Moderator/ica: storm_raider

 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 8:04 pm

Fanzi je napisao/la:
ned maj 19, 2019 12:32 am
Ne mogu bacit prognozu za ovu sezonu, ali mogu baciti prognozu za Amara.
Svi ovi sto ga prozivaju da znate da Amar nije recept za uspjeh. Mozda, mozda Amara V2 previse podcijenjujem spram Amara V1... Siguran sam da bi Amar V2 mogao kiksat u da kazem, bar jednoj sezoni u petogodisnjem mandatu. Tunel se ne bi ponovio, ali bi tjeranje njega bilo pojacano mitomanijom o kupovini utakmica.
Ja bih Brku podrzao samo zato je nas. Osim... Makar nas u kantonalnu odveo...

Ovo sam pisao prije 9 mjeseci. Mislim da sam vecinu stvari predvidio. Ljudi, poslusajte me bar sada. Nije ovo dobar put kojim idemo...
Zelji je potrebna pomoc.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 8:06 pm

Fanzi je napisao/la:
sub jan 23, 2021 8:36 pm
Fanzi je napisao/la:
pon feb 18, 2019 12:55 pm
Ja ću na utakmice ako mi žena dozvoli :D

Mislim da će tenzije splasnuti kako i ako pitari budu kiksali, a mi igrali dobro i razlika se počne topiti.
Proljeće je varljivo. Znaju temperature naglo prevrnuti.

Moj jedini problem je što će većina ljudi liniju podvući u odnosu prema Amaru Osimu. Ovo će biti njegov ultimativni test. Ako fuli, što nije neizvjesno, prekrižit će ga raja.
Preskupo je nama odreći se porodice Osim, ma kako muhanati neki njeni članovi bili s vremena na vrijeme...

U ovom trenutku pišemo posljednje stranice jedne Željine epohe. Slutim to po govorkanjima. Džindinom pismu. Cjelokupnoj atmosferi, kolebanjima u priči.
Ja mislim da Želju čeka privatizacija.
Tada ću razmisliti da li ću navijati za njega ili neku drugu igračku u vlasništvu nekog bogatuna, jer meni moj ideal o Želji u tom trenutku prestaje.
Bye
Sretno sefe!
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 8:25 pm

Dan kad tuzilastvo podigne optuznice protiv svih onih koji su nesavjesnim radom ostetili klub, pomislit cu da bi se mozda napokon mogli izdici iz ove kaljuze kao klub i kao narod.

Ovo ja dos'o napravio duga s pajdasima 3M, sad vas na tuki natakarim... Odoh setat cuku, a vidimo se za 2-3 godine ako neko uspije pocistiti moja sranja i sranja mojih ahbaba!

Futbol je rijec angolskog porijekla, fudbol ... J fudbol.
TM87
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 8:46 pm

Jel bio taj sastanak
Željezničar ante portas !
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 8:53 pm

Baka 90%, ima takav osjećaj nista drugo
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 8:59 pm

Al iskreno sam za Joldica, sezonu za oporavak i cekati bolja vremena za nesto vece
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:07 pm

Ma ko god da dođe ako amar ostane u klubu na nekoj drugoj funkciji isto nam je. Ako je definitivno otjeran iz kluba onda treba jasno reći šta nam je cilj. Mada kakav smo narod pogan ne mislim da će na dobro izaći.
Već vidim po komentarima se ostavljaju patetične poruke gospodaru familije, samo nas on može voditi itd. Nećemo mi nikad na zelenu granu stati sa ovakvim mentalitetom.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:08 pm

BHDragons je napisao/la:
ned apr 11, 2021 9:07 pm
Ma ko god da dođe ako amar ostane u klubu na nekoj drugoj funkciji isto nam je. Ako je definitivno otjeran iz kluba onda treba jasno reći šta nam je cilj. Mada kakav smo narod pogan ne mislim da će na dobro izaći.
Već vidim po komentarima se ostavljaju patetične poruke gospodaru familije, samo nas on može voditi itd. Nećemo mi nikad na zelenu granu stati sa ovakvim mentalitetom.
100%
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:13 pm

avlami97 je napisao/la:
ned apr 11, 2021 5:03 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 11, 2021 4:48 pm
BlueMagic je napisao/la:
ned apr 11, 2021 4:30 pm
Izgleda da ce kamatar ipak ostati u klubu samo ne kao trener. Pa hahahahahahahhaahhahaha kakav je ovo vise cirkus sjeme mu se zatrlo
Rano smo se poceli radovati izgleda :r
Ako AO ostane bilo gdje u i oko Kluba, odmah uputiti zahtjev da se preimenujemo u FK KOZMETIČAR.
slika
slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:15 pm

Nalic. Amar u tunelu. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:16 pm

Zbog trenutnog igrackog kadra bi vjerovatno samo potrosili nekog mladjeg trenera. Sliskovic je po meni najbolje rjesenje (ukoliko je to realna opcija), probati izboriti Europu u slucaju da ne uspije onda potpuni remont, mlad trener, mlada ekipa pa do nekih boljih vremena...
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Ludvig Leple
Postovi: 285
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:21 pm

Fanzi je napisao/la:
ned apr 11, 2021 8:06 pm
Fanzi je napisao/la:
sub jan 23, 2021 8:36 pm
Fanzi je napisao/la:
pon feb 18, 2019 12:55 pm
Ja ću na utakmice ako mi žena dozvoli :D

Mislim da će tenzije splasnuti kako i ako pitari budu kiksali, a mi igrali dobro i razlika se počne topiti.
Proljeće je varljivo. Znaju temperature naglo prevrnuti.

Moj jedini problem je što će većina ljudi liniju podvući u odnosu prema Amaru Osimu. Ovo će biti njegov ultimativni test. Ako fuli, što nije neizvjesno, prekrižit će ga raja.
Preskupo je nama odreći se porodice Osim, ma kako muhanati neki njeni članovi bili s vremena na vrijeme...

U ovom trenutku pišemo posljednje stranice jedne Željine epohe. Slutim to po govorkanjima. Džindinom pismu. Cjelokupnoj atmosferi, kolebanjima u priči.
Ja mislim da Želju čeka privatizacija.
Tada ću razmisliti da li ću navijati za njega ili neku drugu igračku u vlasništvu nekog bogatuna, jer meni moj ideal o Želji u tom trenutku prestaje.
Bye
Sretno sefe!
Šta je poenta ovog samorepliciranja?

Pitam za jarana...
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:22 pm

I put od hiljadu milja pocinje prvim korakom, ali, bez obzira koliko je taj korak vazan i neophodan,
bice nedovoljan ako se samo na njemu ostane. Bice ovo dug, tezak i bolan put do ozdravljenja i moramo
na to biti spremni, vec sada. Ako nista drugo, nadam se da cemo mi, navijaci, napokon, nakon toliko
dugo vremena, ponovo postati ujedinjeni...Za naseg Zelju...I, da ce ponovo samo jedno i jedino ime
biti vazno : ZEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOO !!!
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:22 pm

Jeb0 te pa haman jedini ja za Nalića 😂😂😂
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
SenidRaso
Postovi: 35
Pridružen/a: sub mar 06, 2021 11:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:32 pm

Muharemovic za trenera ili Mulalica
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:34 pm

I ja sam za Nalića, znam lično čovjeka, pravi profesionalac, fin čovjek, ali samo ako bi pristao na neku manju platu, jer nemamo para da se rasipamo. Trenutno Baka nije rješenje, jer je to istrošen tip trenera, poput Amara, nama treba neki moderniji tip trenera, zbog toga što u posljednjih 10 godina ili nam dođe neki trener koji je ispao iz modernog fudbala, tipa Osim, ili neko baš neiskusan. U ovoj situaciji u kakvoj smo, nama treba neko ko će izvući maksimum iz svega, a ne neko ko će biti kao što je Amar. Zlatan Nalić trenutno najbolje rješenje, on je rješenje na duže staze, na njemu trebamo graditi ekipu kad malo stanemo na noge.
Zadnja izmjena: thierryhenry21, dana/u ned apr 11, 2021 9:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:35 pm

TUCE POVEDIIIII
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:35 pm

Blaž Slišković : Nisu me zvanično zvali, ali me zanima Željo

Revolucija u Željezničaru je krenula. Promjene su se počele dešavati, a jedna od najvećih se desila danas kada je Amar Osim dobio otkaz na mjesto šefa struke u klubu sa Grbavice.

Među brojnim imenima, koji se spominju kao nasljednici Amara Osima, Blaž Slišković je najzvučnije ime. “Baka” ima najbolju karijeru. I kao trener ima najviše trofeja, a vodio je u skoro tri ciklusa bh.reprezentaciju.

“Baka” je za naš portal komentirao glasine o njegovom dolasku na Grbavicu.

– Nisam imao zvaničan razgovor sa Željom, ali imponuje da se moje ime pominje. Željo je veliki klub. Poznajem ekipu Želje i znam da se od trenera očekuje borba za trofeje. Sada vam ne mogu ništa više reći. Ako bude zvaničnih pregovora znat ćete- izjavio je Blaž Slišković.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:36 pm

Jesul sastančili.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 9:40 pm

Baka kao igrač/trener čista desetka.
Kao čovjek velika nula.
Takvog smo se jedva riješili...neka da malo odmorimo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 242 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija