Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 12:57 pm

Vidim da neki to provlače, pa moram pitati:

Kad je to Baka uvrijedio Želju, Željine navijače? Kad je bilo šta ružno rekao o nama?

Moje mišljenje je da Joldić nije ni blizu onome što su bili Adžem ili Mulalić...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 1:06 pm

Blaž Slišković, nekadašnji selektor fudbalske A reprezentacije BiH, koji je vodio Zrinjski i Široki Brijeg, novi je trener Željezničara na čijoj klupi će debitovati u nedjelju protiv Radnika.

Ovo je u telefonskom razgovoru za Faktor potvrdio Jasmin Badžak, potpredsjednik FK Željezničar.

- Sve smo dogovorili, Blaž Slišković je na Grbavici i već priprema utakmicu protiv Radnika u Bijeljini, ne znam odakle informacije da sa njim nije dogovoreno. Opet neka podmetanja i spinovanja... - kazao je Badžak za Faktor, dodavši:

- Doveli smo sjajnog trenera sa iskustvom, sa kojim ćemo, nadam se izboriti Evropu. Sada idemo raditi svi zajedno. Dužina saradnje? Bude li rezultata, tu smo, a svi znamo kako to ide ako nema rezultata - kazao je Badžak.

Željezničar se u nedjelju razišao sa Amarom Osimom, koji je imao ugovor do ljeta 2022. godine. Međutim, zbog rezultatske krize i serije od osam utakmica bez pobjede u prvenstvu uslijedio je razlaz.

Crni niz pokušat će prekinuti Slišković u nedjelju protiv Radnika.
Nisu podmetanja ni spinovanja, moj Badzace, nego je Sliskovic to sinoc izjavio.

Kakav je status Amara Osima?
Hocete li prodavati pomocni teren?
Da li ste na trgu regulisanja osnovnih troskova?
Kakav je status sa zakasnjelim platama?
Zar nije Badzak dao nepozivu ostavku?

Sretno Zelji i sretno Baka. Ovo je sve izgubilo davno smisao..., a pasjaluk ce se na kraju samo Zelji odbiti o glavu. Nema nista ovdje vise smisla. A ko god je od Zelje uzeo bilo sta na neposten nacin - za lijeka mu trebalo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 1:07 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 12:57 pm
Vidim da neki to provlače, pa moram pitati:

Kad je to Baka uvrijedio Želju, Željine navijače? Kad je bilo šta ružno rekao o nama?

Moje mišljenje je da Joldić nije ni blizu onome što su bili Adžem ili Mulalić...
NAMA NIKO NE VALJA I U SVAKOJ DLACI TRAZIMO JAJE
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 1:16 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 12:57 pm
Vidim da neki to provlače, pa moram pitati:

Kad je to Baka uvrijedio Želju, Željine navijače? Kad je bilo šta ružno rekao o nama?

Moje mišljenje je da Joldić nije ni blizu onome što su bili Adžem ili Mulalić...
Nije nikad
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 1:32 pm

abuzenze je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:16 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 12:57 pm
Vidim da neki to provlače, pa moram pitati:

Kad je to Baka uvrijedio Želju, Željine navijače? Kad je bilo šta ružno rekao o nama?

Moje mišljenje je da Joldić nije ni blizu onome što su bili Adžem ili Mulalić...
Nije nikad
Naravno da nije, ali ‘rđavom ku*cu i dlake smetaju.

Zbog naših pljuvanja, psovanja, tjeranja, vrijeđanja, prijetnji, nipodaštavanja... otjerali smo brojne ljude koji su mogli pomoći, dati, unaprijediti. Ne znamo normalno razgovarati, ne znamo normalno kritikovati, samo na ho-ruk, uz vrisku, galamu, nekulturu. Pa se sad pitamo gdje su to Željovci. Otići će i Amar, nema Misketa, ali bojim se da ćemo opet naći razlog za svađe i podjele, umjesto da nam sve ovo bude, kako su to stari Bošnjani govorili, “wake-up call”
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 1:44 pm

Juniori kasne za prvim 16 bodova. Mozda je i Joldic svjestan da ne moze pomoci prvom timu, a i svjestan trenutne situacije.
Od izbora trenera, Baka je najbolji, vidjet cemo kako ce se pokazati.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 1:45 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:32 pm
abuzenze je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:16 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 12:57 pm
Vidim da neki to provlače, pa moram pitati:

Kad je to Baka uvrijedio Želju, Željine navijače? Kad je bilo šta ružno rekao o nama?

Moje mišljenje je da Joldić nije ni blizu onome što su bili Adžem ili Mulalić...
Nije nikad
Naravno da nije, ali ‘rđavom ku*cu i dlake smetaju.

Zbog naših pljuvanja, psovanja, tjeranja, vrijeđanja, prijetnji, nipodaštavanja... otjerali smo brojne ljude koji su mogli pomoći, dati, unaprijediti. Ne znamo normalno razgovarati, ne znamo normalno kritikovati, samo na ho-ruk, uz vrisku, galamu, nekulturu. Pa se sad pitamo gdje su to Željovci. Otići će i Amar, nema Misketa, ali bojim se da ćemo opet naći razlog za svađe i podjele, umjesto da nam sve ovo bude, kako su to stari Bošnjani govorili, “wake-up call”
Stari Bosnjani definitivno nisu govorili "wake-up call". Sto se tice tih sto su pljuvali, vrijedjali, prijetili, psovali, tjerali, siptomaticno je da ih spominjes, obzirom da sam pripadas toj grupi ljudi. Na ss.ba su vecinom emigrirali ti isti sto su pljuvali, vrijedjali, prijetili, psovali, tjerali, pa bez obzira nastavljaju sa razvlacenjem pameti navijacima Zeljeznicara. Ne znam kako vas nije sramota pogledati se u uci, pa jos doci na forum, pa jos i drzati lekcije o casti i postenju.

Otjeravsi gospodina Misimovica otjerali ste mnoge pismene ljude oko kluba. To je baram jasno i nedvojbeno utvrdjeno. Nevjerovatni ste, pa sada mislite kreciti i da su ljudi glupi. Vi ste ubili Zeljeznicar, zajedno sa najpoznatijim kamatarom. Neka vas stigne kad tad u zivotu. Pa da znate zasto vam se desava to sto vam se desava.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 1:52 pm

Sretno Baka! I donesi nam bodove iz Bijeljine! Ja volim Želju i dat ću podršku svom voljenom klubu, ma ko ga vodio u tom trenutku! Nije dobra situacija i to svi znamo, ali mislim da je korektno i ovo od Bake mjesec i po do dva, imaš uspjeh, imaš i ugovor na dvije godine, nemaš, onda razlaz!

Čestitke svim željezničarima na njihov najdraži dan!

Mosa Ljože!
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 1:54 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:32 pm
abuzenze je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:16 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 12:57 pm
Vidim da neki to provlače, pa moram pitati:

Kad je to Baka uvrijedio Želju, Željine navijače? Kad je bilo šta ružno rekao o nama?

Moje mišljenje je da Joldić nije ni blizu onome što su bili Adžem ili Mulalić...
Nije nikad
Naravno da nije, ali ‘rđavom ku*cu i dlake smetaju.

Zbog naših pljuvanja, psovanja, tjeranja, vrijeđanja, prijetnji, nipodaštavanja... otjerali smo brojne ljude koji su mogli pomoći, dati, unaprijediti. Ne znamo normalno razgovarati, ne znamo normalno kritikovati, samo na ho-ruk, uz vrisku, galamu, nekulturu. Pa se sad pitamo gdje su to Željovci. Otići će i Amar, nema Misketa, ali bojim se da ćemo opet naći razlog za svađe i podjele, umjesto da nam sve ovo bude, kako su to stari Bošnjani govorili, “wake-up call”
Problem je sto je glas glupog covjeka glasniji u nasoj situaciji, to nas je i dovelo do ovoga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 2:05 pm

Šta je s Amarom?

Baka sretno! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 2:07 pm

Dok god Poremećeni ima dodir sa klubom, nama nema hajra.
Živi bili pa vidjeli. ;)
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 2:17 pm

Baka je došao do kraja sezone da pokuša izboriti Evropu. Ako to uspije imat će dobru podlogu da postavlja uslove za nastavak, pa i to da mu se niko ne miješa u sastavljanje ekipe. Do kraja sezone je svakako proba. U svakom slučaju, sretno mu kao i svakom Željinom treneru, međutim, srž problema se ne rješava.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 3:23 pm

Racional87 je napisao/la:
čet apr 15, 2021 2:07 pm
Dok god Poremećeni ima dodir sa klubom, nama nema hajra.
Živi bili pa vidjeli. ;)
Haman ko biva se naljutio pa niti ga ima u klubi niti dolazi.Sudario se ego sa sujetom u jednom mozgu a pri tome umislio da je veci od Zelje.Sto se mene tice moze i na dugotrajni godisnji.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 3:27 pm

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 3:45 pm

AsharaK je napisao/la:
čet apr 15, 2021 12:52 pm
Sretno i skupstinarima danas.
Zasto njima sretno?
Sastaju se samo da iznadju nacin kako da se ozakoni online odrzavanje skupstine...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 3:50 pm

Zato su bordo tetkice preventivno zakukale.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 3:55 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet apr 15, 2021 3:50 pm
Zato su bordo tetkice preventivno zakukale.
Pa normalno....tako se to radi....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 3:58 pm

Sta su zakuhali?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 4:00 pm

storm_raider je napisao/la:
čet apr 15, 2021 3:58 pm
Sta su zakuhali?
https://sc.sport.ba/bordo-prijatelji-su ... iti-prvak/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 4:21 pm

Glas Razuma je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:45 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:32 pm
abuzenze je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:16 pm

Nije nikad
Naravno da nije, ali ‘rđavom ku*cu i dlake smetaju.

Zbog naših pljuvanja, psovanja, tjeranja, vrijeđanja, prijetnji, nipodaštavanja... otjerali smo brojne ljude koji su mogli pomoći, dati, unaprijediti. Ne znamo normalno razgovarati, ne znamo normalno kritikovati, samo na ho-ruk, uz vrisku, galamu, nekulturu. Pa se sad pitamo gdje su to Željovci. Otići će i Amar, nema Misketa, ali bojim se da ćemo opet naći razlog za svađe i podjele, umjesto da nam sve ovo bude, kako su to stari Bošnjani govorili, “wake-up call”
Stari Bosnjani definitivno nisu govorili "wake-up call". Sto se tice tih sto su pljuvali, vrijedjali, prijetili, psovali, tjerali, siptomaticno je da ih spominjes, obzirom da sam pripadas toj grupi ljudi. Na ss.ba su vecinom emigrirali ti isti sto su pljuvali, vrijedjali, prijetili, psovali, tjerali, pa bez obzira nastavljaju sa razvlacenjem pameti navijacima Zeljeznicara. Ne znam kako vas nije sramota pogledati se u uci, pa jos doci na forum, pa jos i drzati lekcije o casti i postenju.

Otjeravsi gospodina Misimovica otjerali ste mnoge pismene ljude oko kluba. To je baram jasno i nedvojbeno utvrdjeno. Nevjerovatni ste, pa sada mislite kreciti i da su ljudi glupi. Vi ste ubili Zeljeznicar, zajedno sa najpoznatijim kamatarom. Neka vas stigne kad tad u zivotu. Pa da znate zasto vam se desava to sto vam se desava.
Aferim.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Diverzant i 115 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija