Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 20, 2021 10:21 pm

F5
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 20, 2021 10:39 pm

storm_raider je napisao/la:
uto apr 20, 2021 10:05 pm
Duze trajalo nase vodstvo protiv Radnika od Super lige.
slika
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
santakuruz
Postovi: 393
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 20, 2021 10:55 pm

Ovo je bilo ispipavanje terena. Ovakva liga je neminovna, pitanje je samo da li za 2, 5 ili 10 godina. Ali ce biti definitivno. UEFA uzima previse novca sebi i to ovi bogati klubovi nece vise tolerisati

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 12:14 am

santakuruz je napisao/la:
uto apr 20, 2021 10:55 pm
Ovo je bilo ispipavanje terena. Ovakva liga je neminovna, pitanje je samo da li za 2, 5 ili 10 godina. Ali ce biti definitivno. UEFA uzima previse novca sebi i to ovi bogati klubovi nece vise tolerisati

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
Nije upitno da će biti ta neka super liga. Ali postoje vrijednosti koje fudbal nosi sa sobom i kojih se nećemo odreći. Te vrijednosti navijaču svakog kluba omogućava da sanja. Perezova liga to ne omogućava. Vrlo jednostavno. I kad se kreira ta liga, Željo će opet imati priliku da je igra, bez da moli za poziv. Izađeš na teren, pošamaraš sve i uđeš u ligu. Nije bitno sad koliko je to realno, ali poenta je da imaš mogućnost i da piramida i dalje bude živa. Nema povlaštenih u smislu da ti je nešto zagarantovano. EARN IT!

Ali ja sam zadivljen koliko su navijači, najviše engleski, bili ujedinjeni. Svi ovi klubovi su u nečijem vlasništvu i odavno nisu u rukama navijača. Ali, pazi ti snagu navijača kad se ujedine. Možeš imati milijarde, ali opet se sve svede na navijača. Ne možeš preko njih i fudbalskih legendi.

To mi Željini navijači nažalost ne shvatamo. Da smo reagovali, možda bismo spriječili mnoge stvari od rata, pa do danas. I kad sutra investitor uđe u klub, ovo nam treba biti škola kako se ponašati da bi se izborili za bilo šta.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 12:44 am

Kad njihove legende rade u interesu kluba i navijača. A ne ko naše "legende" rovare po klubu i gledaju kako nešto smuljati.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 1:10 am

kvalitet je napisao/la:
sri apr 21, 2021 12:14 am
santakuruz je napisao/la:
uto apr 20, 2021 10:55 pm
Ovo je bilo ispipavanje terena. Ovakva liga je neminovna, pitanje je samo da li za 2, 5 ili 10 godina. Ali ce biti definitivno. UEFA uzima previse novca sebi i to ovi bogati klubovi nece vise tolerisati

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
Nije upitno da će biti ta neka super liga. Ali postoje vrijednosti koje fudbal nosi sa sobom i kojih se nećemo odreći. Te vrijednosti navijaču svakog kluba omogućava da sanja. Perezova liga to ne omogućava. Vrlo jednostavno. I kad se kreira ta liga, Željo će opet imati priliku da je igra, bez da moli za poziv. Izađeš na teren, pošamaraš sve i uđeš u ligu. Nije bitno sad koliko je to realno, ali poenta je da imaš mogućnost i da piramida i dalje bude živa. Nema povlaštenih u smislu da ti je nešto zagarantovano. EARN IT!

Ali ja sam zadivljen koliko su navijači, najviše engleski, bili ujedinjeni. Svi ovi klubovi su u nečijem vlasništvu i odavno nisu u rukama navijača. Ali, pazi ti snagu navijača kad se ujedine. Možeš imati milijarde, ali opet se sve svede na navijača. Ne možeš preko njih i fudbalskih legendi.

To mi Željini navijači nažalost ne shvatamo. Da smo reagovali, možda bismo spriječili mnoge stvari od rata, pa do danas. I kad sutra investitor uđe u klub, ovo nam treba biti škola kako se ponašati da bi se izborili za bilo šta.
:palacgore:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 1:19 am

Zar vas ima još što mislite da Bošnjak preposteni može reći Ne? ... Isto ko sto trenutno govorimo "ma ko bi ba ratovao" ... Naivni zadnjih 1000 godina
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 8:39 am

plavi kanarinac je napisao/la:
sri apr 21, 2021 1:19 am
Zar vas ima još što mislite da Bošnjak preposteni može reći Ne? ... Isto ko sto trenutno govorimo "ma ko bi ba ratovao" ... Naivni zadnjih 1000 godina
U BiH ima pametnih ljudi, ali su trenutno u zapećku. Generalno sporo pamtimo, a brzo zaboravljamo. To nas handr kroz historiju.
Spoiler:
phpBB [video]
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 9:30 am

IlProfessore je napisao/la:
pon apr 19, 2021 2:49 am
Koliko je bitna samoodrživost i vizija kluba najbolje nam govore ova večerašnja tektonska pomjeranja u svijetu fudbala, koja će neminovno u dogledno vrijeme donijeti gašenje mnoštva manjih evropskih klubova, iskreno se nadam i gajim iluzije da nećemo biti jedan od njih, ali slijedi nam efekat leptira, živi bili pa vidjeli
Tacno,tektonski kad je lopta u pitanju ali onda pa makar i na kratko se pojave navijaci(ovaj put Chelsea,pa onda i ostali engleski) i okrenu tocak.Evo jutros lavina reakcija i sve je vec na pocetku dovedeno u pitanju."Obraz"onaj navijacki prvenstveno nije dao kapitalu a ja bih rekao i elitizmu bar u ovoj prvoj rundi da pobijedi
Pade mi na pamet i nasa skupstina u subotu.Mogu li Zeljovci makar ispred stadiona pokazati svoj duh
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 10:09 am

reks1 je napisao/la:
sri apr 21, 2021 9:30 am
IlProfessore je napisao/la:
pon apr 19, 2021 2:49 am
Koliko je bitna samoodrživost i vizija kluba najbolje nam govore ova večerašnja tektonska pomjeranja u svijetu fudbala, koja će neminovno u dogledno vrijeme donijeti gašenje mnoštva manjih evropskih klubova, iskreno se nadam i gajim iluzije da nećemo biti jedan od njih, ali slijedi nam efekat leptira, živi bili pa vidjeli
Tacno,tektonski kad je lopta u pitanju ali onda pa makar i na kratko se pojave navijaci(ovaj put Chelsea,pa onda i ostali engleski) i okrenu tocak.Evo jutros lavina reakcija i sve je vec na pocetku dovedeno u pitanju."Obraz"onaj navijacki prvenstveno nije dao kapitalu a ja bih rekao i elitizmu bar u ovoj prvoj rundi da pobijedi
Pade mi na pamet i nasa skupstina u subotu.Mogu li Zeljovci makar ispred stadiona pokazati svoj duh
Islo se na skupstinu na Vilsonovo, pa smo vidjeli duh i brojku Željovaca.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
milanribar
Postovi: 681
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 12:56 pm

Iako su milijarde u igri i sve se vrti oko para navodno, ni tih para ni klubova nema bez navijača i s ovim se vidjelo da će uvijek zadnju riječ oko svega imati navijači i to oni pravi. Jer od simpatizera možeš imati neku zaradu ali tvoji navijači su tu svaki dan i bez njih nema ni kluba ni fudbala...

Zato upamet i pratite skupštinu i sve odluke koje se donose, jer opet će i tu zadnju riječ imati navijači...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 1:37 pm

mamba21 je napisao/la:
sri apr 21, 2021 10:09 am
reks1 je napisao/la:
sri apr 21, 2021 9:30 am
IlProfessore je napisao/la:
pon apr 19, 2021 2:49 am
Koliko je bitna samoodrživost i vizija kluba najbolje nam govore ova večerašnja tektonska pomjeranja u svijetu fudbala, koja će neminovno u dogledno vrijeme donijeti gašenje mnoštva manjih evropskih klubova, iskreno se nadam i gajim iluzije da nećemo biti jedan od njih, ali slijedi nam efekat leptira, živi bili pa vidjeli
Tacno,tektonski kad je lopta u pitanju ali onda pa makar i na kratko se pojave navijaci(ovaj put Chelsea,pa onda i ostali engleski) i okrenu tocak.Evo jutros lavina reakcija i sve je vec na pocetku dovedeno u pitanju."Obraz"onaj navijacki prvenstveno nije dao kapitalu a ja bih rekao i elitizmu bar u ovoj prvoj rundi da pobijedi
Pade mi na pamet i nasa skupstina u subotu.Mogu li Zeljovci makar ispred stadiona pokazati svoj duh
Islo se na skupstinu na Vilsonovo, pa smo vidjeli duh i brojku Željovaca.
A o zvanicnon stavu navijaca prije toga.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 1:55 pm

milanribar je napisao/la:
sri apr 21, 2021 12:56 pm
Iako su milijarde u igri i sve se vrti oko para navodno, ni tih para ni klubova nema bez navijača i s ovim se vidjelo da će uvijek zadnju riječ oko svega imati navijači i to oni pravi. Jer od simpatizera možeš imati neku zaradu ali tvoji navijači su tu svaki dan i bez njih nema ni kluba ni fudbala...

Zato upamet i pratite skupštinu i sve odluke koje se donose, jer opet će i tu zadnju riječ imati navijači...
Mogu navijači kada imaš 36 kola sa prosjekom posjećenosti domaćih utakmica 50.000+ i kada su ti karte cca 20-40€... al kad si truho od dna do vrha i kad najviše što možeš okupiti za neku eventualnu promjenu je 200tinjak ljudi, onda tesko.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 2:10 pm

Navijaci da su se pitali klubove im ne bi vodili razni ruski, arapski ili gringo milioneri. Ovdje je kljucna bila reakcija UEFE i moguce sankcije, da je bilo samo do navijaca zaigralo bi se ovo vec na jesen.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 4:47 pm

Koliko meni nerealno zvuče svi ovi potezi predsjednika. Ne kažem da su loši potezi, štaviše pozdravljam ih i smatram da je sve to itekako korisno, ali kad znam u kakvim smo inače govnima...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 5:05 pm

Ja nista ne kontam sta on to radi, te neke nove tehnoloske solucije, navijaci u realnom vremenu na led platformama.... nasao frajer na nama da se vjezba, dodjemo mu nesto kao pokusni kunici....
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 6:20 pm

Trenutni lider prvenstva je trenutno, uz nas, najgora ekipa u ligi.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 6:22 pm

blueboy je napisao/la:
sri apr 21, 2021 6:20 pm
Trenutni lider prvenstva je trenutno, uz nas, najgora ekipa u ligi.
nemoj njih sa nama ni u kakvom kontekstu molim Te
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 6:32 pm

gavran je napisao/la:
sri apr 21, 2021 6:22 pm
blueboy je napisao/la:
sri apr 21, 2021 6:20 pm
Trenutni lider prvenstva je trenutno, uz nas, najgora ekipa u ligi.
nemoj njih sa nama ni u kakvom kontekstu molim Te
Neću. Ipak smo mi najgori :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 21, 2021 6:50 pm

Nas predsjednik ubaci par modernih rijeci i vrti ih po nekom nasumicnom algoritmu. "Startup, cutting edge tehnologija, angel investitori, top notch, know-how" i bukvalno se ponavlja.

Ovo sa Seyu vise zvuci kao da mi njima pomazemo, nego oni nama. Dakle, sjedis kuci i uslikas se, pa se mozes pojaviti na led ekranu. Simpaticno, nesto sto se recimo radi u drugoj ligi Norveske ili u drugoj ligi Singapura. Tamo gdje igracima ne kasni plata 6 mjeseci i gdje poreznoj ne dugujes ko zna koliko novca. Tamo negdje gdje nisi taoc gazdinstva bivseg trenera, a danas osobe na "nedefinisanoj funkciji", koja je definisanim novcem placena za "nedefinisano funkcionisanje".

Dalje...
SEYU nudi ogromne pogodnosti za FK Željezničar, uključujući stvaranje dodatnih prihoda na već prodanim komercijalnim površinama izravnom komercijalizacijom baze navijača, širenjem marketinškog portfelja koji se nudi sponzorisanju marki, uključivanjem navijača u stvarnom vremenu i isporukom visoko angažiranih, moderiranih, brendiranih, sadržaja koji generiraju navijači na društvenim mrežama.
Kako dragi Cericu? Kakve su to ogromne pogodnosti za Zeljeznicar? To sto ce neko platiti ili nece platiti pola marke da mu iskoci slika na ledu?

Na Google Playu aplikacija ima 25 utisaka, a na Apple Store-u jedan. A Zeljeznicar ima, po Cericu "preko nekoliko stotina hiljada navijaca". Pa da imamo nekoliko stotina hiljada navijaca, a nemamo, kako je onda pogresan utisak da ustvari mi pomazemo Seyu-u (u narodu "SEJI")? Kada smo kod Seje, pametnije da smo sa bosanskim Sejom sklopili dogovor da igraci mogu jesti kod njega besplatno, pa nekada kada budemo nivo druge lige Singapura da se bavimo ovim "know-how, cutting edge - top notch startupima".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija