile ok da on ima rezultate iza sebe. Ne možeš ne pobijediti nikoga iole ozbiljnog, a oštriti ku*ac, pa ne ide to tako. Napraviš seriju dobrih rezultata, igraš iznad očekivanja, pa onda izađeš na presicu i ku*čiš se, staneš iza svojih odluka. Ovako to izgleda pomalo i smiješno.

Da ne bih bio opet prozvan nekakvim plaćenikom, botom, rušiteljem, vjerovatno o Tomi više neću ni pisati, jer čim konstruktivno kritikuješ, odmah je to neka kuhinja. Ponavljam, boli me k…. za gg.ba, onaj forum, pričam samo o ovome.

I da, nisam za otkaz Tomi još uvijek, ali treba kritikovati, pa i zbog njega samog.
Ivkovic ima fudbalere za prosjecnog federalnog ligasa,pitanje je dali bi imali mjesta i njima....
Covjek bukvalno od g.o.v.a.n.a. pitu pravi.....
Pravljenje bilo kakvih analiza njegovog rada je zlonamjerno....
Po klub,naravno...y.e.b.o. njega ko njega
Ok, ali sjeti se kako je nekada Adžem mislim protiv Olimpika ubacio tinejdžera memiju (namjerno malim slovom) koji okrene utakmicu. Pa nam je igralo dijete Bajić koji je bio ili najbolji ili među najboljim strijelcima lige, pa Amir je kao dijete nosio onu generaciju kad smo bili drugi, kad su nam ukrali titulu golovima Benke iz ofsajda… Ok, s Bećom se dobro radi, ali Tomo ne pravi ništa da promijeni ritam u toku utakmice, da nešto iznenadi, ne znam. Ja nisam stručnjak, ali vidim i znam osnovno. Igramo mi fudbal do nekih 30m od protivničkog gola, a onda mrka kapa. Što je najgore, ne vidim neki napredak. Prekide loše izvodimo (kad vidim one kombinacije koje bi teško izveo Real s Modrićem, Benzemom i ostalima, loše mi bude), bezopasni smo. A onda opet krene sa Subašićem na krilu, Mujezinovićem, bez pravog centralnog ofanzivnog veznjaka…

Jasno je meni kakva je situacija u klubu, zna se čijom krivicom, ali ne mislim da zbog toga Tomo treba biti oslobođen kritika. Naravno da mu ne treba otkaz dati, ali kritikovati svakako, ono što treba.

Što se tiče igračkog kadra, pa i mi smo dokaz bili da sa “na papiru” lošijim igračima možeš biti konkurentan, a imamo mi i kontra primjera, kao prošle sezone eto. Ovo je bh. liga, prije ćeš pobjeđivati na euforiju, borbenost, ludilo neko, nego na kvalitet. Možda ne dovoljno za titulu, ali dovoljno za borbu za Evropu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 11:54 am

Manijaci :klanjase: - Igrač utakmice.

Ne znam da li su pojedini blentavi, ili se prave blentavi, ili su placeni da budu blentavi.
Mi moramo biti realni, ako skrenemo sa tog puta opet se vracamo 5 koraka nazad.
Mi smo LIMITIRANA ekipa, ekipa koju krasi borbenost i koja na tu kartu održi neriješeno ili pobjede.
Ovo do sad je skroz OK, s obzirom kako smo završili prošlu sezonu i započeli novu ovo je sasvim solidno.
Zahvaljujući najtrofejnijem treneru ili kamataru kako ko voli da ga zove mi smo došli na ivicu gašenja, historija nas je spasila i produžila vijek trajanja po ko zna koji put, toliko smo jaki da slavimo 100 godina (Stotinu godina života).
Gospodin kamatar (kako ga ja nazivam) nije vrijedan spomena, ni jedna od tih titula nas nije izdigla iz pepela nego gurnula niže. Svaki put. Smatram da pišem objektivno i razumno, realan sam. Ovo nije moj "stil" vođenja kluba. Zamalo nas ne ugasi, naravno sa saradnicima koje je on birao. Haram im bilo svima.
Da se vratim na trenutno stanje, sto se tice terena smatram da imamo fin "temelj" i da 'dolaskom' Stilica ili Zeca mi necemo biti na dobitku nego na gubitku. Da su majstori jesu, ali da se karakterno uklapaju u ovaj TIM siguran sam da ne uklapaju, moje misljenje je da to ne bi funkcionisalo.
Nažalost nama trebaju klase kakvi su oni pogotovo u fazi napada, tu smo baš baš baš limitirani, nema Luka s kim da igra, nema podršku, bezopasni smo. Nadam se da ćemo što prije naci nekoga da učestvuje u završinici napada, ako bi "iskopali" takvog onda bi bili opasniji 30 % minimalno.
Trenutno takvog nemamo, zato smatram da se što više trebaju uigravati prekidi i kontre. Moramo znati ko gdje stoji, i ko sta radi na prekidu. Sto se tice kontre isto tako, moramo znati kretnje, imamo svaku utakmicu prilika imali smo i sinoc ali ne završimo kako treba. Ne znam iskreno da li bi pripisao to treneru ili nekvalitetu igraca. Kako god, moramo max izvuci iz ovoga sto imamo.

Posebno mi je drago mi je da se u pozadini neke stvari rjesavaju, drago mi je da smo se vratili na stadion jer sa nama na stadionu se vise nikad nece moci desiti ono sto se desavalo zadnje dvije godine.
Jos jednom sretan rođendan najvecem klubu na svijetu!

:zeljeznicar1:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 11:59 am

kvalitet je napisao/la:
ned sep 19, 2021 11:48 am
Dzezvar je napisao/la:
ned sep 19, 2021 11:30 am
kvalitet je napisao/la:
ned sep 19, 2021 10:58 am
Protiv Borca Ivković prave nelogične izmjene, zatvara utakmicu prije nego je trebalo i oni daju gol za 1:1. Njegova greška.

Protiv Tuzle smo poveli, igrali dobro, poslije gola Tomo ne reaguje kako bi trebalo, igrači se gube, on ih ne uspijeva dići i ljudi okrenu na 2:1.

Protiv Zrinjskog, ruku na srce, nismo imali nikakvih šansi, naša najgora utakmica ove sezone, pa neću ni pisati ništa, mislim da je više do igrača bilo.

Radnik u Bijeljini smo trebali uzeti, jer su pogotovo tad baš odron bili. Opet Tomo ne reaguje kako treba, ne pravi izmjene na vrijeme, ne uspijeva dići ekipu da promijeni ritam itd.

Ova tri remija protiv Slobode, Širokog i Veleža, pa barem jednu smo trebali uzeti, a vjerovatno i dvije jer nam se Široki baš otvorio bio.

Pobjede protiv Posušja i Rudara su rutinske i očekivane.

Ja ovim nisam zadovoljan, bez obzira na sve probleme koje imamo i koji jesu važniji sto puta. Niti jednu utakmicu nismo uzeli jer je Tomo dobro reagovao, izmjenom okrenuo meč itd, a tu se trenerske sposobnosti najbolje vide. I njegove izjave bi bile ok da on ima rezultate iza sebe. Ne možeš ne pobijediti nikoga iole ozbiljnog, a oštriti ku*ac, pa ne ide to tako. Napraviš seriju dobrih rezultata, igraš iznad očekivanja, pa onda izađeš na presicu i ku*čiš se, staneš iza svojih odluka. Ovako to izgleda pomalo i smiješno.

Da ne bih bio opet prozvan nekakvim plaćenikom, botom, rušiteljem, vjerovatno o Tomi više neću ni pisati, jer čim konstruktivno kritikuješ, odmah je to neka kuhinja. Ponavljam, boli me k…. za gg.ba, onaj forum, pričam samo o ovome.

I da, nisam za otkaz Tomi još uvijek, ali treba kritikovati, pa i zbog njega samog.
Ivkovic ima fudbalere za prosjecnog federalnog ligasa,pitanje je dali bi imali mjesta i njima....
Covjek bukvalno od g.o.v.a.n.a. pitu pravi.....
Pravljenje bilo kakvih analiza njegovog rada je zlonamjerno....
Po klub,naravno...y.e.b.o. njega ko njega
Ok, ali sjeti se kako je nekada Adžem mislim protiv Olimpika ubacio tinejdžera memiju (namjerno malim slovom) koji okrene utakmicu. Pa nam je igralo dijete Bajić koji je bio ili najbolji ili među najboljim strijelcima lige, pa Amir je kao dijete nosio onu generaciju kad smo bili drugi, kad su nam ukrali titulu golovima Benke iz ofsajda… Ok, s Bećom se dobro radi, ali Tomo ne pravi ništa da promijeni ritam u toku utakmice, da nešto iznenadi, ne znam. Ja nisam stručnjak, ali vidim i znam osnovno. Igramo mi fudbal do nekih 30m od protivničkog gola, a onda mrka kapa. Što je najgore, ne vidim neki napredak. Prekide loše izvodimo (kad vidim one kombinacije koje bi teško izveo Real s Modrićem, Benzemom i ostalima, loše mi bude), bezopasni smo. A onda opet krene sa Subašićem na krilu, Mujezinovićem, bez pravog centralnog ofanzivnog veznjaka…

Jasno je meni kakva je situacija u klubu, zna se čijom krivicom, ali ne mislim da zbog toga Tomo treba biti oslobođen kritika. Naravno da mu ne treba otkaz dati, ali kritikovati svakako, ono što treba.

Što se tiče igračkog kadra, pa i mi smo dokaz bili da sa “na papiru” lošijim igračima možeš biti konkurentan, a imamo mi i kontra primjera, kao prošle sezone eto. Ovo je bh. liga, prije ćeš pobjeđivati na euforiju, borbenost, ludilo neko, nego na kvalitet. Možda ne dovoljno za titulu, ali dovoljno za borbu za Evropu.
Ove koje navodis su igrali sa puno boljim igracima od ovih koje trenutno imamo.....puno puno boljim...
Sad svi oceluju da ovi sa klupe napeave neki preokret a realno ostatak ekipe amateri pravi...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 12:19 pm

Davno se ta lopta krpena
Zakotrljala
Od noge do noge
Od srca do srca
Samo s jednim ciljem
Da nikad ne prestane
Da se kotrlja
Jer, u tom tangu radosti,
U toj igri život titra

Znojem natopljena,
Uljem zamazana modra odijela
Nisu tog ljeta ni bila svjesna
Da su baš tada simbol otpora
Podjelama ljudskim iskovala

Život je igra u kojoj
Pobjednik nije onaj koji
Pehar diže
Prvak je onaj koji ne prestaje
Da u tom neobičnom plesu
Uživa.

U mreži zapletena poput
Ribarskog sna
Šta je samo sreće donijela
Šta je samo snova srušila
Ta kugla zraka ispod kože.

Sto godina prođe,
Ne zaustaviše je.

Nek' se kotrlja, nek se kotrlja...
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 12:38 pm

Kazu treba malo kritike i treneru, a covjek, em dosao u najgorem momentu u HISTORIJI kluba, em trenira igrace od koji je barem 50% upitno da mogu igrati i biti razlika na malo jacem terminu.

Nema ba komentarisanja igre i trenera dok tu nema novca i kvaliteta. Koji vam je k?? Sta treba trener reci likovima koji su fol profesionalci, a ako prime i dodaju loptu pravovremeno-dobri su.

Usput, ne stigoh cestitati rodjendan Gospodinu. Drz' se starce, hijena i neznanja nikad vise!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 12:39 pm

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 12:39 pm

kvalitet je napisao/la:
ned sep 19, 2021 10:58 am
Protiv Borca Ivković prave nelogične izmjene, zatvara utakmicu prije nego je trebalo i oni daju gol za 1:1. Njegova greška.

Protiv Tuzle smo poveli, igrali dobro, poslije gola Tomo ne reaguje kako bi trebalo, igrači se gube, on ih ne uspijeva dići i ljudi okrenu na 2:1.

Protiv Zrinjskog, ruku na srce, nismo imali nikakvih šansi, naša najgora utakmica ove sezone, pa neću ni pisati ništa, mislim da je više do igrača bilo.

Radnik u Bijeljini smo trebali uzeti, jer su pogotovo tad baš odron bili. Opet Tomo ne reaguje kako treba, ne pravi izmjene na vrijeme, ne uspijeva dići ekipu da promijeni ritam itd.

Ova tri remija protiv Slobode, Širokog i Veleža, pa barem jednu smo trebali uzeti, a vjerovatno i dvije jer nam se Široki baš otvorio bio.

Pobjede protiv Posušja i Rudara su rutinske i očekivane.

Ja ovim nisam zadovoljan, bez obzira na sve probleme koje imamo i koji jesu važniji sto puta. Niti jednu utakmicu nismo uzeli jer je Tomo dobro reagovao, izmjenom okrenuo meč itd, a tu se trenerske sposobnosti najbolje vide. I njegove izjave bi bile ok da on ima rezultate iza sebe. Ne možeš ne pobijediti nikoga iole ozbiljnog, a oštriti ku*ac, pa ne ide to tako. Napraviš seriju dobrih rezultata, igraš iznad očekivanja, pa onda izađeš na presicu i ku*čiš se, staneš iza svojih odluka. Ovako to izgleda pomalo i smiješno.

Da ne bih bio opet prozvan nekakvim plaćenikom, botom, rušiteljem, vjerovatno o Tomi više neću ni pisati, jer čim konstruktivno kritikuješ, odmah je to neka kuhinja. Ponavljam, boli me k…. za gg.ba, onaj forum, pričam samo o ovome.

I da, nisam za otkaz Tomi još uvijek, ali treba kritikovati, pa i zbog njega samog.
Jedno je konstruktinvo kritikovati. Ukazati na greske i ponuditi rjesenja.

TI GODINAMA SAMO SEREŠ!!!
TM87
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 12:40 pm

Dzezvar je napisao/la:
ned sep 19, 2021 9:26 am
Jeli ima neko ko je bio juce na zapadu da potvrdi info da je onaj kloc Nedo Turkovic u iednom momentu psovao i prozivao Ivkovica?
Nisam bio na zapadu, ali sam u jednom trenutku u drugom poluvremenu primijetio da se Ivkovic svadja s nekim navijacem na zapadu, neko mu je izgleda dobro dignuo zivac.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 12:41 pm

Simpatican potez golmana Veleza poslije utakmice jucer, nekom od djece na sjeveru poklonio svoje rukavice :palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 12:54 pm

Minjore je napisao/la:
ned sep 19, 2021 11:31 am
blueboy je napisao/la:
ned sep 19, 2021 11:24 am
Zna li neko koje su lokacije u gradu na kojim se večeras obilježava rođendan?
Cvila - Bascarsija.
Hvala brate.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 12:54 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 19, 2021 12:38 pm
Kazu treba malo kritike i treneru, a covjek, em dosao u najgorem momentu u HISTORIJI kluba, em trenira igrace od koji je barem 50% upitno da mogu igrati i biti razlika na malo jacem terminu.

Nema ba komentarisanja igre i trenera dok tu nema novca i kvaliteta. Koji vam je k?? Sta treba trener reci likovima koji su fol profesionalci, a ako prime i dodaju loptu pravovremeno-dobri su.

Usput, ne stigoh cestitati rodjendan Gospodinu. Drz' se starce, hijena i neznanja nikad vise!!
Jesi bio na utakmici?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 12:57 pm

Plava večer je pokazala veličinu jednog čovjeka i dokazala koliko poštovanje i ljubav ima prema Klubu i njegovim legendama.

Najtrofejniji trener koji dozvoli sebi da ne bude ni na Plavoj večeri, ni na utakmici za 100. godina, pogazio je samog sebe, a Željinu historiju i titule ne može nikako. Ja ne znam kako taj čovjek nije ništa ljudskoga pokupio od Ivice, čovjek da intervju za Kliixx meni suze krenu, a ovaj sjedi u stanu u Trebinju ili na vikendici u Pazariću za vrijeme 100. rođendana.

I još ima svoje satelite poput Nede, gg.ba i sličnih koji unose samo lošu energiju. Amare u zadnjem tvom mandatu nijednom Grbavica nije bila puna kao sinoć ili kao na otvaranju istoka, zbog tvog zadnjeg boravka mi očekujemo da je Zdunić Mbape ili Juričić Benzema, ali dok se oni bore na terenu za Želju i natope dres znojem, ja im ne mogu zamjeriti, ali tebi jesam i ne mogu zaboraviti nikada.

Željovci svaka čast za sinoćnju posjetu, atmosferu, emociju...
Manijaci, kapa dole i za tekmu i za prugu, a za večeras niko nije spreman šta će se desiti!

Željo, sretan rođendan! 💙
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 1:03 pm

SVI NA ULICE ILI BRDA VECERAS. BUDITE DIO HISTORIJE. MI SMO ZELJINI, ZELJO JE NAS !
SUTRA CEMO O FUDBALU PRICATI.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 1:30 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 19, 2021 12:38 pm
Kazu treba malo kritike i treneru, a covjek, em dosao u najgorem momentu u HISTORIJI kluba, em trenira igrace od koji je barem 50% upitno da mogu igrati i biti razlika na malo jacem terminu.

Nema ba komentarisanja igre i trenera dok tu nema novca i kvaliteta. Koji vam je k?? Sta treba trener reci likovima koji su fol profesionalci, a ako prime i dodaju loptu pravovremeno-dobri su.

Usput, ne stigoh cestitati rodjendan Gospodinu. Drz' se starce, hijena i neznanja nikad vise!!

Pa napisao si dosao, svojom voljom. Nije iz ljubavi i nije nam ga opcina dodijelila. Vodi klub koji ima historiju i tradiciju, mora trpiti i kritike. Trpio je i Adzem koji je Zeljino dijete i vojnik kluba, sto bi izuzetak bio Tomo?
Okej, pretjeramo, fulamo sa nekim stvarima koje trener bolje vidi, lakse je puno kritikovati tudje greske, ali ako za 5 utakmica Subasic ili Mujezinovic ne mogu po strani probiti 2 puta, onda misa mu mijenjaj nesto, poziciju, rotiraj ih i sl.
Najvise mu zamjeram sto se postavlja tako da nam je bod uvijek dobar, a realno nije. Sa dva vezana poraza a desice se, mi smo u opasnoj zoni i problemima..

Svakako da Ivkovicu ide podrska, posebno nakon kritika propalih fudbalera i uhljeba, govana od novinara i kamatara.
Ivkovicu Tomislave, povedi Zelju u nove pobjede.
Krivina Jug
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 1:33 pm

Ivkovića treba čuvati kao oči u glavi.
Ljudi dragi molim vas molim vas kad vas molim uvidite već jednom stvari,pogledajte samo kako portali ss.ba i spor.tske prozivaju Ivkovića otkako je došao i prave mu spletke,evo sad su počeli i naručeni tekstovi o njemu......
Nikad bolje nismo igrali,pa ne treba biti glup pa to vidjeti,tri godine nas debeli kamatar kasapi i još mu neki liže gu.zicu,molim vas uvidite stvari i pogledajte šta je cilj ovoj gamadi....
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 1:40 pm

Jos i onaj mali balavi pise tekst na index.hr ko derbi mu presudan za otkaz... hebo li mu began sve frljavo. Jos ga ovdje neki brane i kriju iza kojih nikova na gg.ba pisu... Fuj
Krivina Jug
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 1:41 pm

Neće se on dugo zadržati ovdje... Već su stvorene određene tenzije.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 1:43 pm

Ja jedva cekam narednu na grbavici, pred 3.5k nas stalnih...

Gade mi se ove jade koji dodju jednom u godini dana pa psuju igracima i treneru majku, ubacuju stvari na teren... vec smo im kulturno jeb.ali sve na stadionu, pa i ovim putem da napisem jadovi jadni, nekulturni... stidite se, barem zbog kluba za koji navodno navijate...

Zeljeznicar iznad svih!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 1:48 pm

Durgo je napisao/la:
ned sep 19, 2021 1:43 pm
Ja jedva cekam narednu na grbavici, pred 3.5k nas stalnih...

Gade mi se ove jade koji dodju jednom u godini dana pa psuju igracima i treneru majku, ubacuju stvari na teren... vec smo im kulturno jeb.ali sve na stadionu, pa i ovim putem da napisem jadovi jadni, nekulturni... stidite se, barem zbog kluba za koji navodno navijate...

Zeljeznicar iznad svih!
Dobro je pa već za vikend opet igramo na našoj ljepotici. I ja jedva čekam.

I usput, ne znam je li ko pisao, Manijaci su dobili 1.500 ulaznica za derbi.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 19, 2021 2:00 pm

slika

Je l' realno da ovo radiš Bekriću? Da dijeliš ovakve bljuvotine izrečene o Ivkoviću na svom instagram storyju, tj. da se slažeš očito sa napisani. Jer, u protivnom ne bi ti ovo ni podijelio.

I žao mi je Tome, sve me podsjeća na Krčmarevića, nismo mi za gospode!

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi, Dzezvar, Google [Bot] i 283 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija