Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 11, 2021 6:07 pm

e ovo je meni Zeljo, bravo Stila!
phpBB [video]
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 11, 2021 8:17 pm

Inspekcija iskljucila fiskalnu kasu u fan shopu ??
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 11, 2021 8:47 pm

Aha ,a i ja karam Vergaru
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 11, 2021 8:51 pm

Sretno Siniša.
Spoiler:
:D
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 11, 2021 8:54 pm

Hvala Sinisa na svemu, svi nasi problemi su gotovi !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 12:16 am

Odvratan termin za derbi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 7:46 am

Kakvo dikitiranje, da bi ljudi platili Cloud igra se 01.03,fuj dno dna,ne treba ni isključivati Telemah,kakva su to pogan, nevjerovatno
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 10:41 am

Ne znam sto se srkletite imate opciju za 2 KM kupiti moju web tv i gledati arenu ili moju tv zavisi ko prenosi ili uzeti mjesecni paket od 9,90 ili tromjesecni paket od 20 i kusur maraka.
Na kraju imate momka sa foruma koji prodaje IPTV pa bolje je njemu platiti nego lihvarima Areni i Vici.

Ovo je sada cisti kapitalizam i Vici i kompaniji ce odgovarati da se navijaci ne vracaju na tribine jer ce tako dobiti vise kupaca ovih Arena aplikacija ili Moja web TV od kojih oni imaju najvise koristi, pogotovo od m:tel-a koji je "prostro" reklame na svakom stadionu i njima ne odgovara da se navijaci vracaju.
Alea iacta est!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 11:22 am

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 11:28 am

Boze sacuvaj
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 11:34 am

Ne znam sta da napisem... teska vremena za naseg Zelju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 11:40 am

Amare, haram ti bilo sta si uradio od kluba.
Najodgovornija osoba za ovo stanje.
NAPOLJE !
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 11:40 am

Neka se proceslja fino. Nekome ovo smeta, a ko je u pitanju saznat ce se nekada.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 11:44 am

VIDEO/ FOTO: HNK Brotnjo - FK Željezničar 0:2

https://1921.ba/video-foto-hnk-brotnjo- ... ar-02-7980
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 11:45 am

1921.ba je napisao/la:
pet feb 12, 2021 11:44 am
VIDEO/ FOTO: HNK Brotnjo - FK Željezničar 0:2

https://1921.ba/video-foto-hnk-brotnjo- ... ar-02-7980
:zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 12:11 pm

Ja želim transparentnost. Želim da imam pristup finansijama, ne trebam ja imati pravo da odlučujem gdje će novac biti usmjeren, ali je ovo moj klub kao što je i svih nas koji smo članovi, koji živimo ovo i koji dolazimo na utakmice i imamo pravo da znamo gdje je svaka marka utrošena. I kada dođe investitor imamo pravo i želimo to da znamo. Povrati ti svoj novac, uloži koliko hoćeš, ali hoću da vidim to. To smo imali nekada, sada nemamo.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 12:23 pm

Ceric hoce da kaze da neko svjesno zeli da sakrije stvarno stanje kluba, ili sam ja nesto pogresno shvatio?! Ovaj ''hakerski napad'' je zapravo sabotaza u vlastitim redovima
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 1:18 pm

12.02.2021.
Nikakvi napadi i opstrukcije neće nas omesti u provedbi temeljite finansijske revizije

U noći između utorka i srijede, devetog i desetog februara, izvršen je hakerski napad na servere Fudbalskog kluba Željezničar, kao i na aplikacije internet bankarstva koji se nalaze na istom. Ugroženi su brojni finansijski podaci. Klub je zbog toga podnio prijavu MUP-u Novo Sarajevo, a istraga je u toku.
Napad se desio nedugo nakon najave predsjednika Upravnog odbora FK Željezničar Samira Cerića da je u planu provedba temeljite finansijske revizije poslovanja u posljednje četiri godine.

– Želio bih vjerovati da je riječ o koincidenciji, mada je to malo vjerovatno. U svakom slučaju, ako je hakerski napad zaista imao za cilj da spriječi neke procese, taj naum se neće ispuniti jer postoji još načina da se provede odgovarajuća finansijska revizija, koja je neophodna za stvaranje ambijenta pogodnog za potencijalne investiture, ali i sponzore. To je jedini ispravan put, da se konačno podvuče crta i dobijemo potpuno čistu sliku o novčanim transakcijama tokom posljednjih godina, ali i otklonimo neke dileme vezane za Klub, ali i one koji su se okoristili od njega, ako ih uopšte ima. Potencijalni generalni sponzori s kojima vodim razgovore oko godišnjeg sponzorskog iznosa u visini od cca milion eura u tri sljedeće godine isto tako žele da vide da se Klub vodi na ispravan i transparentan način da bi uopšte usli u ovu priču i od Želje napravili uspješan i kvalitetetan “case study” – od kluba kojem prijeti bankrot do Kluba koji se diže iz pepela. Kao što sam sinoć iznio na sjednici UO, Željo srlja u bankrot uz pogrešan i netransparentan način poslovanja, a svako zataškavanje kompletne istine o dosadašnjem poslovanju ubrzava taj proces, dok Želji prijeti sudbina nekih drugih velikih klubova u BiH koji su danas na rubu opstanka.
Revizija, provedena od strane jedne od četiri referentne revizijske kuće koje imaju svoja predstavništva i u BiH, prvi korak je prema ozdravljenju, jer Željo ima potencijal biti nešto puno više od bunara bez dna. Nijedan ozbiljan ulagač bez jasne slike o prethodnim dugovima i troškovima neće ulaziti u investicije. Toliko sam poruka dobio od ljudi koji žele pomoći našem Klubu, ali većina traži precizne podatke o finansijama, kao i potencijalni ulagači. Klub još neko vrijeme može funkcionisati na trenutnom modelu, dobra je vijest da smo u završnim pregovorima s nekoliko respektabilnih kompanija zainteresovanih za sponzorske aranžmane koje smo pripremili u proteklom periodu. Ali, priča na duge staze, s kredibilnim investitorima i projektima, počinje s čistim računima. Zato nas nijedan hakerski napad, štetan upliv bilo kakvih interesnih skupina, kao ni bilo kakve druge opstrukcije neće spriječiti u toj misiji. Mi smo Željini, Željo je naš – poručio je Samir Cerić, predsjednik UO FK Željezničar.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pet feb 12, 2021 1:43 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6146
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 1:33 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
pet feb 12, 2021 12:23 pm
Ceric hoce da kaze da neko svjesno zeli da sakrije stvarno stanje kluba, ili sam ja nesto pogresno shvatio?! Ovaj ''hakerski napad'' je zapravo sabotaza u vlastitim redovima
Trebao je i dodati ono sto je jos rekao na toj sjednici prosirenog upravnog odbora.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2021 1:45 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet feb 12, 2021 1:33 pm
samo_da_repliciram je napisao/la:
pet feb 12, 2021 12:23 pm
Ceric hoce da kaze da neko svjesno zeli da sakrije stvarno stanje kluba, ili sam ja nesto pogresno shvatio?! Ovaj ''hakerski napad'' je zapravo sabotaza u vlastitim redovima
Trebao je i dodati ono sto je jos rekao na toj sjednici prosirenog upravnog odbora.
Je li mu ova rečenica suština, ili ima još nešto?

"Kao što sam sinoć iznio na sjednici UO, Željo srlja u bankrot uz pogrešan i netransparentan način poslovanja, a svako zataškavanje kompletne istine o dosadašnjem poslovanju ubrzava taj proces..."
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot], kemo i 24 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija